NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
milyen körülmények?hegedusadam
Bőbeszédű verziót nem találtam, ha minden igaz teljesen el volt ázva a pálya.Kori
Nem elázva volt, pont ellenkezőleg, nagyon kemény volt, bokáig érő gödrökkel és a pályától nem messze, kiálló csatornafedelekkel. Emellett ha jól tudom a kapufát se matracozták ki és a nemzetközi bírókról sem gondoskodtak, helyette gondolták, hogy majd spanyol bírók vezetik le a meccset...zolika26
plusz az EFAF-ellenőr sem volt ott, őt is egy spanyol bíró helyettesítette, ő talált mindent rendben.
képek: http://www.flickr.com/photos/football-austria/sets/72157629986784175/

ja, és állítólag volt egy fumbleje a Valenciának 😀

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
milyen körülmények?hegedusadam
Bőbeszédű verziót nem találtam, ha minden igaz teljesen el volt ázva a pálya.Kori
Nem elázva volt, pont ellenkezőleg, nagyon kemény volt, bokáig érő gödrökkel és a pályától nem messze, kiálló csatornafedelekkel. Emellett ha jól tudom a kapufát se matracozták ki és a nemzetközi bírókról sem gondoskodtak, helyette gondolták, hogy majd spanyol bírók vezetik le a meccset...


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
arcsike 100
milyen körülmények?hegedusadam
Bőbeszédű verziót nem találtam, ha minden igaz teljesen el volt ázva a pálya.Kori
pedig ránézésre ez kismiska ahhoz ami debrecenben volt múltkor az eső miatt 😀 😛
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
milyen körülmények?hegedusadam
Bőbeszédű verziót nem találtam, ha minden igaz teljesen el volt ázva a pálya.Kori
meg mintha atlétikapálya volna, lehet, hogy a gerelyhajítók, súlylökők, kalapácsvetők se jótékonyan befolyásolták a pálya talajának minőségét


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
milyen körülmények?hegedusadam
Bőbeszédű verziót nem találtam, ha minden igaz teljesen el volt ázva a pálya.


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát ezzekkel mi lett?

VALENCIA FIREBATS VS HOHENEMS BLUE DEVILS
League: EFAF-Cup / Group A
Date: 2012-05-05 Kickoff: 17:00h
Stadium: Estadio Jardín del Turia, Av. Tirso de M

Teams Scores Quarter
Valencia Firebats 104 24 40 16 24
Hohenems Blue Devils 0 0 0 0 0

40 pont egy negyedben az elég kőzet.e53m62
A Devils minden playben térdelt, tiltakozva a körülmények ellen.mikie
milyen körülmények?
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Azt a kurva 😀 😀 😀 😀 😀 itt egy videó mikor a deff van fent :
http://www.youtube.com/watch?v=oXLDuBIAOIQ
Itt egy hosszabb, ahol a közönség még tombol is 😀 :
http://www.youtube.com/watch?v=Wjh_QjOTnlI&feature=relmfukisdani
És még nálunk vannak gondok 😂

Igazából a játékvezetőket nem értem nagyon, komolytalan játékért szerintem le lehetne fújni egy meccset, vagy tévedek?


több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Azt a kurva 😀 😀 😀 😀 😀 itt egy videó mikor a deff van fent :
http://www.youtube.com/watch?v=oXLDuBIAOIQ
Itt egy hosszabb, ahol a közönség még tombol is 😀 :
http://www.youtube.com/watch?v=Wjh_QjOTnlI&feature=relmfu


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Hát ezzekkel mi lett?

VALENCIA FIREBATS VS HOHENEMS BLUE DEVILS
League: EFAF-Cup / Group A
Date: 2012-05-05 Kickoff: 17:00h
Stadium: Estadio Jardín del Turia, Av. Tirso de M

Teams Scores Quarter
Valencia Firebats 104 24 40 16 24
Hohenems Blue Devils 0 0 0 0 0

40 pont egy negyedben az elég kőzet.e53m62
A Devils minden playben térdelt, tiltakozva a körülmények ellen.mikie
Pff akkor állat meccs lehetett és a Devils deff mit csinált gondolom azok se mozdultak meg nagyon, ha fel is mentek a pályára?


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
mikie 39
Hát ezzekkel mi lett?

VALENCIA FIREBATS VS HOHENEMS BLUE DEVILS
League: EFAF-Cup / Group A
Date: 2012-05-05 Kickoff: 17:00h
Stadium: Estadio Jardín del Turia, Av. Tirso de M

Teams Scores Quarter
Valencia Firebats 104 24 40 16 24
Hohenems Blue Devils 0 0 0 0 0

40 pont egy negyedben az elég kőzet.e53m62
A Devils minden playben térdelt, tiltakozva a körülmények ellen.
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Hát ezzekkel mi lett?

