Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Mindenféle szenyózás nélkül vége a meccsnek változtatni ugyse változtatna az eredményen ergo még ha hazudnék se lenne semmi értelme,de azt az esetet én pont telibe láttam és a gyerek aki elkapta a labdát egy lábát ugyan lerakta de ami csalóka volt az az hogy a vonalra rakta le...még porzott is utána.és mivel a vonalra rakta le ergo az nem elkapás...Pacman
A videó alapján, sok megnézés után sem teljesen egyértelmű, de ahogy nézem a hátsó lábát lerakta belül, majd rögtön utána a másikat a vonalra, így az elkapás szabályos volt, de könnyen megítélhetőnek nem nevezhető a szitu.


több mint 12 éve
IdZ Green Bay Packers 75
"A bírókról nem mondok se jót, se rosszat, nagyjából mindenkinek egyformán mérték a büntetéseket. Hogy jogosak voltak.e nem az én tisztem megítélni. Röviden ennyi."ironman8
Szerintem, meg egyrészt nem egyformán mérték, másrészt pedig egy igen fontos szituban az elején egy teljesen szabályos TD-t elvettek a Soldierstől!
De az összefoglalód egészen jó.IdZ
Emlékszem a szitura. Pont az ellentétes oldalon voltam, tehát inkább nem nyilatkozom. De szerintem -ha nem is TD-ről lenne szó-, találnánk a másik oldalon is nagy benézést. Reszelhetnének magukon -a nem mondom ki a nevüket- ők.ironman8
Te semleges néző voltál? Mi a véleményed a a büntik eloszlásáról és dinamikájáról? Azt értem alatta, kb. 1. félidőben "csak" a Soldiers tudott ( szinte ) büntit összeszedni??? Hát több mint érdekes számomra!
több mint 12 éve
IdZ Green Bay Packers 75
"A bírókról nem mondok se jót, se rosszat, nagyjából mindenkinek egyformán mérték a büntetéseket. Hogy jogosak voltak.e nem az én tisztem megítélni. Röviden ennyi."ironman8
Szerintem, meg egyrészt nem egyformán mérték, másrészt pedig egy igen fontos szituban az elején egy teljesen szabályos TD-t elvettek a Soldierstől!
De az összefoglalód egészen jó.IdZ
Mindenféle szenyózás nélkül vége a meccsnek változtatni ugyse változtatna az eredményen ergo még ha hazudnék se lenne semmi értelme,de azt az esetet én pont telibe láttam és a gyerek aki elkapta a labdát egy lábát ugyan lerakta de ami csalóka volt az az hogy a vonalra rakta le...még porzott is utána.és mivel a vonalra rakta le ergo az nem elkapás...Pacman
Te így láttad az egyik oldalról, én meg a másikról máshogy. A videósunk ott volt 1 m-re az esettől, ő is azt mondta benn volt. Kíváncsian várom a felvételt, azt mondta megvan neki. Az egész a bírókról szólt, mert valóban az eredményt nem befolyásolhatja már bármit látunk is a felvételen. Csak egy "jókor" elvett TD szerintem igenis befolyásolhatja egy mérkőzés végkimenetelét is!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
Szeretném bemutatni a Budapest Titans Kolozsvári Tamás utcai pályáját! 😊
http://www.playboy.hu/video/1352_playmate-ek_a_sportpalyan_2_resz_-_szexi_video.htmlvadibandi
A hűvös jót tett a mellbimbóknak 😛

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Szeretném bemutatni a Budapest Titans Kolozsvári Tamás utcai pályáját! 😊
http://www.playboy.hu/video/1352_playmate-ek_a_sportpalyan_2_resz_-_szexi_video.html




több mint 12 éve
neuw 271 — Patriots fan
És milyen volt? (amúgy boldog születésnapot előre is) 😊jjncaa
jah kössz....hát érdekes látszik hogy jók a japók...bár tényleg nem nfl , olyan kb. ncaa szint környéke lehetett...de jó volt , voltak érdekességek , amiket így statok formjában benyögtek , hogy 161 cm-es japó reciever azt 4.38-as negyvene van , igy néztem hogy az mi...Pacman
ez fényévekre van az ncaa szinttől...idejönne Európába vagy Ázsiába egy DIVI-es csapat és darabokra kapná akármelyik csapatot.
pár éve a Charity Bowlon (ami mellesleg a héten lesz megint) egy NCAA DIV3as csapat 14-41re verte az akkori Európa legjobbját a Vikingset.
http://www.charitybowl.at/

--------------------------------------------------
több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
"A bírókról nem mondok se jót, se rosszat, nagyjából mindenkinek egyformán mérték a büntetéseket. Hogy jogosak voltak.e nem az én tisztem megítélni. Röviden ennyi."ironman8
Szerintem, meg egyrészt nem egyformán mérték, másrészt pedig egy igen fontos szituban az elején egy teljesen szabályos TD-t elvettek a Soldierstől!
De az összefoglalód egészen jó.IdZ
Mindenféle szenyózás nélkül vége a meccsnek változtatni ugyse változtatna az eredményen ergo még ha hazudnék se lenne semmi értelme,de azt az esetet én pont telibe láttam és a gyerek aki elkapta a labdát egy lábát ugyan lerakta de ami csalóka volt az az hogy a vonalra rakta le...még porzott is utána.és mivel a vonalra rakta le ergo az nem elkapás...



