Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Nagyon állat videó, gratula!



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Uraim...Raptors-Steelres
http://www.youtube.com/watch?v=p58OxrFfNXAPacman
ezekszerint ez nem a Steelers-pályán volt, mert ott nem lehet iránytváltani...:S


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Uraim...Raptors-Steelres
http://www.youtube.com/watch?v=p58OxrFfNXAPacman
minőségi cucc, grat hozzá
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Uraim...Raptors-Steelres
http://www.youtube.com/watch?v=p58OxrFfNXAPacman
Egy baj van vele, hogy az eldobott, nem az elkapott int-em van benne. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Uraim...Raptors-Steelres
http://www.youtube.com/watch?v=p58OxrFfNXAPacman
Nice! Nagyon jo video!!!
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Uraim...Raptors-Steelres
http://www.youtube.com/watch?v=p58OxrFfNXA



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
eger mecsröl tud valaki eredményt esetleg?kola64
36-12


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
kola64 26
eger mecsröl tud valaki eredményt esetleg?
több mint 13 éve
chad revis 15
0-35 Soldiers -Tigers félidőbekisdani
2-35 a vége



Eger Heroes #50
JB Wolverines #51
Manchester Titans #15
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
0-35 Soldiers -Tigers félidőbe


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Hacsak nem titkosította a szövetség, a részeredményeket tudassátok! Köszi!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem sok esetben pont hogy hátrány, hogy valaki 1-2 évet játszott rossz szakmai háttérrel rendelkező csapatnál, mert rosszul tanult meg csomó mindent, és az ilyen bevésődött dolgokat meg alig lehet utána kinevelni a játékosból.Zorddd
Nagyon igaz. Nem egyszer, nem kétszer futottunk már ebbe bele.
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Akkor majd ha egyszer ráérsz, leírhatnád ide, hogy ne csak egy ember tudjon róla, mert nekem ez most meglepi volt 😊

Előre is köszi!Bruce
+1

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkor majd ha egyszer ráérsz, leírhatnád ide, hogy ne csak egy ember tudjon róla, mert nekem ez most meglepi volt 😊

Előre is köszi!
több mint 13 éve
istvankovacs 53
Én nem vagyok ott! Vizsgázni voltunk sportoktatóiból, aztán kiderült hogy nem is csinálhatjuk meg a sportoktatóit, mert sportedzőit lehet csak, de azt meg a MAFSZ nem fogadja el. A sportoktatóit meg a minisztérium nem engedi nekünk. Hoppá, akkor most mi is van?
Ez is egész jó dolog amúgy...Bruce
elmondtam neked, hogy hogyan megy a dolog.istvankovacs
Mikor és hol mondtad el ezt? 😊
Nekem ez tegnap vált világossá és a vizsgáztatóhelynek is, szóval ha hallottam volna korábban róla, akkor nem csodálkoznék most!Bruce
akkor lehet, hogy nem veled beszéltem, de valakivel tőletek már volt egy diskurzusunk erről pár hónapja.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én nem vagyok ott! Vizsgázni voltunk sportoktatóiból, aztán kiderült hogy nem is csinálhatjuk meg a sportoktatóit, mert sportedzőit lehet csak, de azt meg a MAFSZ nem fogadja el. A sportoktatóit meg a minisztérium nem engedi nekünk. Hoppá, akkor most mi is van?
Ez is egész jó dolog amúgy...Bruce
elmondtam neked, hogy hogyan megy a dolog.istvankovacs
Mikor és hol mondtad el ezt? 😊
Nekem ez tegnap vált világossá és a vizsgáztatóhelynek is, szóval ha hallottam volna korábban róla, akkor nem csodálkoznék most!
több mint 13 éve
istvankovacs 53
Én nem vagyok ott! Vizsgázni voltunk sportoktatóiból, aztán kiderült hogy nem is csinálhatjuk meg a sportoktatóit, mert sportedzőit lehet csak, de azt meg a MAFSZ nem fogadja el. A sportoktatóit meg a minisztérium nem engedi nekünk. Hoppá, akkor most mi is van?
Ez is egész jó dolog amúgy...Bruce
elmondtam neked, hogy hogyan megy a dolog.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én nem vagyok ott! Vizsgázni voltunk sportoktatóiból, aztán kiderült hogy nem is csinálhatjuk meg a sportoktatóit, mert sportedzőit lehet csak, de azt meg a MAFSZ nem fogadja el. A sportoktatóit meg a minisztérium nem engedi nekünk. Hoppá, akkor most mi is van?
Ez is egész jó dolog amúgy...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mindenki a konferencián vanistvankovacs
😀 A legjobb
több mint 13 éve
istvankovacs 53
mindenki a konferencián van
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ejj, látom néhányaknak delegálnia kellett volna egy beépített embert 😀 Ma nem énekel Attila? 😛 Holnap nincs meccs? 😊 Foglaljátok le magatokat 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagy a csend !!??
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
van benne igazság, de ez a legtöbb bajnokságban induló csapatnál is gond szerintem.

Véleményem szerint azt is figyelembe kell venni a szóban forgó bajnokságban nem induló csapatoknál, hogy az egyesületek gerincét tizenéves fiatalok adják szerintem mindenhol. Ez a korosztály azért még továbbtanuláskor vagy munkavállaláskor sok esetben kerülhet olyan helyre, ahol esetleg egy nagyobb csapat székel (gondolok itt főleg Budapestre). Ekkor azért mindenkinek jobb, ha labdázott kicsit az illető előtte és nem csak a sporttv-ből ismeri a dolgokat. Nem biztos hogy hosszútávon fennmaradni képesek mert az nem egyszerű, de hogy valami haszna van az biztos (ha más nem a regionális hírverésben biztosan). De erős csapatot kihozni 20-30ezres városokban valóban bravúr 😊 .
Badbones88
Szerintem sok esetben pont hogy hátrány, hogy valaki 1-2 évet játszott rossz szakmai háttérrel rendelkező csapatnál, mert rosszul tanult meg csomó mindent, és az ilyen bevésődött dolgokat meg alig lehet utána kinevelni a játékosból.Zorddd
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Véleményem szerint azt is figyelembe kell venni a szóban forgó bajnokságban nem induló csapatoknál, hogy az egyesületek gerincét tizenéves fiatalok adják szerintem mindenhol. Ez a korosztály azért még továbbtanuláskor vagy munkavállaláskor sok esetben kerülhet olyan helyre, ahol esetleg egy nagyobb csapat székel (gondolok itt főleg Budapestre). Ekkor azért mindenkinek jobb, ha labdázott kicsit az illető előtte és nem csak a sporttv-ből ismeri a dolgokat. Nem biztos hogy hosszútávon fennmaradni képesek mert az nem egyszerű, de hogy valami haszna van az biztos (ha más nem a regionális hírverésben biztosan). De erős csapatot kihozni 20-30ezres városokban valóban bravúr 😊 .
Badbones88
Szerintem sok esetben pont hogy hátrány, hogy valaki 1-2 évet játszott rossz szakmai háttérrel rendelkező csapatnál, mert rosszul tanult meg csomó mindent, és az ilyen bevésődött dolgokat meg alig lehet utána kinevelni a játékosból.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Véleményem szerint azt is figyelembe kell venni a szóban forgó bajnokságban nem induló csapatoknál, hogy az egyesületek gerincét tizenéves fiatalok adják szerintem mindenhol. Ez a korosztály azért még továbbtanuláskor vagy munkavállaláskor sok esetben kerülhet olyan helyre, ahol esetleg egy nagyobb csapat székel (gondolok itt főleg Budapestre). Ekkor azért mindenkinek jobb, ha labdázott kicsit az illető előtte és nem csak a sporttv-ből ismeri a dolgokat. Nem biztos hogy hosszútávon fennmaradni képesek mert az nem egyszerű, de hogy valami haszna van az biztos (ha más nem a regionális hírverésben biztosan). De erős csapatot kihozni 20-30ezres városokban valóban bravúr 😊 .

A fent említett csapatok többsége vidéki és nem megoldható nagyobb csapatokhoz való csatlakozás.
Én azt gondolom, hogy ez igen is kell, hogy az ember ki tudja próbálni magát. Szerintem senki sem fog utazni 50+
km-t azért, hogy kipróbálja ezt a sportot.
Ezek szerint sem Tatán sem pedig Jászberényben nem életképes a sport?
Egyik város lakosainak száma sem éri el a 30000-et.
Szerintem a sport fejlődését segíti elő a sok csapat, ha másért nem későbbi régiónként való összeolvadás miatt.barbárJW
Korábbi hozzászólásomban éppen azt írtam, hogy regionális összefogásnak van értelme 😉
És nem tudom, hol, vagy miből olvastad ki azt, hogy azt mondanám, hogy a Tata vagy a Jászberény nem életképes... Mert ilyet nem írtam. Még csak hasonlót sem. Abban viszont biztos vagyok, hogy 25-30 fővel egyik csapat sem lesz igazán nagy és erős csapat itthon. Ennyi.Francesco