NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Nincs hiszti!
Lehet vaskalapos vén ember vagyok,de nem csípem a sumákot!Ha ciki akkor ciki, vállalom! Nem szabom meg senkinek mit hogyan tegyen, nem is akarom.Mindenkinek lelke rajta mit tesz és hogyan teszi. De a csalánt máséval kell verni.... 😊
Ennyit erről és itt nem többet . A vénember szólt 😛tibibá
Szeretném megjegyezni, hogy a Zala Predators idei kerete pofátlan módon teljes mértékben a tavalyi div1-es keret!!!!!!! FELHÁBORÍTÓ!!!!!Zorddd
Hát...kurvára nem, de te biztos jobban tudod 😊
Még a tavaly őszi kerettől is nagy az eltérés, talán mi régebbi játékosok jobb ha nem is gondolunk bele mekkora...Traktor
1. ezt véletlenül tudom.
2. arra próbáltam célozni, hogy a különböző osztályok, és azon belül a csapatok elosztása évről-évre annyira változó, hogy dedós dolog arról beszélni, hogy kinek milyen kerete van.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nincs hiszti!
Lehet vaskalapos vén ember vagyok,de nem csípem a sumákot!Ha ciki akkor ciki, vállalom! Nem szabom meg senkinek mit hogyan tegyen, nem is akarom.Mindenkinek lelke rajta mit tesz és hogyan teszi. De a csalánt máséval kell verni.... 😊
Ennyit erről és itt nem többet . A vénember szólt 😛tibibá
Szeretném megjegyezni, hogy a Zala Predators idei kerete pofátlan módon teljes mértékben a tavalyi div1-es keret!!!!!!! FELHÁBORÍTÓ!!!!!Zorddd
Hát...kurvára nem, de te biztos jobban tudod 😊
Még a tavaly őszi kerettől is nagy az eltérés, talán mi régebbi játékosok jobb ha nem is gondolunk bele mekkora...
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Nincs hiszti!
Lehet vaskalapos vén ember vagyok,de nem csípem a sumákot!Ha ciki akkor ciki, vállalom! Nem szabom meg senkinek mit hogyan tegyen, nem is akarom.Mindenkinek lelke rajta mit tesz és hogyan teszi. De a csalánt máséval kell verni.... 😊
Ennyit erről és itt nem többet . A vénember szólt 😛tibibá
Szeretném megjegyezni, hogy a Zala Predators idei kerete pofátlan módon teljes mértékben a tavalyi div1-es keret!!!!!!! FELHÁBORÍTÓ!!!!!


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Jajj így, hogy 2x is fel lettem emlegetve írok gyorsan 😀

Nem voltunk ott a Tata meccsen, de az eredményt elnézve sajnálhatjuk 😉 Biztos jó kis meccs volt 😊

Gratula minden hétvégén szereplő csapatnak, külön a veszprémieknek, hogy ilyen létszámmal is végigtolták tisztességesen a meccset!

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
egy kérdés:
A Rebels II-ben az újonc játékosok játszanak, de bizony vannak hiány posztok ahova régebbi játékosok kerültekVengi
ez azt jelenti, hogy mondjuk nincs elég rookie DB, és akkor azt úgymond fentről töltöttétek fel, vagy lenne, csak a rutinosabbak játszanak a kezdőben? persze utóbbinak nincs sok értelme, csak számomra nem tűnt nyilvánvalónak 😊

Lehet vaskalapos vén ember vagyok,de nem csípem a sumákot!tibibá
leírták többen is, nincs sumák, nincs mit nem csípni 😊

