NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A jelen szinten legyen a Wolves a magyar válogatott (esetleg kiegészülve egy-két emberrel). Nem kerül + pénzbe.
Mint anno a gurulósban, amikor pl. tán a Honvéd haknizott Dél-Amerikában mint magyar válogatott.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Egyébként most szombaton újra pályára lép az Isaszeg Pirates, ezúttal a Steelershez látogatnak. Én kíváncsi leszek az eredményre!ancsika
Sajnos épp a magyar bajnokságban lesz hivatalos meccsünk, de szívesen elmennénk megnézni hová fejlődött a Steelers. Tényleg. Csak gondolom a rendőrszakközépben ahol lesz, sajnos vannak kapuőrség.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
a tigers2/miskolc/renegades ellen még a cserék is elegek 😊 (tuti nem értik majd a viccet) 😀Ricsi56
Épp mondani is akartam, h poén helyett jó volt egynek....

De gyertek csak nyugodtan a "cserékkel", teher alatt nő a pálma, ahogy Hufnágel Teó mondta, mikor berántotta a stilfűrészt.e53m62
😀 nem lepődtem meg 😊Ricsi56
De Szombathellyel alapszakaszban nem is játszunk. 06.02 az nekünk egy idegenben játszott Eagles meccs.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
Mohi24 99
Crushers - Gringos
http://www.youtube.com/watch?v=RgHCWc1uWdg&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
most nézem, hogy a crushersnek nem lesz egyszerű dolga júni másodikán a hafl.hu szerint 😀

2012.06.02 - 15:00
Tata Mustangs vs.
Haladás Crushers

2012.06.02 - 15:00
Haladás Crushers vs.
Nyíregyháza Tigers 2

http://www.hafl.hu/2012/div2naptar.php?nyitott=div2arcsike
Biztosan meg fogják tudni oldani!!!

Én igazából a Mustangs-Rebels meccsre vagyok kíváncsi. Remélem jó kis meccs lesz! Ha minden jól megy, még ki is tudok látogatni rá. Ti mit tippeltek??

Egyébként most szombaton újra pályára lép az Isaszeg Pirates, ezúttal a Steelershez látogatnak. Én kíváncsi leszek az eredményre!
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
a tigers2/miskolc/renegades ellen még a cserék is elegek 😊 (tuti nem értik majd a viccet) 😀Ricsi56
Épp mondani is akartam, h poén helyett jó volt egynek....

De gyertek csak nyugodtan a "cserékkel", teher alatt nő a pálma, ahogy Hufnágel Teó mondta, mikor berántotta a stilfűrészt.e53m62
😀 nem lepődtem meg 😊

Crushers #12
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
a tigers2/miskolc/renegades ellen még a cserék is elegek 😊 (tuti nem értik majd a viccet) 😀Ricsi56
Épp mondani is akartam, h poén helyett jó volt egynek....

De gyertek csak nyugodtan a "cserékkel", teher alatt nő a pálma, ahogy Hufnágel Teó mondta, mikor berántotta a stilfűrészt.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Tudom hogy erős túlzás 😀 de nem akartam részletezni hogy 45% Vikingek 45% Raiders a többi a maradék, de akkor is tartom magam ahhoz hogy azért erőltetik a válogatottat mert az Európai szemléletben ez fontos, a játék szülő országában meg le sem szarják, biztos mert ők nem értenek ehhez a játékoz.ce
Addig le is fogják szarni amíg fel nem nő profi szintre még pár ország melléjük.
Márpedig ahhoz nagyon sok nemzetközi meccs kell, és az se árt, ha a játékosok többféle játéksémát elsajátítanak.
Ha egy NCAA div2-es free agent válogatottal porrá tudod verni a világot, akkor minek küldj erősebbeket?

SZVSZ: Évente egy-két meghívásos tábor nem lenne rossz, persze önköltséges alapon, a szövetség meg szerezne egy-két tapasztaltabb külföldi edzőt, akik full objektíven összeraknának egy csapatot (az objektivitás alatt itt azt értem, hogy egyik játékost sem ismernék korábbról, de nyilván szubjektíven a saját rendszerükhöz scoutolnák őket) esetleg edzői továbbképzéseket tartanának.