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
És milyen volt? (amúgy boldog születésnapot előre is) 😊jjncaa
jah kössz....hát érdekes látszik hogy jók a japók...bár tényleg nem nfl , olyan kb. ncaa szint környéke lehetett...de jó volt , voltak érdekességek , amiket így statok formjában benyögtek , hogy 161 cm-es japó reciever azt 4.38-as negyvene van , igy néztem hogy az mi...



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
egy kis beharangozó:
Farkasok a Farkasok ellen
2012.05.27.-én vasárnap, Magyarországon először televíziós közvetítést ad a SPORT KLUB a Central European Football League keretein beül megrendezésre kerülő Budapest Wolves és a Vukovi Beograd összecsapásról. A Magyar SPORT KLUB-on felvételről lesz látható a mérkőzés. A CEFL alapszakasz mérkőzései során a Budapesti Farkasok már jártak a Belgrádi Farkasok otthonában 2012.03.31-én ahol 53-35-el a hazaiak arattak győzelmet. Reméljük, hogy ezen a szép májusi délutánon a Budapesti Farkasok felül tudnak kerekedni a Belgrádi csapaton.
Aki szeretné ezt az igencsak izgalmas mérkőzést élőben a helyszínen, nyomon követni azt várják a szervezők 2012.05.27.-én a Margitszigeti Atlétikai Centrum pályáján.

Budapest Wolves – Vukovi Beograd
Közép-Európai Football Liga (CEFL)
Dátum: 2012.05.27. 16:00
Helyszín: Iharos Sándor Margitszigeti Atlétikai Centrum
Kapunyitás: 15:00
Jegyár: 1.000 Ft

és egy kis visszatekintő:
http://www.wolves.hu/index.php?cikk_id=84

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
ironman8 40
"A bírókról nem mondok se jót, se rosszat, nagyjából mindenkinek egyformán mérték a büntetéseket. Hogy jogosak voltak.e nem az én tisztem megítélni. Röviden ennyi."ironman8
Szerintem, meg egyrészt nem egyformán mérték, másrészt pedig egy igen fontos szituban az elején egy teljesen szabályos TD-t elvettek a Soldierstől!
De az összefoglalód egészen jó.IdZ
Emlékszem a szitura. Pont az ellentétes oldalon voltam, tehát inkább nem nyilatkozom. De szerintem -ha nem is TD-ről lenne szó-, találnánk a másik oldalon is nagy benézést. Reszelhetnének magukon -a nem mondom ki a nevüket- ők.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Most olvastam: Az [Hurricanes] offense több pontot csinalt az elso negyedben, mint amennyit a Valencia bármelyik negyedben a térdelô Blue Devils ellen


több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
sérültek közül a hátsérült LB (7es) jól van csak ideg csípődött be
26os corner/kicker/punter a vállán sérült de jövőheti meccsre felépül
utolsó driveban sérült RBről nem tudni még mi van (bevitték kórházba)
én, (29es) corner megvagyok csak húzom a jobb lábamneuw
Akkor téged kevertünk Jocikával 😀 (és volt feketére festve az arcod)
Jobbulást Nektek!Fucu
Józsua most 11esben nyomja mert a villamoson hagyta a 2es mezét az előző meccskor 😀
(nem volt feketére festve az arcom)neuw
most kaptam az infót hogy meglett a Woodson mezem!! 😀
úgyhogy nem volt hosszú életű a 11-es szám viselése


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
A tegnapi Heroes - Titans (vicces) összefoglalója Titán szemmel: http://titansmeccsek.freeblog.hu/archives/2012/05/21/Mohamed_es_bandaja/

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
IdZ Green Bay Packers 75
"A bírókról nem mondok se jót, se rosszat, nagyjából mindenkinek egyformán mérték a büntetéseket. Hogy jogosak voltak.e nem az én tisztem megítélni. Röviden ennyi."ironman8
Szerintem, meg egyrészt nem egyformán mérték, másrészt pedig egy igen fontos szituban az elején egy teljesen szabályos TD-t elvettek a Soldierstől!
De az összefoglalód egészen jó.
több mint 12 éve
neuw 271 — Patriots fan
sérültek közül a hátsérült LB (7es) jól van csak ideg csípődött be
26os corner/kicker/punter a vállán sérült de jövőheti meccsre felépül
utolsó driveban sérült RBről nem tudni még mi van (bevitték kórházba)
én, (29es) corner megvagyok csak húzom a jobb lábamneuw
Akkor téged kevertünk Jocikával 😀 (és volt feketére festve az arcod)
Jobbulást Nektek!Fucu
Józsua most 11esben nyomja mert a villamoson hagyta a 2es mezét az előző meccskor 😀
(nem volt feketére festve az arcom)

