NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
A GFL Südben a Saarland Hurricanes szombaton először lépett pályára, ahol szoros meccsen utolsó másodperces 4. kísérletes félpályás TD-t beszopva maradtak alul a Franken Knightstól.

Azért érdekes, mert már egyszer írtam, hogy egyik játékosunk ott játszik, azóta bő egy hónapja még két szegedi falember ment ki, és úgy tűnik szépen helytállnak a srácok, az először kiérkezett Dani kezdő LT, a később kiment Kispál Gábor kezdő center, Varga Ádám pedig védőfalban stabil tagja a forgásnak DT-ként NT-ként ill DE-ként is. Persze hiányoznak a Raptorsból nagyon, dehát ilyen lehetőségre nem lehet nem mondani. Ja és mondtam hogy falemberként rohadtul könnyen ki lehet jutni játszani, itt az élő példa, a srácok megragadták a lehetőséget. 😊

Érzékelhető hogy milyen a színvonal, a csapat nemrég igazolta le azt a Gerard Mummsot, aki tavaly még az Arizona State-en volt kezdő LB a jól ismert Vontaze Burfict eltiltása után.
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A játékosok névsorát nem tartalmazza a jegyzőkönyv, a MAD-ből nyomtatott rostert viszik a játékvezetők a meccsre, mondjuk azt gondolom utólag hozzácsatolják és úgy küldik be a szövetséghez. A jegyzőkönyv alig tartalmaz valami infót, aki látott már ilyet közelről, az tudja, hogy sok értelme nem lenne publikálni (nem olyan mint pl. kosárban, ahol ténylegesen szinten minden eseményt tartalmaz a jegyzőkönyv). Pont ezért van a jegyzőkönyv helyett statisztika, amiben benne vannak azok az infók, amiket publikálni érdemes lehet.

Na most, hogy a statisztika "Alap kellene, hogy legyen", vagy sem, arról már volt vita korábban. Nekem nem hiányzik, hogy kötelező legyen ezért is fizetni, mások megcsinálják önszorgalomból is, ez se működött igazán jól, amíg kötelező volt akkor se.


több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Röviden: nem

A hafl.hu-n rajta van a negyedenkénti eredmény, onnantól lényegében csak a büntikről van még infó, sok egyebet nem tartalmaz a jegyzőkönyv, esetleg még a megjegyzés, már ha volt olyan.Kori
A meccsre nevezett játékosok névsora?

Úgy képzelem, hogy lenne egy ilyen bírói oldalról jövő, minden hivatalos meccset tartalmazó jegyzőkönyvi infó. Kereshető, szűrhető, táblázatba rendezhető.
Ha van csapatoktól származó statisztika, az ehhez lenne mellékletként csatolva.
Alap kellene, hogy legyen.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Gondolom, a játékvezető minden vezetett meccs után lead egy jegyzőkönyvet a meccsen történtekről a szövetségbe.
Ha már nincs statisztika, legalább ezeket a jegyzőkönyveket le lehet tölteni egy adatbankszerűségből?
(Mint pl. az MLSZ-nél: http://www.mlsz.hu/tudositas/528423/databank/1)Atari
Röviden: nem

A hafl.hu-n rajta van a negyedenkénti eredmény, onnantól lényegében csak a büntikről van még infó, sok egyebet nem tartalmaz a jegyzőkönyv, esetleg még a megjegyzés, már ha volt olyan.

Egyébként nincs már a max. 35 pontos szabály, amit valaki felvetett.


több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Gondolom, a játékvezető minden vezetett meccs után lead egy jegyzőkönyvet a meccsen történtekről a szövetségbe.
Ha már nincs statisztika, legalább ezeket a jegyzőkönyveket le lehet tölteni egy adatbankszerűségből?
(Mint pl. az MLSZ-nél: http://www.mlsz.hu/tudositas/528423/databank/1)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
VT 123
"Abszolút pártatlanként szólok a témához, de tavalyelőtt a Tatánál osztrák div I-es vendégjátékosok játszottak, tavaly is volt legalább egy győri sisak."

Trollkodáson kívűl: A CNC Gladiators nem volt D1-es csapat az Osztrákoknál,tehát nem helytálló a vendégjátékos minősítés.