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Tudom hogy erős túlzás 😀 de nem akartam részletezni hogy 45% Vikingek 45% Raiders a többi a maradék, de akkor is tartom magam ahhoz hogy azért erőltetik a válogatottat mert az Európai szemléletben ez fontos, a játék szülő országában meg le sem szarják, biztos mert ők nem értenek ehhez a játékoz.ce
világos. és Magyarországot te merrefelé lőnéd be a térképen?
és ahogy Ricsi56 is mondta, talán a népszerűsítés lenne a lényeg

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Te ne meneküljél, csak egy nyomi QB vagyok 😀 kérdezd meg a Dömét mit kell csinálni 😊 , egyébként tényleg jó volt, kösz a meccset.
Kori
Nagyon egyszerű, szét kell fejelni a dobókezét, és kész. 😛Döme
Na jó de balkezes vagyok, legközelebb azt kérem szétcsapni.Kori
Tudtam már mikor beírtam, hogy valami nem stimmel. Köszi, igyekszem majd. 😉
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Én meg a Gorillaznak köszönném meg,jó móka volt...Főleg mikor kori blokkja elől menekültem...😊Pacman
Te ne meneküljél, csak egy nyomi QB vagyok 😀 kérdezd meg a Dömét mit kell csinálni 😊 , egyébként tényleg jó volt, kösz a meccset.
Kori
Nagyon egyszerű, szét kell fejelni a dobókezét, és kész. 😛Döme
Na jó de balkezes vagyok, legközelebb azt kérem szétcsapni.


több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Én meg a Gorillaznak köszönném meg,jó móka volt...Főleg mikor kori blokkja elől menekültem...😊Pacman
Te ne meneküljél, csak egy nyomi QB vagyok 😀 kérdezd meg a Dömét mit kell csinálni 😊 , egyébként tényleg jó volt, kösz a meccset.
Kori
Nagyon egyszerű, szét kell fejelni a dobókezét, és kész. 😛
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
a tigers2/miskolc/renegades ellen még a cserék is elegek 😊 (tuti nem értik majd a viccet) 😀Ricsi56
Értjük a viccet, ... csak nem szeretjük.
😛

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Szerintem ez nem az a sport ahol a válogatottnak túl sok értelme lenne.
A játékosoknak edzőknek is legalább egy év kell hogy összeszokjanak, megtanulják play bookot az időzítéseket, stb (de van olyan csapat ahol az összeszokás beérés eltart három évig is, egy jó irányító is megsínyli ha kap egy új edzőt millió példa van rá). A világbajnokság is inkább egy PRO bowl-volt. Azok országok mentek amelyekben szinte csak egy csapatból voltak összerakva (USA-t Mexikót most hagyjuk ki belőle) .
Jól hangzik a nemzeti válogatott mert hozzá vagyunk szokva hogy az a legrangosabb stb.
De aki látta a világbajnokságot az látja szép szép a nemzeti érzés de nemzetinek nevezni egy Adlert, vagy Swarco-t (akkor inkább már a nemzetközi kupák).ce
azért erős túlzás, amit állítasz az osztrák válogatottról. Kb ugyanannyian voltak a Vikingsból és a Raidersből, és volt jó néhány Giants- és Dragons-játékos is. és igaz, jó néhány éve együtt játszanak, de ha nem kezdik el valamikor, akkor nem lennének valóban összeszokva.
és szerintem nem meglepő, hogy a legmagasabb szinten (AFL mellett EFL) játszó csapatok játékosai képviselik az országot.Szobi22
Tudom hogy erős túlzás 😀 de nem akartam részletezni hogy 45% Vikingek 45% Raiders a többi a maradék, de akkor is tartom magam ahhoz hogy azért erőltetik a válogatottat mert az Európai szemléletben ez fontos, a játék szülő országában meg le sem szarják, biztos mert ők nem értenek ehhez a játékoz.ce
vagy mert nem nagyon van ki ellen kiállni 😊
láttam tavaly a VB döntöt és ott a "senkik" válogatotja alázta a kanadaiakat.
mi lenne ha a legjobbjaik jöttek volna... 😊 ez igazából azoknak az országoknak jo, akik népszerüsitik a sportot, és el akarják terjeszteni minden korosztályban.
szeritnem...

