Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Nekem abszolút pozitív volt például a szombathelyi meccs, mert (ha nem sértek meg senkit) a két offense nem kápráztatott el szerintem a nézők közül senkit, de egy két lelkes szülő (sőt, tippelni kell, akár nagyszülő) tök jó hangulatot csinált, szurkolt élvezte minden egyéb. Egy ilyen meccsre egy laikus kimegy, talán a hangulatért kint ragad. Vidéken én ilyet ritkán látok, nekem nagyon pozitív csalódás volt! 😊Zahó
Keveset jársz keleten. Miskolcon is, Nyíregyen faszák szoktak lenni a nézőtéri beszámolók, pedig legutóbbi CEI meccsen voltak bőven Nyíregyen nézők.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
kove 12
Álszentek vagytok! 😊 Én csak fényképeken láttam, hogy div2es meccsen Interligában is szereplő játékosok szerepelnek, sőt, még büszkén hírdetik is 😊 Persze csak "cserék" 😀 Vicc! Én kezdő vagyok mindenhol 😀 (ha engedik) 😀 fuckyeah 😊
több mint 12 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Más kérdés, hogy a "sikert" látva a helyi soccer lobbi azonnal kixxxxxott minket még a környékről is.Kori
Na ez az, ami szerintem a legtöbb városban elég nagy probléma. Legalábbis nálunk az...
Nem kapunk pályát benn a városban, ha a ZTE 12-14 éves korosztályának edzésre kellene az a pálya, amin mi meccset szeretnénk játszani. Nem kapunk pályát, ha a Kertváros-Páterdomb városi női labdarúgó rangadónak kell az a pálya, amin mi meccset szeretnénk játszani, illetve nem kapunk pályát, mert "tönkrevágjuk" Botlábovicsék előtt a talajt, aztán akkor hogy edzenek majd rajta a jövő héten?

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Nekem abszolút pozitív volt például a szombathelyi meccs, mert (ha nem sértek meg senkit) a két offense nem kápráztatott el szerintem a nézők közül senkit, de egy két lelkes szülő (sőt, tippelni kell, akár nagyszülő) tök jó hangulatot csinált, szurkolt élvezte minden egyéb. Egy ilyen meccsre egy laikus kimegy, talán a hangulatért kint ragad. Vidéken én ilyet ritkán látok, nekem nagyon pozitív csalódás volt! 😊Zahó
Nem azt mondom, hogy nincsenek jó hangulatú meccsek, a legtöbb szerintem egyébként az, legalábbis kellemes hangzavart 50 ember is szokott tudni produkálni. De az átlagos kb. 100 fős törzsközönségen (jobbára ismerősök és rokonok, meg némi egyéb kategória) kívül másokat is megszólítani már sokkal nehezebb ügy.

Egyébként amit még anno a lengyeleknél olvastam, hogy valahogy be tudták rugdosni a meccseket normális pályákra az sokat számíthatna. Amikor az egyetlen stadionbeli meccsünket játszottuk 2009-ben, több mint 500-an voltak kint, azóta is az a rekord. Más kérdés, hogy a "sikert" látva a helyi soccer lobbi azonnal kixxxxxott minket még a környékről is.


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem abszolút pozitív volt például a szombathelyi meccs, mert (ha nem sértek meg senkit) a két offense nem kápráztatott el szerintem a nézők közül senkit, de egy két lelkes szülő (sőt, tippelni kell, akár nagyszülő) tök jó hangulatot csinált, szurkolt élvezte minden egyéb. Egy ilyen meccsre egy laikus kimegy, talán a hangulatért kint ragad. Vidéken én ilyet ritkán látok, nekem nagyon pozitív csalódás volt! 😊
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Valami ilyesmi volt a CEI meccsen, de garanciát nem vállalok 😊 :
http://gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=20

A promó dolog rohadt nehéz ügy, már próbálkoztunk pár kampánnyal, meg a helyi médiában is megjelennek a meccsek beharangozói meg ilyesmi, de ezzel baromi nehéz elérni bármit. Jóval komolyabb múltú, sokkal több pénzzel rendelkező, szétreklámozott sportágaknál is gyakori a pár száz nézős mérkőzés, így nagyon nincs min csodálkozni, szerintem 200-300 fizető néző már remek teljesítmény (akkor is ha a fele rokon).

Ráadásul a legtöbb csapat eleve olyan pályán játszik (mi is, most meg már főleg), ami alapból alkalmatlan arra, hogy oda 4-500 ember kimenjen. Persze ha kimenne se menne többet valószínűleg, mert amit előadunk azért még inkább csak minket szórakoztat, mint egy átlag nézőt, sportértéket meg csak sportoló kinézetű arcoktól lehet várni, ők meg a kisebbséget képviselik a hazai csapatok döntő többségénél. Ez a jelen, ebből is kell kiindulni, a TV közvetítések még jó ideig irreális elképzelések csupán. Minek csődítenénk ki egy csomó embert nagy költség ráfordítással, műsorral, stb-vel, ha maga a "termék" egyelőre gagyi kategória. Ilyen szempontból ez is olyan, mint bármilyen egyéb marketing, elérheted, hogy kipróbálják a népek ha van rá pénzed és energiád, de rácuppanni csak akkor fognak, ha a "próbavásárlás" után már nem kell őket rugdosni, mert kelleni fog nekik anélkül is.

Fájdalmamra ez még bőven hobbi kategória 😛


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy Cowboys illetékestől szeretném kérdezni ,hogy idén le lehet-e adni az a 1%-ot mert a honlapon nincs fenn az adószám.MarkMcAuley
itt megtalálod, és szinte biztos vagyok benne, hogy le lehet (bár nem vagyok illetékes) 😊
http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/04/magyar-amerikai-futball-civil-torveny.htmlFarky
köszönöm, kinn leszek a meccseteken remélem nyertek. 😊
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
"szétpergünk, mint anno a Zala "

én csak ehhez a részhez szeret hozzászólni. Szerintem nézd meg a tavalyi keretünket és rájössz, hogy nem peregtünk szét. Persze én(mi) még a mai napig azt mondjuk, hogy ott véget ért valami, de nem lehet ezzel már semmit se tenni, csinálni és próbálni JÓL CSINÁLNI. Az idei évre már abbahagyták a "nagyöregeink" egy része de annak más oka volt... Boti#63
Jó, átfogalmazom: nálatok egy komplett csapat indult neki egy teljes év foci-mentességnek, nálunk a 33 főből lett 28 a sulik/érettségi miatt. Ha most 28 embernek egy évig csak annyi lett volna, h majd játszunk, nem biztos, h mindenki itt marad. Így viszont nagyobbat nyertünk, mint vártuk: lett bőven meccs, senki se kispadozik. Erre gondoltam.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Ezt a Div I. játékosok Div II.-ben indulását szerintem lezárhatnánk annyival, hogy ez az év szokásosan egy elbaltázott év.
Kezdődött azzal, hogy ugye sok csapat az előzetes híresztelései ellenére mégis elindult a Div I.-ben... Ez az alapja minden idei történésnek.
Ha ez nem így lett volna, akkor az idei bajnokság egy osztályozó bajnokság lett volna Div I. és Div II. nélkül, aztán akkor mindenki össze lett volna eresztve mindenkivel, aztán akkor ténylegesen az első csapatok jöttek volna a ténylegesen Div II. csapatok ellen.
Ez nem így lett, mégis meglett a két külön osztály, ám azzal a kikötéssel, hogy azok a csapatok, akik rendelkeznek első és második számú csapattal is leadnak egy 23 fős listát, akit nem neveznek a Div II-be. Ezt a listát mind a 3 érintett csapat leadta (Cowboys ugye más téma, ők nem indulnak HFL-ben), elvileg minden Div. II-es csapat megkapta, véleményezhette.
Ezt az opciót minden, az emiatt tartott gyűlésen részt vevő csapat elfogadhatónak tartotta, el is fogadta, minden így is történt, szerintem senki sem kifogásolhat semmit sem. Innentől kezdve szerintem nincs más feladatunk, mint az elkövetkező meccsekre készülni, ez a téma már csak felesleges "fórumharc"... Majd jövőre jobb lesz, idén már ez van, nem lehetett változtatni.


Népszerűsítés, marketing kérdése érdekes dolog, jó lenne, ha szövetségi szinten is történne valami ez ügyben, mert az, hogy a "Helyi Téma" című újságban (amivel személy szerint pár hónapja találkoztam először) jelentek meg cikkek, sok minden más nem történt. Egyedi csapatok nehezen jutnak el nagyobb napilapokban megjelenésig, a Nemzeti Sportig, netalántán TV-s megjelenésig. Egy hivatalos szövetségi eredményközlés, időszakos PR jellegű cikk sokkal könnyebben betalálhatna, és felkelthetné az érdeklődést.
Ezen felül minden csapatnak a lokális médiákban való megjelenés lenne még kiemelkedő feladata, ha az adott média fogékony rá. Ehhez kell egy ember, aki a hétvégi meccsről össze tud hozni egy rövid cikket, beszámolót, ami hétfőre nyomtatásra, kiadásra kész lehet. Személyes tapasztalatunk, hogy nekünk kell a médiák után menni minden alkalommal, ha nem nyomulunk, akkor elfelejtődünk, magától senki sem érdeklődik utánunk.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 12 éve
Boti#63 69
"szétpergünk, mint anno a Zala "

én csak ehhez a részhez szeret hozzászólni. Szerintem nézd meg a tavalyi keretünket és rájössz, hogy nem peregtünk szét. Persze én(mi) még a mai napig azt mondjuk, hogy ott véget ért valami, de nem lehet ezzel már semmit se tenni, csinálni és próbálni JÓL CSINÁLNI. Az idei évre már abbahagyták a "nagyöregeink" egy része de annak más oka volt... Mert arről még sehol nem szólt a fáma, hogy miután kiderült az "eltiltásunk" egyből csörgött egy telefon kedves mélyen tisztelt Grátz Vilmos úrtól, hogy van pár játékosunk akiket szívesen látna a győrben játszani...Nekünk akkor és most is többet jelent a saját csapatunk ezért megköszöntük, de nem értünk a lehetőséggel mert eszünkbe se jutott más csapatban ismeretlenekkel játszani. a Szombathelyiekben (akiknek addig nem volt győztes meccsük) nem volt meg ez a tartás és éltek a lehetőséggel. Rengeteget fejlődtek meg is lehet nézni most hol tartanak ( csak ők bármi eredményt elérnek a rossz-buta-gonosz emberek mondhatják majd : csak azért mert győriek....
több mint 12 éve
Kopasz98 93
egyértelműen azért kértük a div2-be az indulásunkat, hogy ne bpctigmisreb stb játékosokkal és szinttel fussunk össze, mert ez egy építkezős, toborzós, és hát elég nehéz évnek ígérkezett. ezért neveztünk a div2-be eredetileg...... 😐
több mint 12 éve
tibibá 54
A Lesi Tomi ügyét nem akarom én tisztázni, de ő pár éve nem kezdő RB így játszhatna akár azt is a második csapatunkban, ráadásul cornert játszik amit korábban soha, (ráadásul ott sem volt ma kezdő).

Inkább kérnénk, hogy legyen mentő a közös meccsünkön, nehogy úgy járjunk mint 4 éve, amikor feleslegesen ment le a csapat Tatára. Köszönjük.deacon75
Mi a Div 2 es csapatok a Div 2 es igazolt játékosokkal és csapatokkal szeretnénk a bajnokságot lejátszani. Azért fizettük be a nevezési díjat,azért készülünk hétről hétre és azért igyekszünk összetartani a csapatot.Nem azért,hogy (teljesen megértem őket) a minden játéklehetőséget kihasználó Div 1 játékosokkal játszunk bajnokit.

Az utolsó ízléstelen beírás minősíti a beírót!!
"Mentő rendelés" ,ugyanis nem feleslegesen jött le a Rebels Tatára. Be lett írva számukra a 35 - 0 , valamint a csapat kifizette egy az egyben az autóbuszt,amivel a Rebels játékosai feleslegesen jöttek. Simán elfogadták!!!! Továbbá rendelkezésre álltunk egy barátságos mérkőzésre ahol a Rebels játékosai brillíroztak és abszolút sikerélménnyel térhettek haza. A barátságos meccs eredménye ha jól emlékszem, bár már megéltem 60 évet, 71-0 ?? - volt oda! Nos ezt én sem szeretném ha megismétlődne.
Nekem nem Lesivel van bajom és nem a Div 1 játékosaival.
Ha figyelmesen elolvastad a fentebbi beírásomat ,akkor láthattad azt írtam ,hogy ne írjunk ki ,Hfl,Div1,Div2 besorolásokat,hanem egyszerűen Magyar Amerikai Foci!! És így mindenki ott játszik ahol tud és akar,mindenki oda nevez ahova tud és akar!!!
Ne ámítsuk egymást és önmagunkat !!
És ne emlegessünk fel négy évvel ezelőtti szervezési bakit,amit elismertem akkor is és most is vállalom,hogy balfasz voltam!!!!

De a hülyék a túloldalon vannak!!!!!!!
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Marketing: buszon lcd-ken 20 mp-s spot-tal meg web2 -vel toljuk. Persze pár szponzori promó is van, csak arról még nincs beszámoló.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
egy kis szarkazmus 😀 a Rebelsben azért komolyan változhatnak a dolgok, ha a tavalyi kezdő OL nagy része lekerült a második csapatba 😕 ( nem akarok balhét, csak ez így tetszik 😀 )Boti#63
Igen ez engem is meglepett : Én sem akarok balhét,de nem ebben állapodtunk meg!! S nem csak a Rebels ,hanem a Cowboys, Nyíregyháza is ide tartozik!
...
Nem tetszik,hogy palira veszik az alsóbb osztálybeli csapatokat, akik vért izzadva igyekeznek játékosokat toborozni és megtartani.A nevezési díjat összeszedni befizetni!! Aztán a várva várt bajnokin ezek a megtartandó újoncok megtapasztalják,hogy a Div I ben hogy játszanak!! A megtapasztalás ára többek között, az egyenlő esélyek és a siker hiánya miatt lemaradó, nehezen összeszedett játékosok lemorzsolódása. tibibá
Én felvenném ezt a kesztyűt, mert van némi hozzáfűznivalóm.

Amikor ősszel Miskolcon borult a szar, akkor kristályosodott ki bennünk, ha kihagyunk egy évet, szétpergünk, mint anno a Zala (jut eszembe megköszöntétek már az illetékesnek? ). Szóval kerestünk lehetőséget, hogy Miskolcon mégis legyen foci, hogy ne kelljen a fociszerető népeknek elvándorolnia innen.

Jó magyar szokáshoz híven persze a "segítőszándék" itt is fröcsögött, de a vége az lett, hogy sikerült mégis megoldani, nem kevés melóval. Persze kaptunk érte hideget-meleget, de pont leszarom, mert mi legalább játszunk, és ami sokkal fontosabb: van foci Miskolcon, de a legnagyobb fegyvertény az, hogy mindenkinek, aki eddig ilyen-olyan okból az oldalvonalon állt, lehetősége van éles meccsen szerepelni. És valóban nem az eredményt toltuk fókuszba, értsd pl. az ukrán játékosok tényleg csak segítőnek vannak a pálya mellett, de hangsúlyoznám: "Div II." alatt mi a Div II-es szintet feltételeztük, értsd nem a HFL / DIV I. / Fall Bowl kerettel álltunk fel, és így alkalmunk van a meccsrutinnal kevésbé rendelkező játékosokat "elővenni".

Aztán persze az első meccsen bele is szaladtunk egy, a naivitásunkból adódó pofonba, de az eredeti elképzelésünkhöz ragaszkodunk, azaz a Div II-ben a Renegades-ben nem a tavalyi HFL "menekültjei" fognak játszani.

Sportolóként az a véleményem, hogy komolyabb/erősebb ellenfél ellen lehet fejlődni, de ezt nem mindenki tudja feldolgozni, ha folyamatosan csak kikap. Amit viszont senki sem tagadhat: idén a Div II mezőnye lemosná az idei Div I. mezőnyét bőven. (Semmi fika, de speciel én nem írtam levelet senkinek, hogy akkor most ki ellen merünk kiállni, meg ki ellen nem....)

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Lesi Tomi ügyét nem akarom én tisztázni, de ő pár éve nem kezdő RB így játszhatna akár azt is a második csapatunkban, ráadásul cornert játszik amit korábban soha, (ráadásul ott sem volt ma kezdő).

Inkább kérnénk, hogy legyen mentő a közös meccsünkön, nehogy úgy járjunk mint 4 éve, amikor feleslegesen ment le a csapat Tatára. Köszönjük.
több mint 12 éve
tibibá 54
egy kis szarkazmus 😀 a Rebelsben azért komolyan változhatnak a dolgok, ha a tavalyi kezdő OL nagy része lekerült a második csapatba 😕 ( nem akarok balhét, csak ez így tetszik 😀 )Boti#63
Igen ez engem is meglepett : Én sem akarok balhét,de nem ebben állapodtunk meg!! S nem csak a Rebels ,hanem a Cowboys, Nyíregyháza is ide tartozik!

Ezek alapján mondjuk ki,hogy nincsenek Divízió különbözőségek,hanem Amerikai Football van ma magyar országon! Kérem szépen, nem kell álságosan megállapodni és listát leadni !!!

Senkit sem megbántva, de a Div II.ben a sorsoláskor mindkét szakaszban (kelet - nyugat ) látni lehetett, a rájátszásba jutó csapatokat!! Ez beigazolódni látszik!!
Egyébiránt megdöbbentem amikor a korábban általam nagyra becsült csapatvezető kollégát (aki a DIV I ben játszik) láttam csapzottan szerelésben lejönni Div II mérkőzés végén a pályáról. Ha ezt magának megengedte akkor gondolom több más Div 1 es csapattársa is ott játszott vele 😕

Az előttem szólóval ellentétben ez nekem egyáltalán nem tetszik!!

Nem tetszik,hogy palira veszik az alsóbb osztálybeli csapatokat, akik vért izzadva igyekeznek játékosokat toborozni és megtartani.A nevezési díjat összeszedni befizetni!! Aztán a várva várt bajnokin ezek a megtartandó újoncok megtapasztalják,hogy a Div I ben hogy játszanak!! A megtapasztalás ára többek között, az egyenlő esélyek és a siker hiánya miatt lemaradó, nehezen összeszedett játékosok lemorzsolódása. Ez a tendencia nem a sportág fejlődését szolgálja!!!

Mi csapat vezetők is hiába dolgozunk évekig rengeteg időt energiát beletéve csapatainkba,ha azt egyes csapatok a korábbi megállapodást megszegve - 2 es csapatként javarészt Div 1 es játékosokat játszatnak ellenünk a bajnokságban! Ez a mi kudarcunk is,nagyon szomorú és megalázó,felháborító!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
azért az se felejtsük el, hogy pl 2004-ben amikor volt egy csapat itthon, minden meccsen tele volt a Bozsik stadion... De minél több a csapat az emberek annál jobban szétszóródnak/nem jönnek fel Pestre stb. Sajnos ez egyáltalán nem olyan egyszerű kérdés, hogy plakátok megosztásával el legyen intézve :/pc_x
a marketing egy komplex folyamat, de egyben borzasztó egyszerű is lehet
nyilván sok energiát bele kell feccölni, de amire utaltam az az, hogy ha ilyen evidens és semmibe nem kerülő dolgokra nem figyelnek a csapatok, akkor ugyan miért is megy a siránkozás?

én, aki amfocival kelek-fekszek (tehát lehet már egy fókuszcsoportos felmérésbe se férnék bele), nem találkozok sehol indirekt módon se bajnoki eredményekkel, meccsbeszámolókkal, kedvcsinálókkal, mi venné tehát rá az egyszeri sportágra fogékony érdeklődőt, hogy kimenjen egy-egy mérkőzésre?

a hafl.hu-t ne mondjátok, mert oda alapból azok járnak, akinek köze van valamelyik csapathoz szerintemJJ Tiller
mondjuk szerintem pont azok nem járnak oda a "hitelessége miatt. előbb tudjuk meg itt vagy Facebookon a híreket, mint ott. Egyébként van igazság abban amit mondasz.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
azért az se felejtsük el, hogy pl 2004-ben amikor volt egy csapat itthon, minden meccsen tele volt a Bozsik stadion... De minél több a csapat az emberek annál jobban szétszóródnak/nem jönnek fel Pestre stb. Sajnos ez egyáltalán nem olyan egyszerű kérdés, hogy plakátok megosztásával el legyen intézve :/pc_x
a marketing egy komplex folyamat, de egyben borzasztó egyszerű is lehet
nyilván sok energiát bele kell feccölni, de amire utaltam az az, hogy ha ilyen evidens és semmibe nem kerülő dolgokra nem figyelnek a csapatok, akkor ugyan miért is megy a siránkozás?

