NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
kérdezném az illetékeseket, hogy a szombati Gorillaz - Wolverines jól tudom hogy Szfehérváron lesz?!
ha igen, akkor a pálya milyen messze van a vasútállomástól?
ha nagyon akkor milyen helyi közlekedéssel jutok el a pályához?
előre is köszi a válaszokat. 😊Lecso4
Gondolom már nem aktuális a kérdésed Lecsó! 😊

De leírom, hát ha más se tudja, hogy Nagyvenyimen lesz a mérkőzés 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
pedig nincs oan messze...9006!

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
kérdezném az illetékeseket, hogy a szombati Gorillaz - Wolverines jól tudom hogy Szfehérváron lesz?!
ha igen, akkor a pálya milyen messze van a vasútállomástól?
ha nagyon akkor milyen helyi közlekedéssel jutok el a pályához?
előre is köszi a válaszokat. 😊
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
de az nem Pesten van ?! 😊Ricsi56
De itt játszanak a Hurricanes ellen 😊Bruce
Meg amúgy ellenetek is ott volt Békéscsabán múltkor 😉
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
de az nem Pesten van ?! 😊Ricsi56
De itt játszanak a Hurricanes ellen 😊
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
de az nem Pesten van ?! 😊

Crushers #12
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
A Raptors edzője már tényleg nincs itt,...Bruce
Vasárnap Pesten leszJAX
ohh... 😊
merhogy? 😊Ricsi56
Most az Amstettennél edzősködik Tony bátyó 😊
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
A Raptors edzője már tényleg nincs itt,...Bruce
Vasárnap Pesten leszJAX
ohh... 😊
merhogy? 😊

Crushers #12
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
A Raptors edzője már tényleg nincs itt,...Bruce
Vasárnap Pesten lesz

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
most olvasom, hogy még Kuvaitnak is van amfoci-válogatottja, ma neveztek ki egy amerikai edzőt szövkapnak 😀jjncaa
http://www.thenational.ae/sport/north-american-sport/uae-american-football-team-continue-whistle-stop-tour

egyik spanom itt játszik 😛Gyurma Pappa
biztos nincs gond az anyagiakkal a csapatnál 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
most olvasom, hogy még Kuvaitnak is van amfoci-válogatottja, ma neveztek ki egy amerikai edzőt szövkapnak 😀jjncaa
Utánozás, majom szokás. A Steelersnek meg a Raptorsnak is hamarabb volt amerikai edzője. 😀 😀 😀 (más kérdés mire vitték 😀)Ferron
A zárójeles megjegyzésre.

A Steelers edzője aki volt, még mindig Mo-n van, csak a Nyíregyháza szakmai munkáját segíti.
A Raptors edzője már tényleg nincs itt, de van helyette egy másik amerikai edző.

A Raptors meg egyébként egy DIV I ezüstig vitte, szóval az nem rossz 😊
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
A Wolves-nak meg 2004-óta... szóval mi a lényeg?


több mint 12 éve
Boti#63 69
most olvasom, hogy még Kuvaitnak is van amfoci-válogatottja, ma neveztek ki egy amerikai edzőt szövkapnak 😀jjncaa
Utánozás, majom szokás. A Steelersnek meg a Raptorsnak is hamarabb volt amerikai edzője. 😀 😀 😀 (más kérdés mire vitték 😀)Ferron
nekünk 2005 óta az van és szerintem lesz is pár évig 😀
több mint 12 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
más kérdés mire vitték 😀 Ferron
ezt fejtsd már ki pls,mert lehet máshogy értem 😊
több mint 12 éve
Ferron 72
most olvasom, hogy még Kuvaitnak is van amfoci-válogatottja, ma neveztek ki egy amerikai edzőt szövkapnak 😀jjncaa
Utánozás, majom szokás. A Steelersnek meg a Raptorsnak is hamarabb volt amerikai edzője. 😀 😀 😀 (más kérdés mire vitték 😀)
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
most olvasom, hogy még Kuvaitnak is van amfoci-válogatottja, ma neveztek ki egy amerikai edzőt szövkapnak 😀jjncaa
http://www.thenational.ae/sport/north-american-sport/uae-american-football-team-continue-whistle-stop-tour

