Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
nem tévedek, mert nem. 😊 tudom a sztorit. de neked átfogalmazom:
Gy-D-Sz által benyújtott többszöri, külső szemlélő számára furcsa halasztási kérelmek után egyoldalúan megszabott időpontban nem akarták lejátszani a mérkőzést

így megfelel?
vagy egyszerűen nem akartak vele szórakozni, hiszen úgyse akarták lejátszani
Bálint #15
Tévedsz, nagyon is le akarták játszani, de az eredeti időpontban!!!IdZ
Bálint #15
Mivel itt a fórumon nagyon szeretjük Orwellt, ezért átformálva az Állatfarm című szatirikus regényéből egy részt:

"Minden egyesület egyenlő, de vannak egyesületek, melyek egyenlőbbek."

Sajnos ebben sok a párhuzam 😉



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem tévedek, mert nem. 😊 tudom a sztorit. de neked átfogalmazom:
Gy-D-Sz által benyújtott többszöri, külső szemlélő számára furcsa halasztási kérelmek után egyoldalúan megszabott időpontban nem akarták lejátszani a mérkőzést

így megfelel?
vagy egyszerűen nem akartak vele szórakozni, hiszen úgyse akarták lejátszani
. . . vagy csak egyszerűen "foglalt" volt a számítógép. . . vagy az internet ? ? ? :cool:kutya76
Bálint #15
Tévedsz, nagyon is le akarták játszani, de az eredeti időpontban!!!IdZ
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tény, hogy a Soldiers mulasztott (a meccs előtt mindenfélét, pl. rostert kell rögzíteni neten, ez nem történt meg). A méltányosság arra vonatkozhat, ha nem önhibájukból mulasztottak. Mondjuk földrengés, szökőár, kolera járvány, egész megyét érintő áramszünet stb. miatt. :cool:Atari
. . . vagy csak egyszerűen "foglalt" volt a számítógép. . . vagy az internet ? ? ? :cool:kutya76
Mivel nincs tetszik gomb, akkor így:
😊 😊 😊 😊 😊
😀 😀 😀 😀 😀IdZ
Foglalt volt az egyetlen szamitogep a megyeben! 😊 Ezzel csak az a baj, hogy a melyen tisztelt VB -ha erre hivatkozunk- ennek tutira utananezne. Nem ugy, mint az eredeti idopontban felhozott kifogas soran a palya foglaltsagat erinto kerdesnek...😕 Tudod: egyenloek, egyenlobbek...
több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
vagy egyszerűen nem akartak vele szórakozni, hiszen úgyse akarták lejátszani
Tény, hogy a Soldiers mulasztott (a meccs előtt mindenfélét, pl. rostert kell rögzíteni neten, ez nem történt meg). A méltányosság arra vonatkozhat, ha nem önhibájukból mulasztottak. Mondjuk földrengés, szökőár, kolera járvány, egész megyét érintő áramszünet stb. miatt. :cool:Atari
. . . vagy csak egyszerűen "foglalt" volt a számítógép. . . vagy az internet ? ? ? :cool:kutya76
Bálint #15
Tévedsz, nagyon is le akarták játszani, de az eredeti időpontban!!!
több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
"méltányossági kérdéskörben a Versenybizottság jár el". Ez vajon azt jelenti, hogy méltányosságból a Soldiers kérheti, hogy ne legyen 20-0 csak 10-0? Vagy hogy mégis játszák le a meccset később?Francesco
Tény, hogy a Soldiers mulasztott (a meccs előtt mindenfélét, pl. rostert kell rögzíteni neten, ez nem történt meg). A méltányosság arra vonatkozhat, ha nem önhibájukból mulasztottak. Mondjuk földrengés, szökőár, kolera járvány, egész megyét érintő áramszünet stb. miatt. :cool:Atari
. . . vagy csak egyszerűen "foglalt" volt a számítógép. . . vagy az internet ? ? ? :cool:kutya76
Mivel nincs tetszik gomb, akkor így:
😊 😊 😊 😊 😊
😀 😀 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
vagy egyszerűen nem akartak vele szórakozni, hiszen úgyse akarták lejátszani
"méltányossági kérdéskörben a Versenybizottság jár el". Ez vajon azt jelenti, hogy méltányosságból a Soldiers kérheti, hogy ne legyen 20-0 csak 10-0? Vagy hogy mégis játszák le a meccset később?Francesco
Tény, hogy a Soldiers mulasztott (a meccs előtt mindenfélét, pl. rostert kell rögzíteni neten, ez nem történt meg). A méltányosság arra vonatkozhat, ha nem önhibájukból mulasztottak. Mondjuk földrengés, szökőár, kolera járvány, egész megyét érintő áramszünet stb. miatt. :cool:Atari
. . . vagy csak egyszerűen "foglalt" volt a számítógép. . . vagy az internet ? ? ? :cool:kutya76
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
"méltányossági kérdéskörben a Versenybizottság jár el". Ez vajon azt jelenti, hogy méltányosságból a Soldiers kérheti, hogy ne legyen 20-0 csak 10-0? Vagy hogy mégis játszák le a meccset később?Francesco
Tény, hogy a Soldiers mulasztott (a meccs előtt mindenfélét, pl. rostert kell rögzíteni neten, ez nem történt meg). A méltányosság arra vonatkozhat, ha nem önhibájukból mulasztottak. Mondjuk földrengés, szökőár, kolera járvány, egész megyét érintő áramszünet stb. miatt. :cool:Atari
. . . vagy csak egyszerűen "foglalt" volt a számítógép. . . vagy az internet ? ? ? :cool:



