NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ugyanakkor elég drága dolog gondolom, mert az edzőtábor(oka)t legalább részben a szövetségnek kellene fizetnie,Zorddd
Csak a partvonalrol beleugatokent, abszolut laikuskent kerdeznem h miert ? Persze ha van vmi rettenetesen tehetseges jatekos akinek nincs erre forrasa akkor segitse ki a valogatott, de amugy miert volna ez annyira kezenfekvo h a szovetseg fizesse a valogatott edzotaborokat ?
több mint 12 éve
Ferron 72
nagyjából egyetértek, de szerintem előbb kellene rendezett edző- és utánpótlás képzés, stabil színvonalú edzői gárdákkal, majd junior válogatott, és aztán felnőtt.JSanyo
nem látom be, miért kéne előbb junior-válogatott. ha más szempontból nem is, szponzoráció/marketing miatt mindenképpen hasznos lenne egy felnőttválogatott felállítása. megfelelő szakmai háttérrel persze. nem hiszem, hogy előfeltétele kell, hogy legyen egy juniorválogatottSzobi22
szerintem sem. És egy válogatott jobban reklámozható szerintem. Ugyanakkor elég drága dolog gondolom, mert az edzőtábor(oka)t legalább részben a szövetségnek kellene fizetnie, és mondjuk a játékosok kiválogatása is kérdéses dolog. De egyszer el kell kezdeni.Zorddd
Azért juniorral kellene kezdeni, mert minden építkezést az alapoktól kell kezdeni. Van ráció a felnőtt válogatottban is, pl rögtön bevethetőek nemzetközi szinten, nagyobb reklám érték, de hosszú távon a valós fejlődést egy junior válogatott fogja megadni, akik évek óta együtt játszanak, ismerik egymást. Összességében viszont teljesen felesleges a diskurálásunk mivel se felnőtt se junior válogatottunk nem lesz, nem hogy hamar de még rövidesen sem...
több mint 12 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hCMlNs1l4ZM
Az egyik játékosunkról szóló kis film, szerintem érdemes megnézni..kisdani
Nagyon jókor osztottad meg. Köszönöm, és sok sikert neki és nektek is!!! 😊

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Legyen előbb edzője a válogatottnak, aztán jöhetnek a juniorok és a felnőttek. Ferron
nagyjából egyetértek, de szerintem előbb kellene rendezett edző- és utánpótlás képzés, stabil színvonalú edzői gárdákkal, majd junior válogatott, és aztán felnőtt.JSanyo
nem látom be, miért kéne előbb junior-válogatott. ha más szempontból nem is, szponzoráció/marketing miatt mindenképpen hasznos lenne egy felnőttválogatott felállítása. megfelelő szakmai háttérrel persze. nem hiszem, hogy előfeltétele kell, hogy legyen egy juniorválogatottSzobi22
szerintem sem. És egy válogatott jobban reklámozható szerintem. Ugyanakkor elég drága dolog gondolom, mert az edzőtábor(oka)t legalább részben a szövetségnek kellene fizetnie, és mondjuk a játékosok kiválogatása is kérdéses dolog. De egyszer el kell kezdeni.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Legyen előbb edzője a válogatottnak, aztán jöhetnek a juniorok és a felnőttek. Ferron
nagyjából egyetértek, de szerintem előbb kellene rendezett edző- és utánpótlás képzés, stabil színvonalú edzői gárdákkal, majd junior válogatott, és aztán felnőtt.JSanyo
nem látom be, miért kéne előbb junior-válogatott. ha más szempontból nem is, szponzoráció/marketing miatt mindenképpen hasznos lenne egy felnőttválogatott felállítása. megfelelő szakmai háttérrel persze. nem hiszem, hogy előfeltétele kell, hogy legyen egy juniorválogatott

több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hCMlNs1l4ZM
Az egyik játékosunkról szóló kis film, szerintem érdemes megnézni..


