Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
meglett korod ellenére sem tűnik úgy, hogy tudnád: a fényképek egyik specialitása, hogy a tér három dimenziójából az egyik elveszik, mégpedig a fényképező szempontjából a mélységé. ezen huncutságból adódóan a fényképek nehezen tudják visszaadni a térérzést, csalókák lehetnek. vagy szerinted az emberek nyaraláskor, naplementénél tényleg megfogták a Napot mosolyogva? Vagy egy ember nagyobb, mint az egyiptomi piramisok?

Bálint #15
Te de hülye vagy 😂 😛 😂

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
raptors szerintem 4-2 vagy 5-1 lesz!kola64
4-2 a legvalószínűbb, de reménykedni azért lehet! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
meglett korod ellenére sem tűnik úgy, hogy tudnád: a fényképek egyik specialitása, hogy a tér három dimenziójából az egyik elveszik, mégpedig a fényképező szempontjából a mélységé. ezen huncutságból adódóan a fényképek nehezen tudják visszaadni a térérzést, csalókák lehetnek. vagy szerinted az emberek nyaraláskor, naplementénél tényleg megfogták a Napot mosolyogva? Vagy egy ember nagyobb, mint az egyiptomi piramisok?

másik kijelentésedre pedig a válasz: igen, sajnos gyorsan meg tudunk megsértődni, de csak akkor, ha sértegetnek.
de mosolyogtatóan hangzik egy vesztes szájából, hogy szar az a csapat, amely elvert titeket. akkor ti mik vagytok?

úgy látszik még mindig nem sikerült megértened: a C2 a Cowboys tartalékcsapata, ahol az újak, visszatérők, kiszállók, tehetségesek játszanak, szereznek meccstapasztalatot. lehet, hogy téged csak makarenkói módszerekkel lehet tanítani. ennek jegyében tettem egy felajánlást, hogy játsszunk egy meccset tényleg a C1 és az Eagles között. pesze arra nem jutott időd-erőd-bátorságod, hogy erre bármit is mondj, még annyit se, hogy felőled mehet a meccs.

és felhatalmazom a csapattársaimat, ha egy vesztes meccs után kiemelem magam, mint aki jól játszott, akkor lőjenek le vagy adjanak a kezembe egy teniszütőt, mert már nem vagyok a csapat része. nem rajtad futottunk, hanem egy srác, aki életében először játszott futót az egész csapatodon futott.

Ahogy arcsike is leírta a Gringos azért nyert mert jobb volt, mi sokat hibáztunk ők pedig ezt kihasználták. Köszönjük a meccset a Pécs tényleg nagyon szimpatikus volt.

Bugi#77, te meg mielőtt szarnak nevezed bármelyik csapattársamat mutass inkább fel valamit és ne csak itt szájkaratézz. És még csodálkoztok h miért vannak rossz véleménnyel az Eaglesről.Farky
Hűű de gyorsan meg tudtok sértődni ha rólatok van szó.Egy pár oldallal ezelött egy fénykép kapcsán meg szét fikáztatok minket/mikor a 90-es játékosok a csapattársam nyakán lépked/de lehet hogy kicsit elragadott a hév ezért ELNÉZÉST KÉREK MNDENKITŐL akit megbántottam.Akkor úgy fogalmaznék hogy a tapasztaltabb elsőosztályú játékosaitok nélkűl nem tudjátok megoldani a dolgokat.Ahogy Tred is írta és elég nagy pont külöbséggel kaptok ki vidéken,Pesten meg 100%.Persze ez semmit nem von le a vidéki csapatok teljesítményéből,maximális gratula nekik.
Mutassak fel valamit?Még mit?Szép öcsém én idén 43 éves leszek de az én oldalamon nem sokszor jöttetek át és nem is nagyon fogtok.Aki ismer az tudja hogy én nem csak itt net huszárkodom plüssnyuszis mamuszba 😀 Úgyhogy inkább nektek kellene felmutatni valamit hogy a "nagy fiuk" nélkül is megtudjátok oldani a dolgotok.
Ja és ezt ÉN írtam ehhez semmi köze az Eaglesnek.Bugi#77
több mint 13 éve
kola64 26
raptors szerintem 4-2 vagy 5-1 lesz!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Érdekes lesz így a rájátszási helyekért a küzdelem!
Számunkra a legjobb eredmények születtek hétvégén!
A Predators kikapott ugye a Titanstől ezért ők már nem lesznek csak 2-4-es mérleggel a legjobb
esetben is így az nem számít, hogy kikaptunk tőlük.
Amennyiben sikerülni győzni a Raptors ellen (a remény hal meg utoljára 😊 ) az esetben őket és a
Miskolcot is előznénk hiszen a Miskolc nem lehet a Csaba előtt mert ugye kikaptak!
A Szolnok viszont előzné Őket mert hármunk között körbeverés lenne és jobb a gólarány.
Ez esetben a Miskolc nem jutna be a rájátszásba. Kíváncsi leszek,h hogyan hozza ezt ki a VB
mert lesz bajuk az tuti!
Már alig várom.
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ettől függetlenül jó meccs volt. Küzdős. A rájátszásban lesz alkalmunk köszörülni a csorbát.