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
"méltányossági kérdéskörben a Versenybizottság jár el". Ez vajon azt jelenti, hogy méltányosságból a Soldiers kérheti, hogy ne legyen 20-0 csak 10-0? Vagy hogy mégis játszák le a meccset később?Francesco
Tény, hogy a Soldiers mulasztott (a meccs előtt mindenfélét, pl. rostert kell rögzíteni neten, ez nem történt meg). A méltányosság arra vonatkozhat, ha nem önhibájukból mulasztottak. Mondjuk földrengés, szökőár, kolera járvány, egész megyét érintő áramszünet stb. miatt. :cool:

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110513-2011-017%20VB%20hatarozat.pdfkisdani
Kezd vicces lenni ez a story. Kicsit bántam, hogy sérülés miatt ugrott a felnőtt szezon, de így kezdem jó dologként felfogni.FViktor93
Nekem egy dolog, ami érdekes: "méltányossági kérdéskörben a Versenybizottság jár el". Ez vajon azt jelenti, hogy méltányosságból a Soldiers kérheti, hogy ne legyen 20-0 csak 10-0? Vagy hogy mégis játszák le a meccset később? És vajon egy méltányossági kérelemhez mit kell igazolni?
Mindig azt hiszem, hogy nagyjából tisztában vagyok a szövetségi eljárásokkal (lévén, hogy valamennyire benne dolgozom én is), de mindig felmerül újabb és újabb kérdés. Izgalmas. Imádom 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=bOEp9N_AJgoMohi24
Ez is jó lett! 😀
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110513-2011-017%20VB%20hatarozat.pdfkisdani
Kezd vicces lenni ez a story. Kicsit bántam, hogy sérülés miatt ugrott a felnőtt szezon, de így kezdem jó dologként felfogni.FViktor93
(Mielőtt fölösleges flame lenne, megjegyzem, hogy ezt már kitárgyaltuk. Továbbra is 2 elmaradt meccse van a Gorillaznak.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Mohi24 99
http://www.youtube.com/watch?v=bOEp9N_AJgo

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110513-2011-017%20VB%20hatarozat.pdfkisdani
Kezd vicces lenni ez a story. Kicsit bántam, hogy sérülés miatt ugrott a felnőtt szezon, de így kezdem jó dologként felfogni.
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Titans - ZP: 21-7a vége

a Bazsi irányÍt 11kutya76
Akkor ezek szerint borult a papír forma. Grat srácok.FViktor93
Miért, kinek kellett volna irányítania? Jöhet pm is, ha gondolod 😉Bluemountain
hát természetesen az irányítónak 😀 csak a Jászberény ellen a kopasz98 haverom irányított ,de azóta beszéltünk és mondta hogy most TE volt.

több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110513-2011-017%20VB%20hatarozat.pdf


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt, hogy ki irányított nem én kérdeztem 😀 Én nem ismerem a zalát annyira. 😀FViktor93
Hopp, tényleg :/ Bocsiii 😉 😀Bluemountain
Húha, nagyon el van tévedve valaki ma 😛Zorddd
Hát tudod az úgy volt, hogy elromlott a gps 😕 😀
De köszönöm kedvességed 😉
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Ne kötekedj Teee 😛 Az első kérdése nagyon kiélezett volt arra, hogy ki irányított. Azért ezt másoltam be, mert itt "egyben van" , épp azt kivéve 😕 😀

Szóval, nyilván nem ez érdekelt, de azért köszi 😉 😛Bluemountain
Azt, hogy ki irányított nem én kérdeztem 😀 Én nem ismerem a zalát annyira. 😀FViktor93
Hopp, tényleg :/ Bocsiii 😉 😀Bluemountain
Húha, nagyon el van tévedve valaki ma 😛


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Uhhh.. ez komoly??? papirforma alatt a eredményt értette...
szösszi 😉 😛Ricsi56
Ne kötekedj Teee 😛 Az első kérdése nagyon kiélezett volt arra, hogy ki irányított. Azért ezt másoltam be, mert itt "egyben van" , épp azt kivéve 😕 😀

Szóval, nyilván nem ez érdekelt, de azért köszi 😉 😛Bluemountain
Azt, hogy ki irányított nem én kérdeztem 😀 Én nem ismerem a zalát annyira. 😀FViktor93
Hopp, tényleg :/ Bocsiii 😉 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Miért, kinek kellett volna irányítania? Jöhet pm is, ha gondolod 😉Bluemountain
Uhhh.. ez komoly??? papirforma alatt a eredményt értette...
szösszi 😉 😛Ricsi56
Ne kötekedj Teee 😛 Az első kérdése nagyon kiélezett volt arra, hogy ki irányított. Azért ezt másoltam be, mert itt "egyben van" , épp azt kivéve 😕 😀

Szóval, nyilván nem ez érdekelt, de azért köszi 😉 😛Bluemountain
Azt, hogy ki irányított nem én kérdeztem 😀 Én nem ismerem a zalát annyira. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Uhhh.. ez komoly??? papirforma alatt a eredményt értette...
szösszi 😉 😛Ricsi56
Ne kötekedj Teee 😛 Az első kérdése nagyon kiélezett volt arra, hogy ki irányított. Azért ezt másoltam be, mert itt "egyben van" , épp azt kivéve 😕 😀

Szóval, nyilván nem ez érdekelt, de azért köszi 😉 😛Bluemountain
Akk lehet a Dombait várta QB-nak....Ricsi56
Ez ütött 😀
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Miért, kinek kellett volna irányítania? Jöhet pm is, ha gondolod 😉Bluemountain
Uhhh.. ez komoly??? papirforma alatt a eredményt értette...
szösszi 😉 😛Ricsi56
Ne kötekedj Teee 😛 Az első kérdése nagyon kiélezett volt arra, hogy ki irányított. Azért ezt másoltam be, mert itt "egyben van" , épp azt kivéve 😕 😀

Szóval, nyilván nem ez érdekelt, de azért köszi 😉 😛Bluemountain
Akk lehet a Dombait várta QB-nak....

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akkor ezek szerint borult a papír forma. Grat srácok.FViktor93
Miért, kinek kellett volna irányítania? Jöhet pm is, ha gondolod 😉Bluemountain
Uhhh.. ez komoly??? papirforma alatt a eredményt értette...
szösszi 😉 😛Ricsi56
Ne kötekedj Teee 😛 Az első kérdése nagyon kiélezett volt arra, hogy ki irányított. Azért ezt másoltam be, mert itt "egyben van" , épp azt kivéve 😕 😀

Szóval, nyilván nem ez érdekelt, de azért köszi 😉 😛
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Titans - ZP: 21-7a vége

a Bazsi irányÍt 11kutya76
Akkor ezek szerint borult a papír forma. Grat srácok.FViktor93
Miért, kinek kellett volna irányítania? Jöhet pm is, ha gondolod 😉Bluemountain
Uhhh.. ez komoly??? papirforma alatt a eredményt értette...
szösszi 😉 😛

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Titans - ZP: 21-7a vége

a Bazsi irányÍt 11kutya76
Akkor ezek szerint borult a papír forma. Grat srácok.FViktor93
Miért, kinek kellett volna irányítania? Jöhet pm is, ha gondolod 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gyereidedeazonnal, büdöskölök!
Nagyon jó arc ez a Tony! 😊

És még mindig veretlen Magyarországon! 😊

Szereti e a pálinkát? 😀Bruce
Tony-ka nem iszik amúgy sose,,mesélték hogy mikor voltak vele szerbiában,akkopr még a sonkáról is levágta a zsiros részt...szal gondolhatod...amúgy meg a karate név az csak szegeden él(a szájkarate rövidítése)veszprémben a pápa él pápán az ocho...szal van egy valag...de ha valaki megtudja anyukám hogy hív annak fizetek egy sört...XD
jah Bruce,vagy Busy nmcsináltok megy utánra egy bográcsost???XDPacman
gyere ide fiamNightBoY