NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hCMlNs1l4ZM
Az egyik játékosunkról szóló kis film, szerintem érdemes megnézni..kisdani
Minden tiszteletem a srácé és így tovább kölyök sose add fel az álmaidat!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szerintem ez nem az a sport ahol a válogatottnak túl sok értelme lenne.
A játékosoknak edzőknek is legalább egy év kell hogy összeszokjanak, megtanulják play bookot az időzítéseket, stb (de van olyan csapat ahol az összeszokás beérés eltart három évig is, egy jó irányító is megsínyli ha kap egy új edzőt millió példa van rá). A világbajnokság is inkább egy PRO bowl-volt. Azok országok mentek amelyekben szinte csak egy csapatból voltak összerakva (USA-t Mexikót most hagyjuk ki belőle) .
Jól hangzik a nemzeti válogatott mert hozzá vagyunk szokva hogy az a legrangosabb stb.
De aki látta a világbajnokságot az látja szép szép a nemzeti érzés de nemzetinek nevezni egy Adlert, vagy Swarco-t (akkor inkább már a nemzetközi kupák).ce
azért erős túlzás, amit állítasz az osztrák válogatottról. Kb ugyanannyian voltak a Vikingsból és a Raidersből, és volt jó néhány Giants- és Dragons-játékos is. és igaz, jó néhány éve együtt játszanak, de ha nem kezdik el valamikor, akkor nem lennének valóban összeszokva.
és szerintem nem meglepő, hogy a legmagasabb szinten (AFL mellett EFL) játszó csapatok játékosai képviselik az országot.

több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Renegades vs Gladiators: 48-12

I. negyed: 7-0
II. negyed: 20-0 (1 extra kimaradt)
III. negyed: 8-6 (nálunk egy 2 pontos konverzió sikerült, másik oldalon az xp kimaradt)
IV. negyed: 13-6 (1-1 xp kimaradt mindkét oldalon)

Büntik: 155 yard Renegades (mindenesetre érdekes)
55 yard Gladiators

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És az Jászok Eger eredménye?ce
Már írva vagyon 😉kisdani
és jé Tényleg
több mint 12 éve
Tokione Green Bay Packers 12
Raptors - Gorillaz 20-25 😕

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Raptors meccsről eredmény?kisdani
RAP-Gor
20-25
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
És az Jászok Eger eredménye?ce
Már írva vagyon 😉


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És az Jászok Eger eredménye?
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Raptors meccsről eredmény?


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Azért juniorral kellene kezdeni, mert minden építkezést az alapoktól kell kezdeni. Van ráció a felnőtt válogatottban is, pl rögtön bevethetőek nemzetközi szinten, nagyobb reklám érték, de hosszú távon a valós fejlődést egy junior válogatott fogja megadni, akik évek óta együtt játszanak, ismerik egymást. Összességében viszont teljesen felesleges a diskurálásunk mivel se felnőtt se junior válogatottunk nem lesz, nem hogy hamar de még rövidesen sem...Ferron
csak éppen egy juniorválogatotthoz először normális juniorbajnokság kéne itthon (pl 11 fős csapatok..), addig semmi értelme. a felnőttcsapatoknál meg legalább ez megvan. nekem nem kell megmagyaráznod, hogy fontos az alulról építkezés, de ezt először a csapatoknak kell megtenniük ahhoz, hogy egy értelmes válogatottat ki lehessen állítani.Szobi22
ja igen, a 11 fős juniorbajnokság kimaradt az előzőből, bocsesz.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tigers2-Gladiators : 48-12
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Cowboys-Wolves2 55:6
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy négynapos edzőtábor kb. 18-20 ezer forint plusz útiköltség fejenként, amiből kéne évente 4-5. Szerintem ez elég sok embernek okozna gondotZorddd
es ?Fake
és egy válogatott a legjobbakból álljon, ne azokból, akik meg tudják fizetni 😀Zorddd
Szerintem ez nem az a sport ahol a válogatottnak túl sok értelme lenne.
A játékosoknak edzőknek is legalább egy év kell hogy összeszokjanak, megtanulják play bookot az időzítéseket, stb (de van olyan csapat ahol az összeszokás beérés eltart három évig is, egy jó irányító is megsínyli ha kap egy új edzőt millió példa van rá). A világbajnokság is inkább egy PRO bowl-volt. Azok országok mentek amelyekben szinte csak egy csapatból voltak összerakva (USA-t Mexikót most hagyjuk ki belőle) .
Jól hangzik a nemzeti válogatott mert hozzá vagyunk szokva hogy az a legrangosabb stb.
De aki látta a világbajnokságot az látja szép szép a nemzeti érzés de nemzetinek nevezni egy Adlert, vagy Swarco-t (akkor inkább már a nemzetközi kupák).
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
es ?Fake
és egy válogatott a legjobbakból álljon, ne azokból, akik meg tudják fizetni 😀Zorddd
es erre mas megoldas nincs minthogy minden legyen ingyenes es fizesse csak a szovetseg a kenyelmemet ha amator sportolokent valogatott akarok lenni ? akkor fizessen a szovetseg ha megfelelo mennyisegu a beveteluk. most ha csak 40 emberrel szamolok kerettagkent meg evi 4x4 nappal (ami amugy elegge kevesnek tunik szamomra de ha eleg is akkor is epphogy) edzo nelkul, akkor teged idezve ez (40x16)x18-20 000= 11 520 000-12 800 000 ft es ez csak 16 napnyi edzes penze lenne edzoket, az altalad emlegetett utikoltseget, apparatust nem beleveve. amator sportban honnan a veszbol tudna ennyit osszekaparni a szovetseg ? es akkor meg felszerelesrol satobbirol nem is beszeltunk. egyetertek azzal amit mondasz, de van azert a fekete (amit te allitasz) es feher (amit ugy velsz h en allitok) kozott meg egypar arnyalat.Fake
Sehol sem állítottam, hogy az egészet a szövetségnek kéne állnia. Ugyanakkor minden csapat fizet havi 30.000 forintot, amit semmi másra nem költ a szövetség, csak saját magának a fenntartására (és remélem tartalék képzésére), hiszen minden versenysorozat fizetős, mindent magának fizet mindenki.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én sem vágom a honi helyzetet, de azt tudom, hogy a skót lacrosse-válogatottnak (top8-ban van a világon) semmit sem áll a szövetség, még a mezt sem, nemhogy az edzőtáborokat és pláne nem a vébéket/EB-ket. Ha valaki válogatott akar lenni, az durván 1500-2000 font évente, alsó hangon. Nem mondom, hogy ez az ideális helyzet, de ilyen Európában nem túl népszerű sportoknál nem nagyon van megoldás.