A Győri sisak igaz,csak azzal különbséggel,hogy tőlünk van Győrött az a sisak,ugyanis Mustangs igazolt játékosról van szó 😊 Egyébként minden stimmel 😛 😛
tibibá
A CNC Gladiators 2008-ban megnyerte az osztrák div II-t (ugynebben az évben a CEFL-t is), majd a helyosztó mérkőzés (telán az LA Titans ellen, már nem emlékszem pontosan) megnyerésével feljutottak a Div I-be.
2009-ben négy csapat volt a Div I-ben, Salzburg Bulls, St. Pölten Invaders, Traun Steelsharks, CNC Gladiators. A Gladiators a második helyen jutott a rájátszásba, de kikapott a St. Pöltentől, így kiesett az elődöntőben.
Következő évben (2010) szintén a Div I-ben indultak el, három meccset játszottak (kikaptak az L.A. Titanstől, megverték a Blue Devils 2-t és a Hall Red Lions-t) aztán kizárták őket a bajnokságból anyagi problémák miatt (így elmaradt a Blue Devils elleni visszavágó, és a Steelsharks elleni meccs).

Szombathelyről is öten játszanak Győrben, de mindig is Szombathelyen voltak igazolt játékosok, mégis mindenki köpködi őket, mert ők HFL-es győriek a div II-ben.

De tényleg nem akarok ezen vitázni, csak azért hoztam fel, mert mindenki próbálja erősíteni a csapatát ahogy tudja, és ha van rá lehetősége, hogy egy tapasztaltabb játékost igazoljon magasabb osztályból, aki nem csak a pályán teljesít jól, de a többiek is tanulnak tőle, hülye lenne visszautasítani.
Persze ha ugyanezt az ellenfél teszi, akkor már jogtalan előnynek minősül.

Szerintem ezektől el kellene vonatkoztatni, nagyon jól látszik az erősorrend a div II-ben, nyugaton a négy top csapat a ZP, a Rebels, a Mustangs és a Crushers, szerintem mind a négy csapat azonos erőt képvisel, és a rájátszás tényleg azon fog múlni, hogy aznap éppen ki készült fel jobban a másikból, kinek megy jobban a játék.

Ha gondolja Tibibá, június másodikán egy sör mellett folytathatjuk 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://hafl.hu/index.php?itemid=2403&blog_id=1
Talán valakit érdekel, bár ezt a Dresden Monarchst épp 40-14-re verték el a német ligában...zolika26
igen, talán enyhe túlzás, hogy a GFL elsőszámú csapata egy olyan alakulat, amelyik elődöntőnél tovább soha nem jutott 😛
ennek ellenére érdekes meccs lesz, de gyanítom, hogy a japánok lemossák őket

több mint 12 éve
tibibá 54
"Abszolút pártatlanként szólok a témához, de tavalyelőtt a Tatánál osztrák div I-es vendégjátékosok játszottak, tavaly is volt legalább egy győri sisak."

Trollkodáson kívűl: A CNC Gladiators nem volt D1-es csapat az Osztrákoknál,tehát nem helytálló a vendégjátékos minősítés.

A Győri sisak igaz,csak azzal különbséggel,hogy tőlünk van Győrött az a sisak,ugyanis Mustangs igazolt játékosról van szó 😊 Egyébként minden stimmel 😛 😛

Hát a szpíkerkedésről annyit,hogy szegény ember vízzel főz :rolleyes: 😛
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
http://hafl.hu/index.php?itemid=2403&blog_id=1
Talán valakit érdekel, bár ezt a Dresden Monarchst épp 40-14-re verték el a német ligában...


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Pont ezért indultunk el a DIV I-ben, mert itt keletiek vannak és az utazás így jóval kevesebb. Pedig mi is a DIV II-ben akartunk indulni. De győzött ez az indok.

Egyébként nem győzöm hangsúlyozni, hogy szerintem nincs tudásbéli különbség az első és a másodosztály között! Sőt sztem a másodosztály csapatai közül jó pár erősebb lenne mint akik az első osztályban vannak.
több mint 12 éve
Boti#63 69
mien fura már hogy nyugaton nicns is DIVI-es csapat?!! 😮 😀
ennyire királyul adjátok ott keleten?!!!! 😛Ricsi56
jó alföldi levegő kemény gyerekeket nevel 😀
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
mien fura már hogy nyugaton nicns is DIVI-es csapat?!! 😮 😀
ennyire királyul adjátok ott keleten?!!!! 😛

Crushers #12
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
de valljuk be reálisan ennek kicsi az esélye?!
merthogy sztem ami almás lehet:
Jászberény Wolverines vs. Budapest Titans
Eger Heroes vs. Budapest Titans

de nem beszólva!Ricsi56
Most ha csak azt nézzük, hogy a Titans kikapott nagyon a Gorillaztól, az Eger viszont csak 1 ponttal kapott ki tőlük, így benne van a pakliban, hogy hazai pályán győzhet a Heroes is és a Wolverines is.

