NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Én is egy szorosabb eredményben bízom! Meglátjuk majd!ancsika
Nem kell szerintem leírni a Tatát, szerintem 2 TD lesz max a különbség, de szerintem simán befigyelhet egy Mustangs győzelem is.Zorddd
háhááát... attol azért nem tartok 😊 Friss még az élményem a Rebelsel kapcsolatban, és nem akarom fikázni a tatát sem, de nem hiszek a fentebb leirtakban. Még a ZP ellni mérközések fényében sem!




u.i: persze ezzel nem akarom ám leminősiteni a tataiak munkályát, hiszen én is látom h nagyon jönnek felfelé (és majd tapasztalom is pár hét mulva), de azért még nicnsenek ott ahol a rebels.Ricsi56
Ha a Mustangsnak összejön a passzjáték, akkor az veszélyes lehet bármelyik div2-es csapatra.



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mert sportágidegen 😀 (nem lehet igazán színvonalasat összehozni belőle mert ez a sport ilyen, persze egy alapokra építő valami lesz belőle, mindig az aktuális csapatok színvonalát jóval alulmúló valami lesz)ce
Te láttál már egy osztrák felnőtt és/vagy egy junior válogatottat felkészülési meccsen játszani?
Csak, mert sanszosan nem.
Nekem volt szerencsém junior szinten osztrák junior válogatott és vikings junior ellen mint edző résztvenem a másik oldalon és kimerem jelenteni, hogy az osztrák junior válogatott jobb és színvonalasabb mint a vikings junior csak úgy önmagában, vagy akár a raiders junior, akiket még vertünk is. És mindhárom meccs egy évben volt.JAX
Nem pont a juniorokról gondolkoztam amikor nemzeti válogatottban gondolkodtam.
Juniorban jellemzően saját nevelésű játékosok vannak, a nagy csapatokban meg jellemző a játékos csere-bere.
Ez egy másik teljesen más tészta.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Persze ha a Rebels legjobbjai játszanak...Bruce
Bruce, te TÉNYLEG mindig le vagy maradva.deacon75
Miért is vagyok lemaradva? Ott van a ha szócska egyébként. Meg akkor majd utánaolvasok valahol, hogy kik játszanak, de úgy gondolom hogy azzal hogy csak egy feltételezést hoztam fel még nem azt mondtam, hogy úgy is van.

Meg nem kell folyton beszólni! Mert még én se szóltam be neked, nem tudom te miért teszed mostanában.
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Szerintem sem lesz olyan nagyon sima! A Tata az utóbbi időben szépen és fokozatosan fejlődik. Persze ha a Rebels legjobbjai játszanak akkor esélyük nem sok van, de jóval kisebb lesz a különbség, mint a múltkori összecsapásukon volt.Bruce
Én is egy szorosabb eredményben bízom! Meglátjuk majd!ancsika
Nem kell szerintem leírni a Tatát, szerintem 2 TD lesz max a különbség, de szerintem simán befigyelhet egy Mustangs győzelem is.Zorddd
háhááát... attol azért nem tartok 😊 Friss még az élményem a Rebelsel kapcsolatban, és nem akarom fikázni a tatát sem, de nem hiszek a fentebb leirtakban. Még a ZP ellni mérközések fényében sem!




u.i: persze ezzel nem akarom ám leminősiteni a tataiak munkályát, hiszen én is látom h nagyon jönnek felfelé (és majd tapasztalom is pár hét mulva), de azért még nicnsenek ott ahol a rebels.

Crushers #12
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
a nagyon kevés tatai pontot boritékolnám én is, de azért csak nem lesz mercy rule....Ricsi56
Szerintem sem lesz olyan nagyon sima! A Tata az utóbbi időben szépen és fokozatosan fejlődik. Persze ha a Rebels legjobbjai játszanak akkor esélyük nem sok van, de jóval kisebb lesz a különbség, mint a múltkori összecsapásukon volt.Bruce
Én is egy szorosabb eredményben bízom! Meglátjuk majd!ancsika
Nem kell szerintem leírni a Tatát, szerintem 2 TD lesz max a különbség, de szerintem simán befigyelhet egy Mustangs győzelem is.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Mercy Rule a második félidő közepe tájékán.Kori
a nagyon kevés tatai pontot boritékolnám én is, de azért csak nem lesz mercy rule....Ricsi56
Szerintem sem lesz olyan nagyon sima! A Tata az utóbbi időben szépen és fokozatosan fejlődik. Persze ha a Rebels legjobbjai játszanak akkor esélyük nem sok van, de jóval kisebb lesz a különbség, mint a múltkori összecsapásukon volt.Bruce
Én is egy szorosabb eredményben bízom! Meglátjuk majd!
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Sajnos épp a magyar bajnokságban lesz hivatalos meccsünk, de szívesen elmennénk megnézni hová fejlődött a Steelers. Tényleg. Csak gondolom a rendőrszakközépben ahol lesz, sajnos vannak kapuőrség.e53m62
Szerintem biztosan meg lehet oldani a bejutást, ha nagyon akarod. Másnem nem a kapun - ahol őrség van - hanem a hátsó kerítésen... 😊