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Legyen előbb edzője a válogatottnak, aztán jöhetnek a juniorok és a felnőttek. Ferron
nagyjából egyetértek, de szerintem előbb kellene rendezett edző- és utánpótlás képzés, stabil színvonalú edzői gárdákkal, majd junior válogatott, és aztán felnőtt.

több mint 12 éve
Ferron 72
Most őszintén, szüksége lenne egy magyar válogatottnak egy ilyen méretű zakóra? Nem hiszem. Inkább építsünk fel valamit normálisan, ne egyből a csúcson kezdjünk. Legyen előbb edzője a válogatottnak, aztán jöhetnek a juniorok és a felnőttek. Próbáljunk egy kicsit néha ésszel is cselekedni.
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Kicsit off, de azért érdekes:
Romanian National Team - Turkish National Team
0 - 61

Nekünk vajon lesz valaha "nesönel tímünk"? :rolleyes:Natloz
A legjobb román csapattól, a Bukarest Warriorstól tavaly júniusban a bajnokságban ugye nem is szereplő Szegeddel, számtalan élete első meccsét játszó játékossal csak pár ponttal kaptunk ki, ez alapján elképzelhető a román válogatott szintje...
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
van valakinek infója azzal kapcsolatban, hogy lesz e idén Harcosok Kupája és ha igen, akkor milyen lebonyolításban? semmit nem találtam róla azért kérdem.brk
Nem szeretnék rémhíreket kelteni, de tudomásom szerint a Harcosok kupáját szervező Budapest (Szentendre) Bears megszűnt. Hangsúlyozom, ez csak hallomás, nem tény.ancsika
(bocsánat) pedig a honlapjuk működik..... http://budapestbears.hu/ .....Zorddd
Na ne.... Ez övön aluli volt!
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
van valakinek infója azzal kapcsolatban, hogy lesz e idén Harcosok Kupája és ha igen, akkor milyen lebonyolításban? semmit nem találtam róla azért kérdem.brk
Nem szeretnék rémhíreket kelteni, de tudomásom szerint a Harcosok kupáját szervező Budapest (Szentendre) Bears megszűnt. Hangsúlyozom, ez csak hallomás, nem tény.ancsika
(bocsánat) pedig a honlapjuk működik..... http://budapestbears.hu/ .....


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
van valakinek infója azzal kapcsolatban, hogy lesz e idén Harcosok Kupája és ha igen, akkor milyen lebonyolításban? semmit nem találtam róla azért kérdem.brk
Nem szeretnék rémhíreket kelteni, de tudomásom szerint a Harcosok kupáját szervező Budapest (Szentendre) Bears megszűnt. Hangsúlyozom, ez csak hallomás, nem tény.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Kicsit off, de azért érdekes:
Romanian National Team - Turkish National Team
0 - 61

Nekünk vajon lesz valaha "nesönel tímünk"? :rolleyes:Natloz
hahahahahahahahahahahahahahahaha


több mint 12 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Kicsit off, de azért érdekes:
Romanian National Team - Turkish National Team
0 - 61

Nekünk vajon lesz valaha "nesönel tímünk"? :rolleyes:

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Vége: eagles - bulldogs 12:54

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Félidőben: eagles - bulldogs 6:19

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
2. negyed elején eagles - bulldogs 6:10

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
van valakinek infója azzal kapcsolatban, hogy lesz e idén Harcosok Kupája és ha igen, akkor milyen lebonyolításban? semmit nem találtam róla azért kérdem
több mint 12 éve
gsn 3 548
NEA pályázatosok: Ma van a határidő a Mobilitás és alkalmazkodás kollégium keretében a működési pályázat leadására. Akik belekezdtek, de még nem értek a végére, éjfélig véglegesíthetik a pályázatot. Érdemes rákapcsolni.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
"I. Az A-csapat „punt‖-ja keresztezte a neutrális zónát és a labdához hozzáért (nem blokkolta!) a B-csapat egyik játékosa. Ezután a labda a neutrális zóna mögött pattant le, ahol az A-csapat egyik játékosa megszerezte („recover‖) a pályán belül. DÖNTÉS: A labda halottá vált és nem lehet vele előrefutni. „First down‖ az A-csapatnak.(Szabály 6-3-3 és 6-3-6-a) Az óra ―snap‖-re indul egy szabályos rúgó-kísérlet után."