Crushers #12
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ez nem az a sport ahol a válogatottnak túl sok értelme lenne.
A játékosoknak edzőknek is legalább egy év kell hogy összeszokjanak, megtanulják play bookot az időzítéseket, stb (de van olyan csapat ahol az összeszokás beérés eltart három évig is, egy jó irányító is megsínyli ha kap egy új edzőt millió példa van rá). A világbajnokság is inkább egy PRO bowl-volt. Azok országok mentek amelyekben szinte csak egy csapatból voltak összerakva (USA-t Mexikót most hagyjuk ki belőle) .
Jól hangzik a nemzeti válogatott mert hozzá vagyunk szokva hogy az a legrangosabb stb.
De aki látta a világbajnokságot az látja szép szép a nemzeti érzés de nemzetinek nevezni egy Adlert, vagy Swarco-t (akkor inkább már a nemzetközi kupák).ce
azért erős túlzás, amit állítasz az osztrák válogatottról. Kb ugyanannyian voltak a Vikingsból és a Raidersből, és volt jó néhány Giants- és Dragons-játékos is. és igaz, jó néhány éve együtt játszanak, de ha nem kezdik el valamikor, akkor nem lennének valóban összeszokva.
és szerintem nem meglepő, hogy a legmagasabb szinten (AFL mellett EFL) játszó csapatok játékosai képviselik az országot.Szobi22
Tudom hogy erős túlzás 😀 de nem akartam részletezni hogy 45% Vikingek 45% Raiders a többi a maradék, de akkor is tartom magam ahhoz hogy azért erőltetik a válogatottat mert az Európai szemléletben ez fontos, a játék szülő országában meg le sem szarják, biztos mert ők nem értenek ehhez a játékoz.
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
most nézem, hogy a crushersnek nem lesz egyszerű dolga júni másodikán a hafl.hu szerint 😀

2012.06.02 - 15:00
Tata Mustangs vs.
Haladás Crushers

2012.06.02 - 15:00
Haladás Crushers vs.
Nyíregyháza Tigers 2

http://www.hafl.hu/2012/div2naptar.php?nyitott=div2arcsike
Hát, ha elég bő a keret..... 😛Zorddd
a tigers2/miskolc/renegades ellen még a cserék is elegek 😊 (tuti nem értik majd a viccet) 😀

Crushers #12
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
most nézem, hogy a crushersnek nem lesz egyszerű dolga júni másodikán a hafl.hu szerint 😀

2012.06.02 - 15:00
Tata Mustangs vs.
Haladás Crushers

2012.06.02 - 15:00
Haladás Crushers vs.
Nyíregyháza Tigers 2

http://www.hafl.hu/2012/div2naptar.php?nyitott=div2arcsike
Hasonló anomáliák észlelésénél a konstruktívabb arcok itt jelezhetik a hibát: titkarsag@mafsz.org

Így legalább ki is lesz javítva. A megjelenő cikkek pedig átfutnak egy ideje némi lektoráláson, így remélhetően érdemesebb lesz betérni az oldalra mint korábban.


több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Köszi a meccset a Debrecennek! Én mondjuk szorosabb meccset vártam...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
most nézem, hogy a crushersnek nem lesz egyszerű dolga júni másodikán a hafl.hu szerint 😀

2012.06.02 - 15:00
Tata Mustangs vs.
Haladás Crushers

2012.06.02 - 15:00
Haladás Crushers vs.
Nyíregyháza Tigers 2

http://www.hafl.hu/2012/div2naptar.php?nyitott=div2arcsike
Hát, ha elég bő a keret..... 😛


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
arcsike 100
most nézem, hogy a crushersnek nem lesz egyszerű dolga júni másodikán a hafl.hu szerint 😀

2012.06.02 - 15:00
Tata Mustangs vs.
Haladás Crushers

2012.06.02 - 15:00
Haladás Crushers vs.
Nyíregyháza Tigers 2

http://www.hafl.hu/2012/div2naptar.php?nyitott=div2
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Én meg a Gorillaznak köszönném meg,jó móka volt...Főleg mikor kori blokkja elől menekültem...😊Pacman
Te ne meneküljél, csak egy nyomi QB vagyok 😀 kérdezd meg a Dömét mit kell csinálni 😊 , egyébként tényleg jó volt, kösz a meccset.

Elkészült a beszámoló: http://gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=22


több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Én meg a Gorillaznak köszönném meg,jó móka volt...Főleg mikor kori blokkja elől menekültem...😊



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én szeretném megköszönni az Eger Heroesnak a mérkőzést! Egész jó meccs kerekedett ki belőle! További sok sikert! 😉
több mint 12 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
Egy kis hafl.hu matek:
1. negyed: 14:0
2. negyed: 27:0
3. negyed: 7:0
4. negyed: 7:6
Végeredmény: 55:0
😊 😐 😕nitro
eftbox
Nyíregyháza Tigers 2 vs Debrecen Gladiators

1. negyed: 7:0
2. negyed: 20:0
3. negyed: 8:6
4. negyed: 13:21
Végeredmény: 48:6

szimplán igénytelenség vmit így feltenni..
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy kis hafl.hu matek:
1. negyed: 14:0
2. negyed: 27:0
3. negyed: 7:0
4. negyed: 7:6
Végeredmény: 55:0
😊 😐 😕