VALENCIA FIREBATS VS HOHENEMS BLUE DEVILS
League: EFAF-Cup / Group A
Date: 2012-05-05 Kickoff: 17:00h
Stadium: Estadio Jardín del Turia, Av. Tirso de M

Teams Scores Quarter
Valencia Firebats 104 24 40 16 24
Hohenems Blue Devils 0 0 0 0 0

40 pont egy negyedben az elég kőzet.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
VT 123
Májusban kétszer is hazai pályán a Nagy Farkasok :cool:
- 2012. május 12.-én a CEFL keretein belül a Zagrab Patriots csapatát fogadja a Budapest Wolves csapata. A mérkőzés a Rozsnyai úti pályán kerül megrendezésre kezdete 16:00 belépő jegy ára: 1.000,-Ft.
- 2012. május 26.-án szombaton a CEFL keretein belül a Vukovi Beograd csapatát fogadja a Budapest Wolves csapata.
http://wolves.hu/index.php?cikk_id=83Cardinalis
Húú, Csepit jól lekapta a tavaszi nap. Sőt, szerintem fogyott is egy kicsit!
😊
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
ez kicsit durva voltmaximilien
😊 no, majd oktoberre teljesen kiderül 😊Ricsi56
ebbe most többet akartál belelátni, mint amire én gondoltam 😊maximilien
Forumszokás 😊 bocs 😉

Crushers #12
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 745
Májusban kétszer is hazai pályán a Nagy Farkasok :cool:
- 2012. május 12.-én a CEFL keretein belül a Zagrab Patriots csapatát fogadja a Budapest Wolves csapata. A mérkőzés a Rozsnyai úti pályán kerül megrendezésre kezdete 16:00 belépő jegy ára: 1.000,-Ft.
- 2012. május 26.-án szombaton a CEFL keretein belül a Vukovi Beograd csapatát fogadja a Budapest Wolves csapata.
http://wolves.hu/index.php?cikk_id=83

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Junioroknál mivel utánpótlás nevelést csinálnak nem vásárolnak játékosokat, az edzői fizetések is kisebbek, lehet a keretek sincsenek meg száz százalékig minden csapatnál még osztrákiában sem, a játékosok nem teljesen kiképzett csapatba integrált teljes szisztémát ismerő több éve összeszokott játékosok (korosztály fizikai mentális érettségéből adódóan) ezért itt teljesen reális hogy egy teljes keret jobban tud muzsikálni mint egy nem teljes, és ebben a korosztályban pont a cél az alapok megismertetése mindenhol (az edzői állomány különbségét nem tudom, nem tudom hány edző és milyen edző jut a vikingek juniorokra és a válogatott juniorokra, de itt is gyanítom jobbak az erőforrások a válogatottnál, míg felnőtteknél nem hinném hogy így alakulna) ce
te amúgy mennyire ismered az ottani viszonyokat? mert értem, hogy elképzeléseid vannak róla, de azok nem biztos, hogy helyesekSzobi22
Az írásaiból ítélve semmenyire 😊

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Junioroknál mivel utánpótlás nevelést csinálnak nem vásárolnak játékosokat, az edzői fizetések is kisebbek, lehet a keretek sincsenek meg száz százalékig minden csapatnál még osztrákiában sem, a játékosok nem teljesen kiképzett csapatba integrált teljes szisztémát ismerő több éve összeszokott játékosok (korosztály fizikai mentális érettségéből adódóan) ezért itt teljesen reális hogy egy teljes keret jobban tud muzsikálni mint egy nem teljes, és ebben a korosztályban pont a cél az alapok megismertetése mindenhol (az edzői állomány különbségét nem tudom, nem tudom hány edző és milyen edző jut a vikingek juniorokra és a válogatott juniorokra, de itt is gyanítom jobbak az erőforrások a válogatottnál, míg felnőtteknél nem hinném hogy így alakulna) ce
te amúgy mennyire ismered az ottani viszonyokat? mert értem, hogy elképzeléseid vannak róla, de azok nem biztos, hogy helyesek