Egyébként arról van infód, hogy a Steelerst most kik alkotják? A régiek mind elmentek a Renegadesbe, vagy azért maradtak ott is? Egyik volt csapattársam lehet megy Nyiregyről megnézni, majd legfeljebb tőle megkérdem, hogy kivel találkozott.
ancsika
valahogyan biztos,de ha észlelnék h ottvagyunk akkor(mivel ez 1 rendőrszakközép,és lehet szabályozni h kit engedsz be) valszeg kivezettetnének..😉
a steelerst most csupa új 16-18 éves srác alkotja,kiegészítve 3-4 korábbi 3.-4.(-5.??)számú játékossalthebeke
Ja, vagy ott tartanak füvet nyírni, és locsolni... 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Persze ha a Rebels legjobbjai játszanak...Bruce
Bruce, te TÉNYLEG mindig le vagy maradva.
több mint 12 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
Egyébként most szombaton újra pályára lép az Isaszeg Pirates, ezúttal a Steelershez látogatnak. Én kíváncsi leszek az eredményre!ancsika
Sajnos épp a magyar bajnokságban lesz hivatalos meccsünk, de szívesen elmennénk megnézni hová fejlődött a Steelers. Tényleg. Csak gondolom a rendőrszakközépben ahol lesz, sajnos vannak kapuőrség.e53m62
Szerintem biztosan meg lehet oldani a bejutást, ha nagyon akarod. Másnem nem a kapun - ahol őrség van - hanem a hátsó kerítésen... 😊

Egyébként arról van infód, hogy a Steelerst most kik alkotják? A régiek mind elmentek a Renegadesbe, vagy azért maradtak ott is? Egyik volt csapattársam lehet megy Nyiregyről megnézni, majd legfeljebb tőle megkérdem, hogy kivel találkozott.
ancsika
valahogyan biztos,de ha észlelnék h ottvagyunk akkor(mivel ez 1 rendőrszakközép,és lehet szabályozni h kit engedsz be) valszeg kivezettetnének..😉
a steelerst most csupa új 16-18 éves srác alkotja,kiegészítve 3-4 korábbi 3.-4.(-5.??)számú játékossal
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mit tippeltek a Tata-Rebels meccsre????ancsika
Mercy Rule a második félidő közepe tájékán.Kori
a nagyon kevés tatai pontot boritékolnám én is, de azért csak nem lesz mercy rule....Ricsi56
Szerintem sem lesz olyan nagyon sima! A Tata az utóbbi időben szépen és fokozatosan fejlődik. Persze ha a Rebels legjobbjai játszanak akkor esélyük nem sok van, de jóval kisebb lesz a különbség, mint a múltkori összecsapásukon volt.
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Mert sportágidegen 😀 (nem lehet igazán színvonalasat összehozni belőle mert ez a sport ilyen, persze egy alapokra építő valami lesz belőle, mindig az aktuális csapatok színvonalát jóval alulmúló valami lesz)ce
Te láttál már egy osztrák felnőtt és/vagy egy junior válogatottat felkészülési meccsen játszani?
Csak, mert sanszosan nem.
Nekem volt szerencsém junior szinten osztrák junior válogatott és vikings junior ellen mint edző résztvenem a másik oldalon és kimerem jelenteni, hogy az osztrák junior válogatott jobb és színvonalasabb mint a vikings junior csak úgy önmagában, vagy akár a raiders junior, akiket még vertünk is. És mindhárom meccs egy évben volt.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Mit tippeltek a Tata-Rebels meccsre????ancsika
Mercy Rule a második félidő közepe tájékán.Kori
a nagyon kevés tatai pontot boritékolnám én is, de azért csak nem lesz mercy rule....

Crushers #12
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Mit tippeltek a Tata-Rebels meccsre????ancsika
Mercy Rule a második félidő közepe tájékán.


több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Egyébként most szombaton újra pályára lép az Isaszeg Pirates, ezúttal a Steelershez látogatnak. Én kíváncsi leszek az eredményre!ancsika
Sajnos épp a magyar bajnokságban lesz hivatalos meccsünk, de szívesen elmennénk megnézni hová fejlődött a Steelers. Tényleg. Csak gondolom a rendőrszakközépben ahol lesz, sajnos vannak kapuőrség.e53m62
Szerintem biztosan meg lehet oldani a bejutást, ha nagyon akarod. Másnem nem a kapun - ahol őrség van - hanem a hátsó kerítésen... 😊

Egyébként arról van infód, hogy a Steelerst most kik alkotják? A régiek mind elmentek a Renegadesbe, vagy azért maradtak ott is? Egyik volt csapattársam lehet megy Nyiregyről megnézni, majd legfeljebb tőle megkérdem, hogy kivel találkozott.