több mint 12 éve
tibibá 54
21-18 JÁSZBERÉNY-EGERkisdani
Ez már a vége??tibibá
Igen 😀kisdani
Gratulálok 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy négynapos edzőtábor kb. 18-20 ezer forint plusz útiköltség fejenként, amiből kéne évente 4-5. Szerintem ez elég sok embernek okozna gondotZorddd
es ?Fake
és egy válogatott a legjobbakból álljon, ne azokból, akik meg tudják fizetni 😀Zorddd
es erre mas megoldas nincs minthogy minden legyen ingyenes es fizesse csak a szovetseg a kenyelmemet ha amator sportolokent valogatott akarok lenni ? akkor fizessen a szovetseg ha megfelelo mennyisegu a beveteluk. most ha csak 40 emberrel szamolok kerettagkent meg evi 4x4 nappal (ami amugy elegge kevesnek tunik szamomra de ha eleg is akkor is epphogy) edzo nelkul, akkor teged idezve ez (40x16)x18-20 000= 11 520 000-12 800 000 ft es ez csak 16 napnyi edzes penze lenne edzoket, az altalad emlegetett utikoltseget, apparatust nem beleveve. amator sportban honnan a veszbol tudna ennyit osszekaparni a szovetseg ? es akkor meg felszerelesrol satobbirol nem is beszeltunk. egyetertek azzal amit mondasz, de van azert a fekete (amit te allitasz) es feher (amit ugy velsz h en allitok) kozott meg egypar arnyalat.
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
21-18 JÁSZBERÉNY-EGERkisdani
Ez már a vége??tibibá
Igen 😀


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
tibibá 54
21-18 JÁSZBERÉNY-EGERkisdani
Ez már a vége??
több mint 12 éve
tibibá 54
C2-W2 ?? valaki?
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
21-18 JÁSZBERÉNY-EGER


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Csak a partvonalrol beleugatokent, abszolut laikuskent kerdeznem h miert ? Persze ha van vmi rettenetesen tehetseges jatekos akinek nincs erre forrasa akkor segitse ki a valogatott, de amugy miert volna ez annyira kezenfekvo h a szovetseg fizesse a valogatott edzotaborokat ?Fake
Egy négynapos edzőtábor kb. 18-20 ezer forint plusz útiköltség fejenként, amiből kéne évente 4-5. Szerintem ez elég sok embernek okozna gondotZorddd
es ?Fake
és egy válogatott a legjobbakból álljon, ne azokból, akik meg tudják fizetni 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ugyanakkor elég drága dolog gondolom, mert az edzőtábor(oka)t legalább részben a szövetségnek kellene fizetnie,Zorddd
Csak a partvonalrol beleugatokent, abszolut laikuskent kerdeznem h miert ? Persze ha van vmi rettenetesen tehetseges jatekos akinek nincs erre forrasa akkor segitse ki a valogatott, de amugy miert volna ez annyira kezenfekvo h a szovetseg fizesse a valogatott edzotaborokat ?Fake
Egy négynapos edzőtábor kb. 18-20 ezer forint plusz útiköltség fejenként, amiből kéne évente 4-5. Szerintem ez elég sok embernek okozna gondotZorddd
es ?
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Azért juniorral kellene kezdeni, mert minden építkezést az alapoktól kell kezdeni. Van ráció a felnőtt válogatottban is, pl rögtön bevethetőek nemzetközi szinten, nagyobb reklám érték, de hosszú távon a valós fejlődést egy junior válogatott fogja megadni, akik évek óta együtt játszanak, ismerik egymást. Összességében viszont teljesen felesleges a diskurálásunk mivel se felnőtt se junior válogatottunk nem lesz, nem hogy hamar de még rövidesen sem...Ferron
csak éppen egy juniorválogatotthoz először normális juniorbajnokság kéne itthon (pl 11 fős csapatok..), addig semmi értelme. a felnőttcsapatoknál meg legalább ez megvan. nekem nem kell megmagyaráznod, hogy fontos az alulról építkezés, de ezt először a csapatoknak kell megtenniük ahhoz, hogy egy értelmes válogatottat ki lehessen állítani.

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Ugyanakkor elég drága dolog gondolom, mert az edzőtábor(oka)t legalább részben a szövetségnek kellene fizetnie,Zorddd
Csak a partvonalrol beleugatokent, abszolut laikuskent kerdeznem h miert ? Persze ha van vmi rettenetesen tehetseges jatekos akinek nincs erre forrasa akkor segitse ki a valogatott, de amugy miert volna ez annyira kezenfekvo h a szovetseg fizesse a valogatott edzotaborokat ?Fake
Egy négynapos edzőtábor kb. 18-20 ezer forint plusz útiköltség fejenként, amiből kéne évente 4-5. Szerintem ez elég sok embernek okozna gondot


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon