NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Remélem valamelyik bírósporttárs beírja a megfejetést, mert eddig én is úgy tudtam, hogy simán belehet vinni TD-re.kisdani
Szerintem nfl-szabály szerint be lehet vinni, viszont az ncaa szabályai szerint onnan halott labda és 1st down. Márpedig inkább utóbbira hajaz a magyar szabálykönyv, de kíváncsian várom én is a megfejtést.
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Remélem valamelyik bírósporttárs beírja a megfejetést, mert eddig én is úgy tudtam, hogy simán belehet vinni TD-re.


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ricsi, itt nincsen semmi kérdés. Ott voltam, láttam, az egy sima TD volt, csak vétlen sípszó miatt lefújták a bírók a playt. Ezért onnan jöttetek ahonnan a játékosotok megszerezte a labdát.
Szerk: Én sem értettem akkor, csak később szóltak a vétlen sípszó miatt.deacon75
"I. Az A-csapat „punt‖-ja keresztezte a neutrális zónát és a labdához hozzáért (nem blokkolta!) a B-csapat egyik játékosa. Ezután a labda a neutrális zóna mögött pattant le, ahol az A-csapat egyik játékosa megszerezte („recover‖) a pályán belül. DÖNTÉS: A labda halottá vált és nem lehet vele előrefutni. „First down‖ az A-csapatnak.(Szabály 6-3-3 és 6-3-6-a) Az óra ―snap‖-re indul egy szabályos rúgó-kísérlet után."

Ez alapján teljesen jogosan sípoltakTred
Amúgy pont ez volt a szituáció tavaly a Fehérvár elleni meccsünkön: mi puntoltunk, visszahordó srác muffolta a labdát, a miénk felszedte és befutott. Ott az volt a döntés, hogy lerakták a fehérváriak 2-yardos vonalán a labdát azzal az indoklással, hogy egy elrúgott punt után a puntoló csapat nem szerezhet pontot...Tred
Szerezhet
6-os szabály 6-3-9 III.
Szabálykönyv 154. Oldal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amúgy pont ez volt a szituáció tavaly a Fehérvár elleni meccsünkön: mi puntoltunk, visszahordó srác muffolta a labdát, a miénk felszedte és befutott. Ott az volt a döntés, hogy lerakták a fehérváriak 2-yardos vonalán a labdát azzal az indoklással, hogy egy elrúgott punt után a puntoló csapat nem szerezhet pontot...Tred
szerintem a goalline előtt szedte össze, azért oda rakták amúgy 😊Szobi22
Valószinűleg
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Amúgy pont ez volt a szituáció tavaly a Fehérvár elleni meccsünkön: mi puntoltunk, visszahordó srác muffolta a labdát, a miénk felszedte és befutott. Ott az volt a döntés, hogy lerakták a fehérváriak 2-yardos vonalán a labdát azzal az indoklással, hogy egy elrúgott punt után a puntoló csapat nem szerezhet pontot...Tred
szerintem a goalline előtt szedte össze, azért oda rakták amúgy 😊

több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ricsi, itt nincsen semmi kérdés. Ott voltam, láttam, az egy sima TD volt, csak vétlen sípszó miatt lefújták a bírók a playt. Ezért onnan jöttetek ahonnan a játékosotok megszerezte a labdát.
Szerk: Én sem értettem akkor, csak később szóltak a vétlen sípszó miatt.deacon75
"I. Az A-csapat „punt‖-ja keresztezte a neutrális zónát és a labdához hozzáért (nem blokkolta!) a B-csapat egyik játékosa. Ezután a labda a neutrális zóna mögött pattant le, ahol az A-csapat egyik játékosa megszerezte („recover‖) a pályán belül. DÖNTÉS: A labda halottá vált és nem lehet vele előrefutni. „First down‖ az A-csapatnak.(Szabály 6-3-3 és 6-3-6-a) Az óra ―snap‖-re indul egy szabályos rúgó-kísérlet után."

Ez alapján teljesen jogosan sípoltakTred
Amúgy pont ez volt a szituáció tavaly a Fehérvár elleni meccsünkön: mi puntoltunk, visszahordó srác muffolta a labdát, a miénk felszedte és befutott. Ott az volt a döntés, hogy lerakták a fehérváriak 2-yardos vonalán a labdát azzal az indoklással, hogy egy elrúgott punt után a puntoló csapat nem szerezhet pontot...

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Akkor többen is rosszul tudtuk, köszi.
több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ricsi, itt nincsen semmi kérdés. Ott voltam, láttam, az egy sima TD volt, csak vétlen sípszó miatt lefújták a bírók a playt. Ezért onnan jöttetek ahonnan a játékosotok megszerezte a labdát.
Szerk: Én sem értettem akkor, csak később szóltak a vétlen sípszó miatt.deacon75
"I. Az A-csapat „punt‖-ja keresztezte a neutrális zónát és a labdához hozzáért (nem blokkolta!) a B-csapat egyik játékosa. Ezután a labda a neutrális zóna mögött pattant le, ahol az A-csapat egyik játékosa megszerezte („recover‖) a pályán belül. DÖNTÉS: A labda halottá vált és nem lehet vele előrefutni. „First down‖ az A-csapatnak.(Szabály 6-3-3 és 6-3-6-a) Az óra ―snap‖-re indul egy szabályos rúgó-kísérlet után."