egyik spanom itt játszik 😛

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
most olvasom, hogy még Kuvaitnak is van amfoci-válogatottja, ma neveztek ki egy amerikai edzőt szövkapnak 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A tegnapi sorsolás alapján az alábbi párosításokban játszanak az őszi HFL-ben a csapatok (elől a hazai csapat):
Sharks - Hurricanes
Sharks - Tigers
Rebels - Sharks
Rebels - Hurricanes
Hurricanes - Wolves
Hurricanes - Tigers
Wolves - Sharks
Wolves - Rebels
Tigers - Rebels
Tigers - Wolves

A versenynaptár július 20. körül várható.


több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
www.hafl.huBruce
köszi! 😉

(komolyan mondom,hogy nem találtam....google nem dobta ki sehogy...)
több mint 12 éve
Boti#63 69
nem tudom valakit érdekel-e de csütörtöktől-hétfőig edzőtáborunk lesz Fonyódon ahol rajtunk kívül (Zala Predators) részt vesz még a Tata Mustangs és 2 román csapat is képviselteti magát a Timisoara '89 és a Bukarest Rebels. A "hab" pedig 3 amerikai edző a Ouachita baptist university-ről 😊Boti#63
de nehogy berúgjatok ám valamelyik este, Boti! 😊VT
nem hiszem, hogy lesz kedvünk/erőnk ... 😀
több mint 12 éve
VT 123
nem tudom valakit érdekel-e de csütörtöktől-hétfőig edzőtáborunk lesz Fonyódon ahol rajtunk kívül (Zala Predators) részt vesz még a Tata Mustangs és 2 román csapat is képviselteti magát a Timisoara '89 és a Bukarest Rebels. A "hab" pedig 3 amerikai edző a Ouachita baptist university-ről 😊Boti#63
de nehogy berúgjatok ám valamelyik este, Boti! 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
nem tudom valakit érdekel-e de csütörtöktől-hétfőig edzőtáborunk lesz Fonyódon ahol rajtunk kívül (Zala Predators) részt vesz még a Tata Mustangs és 2 román csapat is képviselteti magát a Timisoara '89 és a Bukarest Rebels. A "hab" pedig 3 amerikai edző a Ouachita baptist university-ről 😊Boti#63
Ez korrektnek hangzik! Majd számoljatok be róla itt! 😊 Jó edzést! 😊
több mint 12 éve
Boti#63 69
nem tudom valakit érdekel-e de csütörtöktől-hétfőig edzőtáborunk lesz Fonyódon ahol rajtunk kívül (Zala Predators) részt vesz még a Tata Mustangs és 2 román csapat is képviselteti magát a Timisoara '89 és a Bukarest Rebels. A "hab" pedig 3 amerikai edző a Ouachita baptist university-ről 😊
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169


több mint 12 éve
VT 123
A GFL Südben a Saarland Hurricanes szombaton először lépett pályára, ahol szoros meccsen utolsó másodperces 4. kísérletes félpályás TD-t beszopva maradtak alul a Franken Knightstól.

Azért érdekes, mert már egyszer írtam, hogy egyik játékosunk ott játszik, azóta bő egy hónapja még két szegedi falember ment ki, és úgy tűnik szépen helytállnak a srácok, az először kiérkezett Dani kezdő LT, a később kiment Kispál Gábor kezdő center, Varga Ádám pedig védőfalban stabil tagja a forgásnak DT-ként NT-ként ill DE-ként is. Persze hiányoznak a Raptorsból nagyon, dehát ilyen lehetőségre nem lehet nem mondani. Ja és mondtam hogy falemberként rohadtul könnyen ki lehet jutni játszani, itt az élő példa, a srácok megragadták a lehetőséget. 😊

Érzékelhető hogy milyen a színvonal, a csapat nemrég igazolta le azt a Gerard Mummsot, aki tavaly még az Arizona State-en volt kezdő LB a jól ismert Vontaze Burfict eltiltása után.Döme
Az igen! Sok sikert a srácoknak!
Azt hiszem akkor innentől jobban figyelek a GFL-re is 😊