több mint 12 éve
tibibá 54
A Rebels II-nek NINCS SZÜKSÉGE magyarázkodásra!
A szövetség által hozott szabályokat betartva azt állít be játszani a nevezettek közül, akit akar!
Aki nem ismeri a szabályokat, olvasson utána!
Tibibá meg ne hisztizzen már itt (egyedüliként), mert átfogalmazva a mondandóját kicsit cikin fest a dolog:
"Ti gonosz Rebels, légyszi ne játszassátok a rutinosabb játékosaitokat is, mert így kevesebb az esélyünk a győzelemre!"
A Mustangs sem egy friss csapat, több éves múlttal rendelkezik, ez ellen meg háboroghatnának a még újabb játékosok.
A Rebels II-ben az újonc játékosok játszanak, de bizony vannak hiány posztok ahova régebbi játékosok kerültek, tessék ezt elfogadni.
Akinek ez nem tetszik, az maradjon a lelátón!
Nem szeretném, hogy a bajnokság végén esetleg ezzel takarózna bármelyik csapat is, hogy mert a div 1játékosok..
Sok sikert mindenkinek a bajnokságban!Vengi
Nincs hiszti!
Lehet vaskalapos vén ember vagyok,de nem csípem a sumákot!Ha ciki akkor ciki, vállalom! Nem szabom meg senkinek mit hogyan tegyen, nem is akarom.Mindenkinek lelke rajta mit tesz és hogyan teszi. De a csalánt máséval kell verni.... 😊
Ennyit erről és itt nem többet . A vénember szólt 😛
több mint 12 éve
Jamie 28
A div1-div2 téma engem játékosként kevésbé érdekelt...a Mustangs odaállt és tette a dolgát, hogy ne legyen az egyesek által beharangozott mercy rule!!!
Sokkal jobban sajnálom, a Rebelstől elvett egy, míg a tőlünk elvett 2 szabályos TD-t, mert fasza kis hosszabbítás lehetett volna... 😊

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nekem annyi elég, hogy igazam volt! Pedig Németh úr szerint mindig le vagyok mindig maradva! 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Rebels II-nek NINCS SZÜKSÉGE magyarázkodásra!
A szövetség által hozott szabályokat betartva azt állít be játszani a nevezettek közül, akit akar!
Aki nem ismeri a szabályokat, olvasson utána!
Tibibá meg ne hisztizzen már itt (egyedüliként), mert átfogalmazva a mondandóját kicsit cikin fest a dolog:
"Ti gonosz Rebels, légyszi ne játszassátok a rutinosabb játékosaitokat is, mert így kevesebb az esélyünk a győzelemre!"
A Mustangs sem egy friss csapat, több éves múlttal rendelkezik, ez ellen meg háboroghatnának a még újabb játékosok.
A Rebels II-ben az újonc játékosok játszanak, de bizony vannak hiány posztok ahova régebbi játékosok kerültek, tessék ezt elfogadni.
Akinek ez nem tetszik, az maradjon a lelátón!
Nem szeretném, hogy a bajnokság végén esetleg ezzel takarózna bármelyik csapat is, hogy mert a div 1játékosok..
Sok sikert mindenkinek a bajnokságban!
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
12.05.2012., CEFL: Budapest Wolves - Zagreb Patriots: 54-7
jó meccs volt 😀 meggyőző játék, igaz nem túl acélos ellenfél ellen, de most nagyon egyben volt a csapat, ha ezt még lehetne fokozni, akkor hazai pályán két hét múlva szerintem megcsíphető a Vukovi 😉
http://www.european-league.com/scores/2012/

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
DZ 4
Idézem Natloz 2012-04-30-i kommentjét mielőtt ismét visszatérünk ugyanoda ahol pár oldallal ezelőtt tartott a beszélgetés. Kiemeltem a fontosabb részeket.

"Ezt a Div I. játékosok Div II.-ben indulását szerintem lezárhatnánk annyival, hogy ez az év szokásosan egy elbaltázott év.
Kezdődött azzal, hogy ugye sok csapat az előzetes híresztelései ellenére mégis elindult a Div I.-ben... Ez az alapja minden idei történésnek.
Ha ez nem így lett volna, akkor az idei bajnokság egy osztályozó bajnokság lett volna Div I. és Div II. nélkül, aztán akkor mindenki össze lett volna eresztve mindenkivel, aztán akkor ténylegesen az első csapatok jöttek volna a ténylegesen Div II. csapatok ellen.
Ez nem így lett, mégis meglett a két külön osztály, ám azzal a kikötéssel, hogy azok a csapatok, akik rendelkeznek első és második számú csapattal is leadnak egy 23 fős listát, akit nem neveznek a Div II-be. Ezt a listát mind a 3 érintett csapat leadta (Cowboys ugye más téma, ők nem indulnak HFL-ben), elvileg minden Div. II-es csapat megkapta, véleményezhette.
Ezt az opciót minden, az emiatt tartott gyűlésen részt vevő csapat elfogadhatónak tartotta, el is fogadta, minden így is történt, szerintem senki sem kifogásolhat semmit sem. Innentől kezdve szerintem nincs más feladatunk, mint az elkövetkező meccsekre készülni, ez a téma már csak felesleges "fórumharc"... Majd jövőre jobb lesz, idén már ez van, nem lehetett változtatni."