Ez alapján teljesen jogosan sípoltakTred
Így van, konkrétan Én fújtam le 😊

vétlen sípról szó sem volt...BillsFan
Akkor még félre is vezetett valaki. Dupla lúzerség.deacon75
de legalabb nem volt nagy hiszti az itelet utan...😊))
több mint 12 éve
VT 123
Ricsi, nekem nem hittetek, én mondtam ott is hogy muffed puntnál nem vihetjük a labdát, mert az nem fumble. Jól fújtak. (vannak képeid a meccsről? 😀 eltudnád juttatni őket esetleg? vagy van valami link róluk?)Mohi24
Azért, mert te mindig füllentesz! 😊

cikkek:
http://hafl.hu/index.php?itemid=2389&blog_id=1

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/elszenvedte_elso_vereseget_a_crushers (itt van galéria is)
több mint 12 éve
Mohi24 99
Ricsi, nekem nem hittetek, én mondtam ott is hogy muffed puntnál nem vihetjük a labdát, mert az nem fumble. Jól fújtak. (vannak képeid a meccsről? 😀 eltudnád juttatni őket esetleg? vagy van valami link róluk?)

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ricsi, itt nincsen semmi kérdés. Ott voltam, láttam, az egy sima TD volt, csak vétlen sípszó miatt lefújták a bírók a playt. Ezért onnan jöttetek ahonnan a játékosotok megszerezte a labdát.
Szerk: Én sem értettem akkor, csak később szóltak a vétlen sípszó miatt.deacon75
"I. Az A-csapat „punt‖-ja keresztezte a neutrális zónát és a labdához hozzáért (nem blokkolta!) a B-csapat egyik játékosa. Ezután a labda a neutrális zóna mögött pattant le, ahol az A-csapat egyik játékosa megszerezte („recover‖) a pályán belül. DÖNTÉS: A labda halottá vált és nem lehet vele előrefutni. „First down‖ az A-csapatnak.(Szabály 6-3-3 és 6-3-6-a) Az óra ―snap‖-re indul egy szabályos rúgó-kísérlet után."

Ez alapján teljesen jogosan sípoltakTred
Így van, konkrétan Én fújtam le 😊

vétlen sípról szó sem volt...BillsFan
Akkor még félre is vezetett valaki. Dupla lúzerség.
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 165 — Bills & Dawgs fan
Ricsi, itt nincsen semmi kérdés. Ott voltam, láttam, az egy sima TD volt, csak vétlen sípszó miatt lefújták a bírók a playt. Ezért onnan jöttetek ahonnan a játékosotok megszerezte a labdát.
Szerk: Én sem értettem akkor, csak később szóltak a vétlen sípszó miatt.deacon75
"I. Az A-csapat „punt‖-ja keresztezte a neutrális zónát és a labdához hozzáért (nem blokkolta!) a B-csapat egyik játékosa. Ezután a labda a neutrális zóna mögött pattant le, ahol az A-csapat egyik játékosa megszerezte („recover‖) a pályán belül. DÖNTÉS: A labda halottá vált és nem lehet vele előrefutni. „First down‖ az A-csapatnak.(Szabály 6-3-3 és 6-3-6-a) Az óra ―snap‖-re indul egy szabályos rúgó-kísérlet után."

Ez alapján teljesen jogosan sípoltakTred
Így van, konkrétan Én fújtam le 😊

vétlen sípról szó sem volt...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Remélem valamelyik bírósporttárs beírja a megfejetést, mert eddig én is úgy tudtam, hogy simán belehet vinni TD-re.kisdani
Ha a sikeres a visszahordó elkapása, és birtokolta is a labdát, majd a fumble-jét hordják vissza -> azt vissza lehet vinni TD-re. Ha csak muffolja (hozzáér,de nem birtokolja), és a puntoló csapat szerzi meg, akkor nem lehet.

Szerezhet
6-os szabály 6-3-9 III.
Szabálykönyv 154. Oldalcartmansteelers
Sztem is helytelen az indoklás volt az anno, de én arra emlékeztem. Videó alapján nem látszik mi hol történik, ezért lehet, hogy csak rossz infó jutott el hozzám, hiszen nem csk-ként másodkézből kaptam az infókat.

M. Vikings
Always open!