NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tigers-Monarchs 30-14
több mint 12 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
1másik csapat is invitet kapott...az más dolog h más csapatok áldásos tevékenységének hála,mégsem mehetett el 😉
több mint 12 éve
Miskolc Steelers 16
Ma volt Miskolc város napja, ahol is a város sportolóit köszöntötték, személyesen a polgármester, Dr. Kriza Ákos. A köszöntés felvonulással kezdődött, ahová a DVTK játékosai, Jegesmedvék, MVSC sportolói mellett a Miskolc STEELERS csapata lett meghívva. Közös képünk az ünnepi beszédek után készült:



A kép még friss és nem profi fotós csinálta, azok majd a helyi lapokban jelennek meg.
több mint 12 éve
Mohi24 99
Sharks - Monarchs
http://www.youtube.com/watch?v=FA-6gWseD8A&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
májkül flepni
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Én a saját csapatunkra értettem az egy helyben topogást! 😀Bruce
Nincs miért csüggedni, abból is ki lehet néha hozni valamit:
http://www.youtube.com/watch?v=C-pGzCre7Po


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én a saját csapatunkra értettem az egy helyben topogást! 😀
több mint 12 éve
VT 123
De így meg egy helyben topogunk...Bruce
Én nem mondanám, hogy egy helyben topog a magyar foci.
Több csapatnak sikerült támogatókat szereznie, ebből kifolyólag tudott edzőt szerződtetni, fejlődni, mások nemzetközi szinten indulni, akár egyesülve más csapatokkal is.
Inkább vannak csapatok, akik egy helyben topognak.

Szerintem ami elsősorban kellene, a válogatott előtt mindenképpen, az a csapatok részéről komoly edzők/edzői stábok szerződtetése, ami támogatók nélkül lehetetlen.

A másik megoldás a komoly szintű edzőképzés lenne, ill kilincselés pénzért, támogatókért liga szinten. Szerintem ez lenne a szövetség legfontosabb feladata, mert ők vannak értünk, nem mi vagyunk értük.

Persze így is akadnának csapatok, akik továbbra is csak topognának, de ha megnézed a mai mezőnyt, minden csapat, amelyik mögött komolyabb menedzsment áll, fejlődik, és támogatói is vannak.
Engem inkább az szomorít el, hogy ezt mind maguknak köszönhetik a csapatok, nem a szövetségnek, akik - és előre elnézést kérek, senki ne vegye magára - egy himbi-limbi edzőképzésen kívül szinte semmit sem tettek a sportág fejlesztéséért.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De így meg egy helyben topogunk...Bruce
Válogatott ügyben biztos 😀
de azért a klubb csapatok közül jelenleg ha jól számolom öt szerepel nemzetközi ligákban
A helybentopogás egy színtjén csak pénzel lehet túllépni, én örülnék ha ez nem így lenne.
Van egy színt amít e nélkül nem lehet túllépni, néhány csapat már ennek határát feszegeti de a színtentartás sem egy egyszerű feladat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az írásaiból ítélve semenyire 😊JAX
Wáo
Ez érdekes mert nem ismerem az osztrák ifi válogatottat meg az ifi viszonyokat azért nem ismerem az osztrák viszonyokat?
Meglepő logikai bukfenc.

Azért mert esetleg nem egyezik a véleményünk nem kell személyeskedni.
Meghallgatom a véleményed és el is fogadtam (meggyőztél Szobi22-el) még az én érvrendszerem mellet is, hogy az ifi válogatottnak van értelme.
És ezen érvrendszer mellet el tudom azt is fogadni, hogy ha az a cél, hogy népszerűsítsünk a sportot, akkor a felnőttnek is lehet értelme, és az ifiket átgondolva esetleg volna egy sport alapok átadása felzárkóztató hatása is az esetleg képzetlen (tapasztalatlan) edzővel rendelkező csapatok edzők számára is.
Itt a sportértékkel van fenntartásom, bajom meg a piszkos anyagiakkal.

Peace and Lovece
ki beszélt itt osztrák viszonyokról? én az osztrák amerikai footballról beszéltem csapat és válogatott összefüggésben személyes tapasztalataim alapján.
az, hogy az írásaidból az jött le ami, az nem személyeskedés hanem egy tény megállapítás.
amúgy én személy szerint jelen viszonyok között nem támogatnék semmilyen magyar válogatottat sem. se ifi, se felnőtt szinten. nem érett még rá a magyar amerikai football közösség. se szakmailag, se gondolkodásban, se gazdaságilag.JAX
A tény fogalmáról nem vitatkoznék 😀
De szívesen veszem ha tárgyi tévedéseimről felvilágosítanál a felnött osztrák ligával kapcsolatban (ne a válogatott összetételére hívatkozzál mert az szándékos csúsztatás túlzás volt a részemről ott az arányok a lényeg hány csapat van az osztrák ligában és ez a válogatott összetételében hogy jelenik meg illetve a válogatott összetétele milyen összefügésekre enged következtetni +érdemes megnézni statisztikákat is kik játszottak ebből, és mennyit, az tovább árnyalja a dolgot http://www.americanfootball2011.com/de/teilnehmer/oesterreich/),
de akkor sem sértödök meg ha nem kapok errő tényszerű visszajelzést. Szerintem egy kicsit túllihegtem ezt a kérdést.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De így meg egy helyben topogunk...
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
te amúgy mennyire ismered az ottani viszonyokat? mert értem, hogy elképzeléseid vannak róla, de azok nem biztos, hogy helyesekSzobi22
Az írásaiból ítélve semenyire 😊JAX
Wáo
Ez érdekes mert nem ismerem az osztrák ifi válogatottat meg az ifi viszonyokat azért nem ismerem az osztrák viszonyokat?
Meglepő logikai bukfenc.

Azért mert esetleg nem egyezik a véleményünk nem kell személyeskedni.
Meghallgatom a véleményed és el is fogadtam (meggyőztél Szobi22-el) még az én érvrendszerem mellet is, hogy az ifi válogatottnak van értelme.
És ezen érvrendszer mellet el tudom azt is fogadni, hogy ha az a cél, hogy népszerűsítsünk a sportot, akkor a felnőttnek is lehet értelme, és az ifiket átgondolva esetleg volna egy sport alapok átadása felzárkóztató hatása is az esetleg képzetlen (tapasztalatlan) edzővel rendelkező csapatok edzők számára is.
Itt a sportértékkel van fenntartásom, bajom meg a piszkos anyagiakkal.

Peace and Lovece
ki beszélt itt osztrák viszonyokról? én az osztrák amerikai footballról beszéltem csapat és válogatott összefüggésben személyes tapasztalataim alapján.
az, hogy az írásaidból az jött le ami, az nem személyeskedés hanem egy tény megállapítás.
amúgy én személy szerint jelen viszonyok között nem támogatnék semmilyen magyar válogatottat sem. se ifi, se felnőtt szinten. nem érett még rá a magyar amerikai football közösség. se szakmailag, se gondolkodásban, se gazdaságilag.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Junioroknál mivel utánpótlás nevelést csinálnak nem vásárolnak játékosokat, az edzői fizetések is kisebbek, lehet a keretek sincsenek meg száz százalékig minden csapatnál még osztrákiában sem, a játékosok nem teljesen kiképzett csapatba integrált teljes szisztémát ismerő több éve összeszokott játékosok (korosztály fizikai mentális érettségéből adódóan) ezért itt teljesen reális hogy egy teljes keret jobban tud muzsikálni mint egy nem teljes, és ebben a korosztályban pont a cél az alapok megismertetése mindenhol (az edzői állomány különbségét nem tudom, nem tudom hány edző és milyen edző jut a vikingek juniorokra és a válogatott juniorokra, de itt is gyanítom jobbak az erőforrások a válogatottnál, míg felnőtteknél nem hinném hogy így alakulna) ce
te amúgy mennyire ismered az ottani viszonyokat? mert értem, hogy elképzeléseid vannak róla, de azok nem biztos, hogy helyesekSzobi22
Az írásaiból ítélve semenyire 😊JAX
Wáo
Ez érdekes mert nem ismerem az osztrák ifi válogatottat meg az ifi viszonyokat azért nem ismerem az osztrák viszonyokat?
Meglepő logikai bukfenc.

Azért mert esetleg nem egyezik a véleményünk nem kell személyeskedni.
Meghallgatom a véleményed és el is fogadtam (meggyőztél Szobi22-el) még az én érvrendszerem mellet is, hogy az ifi válogatottnak van értelme.
És ezen érvrendszer mellet el tudom azt is fogadni, hogy ha az a cél, hogy népszerűsítsünk a sportot, akkor a felnőttnek is lehet értelme, és az ifiket átgondolva esetleg volna egy sport alapok átadása felzárkóztató hatása is az esetleg képzetlen (tapasztalatlan) edzővel rendelkező csapatok edzők számára is.
Itt a sportértékkel van fenntartásom, bajom meg a piszkos anyagiakkal.