Mit tippeltek a Tata-Rebels meccsre????
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
világos. és Magyarországot te merrefelé lőnéd be a térképen?
és ahogy Ricsi56 is mondta, talán a népszerűsítés lenne a lényegSzobi22
Európai szemléletben fontos de ebben a sportban nem túl szerencsés ez a szemlélet.
A nemzetközi kupák meccsek miért nem népszerűsítik?
Az ha szarrá verik a nemzeti válogatottat szerinted mennyire népszerűsíti a sportot?ce
miért nem szerencsés szerinted ez a szemlélet?Ricsi56
Mert sportágidegen 😀 (nem lehet igazán színvonalasat összehozni belőle mert ez a sport ilyen, persze egy alapokra építő valami lesz belőle, mindig az aktuális csapatok színvonalát jóval alulmúló valami lesz)

Elfogadom ha kell a népnek, és ezzel a sportág előmenetelét szolgálja, legyen ha ettől kapnak szponzorokat a klubcsapatok és ettől jönnek gyerekek.

Én azt látom az NFL hatására van mozgolódás (belső szemeikkel magukat is annak képzelő gyerekek szívesen játszanak focisat).

De én nem ebben látom a fejlődést hanem abban hogy most már néhány éve 3 csapat is játszik nemzetközi mérkőzéseken, és végre ha valami minimális folyamatosság látszana a ligákban, valami kis mozgolódás is van az ifik terén egyre inkább a csapatok is eltolódnak ebbe az irányba.
A többiek meg jól érzik magukat 😀 csak a játék kedvéért
Persze álmodozni lehet azt nem vehetik el tőlünk 😀
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
A jelen szinten legyen a Wolves a magyar válogatott (esetleg kiegészülve egy-két emberrel). Nem kerül + pénzbe.Atari
ez kicsit durva voltmaximilien
😊 no, majd oktoberre teljesen kiderül 😊

Crushers #12
több mint 12 éve
maximilien 214 — #5
A jelen szinten legyen a Wolves a magyar válogatott (esetleg kiegészülve egy-két emberrel). Nem kerül + pénzbe.Atari
ez kicsit durva volt

http://twitter.com/bencsics05
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ehhez a válogatott témához én is hozzászólnék. Tetszik amit Natloz írt, hogy mindenképpen kellene egy válogatottat csinálni, mert a népszerűsítéshez ez nagyon hozzájárulna. És sztem se kell hozzá külön edző, hanem a mostani edzőkből megbízni 3-4 edzőt, hogy csinálják meg.

A csapatokból való delegálás is jót tenne a csapatnak szerintem, mert elmondhatnák a csapatok a mikrokörnyezetükben, hogy tessék a válogatottban is van két játékosunk tessék jönni és megnézni. A helyi média is jobban harapna erre. Tehát a népszerűsítésben még így is segíthetne, nem csak úgy hogy a válogatott meccsre többen mennének ki.

Szóval érdemes lenne elkezdeni lerakni ennek alapjait, mert minden téren megérné!
több mint 12 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Igazából azért is dobtam be ide ezt az egészet, mert szerintem elgondolkodtató, hogy egy országban, ahol 2010-ben volt először akármilyen bajnokság is, és jelenleg sincs 10-12 csapatnál több az országban, mégis össze tudtak rakni egy Nemzeti Válogatottat, amivel kiálltak egy nemzetközi meccsre, nálunk meg semmi hasonló sincs, pedig elviekben előrébb tartanánk mint ők nem?
Megzakózták őket, mint a sz@rt? Igen... És? Szerintem még így is nagyobb volt az érdeklődés ez a meccs iránt, mint akármelyik magyar döntő iránt.

Amúgy szerintem túl van misztifikálva ez az egész, nem kell ide külön edzőt, meg külön stábot nagy pénzekért fenn tartani. Minek?
Szerintem nagyjából mindenki tisztában van vele, hogy ki az országban a 4-5 legjobb edző (vagy melyik csapatnál kell keresni őket), 2-3 legjobb csapat. Meg is van a szakmai, és emberanyag nagy része.
Ezen felül, ha minden csapat mondana 1-2 embert, akik az ő csapatjukban a legjobbak, egy 2-3 napos training camp keretein belül össze is lehetne rakni egy 50-55 fős csapatot, ahol tényleg a legjobbak vannak, aztán lehetne kopogtatni mindenfelé, hogy nézzétek van ilyenünk.
Épp azért, ami fel lett emlegetve, hogy Európában a Nemzeti Válogatottat tartják a legfontosabbnak. Ezt kellene/lehetne kihasználni, elvégre Európában lennénk nem?