én, aki amfocival kelek-fekszek (tehát lehet már egy fókuszcsoportos felmérésbe se férnék bele), nem találkozok sehol indirekt módon se bajnoki eredményekkel, meccsbeszámolókkal, kedvcsinálókkal, mi venné tehát rá az egyszeri sportágra fogékony érdeklődőt, hogy kimenjen egy-egy mérkőzésre?

a hafl.hu-t ne mondjátok, mert oda alapból azok járnak, akinek köze van valamelyik csapathoz szerintem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
azért az se felejtsük el, hogy pl 2004-ben amikor volt egy csapat itthon, minden meccsen tele volt a Bozsik stadion... De minél több a csapat az emberek annál jobban szétszóródnak/nem jönnek fel Pestre stb. Sajnos ez egyáltalán nem olyan egyszerű kérdés, hogy plakátok megosztásával el legyen intézve :/


több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
fölajánlottuk a lehetőséget, hogy a meccsek posztereit és akár az azokon készült képeket megosztjuk egy erre létrehozott blogon illetve a facebook oldalunkon, amivel itthon biztosan a legnagyobb tábort lehetne betalálni, hát egyelőre nem sokan éltek ezzel...

mi is hobbioldal vagyunk, de rövid magyarfocival való ismerkedésem során azt hamar leszűrtem, hogy promózásban a csapatoknak is lenne még hova fejlődni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Nem fika a ZP-nek, de amikor oda jártam akkor a cikkekben mindig kb 150-200 ember volt jelen,aztán a valoság kb 48....
ezért kellen egy kicsit pontosabb szám a "kb 100-200" adatnál. Illetve szerintetek mitöl lehetne több ember!
Nagyon sokan ismerik már a sportot, és nem is tudják h van itton foci.
na? megváltoötletek?Ricsi56
Régebben nagyobb is volt a meccsrejárós szándék, mostanában nagyon megkopott, bár lehet, hogy azért is, mert ~másfél éve nem játszottunk meccset benn a városban.

A Tata elleni kicsit több mint 60k jött be jegyekből, egy jegy 800 pénz volt, szóval ez olyan 75-80 fizetővendég + a beesők. Sajnos csak ennyi... Meghirdettük rendesen, de a rossz idő szerintem sokakat visszatartott.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Nem fika a ZP-nek, de amikor oda jártam akkor a cikkekben mindig kb 150-200 ember volt jelen,aztán a valoság kb 48....
ezért kellen egy kicsit pontosabb szám a "kb 100-200" adatnál. Illetve szerintetek mitöl lehetne több ember!
Nagyon sokan ismerik már a sportot, és nem is tudják h van itton foci.
na? megváltoötletek?

Crushers #12
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Nekünk ilyen esős szar időben is 100 fizető volt ahogy saccoltam, előtte meccsen majd kétszáz néző alakult.e53m62
12 fizető ember? Lehet, hogy kicsi volt a lelátó, de ennél sokkal többnek tűnt. Nálunk amúgy 120-130 körüli volt a nézőszám erős saccolással, de nem tudok pontosat, mert nem szedünk jegyet.Zahó
WÁÁÁ százhuszon valamennyi, értem??? 😊
ennyi volta fizetö! + 3 cégnek ingyé jegyek az kb 150 + a "beesök " 😊Ricsi56
én is simán 12-nek értettem 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Köszi h eljöttél boti (12?) fizető emberünk volt (elsö negyedig szedünk jegyet). idén eddig mindig! Máshol mik az adatok?Ricsi56
Nekünk ilyen esős szar időben is 100 fizető volt ahogy saccoltam, előtte meccsen majd kétszáz néző alakult.e53m62
12 fizető ember? Lehet, hogy kicsi volt a lelátó, de ennél sokkal többnek tűnt. Nálunk amúgy 120-130 körüli volt a nézőszám erős saccolással, de nem tudok pontosat, mert nem szedünk jegyet.Zahó
WÁÁÁ százhuszon valamennyi, értem??? 😊
ennyi volta fizetö! + 3 cégnek ingyé jegyek az kb 150 + a "beesök " 😊

Crushers #12
több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Titans - Soldiers 6 td - 0. Pontos eredményre nem esküdnék meg, kettő extra tuti kimaradt, de azt hiszem a többi bement. Szóval a legvalószínűbb a 40-0. Hajtós kis meccs volt, mindkét csapat ahogy néztem max 25-26 embert tudott kiállítani, meg hát kurva meleg is volt 😀

You should know I bleed blue...