Peace and Love
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Érdemes JSanyo linkjét elolvasni, mert ott leírtak szerint már érthető mért állt ki még is a Devils, illetve teljesen igazuk volt ,mert a képek nem arról tanúskodtak, hogy a 13-as pontnak teljesen megfelelt volna a pálya.


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ha jól értem kb. annyi, hogy
"megtagadták az osztrákok a játékot az osztrákok, de nem a pálya állapota miatt, hanem azért mert mindkét csapat kiesett már a versenyből és az osztrák csapat néhány napon belül volt egy fontosabb meccsük.
Mindezek miatt, annak érdekében, h elkerüljék a büntit, "lejátszották" a mérkőzést.

Akárhogy is nézzük szégyen ez a meccs. Még életemben nem láttam ilyet..."Rule
a meccs környékén nem volt meccsük az osztrákoknak, ez biztos. és nem ismerem a pontos versenykiírást, de ha ott nyer a Blue Devils, egy győzelemmel állt volna a csoport második helyén. szóval ezt nem tartom igaznak.

és nehogy már nekik kelljen kártérítést fizetniük, meg ez legyen a jó szervezés. magyar div2ben talán 😉

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
EFAF versenykiírásból http://eurobowl.efaf.info/download/2012_Regulations_for_Club-Teams_and_Club-Team.pdf a 3as és 14es paragrafust ajánlott olvasni a Firebats-Blue Devils témában, nem másolom be, mert marha hosszú, meg angolul van, majd megnézi a linken, aki akarja 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszi a segítséget a fordításban, így még érdekesebb a történet. Mert akkor adott egy meccs, amit a spanyolok bepromóztak, mindent elkövettek, hogy kira kis meccs legyen, erre meg a sógorok ellinkeskedik az egészet. Én kártérítést kérnék az osztrákoktól a spanyolok helyében...Ferron
milyen alapon? akkor követtek volna el mindent, hogy "kira" kis meccs legyen, ha nem egy legelőnek sem nevezhető földdarabon rendezik meg...
több mint 12 éve
Ferron 72
Köszi a segítséget a fordításban, így még érdekesebb a történet. Mert akkor adott egy meccs, amit a spanyolok bepromóztak, mindent elkövettek, hogy kira kis meccs legyen, erre meg a sógorok ellinkeskedik az egészet. Én kártérítést kérnék az osztrákoktól a spanyolok helyében...
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Igen, azt már én is olvastam spanyoloktól, hogy férfias sport ez a foci meg stb. de azért ezt a pályát (és szervezést) nem gondolhatják komolyan...


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
fotókból ítélve egy darabig víz alatt volt a pálya, nem csak elázva 😀

Egyébként meg jobban jártak volna ha pályára sem mennek, hanem csak nem állnak ki, akkor lehet sima 35-0-al megúszták volna.Ferron
biztos úgy gondolták, így nagyobb az esélyük az óvásra. meg simán lehet, hogy az efaf cupban szankcionálják, ha nem állsz kiSzobi22
szintén youtube:

Partido ironoco en valencia de la EFAF Cup 2012. INCREIBLE PERO CIERTO.

Los Blue devils o mejor dicho angeles de cristal, despues de hablar con los bats nos informan de que ne han negado a jugar en el terreno de campo de los firebats, por sus penos sas condiciones, en el terreno de juego donde el ARBRITO PRINCIAL a dicho que no hay ningun motivo para no disputar el partido, encima que es donde de normal juegan siempre, campo del rio turia, y donde todos los jugadores de la liga española se han enfrentado a ellos alguna vez, eso si CON MUCHA SUERTE Y NO HAN IDO AL PATATAL DEL SALER.
medudos ANGELES DE CRISTAL.

ESTO A SIDO LO MAS IRONICO QUE HE VISTO EN MI VIDA.

VIAJE DESDE AUSTRIA A VALENCIA SIN JUGAR. ESTO ES EUROPA.

"Irónikus meccs Valenciában. Hihetetlen de biztos.