Emellett szeretnék gratulálni a tatai srácoknak, mert jók voltak!
több mint 12 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Tata Mustangs - Újbuda Rebels II. 18:25
Köszönjük a Rebels-nek az izgalmas mérkőzést! Sok sikert nekik a bajnokságban!Shevi
Grat mindkét csapatnak, mondtam én hogy nem lesz az olyan sima, bár a meccs alakulását nem tudom, de szorosnak tűnik! 😊Bruce
Köszönjük a gratulációt ! Köszönöm az idekószált néhány D1 es Rebels játékosnak is az élményt, szép volt, sok sikert a továbbiakban a D2 ben.
A Wolves csapata eddig is tetszett ,de a mostanában tapasztaltak alapján (Ők tudnak különbséget tenni és azt tartják is D1-D2) minden elismerésem az övék,illetve a srácaimé!!!! Szép volt Mustangs!tibibá
Az én véleményem az ezzel kapcsolatban, hogy attól, hogy valaki 1-1,5 éve játszik egy DIV I- ben szereplő csapatnál az nem DIV I-es szintet képviselő játékos. Lehet én gondolom rosszul, de ez az én véleményem. Aki meg kihagy 2 évet mondjuk az nincs DIV I szinten úgyhogy ők sem az első csapat tagjai. Több sort nem érdemel a téma szerintem.

több mint 12 éve
tibibá 54
Grat mindkét csapatnak, mondtam én hogy nem lesz az olyan sima, bár a meccs alakulását nem tudom, de szorosnak tűnik! 😊Bruce
Köszönjük a gratulációt ! Köszönöm az idekószált néhány D1 es Rebels játékosnak is az élményt, szép volt, sok sikert a továbbiakban a D2 ben.
A Wolves csapata eddig is tetszett ,de a mostanában tapasztaltak alapján (Ők tudnak különbséget tenni és azt tartják is D1-D2) minden elismerésem az övék,illetve a srácaimé!!!! Szép volt Mustangs!tibibá
Akkor csak igazam volt abban is, hogy játszottak az első csapatból is páran?Bruce
Abszolút !!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tata Mustangs - Újbuda Rebels II. 18:25
Köszönjük a Rebels-nek az izgalmas mérkőzést! Sok sikert nekik a bajnokságban!Shevi
Grat mindkét csapatnak, mondtam én hogy nem lesz az olyan sima, bár a meccs alakulását nem tudom, de szorosnak tűnik! 😊Bruce
Köszönjük a gratulációt ! Köszönöm az idekószált néhány D1 es Rebels játékosnak is az élményt, szép volt, sok sikert a továbbiakban a D2 ben.
A Wolves csapata eddig is tetszett ,de a mostanában tapasztaltak alapján (Ők tudnak különbséget tenni és azt tartják is D1-D2) minden elismerésem az övék,illetve a srácaimé!!!! Szép volt Mustangs!tibibá
Akkor csak igazam volt abban is, hogy játszottak az első csapatból is páran?
több mint 12 éve
tibibá 54
Tata Mustangs - Újbuda Rebels II. 18:25
Köszönjük a Rebels-nek az izgalmas mérkőzést! Sok sikert nekik a bajnokságban!Shevi
Grat mindkét csapatnak, mondtam én hogy nem lesz az olyan sima, bár a meccs alakulását nem tudom, de szorosnak tűnik! 😊Bruce
Köszönjük a gratulációt ! Köszönöm az idekószált néhány D1 es Rebels játékosnak is az élményt, szép volt, sok sikert a továbbiakban a D2 ben.
A Wolves csapata eddig is tetszett ,de a mostanában tapasztaltak alapján (Ők tudnak különbséget tenni és azt tartják is D1-D2) minden elismerésem az övék,illetve a srácaimé!!!! Szép volt Mustangs!
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Kicsit visszaolvastam, és láttam, hogy volt egy kis "ütés-váltás". Az, hogy a Steelers és a Renegades között ellentét van, csak rájuk tartozik, és ha azt itt a fórumon is megbeszélik, az legyen az ő dolguk, szerintem.
ancsika
Szerintem ami itt ment, az nem "megbeszélés". A megbeszélés az, hogy leülök egy asztalhoz azzal, akivel nézeteltérésem van, és megbeszélem vele. Vagy ha a két fél nem képes egymással dűlőre jutni, akkor felejtsék el az egészet, és foglalkozzanak magukkal.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Kicsit visszaolvastam, és láttam, hogy volt egy kis "ütés-váltás". Az, hogy a Steelers és a Renegades között ellentét van, csak rájuk tartozik, és ha azt itt a fórumon is megbeszélik, az legyen az ő dolguk, szerintem.

Viszont feltűnt nekem valami. Az alábbi beszámoló a www.miskolcsteelers.hu -ról származik.

"Nagypályás érettségi: letéve!
Ha nagyon szeretnénk a számokkal és az iskolai párhuzammal játszani, azt mondhatjuk, nem is ötösre sikerült az ifi korú Acélcsapat szombati "vizsgája", hanem "hatosra". Hatszori pontszerzés révén aratott ugyanis egyértelmű győzelmet az újjáalakult, megfiatalított keretű Steelers első komoly felkészülési mérkőzésén.
Miskolc Steelers - Isaszeg Pirates 22-12 (9-6, 7-6, 6-0, 0-0)
Három touchdown, két field goal és egy safety révén alakult ki a hazaiak pontmennyisége (két, sikertelen extra-rúgás kísérte TD ellenében), mintegy másfélszáz néző előtt.

Következzenek a részletek.
1. negyed: Miklós Bálint QB futásával 6-0 a hazaiaknak, az extra-rúgás Fodor Dávidé. A Pirates end zone-közelben elrontott puntja révén safetyt (2 pont) szerez a Steelers. Javít az Isaszeg: punt-visszahordásból TD (sikertelen kétpontos kísérlet).
2. negyed: Jászkai Gergely Gábor LB egy field goal-kísérletnél trükkös játék nyomán befut a labdával a gólterületre. Fodor Dávid lába most sem remegett (+1). Válaszul a Pirates is TD-t fut (sikertelen extrarúgással koronázva.) A félidőben 16-12.
3. negyed: Tóth Márton strong safety az ellenfél passzából interceptiont szerez, visszahordja, touchdown.
4. negyed: nem született több találat, így lefújásra kialakult a 22-12-es végeredmény.
A pontszerzéseken túli hazai statisztikai teljesítmények: Jászkai Gergely Gábor interceptionje és két fumble recovery."

Kihangsúlyoznám, hogy én, mint néző, nem tekintettem meg a meccset, csak az egyik haverom - aki viszont látta - elbeszéléséből kaptam némi infót, no meg a fenti beszámolóból.