Ez alapján teljesen jogosan sípoltak

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Itt vagyok! 😀

Képet úgy lehet beszúrni, hogy

['img'] ['/img']

közé berakod a képnek a netre feltöltött linkjét, ha viszont a gépeden van, akkor egy erre szolgáló oldalon (photobucket, képfeltöltés) felrakod a képet és a linkjét berakod a fenti tag-ek közé 😊

Természetesen az aposztrófok nem kellenek, de csak így engedi beírni ide a fórum
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Ricsi, itt nincsen semmi kérdés. Ott voltam, láttam, az egy sima TD volt, csak vétlen sípszó miatt lefújták a bírók a playt. Ezért onnan jöttetek ahonnan a játékosotok megszerezte a labdát.deacon75
😮, hát ez nekem nem is jött át 😊. nem mintha lenne jelentösége mert utána javitott a figura, csak tényleg nem értettem. De köszi!

Crushers #12
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ricsi, itt nincsen semmi kérdés. Ott voltam, láttam, az egy sima TD volt, csak vétlen sípszó miatt lefújták a bírók a playt. Ezért onnan jöttetek ahonnan a játékosotok megszerezte a labdát.
Szerk: Én sem értettem akkor, csak később szóltak a vétlen sípszó miatt.
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
ez lett amugy
Lehet, hogy rosszul tudom, de úgy tudom, hogy a muffed punt, amikor nem birtokolja a labdát a visszahordó (mint az adott esetben), nem fumble, nem élő labda. Amint megszerzi a puntoló csapat akkor véget ér a play, ergo szerintem onnan jön az A csapat ahol megszerezte a labdát.zolika26

Crushers #12
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A szabálykönyv 6. Fejezete foglalkozik ezzel a témával.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Lehet, hogy rosszul tudom, de úgy tudom, hogy a muffed punt, amikor nem birtokolja a labdát a visszahordó (mint az adott esetben), nem fumble, nem élő labda. Amint megszerzi a puntoló csapat akkor véget ér a play, ergo szerintem onnan jön az A csapat ahol megszerezte a labdát.


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Szerintem TD, de ha a labda viszont még az ütközés pillanatában nem ért le a földre akkor az A csapat szabálytalanságot követ el és őket büntetik.
Pontosan nem tudom a szabályt, de valahogy így van.Bruce
akkor már a földön gurult a laszti... tennék fel 4 fotot az eseményröl, de nem vágom hogyan kell😕 . segitésg?! Bruce te ugyis szaki vagy a forumba. 😊

Crushers #12
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem TD, de ha a labda viszont még az ütközés pillanatában nem ért le a földre akkor az A csapat szabálytalanságot követ el és őket büntetik.
Pontosan nem tudom a szabályt, de valahogy így van.
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Urak lenne 1 kérdésem, lécci magyarázza el valaki h milyen helyzet áll fennt a következö esetben:

A csapat Puntol, a B csapat visszahordója beleér a labdába de nem sikerül neki birtokolnia, majd az A csapat villám sebességgel érkező játékosa feltaszitja a B csapat visszahordóját (aki még mindig nem szedte össze a labdát). Az A csapat játékosa felkapja a lasztit és besétál ( kb 10Y-t) az end zoneba. Mi lessz itt és miért?

köszi...Ricsi56
Nekünk anno Tata ellen volt pont ilyen, akkor megadták a TD-t, bár ott nem borítottuk fel a visszahordó játékost.e53m62
itt sem hátulrol, hanem "még" szemböl ütközés közben. tehát? más?

Crushers #12
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Urak lenne 1 kérdésem, lécci magyarázza el valaki h milyen helyzet áll fennt a következö esetben:

A csapat Puntol, a B csapat visszahordója beleér a labdába de nem sikerül neki birtokolnia, majd az A csapat villám sebességgel érkező játékosa feltaszitja a B csapat visszahordóját (aki még mindig nem szedte össze a labdát). Az A csapat játékosa felkapja a lasztit és besétál ( kb 10Y-t) az end zoneba. Mi lessz itt és miért?