több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
(az edzői állomány különbségét nem tudom, nem tudom hány edző és milyen edző jut a vikingek juniorokra és a válogatott juniorokra, de itt is gyanítom jobbak az erőforrások a válogatottnál, míg felnőtteknél nem hinném hogy így alakulna) ce
egyforma. felnőttnél dettó.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Te láttál már egy osztrák felnőtt és/vagy egy junior válogatottat felkészülési meccsen játszani?
Csak, mert sanszosan nem.
Nekem volt szerencsém junior szinten osztrák junior válogatott és vikings junior ellen mint edző résztvenem a másik oldalon és kimerem jelenteni, hogy az osztrák junior válogatott jobb és színvonalasabb mint a vikings junior csak úgy önmagában, vagy akár a raiders junior, akiket még vertünk is. És mindhárom meccs egy évben volt.JAX
Nem pont a juniorokról gondolkoztam amikor nemzeti válogatottban gondolkodtam.
Juniorban jellemzően saját nevelésű játékosok vannak, a nagy csapatokban meg jellemző a játékos csere-bere.
Ez egy másik teljesen más tészta.ce
Sőt:
A juniorban jellemzően fiatalok a játékosok, a felnőttben jellemző az idősebb játékkeret.
A juniorok jellemzően kisebbek, a felnőttek közt jellemzően van néhány nagyobb csapattag.
A junioroknak jellemzően kevesebb a tapasztalatuk, a felnőtt csapatnál jellemző nagyobb játéktapasztalat.
😊
Nem tudom miről gondolkoztál, amikor válogatottban gondolkodtál, de nem értem az összefüggéseidet...Tred
Ha végigolvasod amiket írtam megérted, és látni fogod amit viccnek szántál az is komolyan különbözővé teszi a két válogatott közti különbséget (junior felnőtt).
Junioroknál mivel utánpótlás nevelést csinálnak nem vásárolnak játékosokat, az edzői fizetések is kisebbek, lehet a keretek sincsenek meg száz százalékig minden csapatnál még osztrákiában sem, a játékosok nem teljesen kiképzett csapatba integrált teljes szisztémát ismerő több éve összeszokott játékosok (korosztály fizikai mentális érettségéből adódóan) ezért itt teljesen reális hogy egy teljes keret jobban tud muzsikálni mint egy nem teljes, és ebben a korosztályban pont a cél az alapok megismertetése mindenhol (az edzői állomány különbségét nem tudom, nem tudom hány edző és milyen edző jut a vikingek juniorokra és a válogatott juniorokra, de itt is gyanítom jobbak az erőforrások a válogatottnál, míg felnőtteknél nem hinném hogy így alakulna)

Ha nem a csapatok befizetéséből, hanem szponzorok állami támogatás segítségével valósulna meg a válogatott azt nem ellenezném, ha pedig a csapatoknak játékosoknak kellene kiköhögni ezt az úri huncutságot azt kifejezetten ellenezném.
több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Mert sportágidegen 😀 (nem lehet igazán színvonalasat összehozni belőle mert ez a sport ilyen, persze egy alapokra építő valami lesz belőle, mindig az aktuális csapatok színvonalát jóval alulmúló valami lesz)ce
Te láttál már egy osztrák felnőtt és/vagy egy junior válogatottat felkészülési meccsen játszani?
Csak, mert sanszosan nem.
Nekem volt szerencsém junior szinten osztrák junior válogatott és vikings junior ellen mint edző résztvenem a másik oldalon és kimerem jelenteni, hogy az osztrák junior válogatott jobb és színvonalasabb mint a vikings junior csak úgy önmagában, vagy akár a raiders junior, akiket még vertünk is. És mindhárom meccs egy évben volt.JAX
Nem pont a juniorokról gondolkoztam amikor nemzeti válogatottban gondolkodtam.
Juniorban jellemzően saját nevelésű játékosok vannak, a nagy csapatokban meg jellemző a játékos csere-bere.
Ez egy másik teljesen más tészta.ce
Sőt:
A juniorban jellemzően fiatalok a játékosok, a felnőttben jellemző az idősebb játékkeret.
A juniorok jellemzően kisebbek, a felnőttek közt jellemzően van néhány nagyobb csapattag.
A junioroknak jellemzően kevesebb a tapasztalatuk, a felnőtt csapatnál jellemző nagyobb játéktapasztalat.
😊
Nem tudom miről gondolkoztál, amikor válogatottban gondolkodtál, de nem értem az összefüggéseidet...