Végülis a Steelers egy TD-vel, és egy Safety-vel nyert, tehát semmiképp sem gondolnám azt, hogy a mérkőzés sima lett volna. A Pirates 22 emberrel érkezett, míg a Steelers negyvenen felüli csapatlétszámot mutatott fel, és a partvonal melletti elbeszélésekből kiderült, hogy ki akarják fárasztani az ellenfelüket - gondolom ezért is kapták meg a napos oldalt a vendégek. Na ehhez képest pont a Steelers kérte, hogy az első félidővel ellentétben ne 2x30, csak 2x20 perc legyen a második. 1 TD-t szerzett a Steelers offense, egyet a specteam, és volt egy IT-TD, na meg két pontot kaptak ajándékba az elrontott punt-tal. Akkor mégsem muzsikálhatott olyan jól a Steelers támadó egysége... A Steelers fegyelmezettebb volt, és jól látszott rajtuk az összeszokottság, azonban meg kell jegyezni, hogy a kalózoknál 4-5 rutinos vén rókát kivéve mindenkinek ez volt az első nagypályás mérkőzése és négyen a csapatból még csak egy hónapja kezdtek amerikai focizni. Ennek fényében szerintem mindenképpen figyelemre méltó az isaszegiek teljesítménye. Az már mellékes, hogy 1-2 Steelers játékos törte a magyart, és néha külföldiül, szláv dialektusban - talán szlovákul - szóltak egymáshoz, de ha bele gondolunk abba, hogy a fenti képen 32-en vannak, a meccsen pedig negyven páran játszottak, és van egy szlovák Steelers-es testvércsapatuk, már nem is olyan bonyolult.
Ja igen, és a bírók. A Pirates offense akárhányszor beordította, hogy "no hudle", valahogy addig nem tették le a labdát, amíg a Steelers defense fel nem állt. Aztán az időkéréseket mindig olyankor fújták be, amikor a kalózok a play-t elindították. Fura. A vendégek legkisebb szabálytalanságait is észrevették állítólag, de ordító szabálytalanságokat nem fújtak be, amikor a Steelers vétkezett. Ha ezek igazak, akkor gáz, ha ilyen a magyar átlag - idézve a cikk. Persze ne feledjük, a bírók is miskolciak voltak.

Lehet most úgy érezheti valaki, hogy ledobtam a földre a kesztyűt, pedig nem, csak el akartam mondani, hogy szerintem korántsem olyan egyértelmű a győzelem, egy ilyen meccs után.

Elnézést kérek, ha bárkit megbántottam!!!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tata Mustangs - Újbuda Rebels II. 18:25
Köszönjük a Rebels-nek az izgalmas mérkőzést! Sok sikert nekik a bajnokságban!Shevi
Grat mindkét csapatnak, mondtam én hogy nem lesz az olyan sima, bár a meccs alakulását nem tudom, de szorosnak tűnik! 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azz igen!! Meglepő számomra! szép volt mustangs, nagyon várom már a meccsünket, pláne így. remélem addigra mindenki 100%-os lesz!Ricsi56
ugye, hogy ugye 😀 😀Zorddd
beza.. ettől olyan fasza ez a sport!Ricsi56
Nem tudom, hogy a Tatát becsültétek le annyira, vagy a Rebelst fel, hogy ez a szoros eredmény mindenkit elképeszt 😊
több mint 12 éve
Crazy23 New Orleans Saints 30
54:0
Gratula a Tatának, erre nem számítottam.

Crushers-Gringos mennyi lett pontosan?Kori
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ráadásul kevésen múlt. Gratula a Rebels-nek, további sok sikert a szezonban, mi bízunk magunkban és a csillagok együttállásában.
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Tata Mustangs - Újbuda Rebels II. 18:25
Köszönjük a Rebels-nek az izgalmas mérkőzést! Sok sikert nekik a bajnokságban!Shevi
Tudtam én, hogy nem lesz sima meccs a Rebels-nek! Gratulálok mind a két csapatnak!
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Gratula a Tatának, erre nem számítottam.

Crushers-Gringos mennyi lett pontosan?


több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Tata Mustangs - Újbuda Rebels II. 18:25
Köszönjük a Rebels-nek az izgalmas mérkőzést! Sok sikert nekik a bajnokságban!Shevi
azz igen!! Meglepő számomra! szép volt mustangs, nagyon várom már a meccsünket, pláne így. remélem addigra mindenki 100%-os lesz!Ricsi56
ugye, hogy ugye 😀 😀Zorddd
beza.. ettől olyan fasza ez a sport!

Crushers #12
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Tata Mustangs - Újbuda Rebels II. 18:25
Köszönjük a Rebels-nek az izgalmas mérkőzést! Sok sikert nekik a bajnokságban!Shevi
azz igen!! Meglepő számomra! szép volt mustangs, nagyon várom már a meccsünket, pláne így. remélem addigra mindenki 100%-os lesz!Ricsi56
ugye, hogy ugye 😀 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon