NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Inkább nézzünk előre, már csak két forduló van hátra a DIV I alapszakaszból.
Ki mire számít? Kik lehetnek a továbbjutók?
Meg természetesen a DIV II-t is nézzük meg.Bruce
DII:
no, hát saját szemszögemböl :
mindent be kell huznunk, és erös körömrágás közepedte várom a Rebels2 - ZP meccset 😊, kár h nem a mocsárban lesz :/.
Remélem nem lesz sok 3-2-s csapat, de ha mégis akkor a vitt pontok számitanak ugye? És idén nicsn oylan szabály, hogy csak 35 pontot irnak jová nagyobb arányu gyözelmek esetén? Látom hogy ahafl-hu-n is rendes ereményekkel számolnak, de "láttam én már éjeliőrt nappal meghalni".


DI: nem vok képben sajna 😕((


u.i:
DII keletröl nicns is mit irni agyalni szerintem se. 😛

Crushers #12
több mint 12 éve
VT 123
Inkább nézzünk előre, már csak két forduló van hátra a DIV I alapszakaszból.
Ki mire számít? Kik lehetnek a továbbjutók?
Meg természetesen a DIV II-t is nézzük meg.Bruce
Hát, a Div II keleti csoportjából szerintem borítékolható a Cowboys, Tigers továbbjutása,

A nyugati csoport már érdekesebb, mert ki-ki meccsek lesznek: Rebels-ZP, Mustangs-Crushers

A Rebels-ZP-n győztes csapat tuti ott van a rájátszásban. Igazából a Rebelsnek az utolsó ellenfele a Veszprém, így még ha ki is kapnak a ZP-
től, az utolsó meccsükön csodának kell történnie, hogy ne nyerjenek, így ők gyakorlatilag már ott vannak, a kérdés a másik rájátszás hely.

Viszont ha a ZP kikap tőlük, akkor:
ha a Crushers megveri a Mustangs-t, akkor az utolsó körben, a ZP-Crushers meccsen dől el a rájátszásba jutás.
DE, ha a Mustangs megveri a Crusherst, akkor helyet cserélnek a tabellán, és mivel a Gringos elleni meccsüket valószínűleg simára hozzák, a Crushers ZP elleni győzelme esetén is ők kerülnek a rájátszásba, míg a ZP győzelme esetén a ZP.

Ha jól kombináltam 😊
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Inkább nézzünk előre, már csak két forduló van hátra a DIV I alapszakaszból.
Ki mire számít? Kik lehetnek a továbbjutók?
Meg természetesen a DIV II-t is nézzük meg.
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Hát az tényleg hülye, aki folyamatosan fikáz egy bajnokságon kívüli barátságos edző meccset.... és még nem is a két érintett csapat részéről érkezik mindez.kisdani
Bingó 😀Kori
Igaz.
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Hát az tényleg hülye, aki folyamatosan fikáz egy bajnokságon kívüli barátságos edző meccset.... és még nem is a két érintett csapat részéről érkezik mindez.kisdani
Bingó 😀


több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Bocsánat, még annyival egészíteném ki, hogy az első fumble, amit begyűjtött a Steelers úgy keletkezett, hogy a Pirates másodikra akart indulni, majd amikor az irányító kimondta, hogy set, hut a centert feldöntötték anélkül, hogy szerencsétlen megemelte volna a labdát - hiszen várt a második hut-ra -, és ezt ítélték a bírók fumble-nek. A vendégek edzője hiába szólt a bírónak, ő csak annyit mondott, hogy már nem csinálja vissza az ítéletet. Ezután lett az első TD...ancsika
értjük, tehát a Steelers annak ellenére, hogy kb újoncokból áll, nem egy világverő csapat. Ez bizony igencsak érdekes. Meglepő továbbá, hogy örülnek, hogy első nagypályás meccsüket megnyerték, úgy hogy 6szor szereztek pontot (ezek akármelyike hazugság?).Szobi22
Természetesen nem hazugság, minden tény, amit megállapítottál, igaz.
Kár itt bármivel is foglalkozni...
Mindegy...
Hülye, aki beszól, és hülye, akinek beszólnak, hülye, aki elszakad, és hülye, aki egyesül, hülye, aki DIV2-ben DIV1-esként játszik és hülye, aki ezt észre veszi, majd szóvá teszi...
Lassan hülye, aki focizik...ancsika
Hát az tényleg hülye, aki folyamatosan fikáz egy bajnokságon kívüli barátságos edző meccset.... és még nem is a két érintett csapat részéről érkezik mindez.


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Bocsánat, még annyival egészíteném ki, hogy az első fumble, amit begyűjtött a Steelers úgy keletkezett, hogy a Pirates másodikra akart indulni, majd amikor az irányító kimondta, hogy set, hut a centert feldöntötték anélkül, hogy szerencsétlen megemelte volna a labdát - hiszen várt a második hut-ra -, és ezt ítélték a bírók fumble-nek. A vendégek edzője hiába szólt a bírónak, ő csak annyit mondott, hogy már nem csinálja vissza az ítéletet. Ezután lett az első TD...ancsika
értjük, tehát a Steelers annak ellenére, hogy kb újoncokból áll, nem egy világverő csapat. Ez bizony igencsak érdekes. Meglepő továbbá, hogy örülnek, hogy első nagypályás meccsüket megnyerték, úgy hogy 6szor szereztek pontot (ezek akármelyike hazugság?).Szobi22
Természetesen nem hazugság, minden tény, amit megállapítottál, igaz.
Kár itt bármivel is foglalkozni...
Mindegy...
Hülye, aki beszól, és hülye, akinek beszólnak, hülye, aki elszakad, és hülye, aki egyesül, hülye, aki DIV2-ben DIV1-esként játszik és hülye, aki ezt észre veszi, majd szóvá teszi...
Lassan hülye, aki focizik...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon izgalmas volt a meccs, és még jobb lehetett volna, ha a bírók is a helyzet magaslatán állnak. Néha az volt az érzésem, hogy csak azért fújnak be egy vélt/valós szabálytalanságot, hogy megmutassák, tudják a nevét. Néha meg olyan bődületes dolgokat nem vettek észre, hogy sírni támadt volna kedvem, de a nagyfiúk nem sírnak.
több mint 12 éve
VT 123
emlékeim szerint 27-25 lett, de ez csak mellékzönge 😀arcsike
igaz, bocsi! 😊
több mint 12 éve
kisember 63
:/ uncsi, lehetne ezt inkább privátban? nem sok hozzászólást leltem aki támogatta volna h KETTŐTÖK közt idáig forrjon a téma.
Thx..

amúgy inkább a meccsről írjatok vmi hasznosat lécci... (nem akarok ám dirigálni)Ricsi56
Egy nagyon kiegyenlített, és izgalmas találkozó volt, ahol a Musztángok fegyelmezettebbek voltak, és kihasználták a hibáinkat.
A Rebels játékosai sokat foglalkoztak a játékvezetőkkel (én is), és a körülményekkel, emiatt sokszor bealudtuk a play-t. Shevi jól olvasta a blicceket, és sok gyors passzjátékkal fent tudta tartani a támadókat a pályán. Egy két nagy hibánkból/nagy játékukból pontokat szereztek. A védelmük hozta a kötelezőt, míg a mi támadóink is csak arra voltak képesek.
A mi oldalunkon sok apró hiba, és nagyon feszült hangulat volt jellemző.
több mint 12 éve
arcsike 100
Tibibá,
esküszöm igyekszem ebben a témában nem hozzászólni többet.
Annyit azért mondanék, hogy van Tatán egy fejlődőképes, korrekt és jó srácokból álló, keményen kűzdő csapat. Miért kell az ilyen hozzászólásokkal őket égetni? Ezt nem érdemlik meg.deacon75
Igazad is van!!

Én magamat égetem, saját nevemben beszélek!
Ha nem kell a Rebelsnek védenie magát,mint az egy korábbi hozzászólásban leíratott,akkor mi ez a sok magyarázat??????
😛tibibá
Abszolút pártatlanként szólok a témához, de tavalyelőtt a Tatánál osztrák div I-es vendégjátékosok játszottak, tavaly is volt legalább egy győri sisak.
Tényleg nem bántásból mondom, minden tiszteletem Tibibáé, aki nagyon sokat tett a Mustangsért, de szerintem felesleges a div I-es játékosokkal támadni a Rebelst. Ha a Rebels 2 eredményeit nézzük, a Mustangst és a Crusherst is egy-egy TD különbséggel verte, tehát egy div II szintű csapatról beszélünk. Az más, hogy új csapatként nem 35-0-ás vereségekkel kezdenek, ahogy az "szokás", hanem a div II erősebb csapataihoz tartoznak. De szerintem a csapat eddigi munkásságát ismerve ez is inkább az edzői stáb szakértelmét minősíti, mert úgy tűnik értik a dolgukat.

Volt alkalmam játszani mindkét Rebels ellen, és biztos vagyok benne, hogy ha a Rebels a HFL keretét játszatta volna, lett volna mercy rule. Viszonyításképpen tavaly a ZP-t 35-0-ra verték, idén a Cowboyst 37-35-re (a Cowboys jelenleg 3-0-val áll a keleti csoportban 98:6-os pontaránnyal)

Felesleges ezzel magyarázni egy vereséget, főleg egy 18-25-öt, ami (nekem legalábbis) azt mutatja, hogy két azonos erőt képviselő csapat közül az nyert, akinek aznap jobban összejöttek a dolgok, vagy jobban talált ellenszert a másik játékára.

Még egyszer mondom, nem húzok egyik oldalra sem, de ez a HFL-es játékosok játszanak a div II-ben témát már kicsit unom.

Mindig azt a csapatot kell megverni, aki a pályán szemben áll veled. Ehhez mindig a maximumot kell nyújtani. Ez ilyen egyszerű.VT
emlékeim szerint 27-25 lett, de ez csak mellékzönge 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Bocsánat, még annyival egészíteném ki, hogy az első fumble, amit begyűjtött a Steelers úgy keletkezett, hogy a Pirates másodikra akart indulni, majd amikor az irányító kimondta, hogy set, hut a centert feldöntötték anélkül, hogy szerencsétlen megemelte volna a labdát - hiszen várt a második hut-ra -, és ezt ítélték a bírók fumble-nek. A vendégek edzője hiába szólt a bírónak, ő csak annyit mondott, hogy már nem csinálja vissza az ítéletet. Ezután lett az első TD...ancsika
értjük, tehát a Steelers annak ellenére, hogy kb újoncokból áll, nem egy világverő csapat. Ez bizony igencsak érdekes. Meglepő továbbá, hogy örülnek, hogy első nagypályás meccsüket megnyerték, úgy hogy 6szor szereztek pontot (ezek akármelyike hazugság?).

több mint 12 éve
ancsika 73 — vendég
Kicsit visszaolvastam, és láttam, hogy volt egy kis "ütés-váltás". Az, hogy a Steelers és a Renegades között ellentét van, csak rájuk tartozik, és ha azt itt a fórumon is megbeszélik, az legyen az ő dolguk, szerintem.

Viszont feltűnt nekem valami. Az alábbi beszámoló a www.miskolcsteelers.hu -ról származik.

"Nagypályás érettségi: letéve!
Ha nagyon szeretnénk a számokkal és az iskolai párhuzammal játszani, azt mondhatjuk, nem is ötösre sikerült az ifi korú Acélcsapat szombati "vizsgája", hanem "hatosra". Hatszori pontszerzés révén aratott ugyanis egyértelmű győzelmet az újjáalakult, megfiatalított keretű Steelers első komoly felkészülési mérkőzésén.
Miskolc Steelers - Isaszeg Pirates 22-12 (9-6, 7-6, 6-0, 0-0)
Három touchdown, két field goal és egy safety révén alakult ki a hazaiak pontmennyisége (két, sikertelen extra-rúgás kísérte TD ellenében), mintegy másfélszáz néző előtt.

Következzenek a részletek.
1. negyed: Miklós Bálint QB futásával 6-0 a hazaiaknak, az extra-rúgás Fodor Dávidé. A Pirates end zone-közelben elrontott puntja révén safetyt (2 pont) szerez a Steelers. Javít az Isaszeg: punt-visszahordásból TD (sikertelen kétpontos kísérlet).
2. negyed: Jászkai Gergely Gábor LB egy field goal-kísérletnél trükkös játék nyomán befut a labdával a gólterületre. Fodor Dávid lába most sem remegett (+1). Válaszul a Pirates is TD-t fut (sikertelen extrarúgással koronázva.) A félidőben 16-12.
3. negyed: Tóth Márton strong safety az ellenfél passzából interceptiont szerez, visszahordja, touchdown.
4. negyed: nem született több találat, így lefújásra kialakult a 22-12-es végeredmény.
A pontszerzéseken túli hazai statisztikai teljesítmények: Jászkai Gergely Gábor interceptionje és két fumble recovery."

Kihangsúlyoznám, hogy én, mint néző, nem tekintettem meg a meccset, csak az egyik haverom - aki viszont látta - elbeszéléséből kaptam némi infót, no meg a fenti beszámolóból.

Végülis a Steelers egy TD-vel, és egy Safety-vel nyert, tehát semmiképp sem gondolnám azt, hogy a mérkőzés sima lett volna. A Pirates 22 emberrel érkezett, míg a Steelers negyvenen felüli csapatlétszámot mutatott fel, és a partvonal melletti elbeszélésekből kiderült, hogy ki akarják fárasztani az ellenfelüket - gondolom ezért is kapták meg a napos oldalt a vendégek. Na ehhez képest pont a Steelers kérte, hogy az első félidővel ellentétben ne 2x30, csak 2x20 perc legyen a második. 1 TD-t szerzett a Steelers offense, egyet a specteam, és volt egy IT-TD, na meg két pontot kaptak ajándékba az elrontott punt-tal. Akkor mégsem muzsikálhatott olyan jól a Steelers támadó egysége... A Steelers fegyelmezettebb volt, és jól látszott rajtuk az összeszokottság, azonban meg kell jegyezni, hogy a kalózoknál 4-5 rutinos vén rókát kivéve mindenkinek ez volt az első nagypályás mérkőzése és négyen a csapatból még csak egy hónapja kezdtek amerikai focizni. Ennek fényében szerintem mindenképpen figyelemre méltó az isaszegiek teljesítménye. Az már mellékes, hogy 1-2 Steelers játékos törte a magyart, és néha külföldiül, szláv dialektusban - talán szlovákul - szóltak egymáshoz, de ha bele gondolunk abba, hogy a fenti képen 32-en vannak, a meccsen pedig negyven páran játszottak, és van egy szlovák Steelers-es testvércsapatuk, már nem is olyan bonyolult.
Ja igen, és a bírók. A Pirates offense akárhányszor beordította, hogy "no hudle", valahogy addig nem tették le a labdát, amíg a Steelers defense fel nem állt. Aztán az időkéréseket mindig olyankor fújták be, amikor a kalózok a play-t elindították. Fura. A vendégek legkisebb szabálytalanságait is észrevették állítólag, de ordító szabálytalanságokat nem fújtak be, amikor a Steelers vétkezett. Ha ezek igazak, akkor gáz, ha ilyen a magyar átlag - idézve a cikk. Persze ne feledjük, a bírók is miskolciak voltak.

Lehet most úgy érezheti valaki, hogy ledobtam a földre a kesztyűt, pedig nem, csak el akartam mondani, hogy szerintem korántsem olyan egyértelmű a győzelem, egy ilyen meccs után.

Elnézést kérek, ha bárkit megbántottam!!!ancsika
Bocsánat, még annyival egészíteném ki, hogy az első fumble, amit begyűjtött a Steelers úgy keletkezett, hogy a Pirates másodikra akart indulni, majd amikor az irányító kimondta, hogy set, hut a centert feldöntötték anélkül, hogy szerencsétlen megemelte volna a labdát - hiszen várt a második hut-ra -, és ezt ítélték a bírók fumble-nek. A vendégek edzője hiába szólt a bírónak, ő csak annyit mondott, hogy már nem csinálja vissza az ítéletet. Ezután lett az első TD...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Nincs hiszti!
Lehet vaskalapos vén ember vagyok,de nem csípem a sumákot!Ha ciki akkor ciki, vállalom! Nem szabom meg senkinek mit hogyan tegyen, nem is akarom.Mindenkinek lelke rajta mit tesz és hogyan teszi. De a csalánt máséval kell verni.... 😊
Ennyit erről és itt nem többet . A vénember szólt 😛tibibá
Szeretném megjegyezni, hogy a Zala Predators idei kerete pofátlan módon teljes mértékben a tavalyi div1-es keret!!!!!!! FELHÁBORÍTÓ!!!!!Zorddd
abból a tavalyi DIV 1-s kezdőkból kb 10 ember nincs, és ezért a másodosztályban indultunk...Boti#63
Zorddd ironizált. Az a baj, amikor egy "viccet" meg kell magyarázni. Semmi baja nincs Zorddnak a ZP-vel, arra utalt, hogy egy tavaly még div1-es csapat, idén már div2-ben játszik, így teljesen nagy baromság arról beszélni, hogy ki div1-es, ki div2-es. A csapatok leadták a listát, a "nem nevezhető" játékosokról, ezt mindenki elfogadta. Mi sem szóltunk semmit, hogy mondjuk a Rebelsben még játszik olyan ember, aki ellen én aktív játékosként 4 éve még játszottam, tehát tuti nem kezdő.

Minden a szabályok szerint zajlik. Kész. A többi csak sírás.

szerk.: mi a Gringosban sírjunk, hogy mindenki megver minket, mert a legtöbb játékosunknak a posztján az összes tapasztalata az idei bajnokság, plusz az edző meccsek? A Gringosnak DivII szinten voltak jobb időszakai is, játszottunk kemény meccseket a ZP-vel, vertük a Szombathelyet, a többiekkel állandóan ki-ki meccseket tudunk játszani. Idén sajnos nem ez van (bár a Veszprémre fáj a fogam, elvileg egy szinten vagyunk). Teszek rá, hogy a másik oldalon ki, hol, mit csinál. Nem ezen múlik. Csak azon múlik, hogy a mi csapatunk mit játszik, mert lesz jövőre is, meg két év múlva is.

több mint 12 éve
VT 123
Köszönjük a gratulációt ! Köszönöm az idekószált néhány D1 es Rebels játékosnak is az élményt, szép volt, sok sikert a továbbiakban a D2 ben.
A Wolves csapata eddig is tetszett ,de a mostanában tapasztaltak alapján (Ők tudnak különbséget tenni és azt tartják is D1-D2) minden elismerésem az övék,illetve a srácaimé!!!! Szép volt Mustangs!tibibá
Tibibá,
esküszöm igyekszem ebben a témában nem hozzászólni többet.
Annyit azért mondanék, hogy van Tatán egy fejlődőképes, korrekt és jó srácokból álló, keményen kűzdő csapat. Miért kell az ilyen hozzászólásokkal őket égetni? Ezt nem érdemlik meg.deacon75
Igazad is van!!

Én magamat égetem, saját nevemben beszélek!
Ha nem kell a Rebelsnek védenie magát,mint az egy korábbi hozzászólásban leíratott,akkor mi ez a sok magyarázat??????
😛tibibá
Abszolút pártatlanként szólok a témához, de tavalyelőtt a Tatánál osztrák div I-es vendégjátékosok játszottak, tavaly is volt legalább egy győri sisak.
Tényleg nem bántásból mondom, minden tiszteletem Tibibáé, aki nagyon sokat tett a Mustangsért, de szerintem felesleges a div I-es játékosokkal támadni a Rebelst. Ha a Rebels 2 eredményeit nézzük, a Mustangst és a Crusherst is egy-egy TD különbséggel verte, tehát egy div II szintű csapatról beszélünk. Az más, hogy új csapatként nem 35-0-ás vereségekkel kezdenek, ahogy az "szokás", hanem a div II erősebb csapataihoz tartoznak. De szerintem a csapat eddigi munkásságát ismerve ez is inkább az edzői stáb szakértelmét minősíti, mert úgy tűnik értik a dolgukat.

Volt alkalmam játszani mindkét Rebels ellen, és biztos vagyok benne, hogy ha a Rebels a HFL keretét játszatta volna, lett volna mercy rule. Viszonyításképpen tavaly a ZP-t 35-0-ra verték, idén a Cowboyst 37-35-re (a Cowboys jelenleg 3-0-val áll a keleti csoportban 98:6-os pontaránnyal)

Felesleges ezzel magyarázni egy vereséget, főleg egy 18-25-öt, ami (nekem legalábbis) azt mutatja, hogy két azonos erőt képviselő csapat közül az nyert, akinek aznap jobban összejöttek a dolgok, vagy jobban talált ellenszert a másik játékára.

Még egyszer mondom, nem húzok egyik oldalra sem, de ez a HFL-es játékosok játszanak a div II-ben témát már kicsit unom.

Mindig azt a csapatot kell megverni, aki a pályán szemben áll veled. Ehhez mindig a maximumot kell nyújtani. Ez ilyen egyszerű.
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
:/ uncsi, lehetne ezt inkább privátban? nem sok hozzászólást leltem aki támogatta volna h KETTŐTÖK közt idáig forrjon a téma.
Thx..

amúgy inkább a meccsről írjatok vmi hasznosat lécci... (nem akarok ám dirigálni)

Crushers #12
több mint 12 éve
tibibá 54
Grat mindkét csapatnak, mondtam én hogy nem lesz az olyan sima, bár a meccs alakulását nem tudom, de szorosnak tűnik! 😊Bruce
Köszönjük a gratulációt ! Köszönöm az idekószált néhány D1 es Rebels játékosnak is az élményt, szép volt, sok sikert a továbbiakban a D2 ben.
A Wolves csapata eddig is tetszett ,de a mostanában tapasztaltak alapján (Ők tudnak különbséget tenni és azt tartják is D1-D2) minden elismerésem az övék,illetve a srácaimé!!!! Szép volt Mustangs!tibibá
Tibibá,
esküszöm igyekszem ebben a témában nem hozzászólni többet.
Annyit azért mondanék, hogy van Tatán egy fejlődőképes, korrekt és jó srácokból álló, keményen kűzdő csapat. Miért kell az ilyen hozzászólásokkal őket égetni? Ezt nem érdemlik meg.deacon75
Igazad is van!!

Én magamat égetem, saját nevemben beszélek!
Ha nem kell a Rebelsnek védenie magát,mint az egy korábbi hozzászólásban leíratott,akkor mi ez a sok magyarázat??????
😛
több mint 12 éve
Boti#63 69
Nincs hiszti!
Lehet vaskalapos vén ember vagyok,de nem csípem a sumákot!Ha ciki akkor ciki, vállalom! Nem szabom meg senkinek mit hogyan tegyen, nem is akarom.Mindenkinek lelke rajta mit tesz és hogyan teszi. De a csalánt máséval kell verni.... 😊
Ennyit erről és itt nem többet . A vénember szólt 😛tibibá
Szeretném megjegyezni, hogy a Zala Predators idei kerete pofátlan módon teljes mértékben a tavalyi div1-es keret!!!!!!! FELHÁBORÍTÓ!!!!!Zorddd
abból a tavalyi DIV 1-s kezdőkból kb 10 ember nincs, és ezért a másodosztályban indultunk...
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nekem annyi elég, hogy igazam volt! Pedig Németh úr szerint mindig le vagyok mindig maradva! 😊Bruce
Ezzel a válaszoddal is csak azt bizonyítod, hogy mennyire le vagy maradva 😀😀😀deacon75
Most miről maradtam le? 😮 😊
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Akinek egy csapathoz sok, kettőhöz még kevés játékosa van, nem nagyon tud mást csinálni, mint a második számút kiegészíteni néhány elsőhöz tartozó játékossal, aztán a legmagasabb osztályú csapatát meg feltölteni a B-ből. Ezeknek a csapatoknak ez a fejlődési útja.

A Wolvest nem érdemes belekeverni, 100+ játékosnál már nem gond teljesen elkülöníteni a két egységet.


több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
A div1-div2 téma engem játékosként kevésbé érdekelt...a Mustangs odaállt és tette a dolgát, hogy ne legyen az egyesek által beharangozott mercy rule!!!
Sokkal jobban sajnálom, a Rebelstől elvett egy, míg a tőlünk elvett 2 szabályos TD-t, mert fasza kis hosszabbítás lehetett volna... 😊Jamie
Jó a szó! 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tata Mustangs - Újbuda Rebels II. 18:25
Köszönjük a Rebels-nek az izgalmas mérkőzést! Sok sikert nekik a bajnokságban!Shevi
Grat mindkét csapatnak, mondtam én hogy nem lesz az olyan sima, bár a meccs alakulását nem tudom, de szorosnak tűnik! 😊Bruce
Köszönjük a gratulációt ! Köszönöm az idekószált néhány D1 es Rebels játékosnak is az élményt, szép volt, sok sikert a továbbiakban a D2 ben.
A Wolves csapata eddig is tetszett ,de a mostanában tapasztaltak alapján (Ők tudnak különbséget tenni és azt tartják is D1-D2) minden elismerésem az övék,illetve a srácaimé!!!! Szép volt Mustangs!tibibá
Tibibá,
esküszöm igyekszem ebben a témában nem hozzászólni többet.
Annyit azért mondanék, hogy van Tatán egy fejlődőképes, korrekt és jó srácokból álló, keményen kűzdő csapat. Miért kell az ilyen hozzászólásokkal őket égetni? Ezt nem érdemlik meg.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem annyi elég, hogy igazam volt! Pedig Németh úr szerint mindig le vagyok mindig maradva! 😊Bruce
Ezzel a válaszoddal is csak azt bizonyítod, hogy mennyire le vagy maradva 😀😀😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
pedig még én is értettem (legalábbis azt hiszem) h mit akar mondani Zorddd

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szeretném megjegyezni, hogy a Zala Predators idei kerete pofátlan módon teljes mértékben a tavalyi div1-es keret!!!!!!! FELHÁBORÍTÓ!!!!!Zorddd
Hát...kurvára nem, de te biztos jobban tudod 😊
Még a tavaly őszi kerettől is nagy az eltérés, talán mi régebbi játékosok jobb ha nem is gondolunk bele mekkora...Traktor
1. ezt véletlenül tudom.
2. arra próbáltam célozni, hogy a különböző osztályok, és azon belül a csapatok elosztása évről-évre annyira változó, hogy dedós dolog arról beszélni, hogy kinek milyen kerete van.Zorddd
Ha tudod, akkor mért írsz hülyeségeket? Egyik pont üti a másikat összességében nézve...na mind1...