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Az őszre tervezett I. Magyar Kupával és a Junior Kupával kapcsolatban is ment a csapatvezetőknek email, lessenek rá.


több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Szerintem elég megnézni mi folyik egy kajak-kenu VB-n amit itthon rendeznek. Nem férnek el az emberek a lelátón egy amúgy a hétköznapokban teljesen érdektelen sportágnál, csak azért mert magyaroknak lehet szurkolni. Ugyanezt látod szinte minden válogatott sporteseményen, akár van esély, akár nincs, míg az adott sportág normál bajnokijain (pl. hoki) sok esetben csak lézengés van. Szerintem célszerű igazodni ehhez a trendhez, ami amúgy nem magyar sajátosság, mindenki szeret a saját fiainak/lányainak drukkolni, könnyebb talán rávenni a médiát is, hogy foglalkozzon vele.


több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Tudom hogy erős túlzás 😀 de nem akartam részletezni hogy 45% Vikingek 45% Raiders a többi a maradék, de akkor is tartom magam ahhoz hogy azért erőltetik a válogatottat mert az Európai szemléletben ez fontos, a játék szülő országában meg le sem szarják, biztos mert ők nem értenek ehhez a játékoz.ce
világos. és Magyarországot te merrefelé lőnéd be a térképen?
és ahogy Ricsi56 is mondta, talán a népszerűsítés lenne a lényegSzobi22
Európai szemléletben fontos de ebben a sportban nem túl szerencsés ez a szemlélet.
A nemzetközi kupák meccsek miért nem népszerűsítik?
Az ha szarrá verik a nemzeti válogatottat szerinted mennyire népszerűsíti a sportot?ce
ki mondta, hogy egyből Ausztriával meg Németországgal kéne játszani és szarráveretni magát egy csapatnak? (mellesleg a játékosok rengeteget tanulnának belőle, de ez már egy másik nézőpont)
nemzetközi kupák vs válogatott: ahogy Kori is írta azért, mert ott nem magyar címeres mez van az embereken, ami ebben az országban elég nagy súllyal latba eső dolog.
és nem értem, miért ne lenne szerencsés ez a szemlélet. (osztrákok ezek szerint nagyon elronthattak valamit, hogy ilyen hülyeségekre költenek)

több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Tudom hogy erős túlzás 😀 de nem akartam részletezni hogy 45% Vikingek 45% Raiders a többi a maradék, de akkor is tartom magam ahhoz hogy azért erőltetik a válogatottat mert az Európai szemléletben ez fontos, a játék szülő országában meg le sem szarják, biztos mert ők nem értenek ehhez a játékoz.ce
világos. és Magyarországot te merrefelé lőnéd be a térképen?
és ahogy Ricsi56 is mondta, talán a népszerűsítés lenne a lényegSzobi22
Európai szemléletben fontos de ebben a sportban nem túl szerencsés ez a szemlélet.
A nemzetközi kupák meccsek miért nem népszerűsítik?
Az ha szarrá verik a nemzeti válogatottat szerinted mennyire népszerűsíti a sportot?ce
miért nem szerencsés szerinted ez a szemlélet?

Crushers #12
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ha valamire, akkor a válogatottra talán lehet tarhálni állami pénzt, mivel mifelénk a címeres mez kifejezés hallatán hajlamosabb feltámadni a nemzeti érzület. Maga a sportág nem érdekelné a döntéshozókat és a nézőket se nagyon, de a válogatotton keresztül talán lehet esély mindkettő megszólítására, nem beszélve egy esetleges szponzorról. Veszíteni legalábbis nem nagyon tudunk vele, meglátjuk mit sikerül majd kihozni a dologból a jövőben.


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tudom hogy erős túlzás 😀 de nem akartam részletezni hogy 45% Vikingek 45% Raiders a többi a maradék, de akkor is tartom magam ahhoz hogy azért erőltetik a válogatottat mert az Európai szemléletben ez fontos, a játék szülő országában meg le sem szarják, biztos mert ők nem értenek ehhez a játékoz.ce
világos. és Magyarországot te merrefelé lőnéd be a térképen?
és ahogy Ricsi56 is mondta, talán a népszerűsítés lenne a lényegSzobi22
Európai szemléletben fontos de ebben a sportban nem túl szerencsés ez a szemlélet.
A nemzetközi kupák meccsek miért nem népszerűsítik?
Az ha szarrá verik a nemzeti válogatottat szerinted mennyire népszerűsíti a sportot?