köszi...Ricsi56
Nekünk anno Tata ellen volt pont ilyen, akkor megadták a TD-t, bár ott nem borítottuk fel a visszahordó játékost.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Nekem abszolút pozitív volt például a szombathelyi meccs, mert (ha nem sértek meg senkit) a két offense nem kápráztatott el szerintem a nézők közül senkit, de egy két lelkes szülő (sőt, tippelni kell, akár nagyszülő) tök jó hangulatot csinált, szurkolt élvezte minden egyéb. Egy ilyen meccsre egy laikus kimegy, talán a hangulatért kint ragad. Vidéken én ilyet ritkán látok, nekem nagyon pozitív csalódás volt! 😊Zahó
Keveset jársz keleten. Miskolcon is, Nyíregyen faszák szoktak lenni a nézőtéri beszámolók, pedig legutóbbi CEI meccsen voltak bőven Nyíregyen nézők.e53m62
És még ide sorolhatnád kedvenc keleti városod egyikét Jászberényt, ahol szintén jó hangulatú szurkolás szokott lenni. 😀kisdani
Elnézést, kihagytam Jászberényt. Persze, biztos ott is remek szokott lenni a hangulat, de mivel eddig csak kétszer voltam, egy szar és egy jó meccsen, nem tudok nyilatkozni adekvát.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Urak lenne 1 kérdésem, lécci magyarázza el valaki h milyen helyzet áll fennt a következö esetben:

A csapat Puntol, a B csapat visszahordója beleér a labdába de nem sikerül neki birtokolnia, majd az A csapat villám sebességgel érkező játékosa feltaszitja a B csapat visszahordóját (aki még mindig nem szedte össze a labdát). Az A csapat játékosa felkapja a lasztit és besétál ( kb 10Y-t) az end zoneba. Mi lessz itt és miért?

köszi...

Crushers #12
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Nekem abszolút pozitív volt például a szombathelyi meccs, mert (ha nem sértek meg senkit) a két offense nem kápráztatott el szerintem a nézők közül senkit, de egy két lelkes szülő (sőt, tippelni kell, akár nagyszülő) tök jó hangulatot csinált, szurkolt élvezte minden egyéb. Egy ilyen meccsre egy laikus kimegy, talán a hangulatért kint ragad. Vidéken én ilyet ritkán látok, nekem nagyon pozitív csalódás volt! 😊Zahó
Keveset jársz keleten. Miskolcon is, Nyíregyen faszák szoktak lenni a nézőtéri beszámolók, pedig legutóbbi CEI meccsen voltak bőven Nyíregyen nézők.e53m62
És még ide sorolhatnád kedvenc keleti városod egyikét Jászberényt, ahol szintén jó hangulatú szurkolás szokott lenni. 😀


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Nem pont ide való, de sokakat érdekelhet, nagyon kemény:

http://120yard.blog.hu/2012/05/02/ongyilkos_lett_junior_seau?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2012_05_03&utm_campaign=index


több mint 12 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Sziasztok!
A nemrégiben fejlövő promóciós témával kapcsolatban lenne pár észrevételem. Igaz, hogy tök kívülálló vagyok, de mint fotel-szurkoló fogalmazódott meg bennem pár dolog:

- Flash-mobok az utcán: A csapatok promóciós céllal a város különböző területein tarthatnának kis happeningeket, amivel tutira felhívják a figyelmet a járőkelők között. A buszos képernyők - az én tapasztalataim szerint - kb annyira keltik fel a figyelmet mint egy galambszar a járdán. És pénzbe se nagyon kerül, csak egy kis időbe.
- Mérkőzések előtti napokon ugyanilyen jelleggel szurkolói csoportok is megjelenhetnének az utcán - a férfinemre való tekintettel akár egy csoport dögös nő/cheerleader-csapat formájában is - , csapatzászlókkal, szórólapokkal.
- "Nyílt edzések" ugyanilyen módon promózva.

Az emberek figyelmét valahogy meg kell ragadni és az a web2-n és monitorokon szerintem kevésbé hatékony. A web2-n is valamilyen szinten egy behatárolt csoport látja a hirdetéseket, de az utcán ott van mindenki. És persze a sportág ismertsége is hamarabb nőne, mint specifikus weboldalak és azok látogatóival járó növekedés.

Egy-két mondat kicsit szarul fogalmazott, de remélem értitek. Kicsit korán van még nekem 😀 Ja és bocs a beleugatásért :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem abszolút pozitív volt például a szombathelyi meccs, mert (ha nem sértek meg senkit) a két offense nem kápráztatott el szerintem a nézők közül senkit, de egy két lelkes szülő (sőt, tippelni kell, akár nagyszülő) tök jó hangulatot csinált, szurkolt élvezte minden egyéb. Egy ilyen meccsre egy laikus kimegy, talán a hangulatért kint ragad. Vidéken én ilyet ritkán látok, nekem nagyon pozitív csalódás volt! 😊Zahó
Keveset jársz keleten. Miskolcon is, Nyíregyen faszák szoktak lenni a nézőtéri beszámolók, pedig legutóbbi CEI meccsen voltak bőven Nyíregyen nézők.e53m62
Ez igaz, de ami késik nem múlik. 😊
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
...nem kapunk pályát, mert "tönkrevágjuk" Botlábovicsék előtt a talajt, aztán akkor hogy edzenek majd rajta a jövő héten?Natloz
Legalább TÉNYLEG lenne indoka, hogy szerencsétlen nyomorék focistája elessen a pályán, ha mellérúgnak... Balerinák ezek bazdmeg, nem sportolók.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...