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
ironman8 40
Nézegetem ezt a válogatottas, edzőtáboros témát. Engedtessék meg, hogy én is kicsit kívül állóként, kicsit belül állóként hozzászóljak. Igen is szükség van egy válogatottra. Kell nekünk, nektek (talán mindenkinek). Már csak azért, hogy megmutassuk, ez egy férfias sport. Kell a toborzáshoz a hírverés. JA, hogy pénz kell hozzá? Miért van a szövetség? Azért, hogy a golyóit vakargassa, vagy azért végigverje ezt a történetet???? Talán egy stadionépítés mellett jutna nekünk is egy kis pénz, amiből lehetne edzőtáborokat szervezni. De én azt mondom, az ehhez szükséges pénz előteremtése, a szövetség feladata. Ha jól tudom a csapatok működésére a pénzt a csapatok szedik össze. Így kellene tennie a szövetségnek is! Dolgozzanak! Szerezzenek szponzorokat stb. Kiből álljon a válogatott? Tavaly, ha jól tudom volt egy kezdeményezés (lehet tavaly előtt), Ahol kialakult egy virtuális válogatott, szigorúan teljesítmények alapján. Ez most is megoldható lenne. Ki ismeri legjobban a játékosokat, ha nem mi magunk. Egy laza szavazás a facebook-on és megvan. Aztán lehet egy válogatás a meghívottaknak, és a legjobbak maradnak az egyes posztokon. Edző? Talán megtaláljuk őket, és talán elvállalják. De, ha nem kezdünk hozzá, sosem lesz!! És egy biztos: A válogatott az Magyarországé lenne, talán ki lehetne sajtolni azt a kis pénzt! Hajrá Mi (talán rookie-ként leírhatom)
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Amíg Magyarországon 10-ből 2 ember hallott már róla hogy van itthon amcsifoci , addig szerintem nincs is miről beszélni.Silversurfer
pont ez az, amin jó eséllyel segíthetne egy válogatott

több mint 12 éve
Silversurfer 5
A szövetség arra nem képes, hogy egy épkézláb promót összehozzon itthon, ja meg persze egy normális bajnokságot sem. Volt olyan év egyáltalán amikor a versenykiírás vagy az adott divízióban (1-2-3? 😀 ) játszó csapatok ténylegesen ott játszottak ahol az előző évi eredményük alapján kell? Nem hiszem. Így hülyeség lenne elvárni Tőlük egy normális (akár junior akár felnőtt) válogatott kiállítását és menedzselését is. Amíg Magyarországon 10-ből 2 ember hallott már róla hogy van itthon amcsifoci , addig szerintem nincs is miről beszélni.
több mint 12 éve
maximilien 214 — #5
A jelen szinten legyen a Wolves a magyar válogatott (esetleg kiegészülve egy-két emberrel). Nem kerül + pénzbe.Atari
ez kicsit durva voltmaximilien
😊 no, majd oktoberre teljesen kiderül 😊Ricsi56
ebbe most többet akartál belelátni, mint amire én gondoltam 😊

http://twitter.com/bencsics05
több mint 12 éve
VT 123
háhááát... attol azért nem tartok 😊 Friss még az élményem a Rebelsel kapcsolatban, és nem akarom fikázni a tatát sem, de nem hiszek a fentebb leirtakban. Még a ZP ellni mérközések fényében sem!




u.i: persze ezzel nem akarom ám leminősiteni a tataiak munkályát, hiszen én is látom h nagyon jönnek felfelé (és majd tapasztalom is pár hét mulva), de azért még nicnsenek ott ahol a rebels.Ricsi56
Ha a Mustangsnak összejön a passzjáték, akkor az veszélyes lehet bármelyik div2-es csapatra.kutya76
ha ZP-nek összejön az is vessélyes lehet, de mint tudjuk egy passznál 3 dolog történhet és....Ricsi56
Szerintem a Rebels2 veretlenül jut a rájátszásba nyugatról. Az a csapat, akik ellen én játszottam, szerintem jobb, mint a többi a nyugati mezőnyben.
És nem akarok azzal jönni, hogy ki rebels 1-es, meg ki nem, mert szerintem ez k*rvára nem számít.
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Nem kell szerintem leírni a Tatát, szerintem 2 TD lesz max a különbség, de szerintem simán befigyelhet egy Mustangs győzelem is.Zorddd
háhááát... attol azért nem tartok 😊 Friss még az élményem a Rebelsel kapcsolatban, és nem akarom fikázni a tatát sem, de nem hiszek a fentebb leirtakban. Még a ZP ellni mérközések fényében sem!




u.i: persze ezzel nem akarom ám leminősiteni a tataiak munkályát, hiszen én is látom h nagyon jönnek felfelé (és majd tapasztalom is pár hét mulva), de azért még nicnsenek ott ahol a rebels.Ricsi56
Ha a Mustangsnak összejön a passzjáték, akkor az veszélyes lehet bármelyik div2-es csapatra.kutya76
ha ZP-nek összejön az is vessélyes lehet, de mint tudjuk egy passznál 3 dolog történhet és....

Crushers #12