De egyébként mint érdekesség raktam fel, de az esélye nem kicsi szerintem. Eléggé kiegyensúlyozott a mezőny a DIV I-ben. Bárki elkaphat bárkit.

Meg amúgy is te azt írtad, hogy nem vagy képben a Div I-ben! 😛 😉Bruce
😊 igaz 😊 És titánék rendes létszámmal utazgatna idegenbe? mert hozzánk sajna nagyon kevesen jöttek (pedig esélyes!!!! h elvertek vna minket ha nem)

Crushers #12
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
de valljuk be reálisan ennek kicsi az esélye?!
merthogy sztem ami almás lehet:
Jászberény Wolverines vs. Budapest Titans
Eger Heroes vs. Budapest Titans

de nem beszólva!Ricsi56
Most ha csak azt nézzük, hogy a Titans kikapott nagyon a Gorillaztól, az Eger viszont csak 1 ponttal kapott ki tőlük, így benne van a pakliban, hogy hazai pályán győzhet a Heroes is és a Wolverines is.

De egyébként mint érdekesség raktam fel, de az esélye nem kicsi szerintem. Eléggé kiegyensúlyozott a mezőny a DIV I-ben. Bárki elkaphat bárkit.

Meg amúgy is te azt írtad, hogy nem vagy képben a Div I-ben! 😛 😉
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
de valljuk be reálisan ennek kicsi az esélye?!
merthogy sztem ami almás lehet:
Jászberény Wolverines vs. Budapest Titans
Eger Heroes vs. Budapest Titans

de nem beszólva!

Crushers #12
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úgy tudom pontarány számít.Zahó
Azonos pontok száma esetén az a csapat kerül a tabellán magasabb helyezésre, aki a másik azonos pontszámmal rendelkező csapat elleni mérkőzését megnyerte, függetlenül attól, hogy a szerzett –kapott pontjainak összesített különbsége jobb az őt legyőző csapaténál.
Azonos pontszámmal rendelkező 3 –as körbeveréssel álló csapatok esetén, pontkülönbség alapján kerülnek a csapatok magasabb helyezésre a tabellán, az alapszakasz teljesítése és a végső eredmény során.

Egyébként a DIV I még elég érdekesen alakulhat, mert ha így alakulnak az eredmények:

Dunaújváros Gorillaz vs. Jászberény Wolverines
Eger Heroes vs. Budapest Titans
Szolnok Soldiers vs. Békéscsaba Raptors
Dunaújváros Gorillaz vs. Szolnok Soldiers
Jászberény Wolverines vs. Budapest Titans
Békéscsaba Raptors vs. Eger Heroes

tehát folyamatos hazai győzelmek születnek, akkor kialakulhat egy olyan tabella, hogy a Gorillaz 5 győzelem, a többi csapat pedig 2 győzelem és 3 vereség. Egy szép kis 5-ös holtverseny 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
www.hafl.hu
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
és nagyon vicces speakerrel!

😊Harminch37
😊 😂 😛


Egyébként hol találom a Tabellákat?Sorsolást?stb... :rolleyes:
több mint 12 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Tibibá,
esküszöm igyekszem ebben a témában nem hozzászólni többet.
Annyit azért mondanék, hogy van Tatán egy fejlődőképes, korrekt és jó srácokból álló, keményen kűzdő csapat. Miért kell az ilyen hozzászólásokkal őket égetni? Ezt nem érdemlik meg.deacon75
Igazad is van!!

Én magamat égetem, saját nevemben beszélek!
Ha nem kell a Rebelsnek védenie magát,mint az egy korábbi hozzászólásban leíratott,akkor mi ez a sok magyarázat??????
😛tibibá
Abszolút pártatlanként szólok a témához, de tavalyelőtt a Tatánál osztrák div I-es vendégjátékosok játszottak, tavaly is volt legalább egy győri sisak.
Tényleg nem bántásból mondom, minden tiszteletem Tibibáé, aki nagyon sokat tett a Mustangsért, de szerintem felesleges a div I-es játékosokkal támadni a Rebelst. Ha a Rebels 2 eredményeit nézzük, a Mustangst és a Crusherst is egy-egy TD különbséggel verte, tehát egy div II szintű csapatról beszélünk. Az más, hogy új csapatként nem 35-0-ás vereségekkel kezdenek, ahogy az "szokás", hanem a div II erősebb csapataihoz tartoznak. De szerintem a csapat eddigi munkásságát ismerve ez is inkább az edzői stáb szakértelmét minősíti, mert úgy tűnik értik a dolgukat.