Mi asszem 75 yard büntit kaptunk, Raptorék 95-öt.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem kellett volna futtatni az órát az utolsó két percben!kola64
Mivel közel voltak és döntetlen volt az állás, szerintem a taktika jó volt, mert ha ott nincs az a kis félreértés, azért az FG meg kellett volna hogy legyen, és így érdemes volt futtatni az órát, mert ugye így kevesebb ideje maradt volna az ellentámadásra a Raptorsnak. Ezt alátámasztja az is, hogy a 4. kísérlet előtt Tony Simmons kért időt!
több mint 13 éve
kola64 26
Nem kellett volna futtatni az órát az utolsó két percben!
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
azért... egy "fogyatékoson" elbukni egy meccset...
amikor a Raptors támadott akkor tuti lecserélték ezt az embert, hogy nekik ez ne legyen probléma.. 😛Ricsi56
Az ő oldalukon állt.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
azért... egy "fogyatékoson" elbukni egy meccset...
amikor a Raptors támadott akkor tuti lecserélték ezt az embert, hogy nekik ez ne legyen probléma.. 😛

Crushers #12
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Azonban a végén a Steelers nem ment rá FG-re, amikor lehetett volna, hanem inkább 4-re mentek, ezt mondjuk ott nem értettem, de kicsit messze álltam és nem láttam mennyit kellett volna még menniük.
Bruce
Euz többek között azért is történt, mert a downjelzőt egy fogyatékos gyerek tartotta, hol a mellkasánál, hol a feje felett, mert nem volt alatta megfelelő rúd...

És igen, volt annyi büntetés abban a playben, h nem tudta és nem is látta az edzőnk, h hanyadik down van. Persze ez csak egy kifogás, mint ahogy Pacmannek is lesz egy amiért a harmadikban mindkét passzolt TD-t rajta vittük.e53m62
Iván most ez feltétlen kellett? Viselje már az ember becsülettel, bármi is az eredmény.....Zahó
Mint mondtam, a csabaiak jól küzdöttek. De egy ilyenek miatt nem túl patent érzés elbukni egy meccset. Ráadásul a 'csaba saját szpíkere többször nyomatékosan meg kellett kérje az illető down-jelzőt tartó figurát, hogy emelje magasabbra azt a szart.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azonban a végén a Steelers nem ment rá FG-re, amikor lehetett volna, hanem inkább 4-re mentek, ezt mondjuk ott nem értettem, de kicsit messze álltam és nem láttam mennyit kellett volna még menniük.
Bruce
Euz többek között azért is történt, mert a downjelzőt egy fogyatékos gyerek tartotta, hol a mellkasánál, hol a feje felett, mert nem volt alatta megfelelő rúd...

És igen, volt annyi büntetés abban a playben, h nem tudta és nem is látta az edzőnk, h hanyadik down van. Persze ez csak egy kifogás, mint ahogy Pacmannek is lesz egy amiért a harmadikban mindkét passzolt TD-t rajta vittük.e53m62
Iván most ez feltétlen kellett? Viselje már az ember becsülettel, bármi is az eredmény.....
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Azonban a végén a Steelers nem ment rá FG-re, amikor lehetett volna, hanem inkább 4-re mentek, ezt mondjuk ott nem értettem, de kicsit messze álltam és nem láttam mennyit kellett volna még menniük.
Bruce
Euz többek között azért is történt, mert a downjelzőt egy fogyatékos gyerek tartotta, hol a mellkasánál, hol a feje felett, mert nem volt alatta megfelelő rúd...

És igen, volt annyi büntetés abban a playben, h nem tudta és nem is látta az edzőnk, h hanyadik down van. Persze ez csak egy kifogás, mint ahogy Pacmannek is lesz egy amiért a harmadikban mindkét passzolt TD-t rajta vittük.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Itt most nem részletezendő okokból, újra elkezdtem rágni a DivI-es kiírást. (5 alapszakasz meccset említ, de nem ez érdekel, hanem továbbra is a sorrend megállapítása.)

"1. azonos pontok száma esetén, az egymás elleni mérkőzések szerzett – kapott pontjainak összesített különbsége"

Ez azt jelent(het)i, hogy ha 4 csapat áll mondjuk 3-3-mal, akkor a 4 csapat egymás elleni eredményéből - függetlenül a nem érintett csapatok elleni eredményektől - csinálunk egy összesítést, ahol számít a "gólkülönbség". Máskülönben nem lenne értelme az "összesített" szónak. Van ennek az elgondolásnak értelme? Lehet, hogy a 4-ből egy csapatnak csak 1 meccse lesz számbavehető, egy másiknak meg 3.Atari
Szerintem ez csak annyit tesz, hogy azonos számú győzelmek esetén ne előzd meg azt, aki téged megvert. (Ami végül is valamilyen szinten jogos)Tred
Igen, ez pontosan ezt jelenti. Tavaly ugyanez volt a div 2 kiírásban, és emiatt lettünk mi a 2.-ok, nem a sokkal jobb pontkülönbséggel álló azonos mérlegű Enthroners, mivel mi megvertük őket.
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Itt most nem részletezendő okokból, újra elkezdtem rágni a DivI-es kiírást. (5 alapszakasz meccset említ, de nem ez érdekel, hanem továbbra is a sorrend megállapítása.)

"1. azonos pontok száma esetén, az egymás elleni mérkőzések szerzett – kapott pontjainak összesített különbsége"

Ez azt jelent(het)i, hogy ha 4 csapat áll mondjuk 3-3-mal, akkor a 4 csapat egymás elleni eredményéből - függetlenül a nem érintett csapatok elleni eredményektől - csinálunk egy összesítést, ahol számít a "gólkülönbség". Máskülönben nem lenne értelme az "összesített" szónak. Van ennek az elgondolásnak értelme? Lehet, hogy a 4-ből egy csapatnak csak 1 meccse lesz számbavehető, egy másiknak meg 3.Atari
Szerintem ez csak annyit tesz, hogy azonos számú győzelmek esetén ne előzd meg azt, aki téged megvert. (Ami végül is valamilyen szinten jogos)

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Itt most nem részletezendő okokból, újra elkezdtem rágni a DivI-es kiírást. (5 alapszakasz meccset említ, de nem ez érdekel, hanem továbbra is a sorrend megállapítása.)

"1. azonos pontok száma esetén, az egymás elleni mérkőzések szerzett – kapott pontjainak összesített különbsége"

Ez azt jelent(het)i, hogy ha 4 csapat áll mondjuk 3-3-mal, akkor a 4 csapat egymás elleni eredményéből - függetlenül a nem érintett csapatok elleni eredményektől - csinálunk egy összesítést, ahol számít a "gólkülönbség". Máskülönben nem lenne értelme az "összesített" szónak. Van ennek az elgondolásnak értelme? Lehet, hogy a 4-ből egy csapatnak csak 1 meccse lesz számbavehető, egy másiknak meg 3.Atari
Ez jó kérdés!


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Itt most nem részletezendő okokból, újra elkezdtem rágni a DivI-es kiírást. (5 alapszakasz meccset említ, de nem ez érdekel, hanem továbbra is a sorrend megállapítása.)

"1. azonos pontok száma esetén, az egymás elleni mérkőzések szerzett – kapott pontjainak összesített különbsége"

Ez azt jelent(het)i, hogy ha 4 csapat áll mondjuk 3-3-mal, akkor a 4 csapat egymás elleni eredményéből - függetlenül a nem érintett csapatok elleni eredményektől - csinálunk egy összesítést, ahol számít a "gólkülönbség". Máskülönben nem lenne értelme az "összesített" szónak. Van ennek az elgondolásnak értelme? Lehet, hogy a 4-ből egy csapatnak csak 1 meccse lesz számbavehető, egy másiknak meg 3.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hali,
FLAG FOOTBALL érdekel valakit? Mi pesten szoktunk hétvégente szervezni, de jól jönne pár ember.

Akit érdekel irjon a gyula.fora@gmail.com cimre.
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Bruce, Pacman, köszi!
Gratula a Raptoroknak!Atari
köszi neked