A Blue Devils, vagy mondhatnánk akár, h angyalok kristályból, miután beszéltek a Bats-el arról tájékoztatták őket, h megtagadják a játékot a Firebats pályáján, a rossz feltételek miatt. A Főbíró elmondta, hogy nincs semmilyen indok arra, hogy ne játszák le a mérkőzést. Mindemellett a Firebats mindig ezen a Turia folyónál lévő pályán játsza a mérkőzéseit, és ezen a pályán megfordult már a teljes spanyol liga legalább egyszer. [egy mondat amit nem értek], majd ismét megismétli a szerző, h kristályból készült angyaloknak tekinti az osztrákokat.

Ez volt a legironikusabb, amit valaha láttam az életem során.
Egészen Ausztriából Valenciáig utaztak és játék nélkül feladták a meccset. Ez Európa."

Bocsi a hibákat, inkább lelkes vagyok, mint h jól beszélek spanyolul.
több mint 12 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
fotókból ítélve egy darabig víz alatt volt a pálya, nem csak elázva 😀

Egyébként meg jobban jártak volna ha pályára sem mennek, hanem csak nem állnak ki, akkor lehet sima 35-0-al megúszták volna.Ferron
biztos úgy gondolták, így nagyobb az esélyük az óvásra. meg simán lehet, hogy az efaf cupban szankcionálják, ha nem állsz kiSzobi22
a youtube-os videó kommentjeiből:
Se negaron a jugar los Downs y a defender no por el estado del campo, sino porque ambos equipos estaban eliminados del torneo y el equipo austriaco tenia un partido importante en pocos dias. Por tanto para evitar la multa de retirarse del partido, lo "jugaron".

De todos modos, una verguenza de partido. En la vida habia visto nada igual...

Ha jól értem kb. annyi, hogy
"megtagadták az osztrákok a játékot az osztrákok, de nem a pálya állapota miatt, hanem azért mert mindkét csapat kiesett már a versenyből és az osztrák csapat néhány napon belül volt egy fontosabb meccsük.
Mindezek miatt, annak érdekében, h elkerüljék a büntit, "lejátszották" a mérkőzést.

Akárhogy is nézzük szégyen ez a meccs. Még életemben nem láttam ilyet..."
több mint 12 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Én is egy szorosabb eredményben bízom! Meglátjuk majd!ancsika
Nem kell szerintem leírni a Tatát, szerintem 2 TD lesz max a különbség, de szerintem simán befigyelhet egy Mustangs győzelem is.Zorddd
háhááát... attol azért nem tartok 😊 Friss még az élményem a Rebelsel kapcsolatban, és nem akarom fikázni a tatát sem, de nem hiszek a fentebb leirtakban. Még a ZP ellni mérközések fényében sem!




u.i: persze ezzel nem akarom ám leminősiteni a tataiak munkályát, hiszen én is látom h nagyon jönnek felfelé (és majd tapasztalom is pár hét mulva), de azért még nicnsenek ott ahol a rebels.Ricsi56
kik a Rebels 'legjobbjai'? ha a puszta számokat nézzük, idén a három legeredményesebb játékos még nem lépett pályára, ebből 2 biztosan nem fog, a harmadiknak ez lesz a 2. szezonja...
a D a teljes tavalyi LB-sorát, és a két legjobb DE-t nem játszatja.

IGEN, EZ A REBELS 2, ahol juniorok, rookie-k, sérülésből visszatérők, eddig kevesebb játékidőt kapó játékosok játszanak!


több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
fotókból ítélve egy darabig víz alatt volt a pálya, nem csak elázva 😀

Egyébként meg jobban jártak volna ha pályára sem mennek, hanem csak nem állnak ki, akkor lehet sima 35-0-al megúszták volna.Ferron
biztos úgy gondolták, így nagyobb az esélyük az óvásra. meg simán lehet, hogy az efaf cupban szankcionálják, ha nem állsz ki

több mint 12 éve
Ferron 72
fotókból ítélve egy darabig víz alatt volt a pálya, nem csak elázva 😀

Egyébként meg jobban jártak volna ha pályára sem mennek, hanem csak nem állnak ki, akkor lehet sima 35-0-al megúszták volna.
több mint 12 éve
Kopasz98 93
látom én h térdelnek, meg azt is h szar a pálya, de a valencia miért is csinált ennyi pontot? első negyed után térdeltettem volna a sajátjaimat is!!