Volt alkalmam játszani mindkét Rebels ellen, és biztos vagyok benne, hogy ha a Rebels a HFL keretét játszatta volna, lett volna mercy rule. Viszonyításképpen tavaly a ZP-t 35-0-ra verték, idén a Cowboyst 37-35-re (a Cowboys jelenleg 3-0-val áll a keleti csoportban 98:6-os pontaránnyal)

Felesleges ezzel magyarázni egy vereséget, főleg egy 18-25-öt, ami (nekem legalábbis) azt mutatja, hogy két azonos erőt képviselő csapat közül az nyert, akinek aznap jobban összejöttek a dolgok, vagy jobban talált ellenszert a másik játékára.

Még egyszer mondom, nem húzok egyik oldalra sem, de ez a HFL-es játékosok játszanak a div II-ben témát már kicsit unom.

Mindig azt a csapatot kell megverni, aki a pályán szemben áll veled. Ehhez mindig a maximumot kell nyújtani. Ez ilyen egyszerű.VT
Like!

Ha a HFL-es Rebels áll ki, félidőtől pörgött volna az óra. Az R2 egy rookie csapat. Buta hibákat követünk el, és általában saját magunknak nehezítjük meg a dolgot, még annak ellenére is, hogy azt gondolom, tehetséges keretünk van, sok olyan játékossal, akik közül jópáran talán alapemberek lehetnek majd az R1-es csapatban.

Izgalmas meccs volt, mindkét oldalról vitatható bírói döntésekkel, és nagyon vicces speakerrel!

😊


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Inkább nézzünk előre, már csak két forduló van hátra a DIV I alapszakaszból.
Ki mire számít? Kik lehetnek a továbbjutók?
Meg természetesen a DIV II-t is nézzük meg.Bruce
DII:
no, hát saját szemszögemböl :
mindent be kell huznunk, és erös körömrágás közepedte várom a Rebels2 - ZP meccset 😊, kár h nem a mocsárban lesz :/.
Remélem nem lesz sok 3-2-s csapat, de ha mégis akkor a vitt pontok számitanak ugye? És idén nicsn oylan szabály, hogy csak 35 pontot irnak jová nagyobb arányu gyözelmek esetén? Látom hogy ahafl-hu-n is rendes ereményekkel számolnak, de "láttam én már éjeliőrt nappal meghalni".


DI: nem vok képben sajna 😕((


u.i:
DII keletröl nicns is mit irni agyalni szerintem se. 😛Ricsi56
Úgy tudom pontarány számít.
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem gondoltam volna,hogy ebben a sportban is tudnak elfújni meccseket a bírók...enyhén szánalom volt amit a Rebelsnek fújtak tegnap....

Egyébként jó meccs volt!!! 😛

Grat a Musztángoknak!


:mad: :mad: :mad:
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
u.i:
DII keletröl nicns is mit irni agyalni szerintem se. 😛Ricsi56
Na, csak a helyi szokások kedvéért: "mindenki, aki vagy ír, vagy nem ír az idei Div II. keleti csoportjának továbbjutóiról, az hülye. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀e53m62
uhhh.. hát akkor ezt most nagyon megszivtam. 😕
akkro írj valamit!

Crushers #12
több mint 12 éve
isaszegpirates 10


Szerintem ez önmagáért beszél...

Nincs értelme semmilyen tusakodásnak, mert mindenkinek van némi igaza, és ebből kerekedik a vita - nem csak a mi meccsünket érintően!

Köszönjük a lehetőséget a Miskolc Steelersnek!
Várjuk a mielőbbi visszavágót!
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
u.i:
DII keletröl nicns is mit irni agyalni szerintem se. 😛Ricsi56
Na, csak a helyi szokások kedvéért: "mindenki, aki vagy ír, vagy nem ír az idei Div II. keleti csoportjának továbbjutóiról, az hülye. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
tibibá 54
Mindenkitől elnézést kérek, jól esett egy kicsit Trollkodni ! 😛 😂