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
No akkor én mint fehér gatya szeretném letisztázni a dolgot...Először is nagyon sajnálom ami a társatokkal történt,senkinek nem kívánok olyan sérülést amit ő szenvedett el...
Én soha nem mentem fel úgy a pályára hogy direkbe bárkinek is ilyet okozzak...ezzel szeretnék válaszolni a 2009-es kommentekre is...tisztában vagyok vele hogy egy ilyen sérülés kihatással van az ember egész életére mint sportemberként és mint magánemberként is mert ugyebár egy amatőr sportágról van szó...a videóhoz annyit azért hozzáfűznék hogy az az ember akit ellöktem annyival magasabb volt nálam hogy nem láttam tőle a játékot és ezáltal nem tudtam hogy már véget ért.Az ünnepléshez meg csak annyit fűznék...mivel az én csapatom a másik oldalon volt ezért nem látta a történteket és azok a játékosok akik elindúltak föl a pályára azokat próbáltam visszaterelni(mert azért ez elég rettentő látvány...ja és ezúton szeretnék gratulálni a fotósotoknak aki más ember kínját végigfotózta és utána még a netre is felrakta...) egy ketten meg is torpantak és elindúlnak visszafelé csak egy picit nézd tovább a videót,valamint ezzel próbáltam jelezni a túloldalnak hogy térdeljetek le,ami később meg is történt csak erről ezek szerint már nem készűlt felvétel...
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Köszi a meccset a Miskolcnak jó nagy zúzda volt...
Első félidő 21-0 a Raptros-nak ...
Ha jól emléxem 3 negyed 21-21...Ott teljesen szétesett a Raptors...Mint védelem mint off részről...Negyedik negyed 28-28
hosszabításban védelemmel kezdtünk 3 ponton tartottuk öket,mi meg tudtunk TD-t csinálni...
jah meg kezdő kickoff TD.(valami 90 yardos)öcsém Szolnok után újra megmutatta.
Bővebben meg majd a cikk...Pacman
A félidő 21-6 volt 😊

De ez legyen a legkevesebb 😊 A harmadikban tényleg kicsit szétestetek, de a végére azért csak meglett!

Jó meccs volt nagyon, köszönjük! 😀Bruce
Én is kint voltam a meccsen, félelmetesen nagy volt!!!
Nem tudok neveket, szerintem a visszaesés amiatt volt, hogy 21-0 utánn az addig nagyon jól játszó 11-es számú irányítót lecserélték a 12-esre aki nem fogott ki valami jó napot. de utánna visszacserélték és akkor ment megint a jó játék. Szerintem meglepte a Steelerst a Raptors sok passzjátéka ill. a a hazaiak futás elleni védelme jól teljesített.
Grat a két csapatnak nagy élmény volt. 😊

több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Bruce, Pacman, köszi!
Gratula a Raptoroknak!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Köszi a meccset a Miskolcnak jó nagy zúzda volt...
Első félidő 21-0 a Raptros-nak ...
Ha jól emléxem 3 negyed 21-21...Ott teljesen szétesett a Raptors...Mint védelem mint off részről...Negyedik negyed 28-28
hosszabításban védelemmel kezdtünk 3 ponton tartottuk öket,mi meg tudtunk TD-t csinálni...
jah meg kezdő kickoff TD.(valami 90 yardos)öcsém Szolnok után újra megmutatta.
Bővebben meg majd a cikk...Pacman
A félidő 21-6 volt 😊

De ez legyen a legkevesebb 😊 A harmadikban tényleg kicsit szétestetek, de a végére azért csak meglett!

Jó meccs volt nagyon, köszönjük! 😀
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Köszi a meccset a Miskolcnak jó nagy zúzda volt...
Első félidő 21-0 a Raptros-nak ...
Ha jól emléxem 3 negyed 21-21...Ott teljesen szétesett a Raptors...Mint védelem mint off részről...Negyedik negyed 28-28
hosszabításban védelemmel kezdtünk 3 ponton tartottuk öket,mi meg tudtunk TD-t csinálni...
jah meg kezdő kickoff TD.(valami 90 yardos)öcsém Szolnok után újra megmutatta.
Bővebben meg majd a cikk...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Békéscsaba Raptors vs Miskolc Steelers
Végeredmény: 34:31Ricsi56
hatalmas meccs volt. 😊Amadeus91
Bővebben?Atari
Nagyon hatalmas meccs volt 😊

Elején meglepte a Raptors a Steelerst, de aztán kicsit felülkerekedett a Miskolc és majdnem a végéig jobbak is voltak, át is vették a vezetést, de ezt még kiegyenlítette a Raptors. Azonban a végén a Steelers nem ment rá FG-re, amikor lehetett volna, hanem inkább 4-re mentek, ezt mondjuk ott nem értettem, de kicsit messze álltam és nem láttam mennyit kellett volna még menniük.

De a vége nagyon izgalmas volt.
Aztán jött a hosszabbítás, ahol a Békéscsaba a védekezést választotta. És itt ugye úgy van, hogy az ellenfél 25öséről támadott a támadó csapat, így egy first downnal már FG távolságra is értek, amit értékesítettek is a Steelersösök, így fel volt adva a lecke a hazaiaknak, hogy TD-t vagy FG-t kell szerezniük. De egy remek irányító futásnak hála azonnal az 5 yardos környékén voltak, majd jött egy jó passz amivel beesett a srác az endzone-ba és megnyerte a Raptors a meccset.

Igazán izgalmas és fordulatos mérkőzés volt! Mindkét csapat mindent megtett! Gratula nekik!