--------------------------------------------------
több mint 12 éve
ironman8 40
Soldiers-Raptors 3-23. Az én szemszögemből izgalmas meccs volt. Bár csak 2 infarktus közeli helyzet volt. Időpontokkal csak nagyjából vagyok tisztában.
1 félidő: Jól kezdett a Soldiers, futásokkal egészen a redzone-ig jutottak, de ott elakadtak egy kicsit. Majd egy fumble-t felszedett a Raptors védelme (33) és egy nagyjábol 90 yardos visszahordott TD volt az eredménye. A pluszpontot is begyűjtötték. 0-7. Ezután egy kis ide-oda játék jött. A Soldiers inkább futott, a passzokat a Raptors jól levédekezte. Aztán a Raptors egy 48 yardos field gólt (nem tudom helyes-e így) nyomott. 0-10. Az első félidő végéhez közeledve a Soldiers is begyűjtött egy 3 pontost. Majd hamar érkezett a válasz a Raptors offense egy jól sikerült sorozat végén nagyjából 15-20 yardos passz TD-t csinált. A jutalompontnál magas volt a snap, nem rugás lett, hanem középső futás (34), de fél méteren elakadt. 3-16.
A 2. félidőben is inkább az ide-oda játék volt a meghatározó. Mindkét védelem meg tudta akadályozni az oofensek előrenyomulását. A Soldiers inkább futott, mert a passzokat a Raptors DB sora rendre meghiusította ( 1-es 2db, 33-as 1db, 34-es 1 db IT) és a meccs végén még egy 60yard körüli visszahordott TD lett belőle, jutalompont is. 3-23 (végeredmény). A Raptors pedig felváltva használta a futást és passzjátékot. Ez utóbbiból ők is begyűjtöttek egy IT.
A bírókról nem mondok se jót, se rosszat, nagyjából mindenkinek egyformán mérték a büntetéseket. Hogy jogosak voltak.e nem az én tisztem megítélni. Röviden ennyi.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
sérültek közül a hátsérült LB (7es) jól van csak ideg csípődött be
26os corner/kicker/punter a vállán sérült de jövőheti meccsre felépül
utolsó driveban sérült RBről nem tudni még mi van (bevitték kórházba)
én, (29es) corner megvagyok csak húzom a jobb lábamneuw
Akkor téged kevertünk Jocikával 😀 (és volt feketére festve az arcod)
Jobbulást Nektek!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
neuw 271 — Patriots fan
sérültek közül a hátsérült LB (7es) jól van csak ideg csípődött be
26os corner/kicker/punter a vállán sérült de jövőheti meccsre felépül
utolsó driveban sérült RBről nem tudni még mi van (bevitték kórházba)
én, (29es) corner megvagyok csak húzom a jobb lábam

--------------------------------------------------
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
79-30 😊zolika26
ja a 109 pontot találtam el 😊
sajnos a szpíker az öngólnál safety-t mondott, ez nagy hiba voltjjncaa
nem fordítva? 😀 😛 és amúgy a 109-et se mert a tied 99re jön ki 😀arcsike
Azkemény, hát a végén tényleg elvesztettem a fonalat 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
arcsike 100
73-26-ra nyert a Hurricanes a Thunder ellen, ha jól emlékszem és jól számoltam 😊
Vicces meccs volt ez is, remélem a sérültekkel nincs gondjjncaa
79-30 😊zolika26
ja a 109 pontot találtam el 😊
sajnos a szpíker az öngólnál safety-t mondott, ez nagy hiba voltjjncaa
nem fordítva? 😀 😛 és amúgy a 109-et se mert a tied 99re jön ki 😀
több mint 12 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Eger Heroes 7-25 Titans

......
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
73-26-ra nyert a Hurricanes a Thunder ellen, ha jól emlékszem és jól számoltam 😊
Vicces meccs volt ez is, remélem a sérültekkel nincs gondjjncaa
79-30 😊zolika26
ja a 109 pontot találtam el 😊
sajnos a szpíker az öngólnál safety-t mondott, ez nagy hiba volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
73-26-ra nyert a Hurricanes a Thunder ellen, ha jól emlékszem és jól számoltam 😊
Vicces meccs volt ez is, remélem a sérültekkel nincs gondjjncaa
79-30 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
73-26-ra nyert a Hurricanes a Thunder ellen, ha jól emlékszem és jól számoltam 😊
Vicces meccs volt ez is, remélem a sérültekkel nincs gond


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Budapest Cowboys - Budapest MX Energy Eagles 56:0