Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
grat a Tatának,az eddigi magyar ellenfeleink közül ők voltak eddig a legkorrektebbek 😊
a 23-as játékost pedig FA-n év végén elhozzuk 😛Joci
Nem adjuk a "Pippent #23". . . de a Shevinek is volt legalább ideje passzolni neki jó sokat 😊



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
tibibá 54
grat a Tatának,az eddigi magyar ellenfeleink közül ők voltak eddig a legkorrektebbek 😊
a 23-as játékost pedig FA-n év végén elhozzuk 😛Joci
Mi is jól éreztük magunkat,jó kis játék volt .Szerintem a srácok sokat tanultak 😊 Joci! a #23 Mórocz András néven van a rosteren,de nem adjuk 😊 😊 😛 Zahó #5 úgy néz ki bekapott egy komoly sérülést a vállán.Két másik játékosunk pedig egy egy térd sérülést. Jobbulást a sérülteknek mindkét oldalon .
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧


http://www.facebook.com/event.php?eid=151258061611303

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
Köszi a meccset a tatai srácoknak.
Korrekt sportszerű meccs volt.cápa77
Köszönjük szépen mi is a meccset! Van még mit tanulni!😉

Mustangs #17
2006-
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
grat a Tatának,az eddigi magyar ellenfeleink közül ők voltak eddig a legkorrektebbek 😊
a 23-as játékost pedig FA-n év végén elhozzuk 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Akkor alapszakasz1. játszik a 3. vagy 6. csapattal (valószínű 3.), alapszakasz2. ellenfele meg a 4.-5. összecsapás győztese? Érdemesebb alapszakasz2-nak lenni. Főleg a Div1-ben.Atari
DIV1: "Az alapszakaszban elért helyezés alapján kerülnek párosításra a csapatok 1.-8., 2.-7., 3.-6., 4.-5. párosítással."

DIV2: "Az elődöntőben az alapszakaszban elért helyezés alapján kerülnek párosításra a csapatok 1.-4., 2.-3. párosítással." És itt a 3-ik a div2 alapszakaszában jobb helyezést elért csapat a Wild Card győztesek közül.

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszi a meccset a tatai srácoknak.
Korrekt sportszerű meccs volt.cápa77
Bezony! Nr. 23 (akinek prosztó módon még mindig nem néztem meg a nevét) előtt pedig le a kalappal!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
És is szorosabbra számítottam! Az eleje még nagyjából jó volt, aztán az offensünk már nagyon nem tudott előre haladni és innentől kezdve úgy érte el a pontjait a Raptors, ahogy akarta. A Defünk nagyon elfáradt. Egyébként nagyon nagyon sportszerű volt a mérkőzés, valamint a bíráskodásra sem lehet egy panaszunk sem. Nem ezen múlt. Jobb volt a Békéscsaba! Grat nekik és sok sikert a playoffban!
több mint 13 éve
VT 123
Crushers - Enthronersről van valami infó?Farky
erre én is kiváncsi lennék! valaki?elekecske
25-6 lett a Crushersnek, ha jól emlékszem.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Köszi a meccset a tatai srácoknak.
Korrekt sportszerű meccs volt.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Crushers - Enthronersről van valami infó?Farky
erre én is kiváncsi lennék! valaki?
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Crushers - Enthronersről van valami infó?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk ez még a hétvégén kiderül és nem sokan hiszik, hogy mi nyerhetünk, de
ebben a sportban történtek már érdekes dolgok! 😊
Legalább lehet miről beszélni! 😀barbárJW
Azért én is szorosabbra számítottam...
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Szoros meccsen 61-0-ra nyert a Raptors a Jászberény ellen.

A félidőben 26-0 volt.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
szünetben 42-6ra vezet a Hurricanes, szakad az esőkristof
57-12 a vége twitter szerint

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szünetben 42-6ra vezet a Hurricanes, szakad az eső
több mint 13 éve
arcsike 100
Akkor alapszakasz1. játszik a 3. vagy 6. csapattal (valószínű 3.), alapszakasz2. ellenfele meg a 4.-5. összecsapás győztese? Érdemesebb alapszakasz2-nak lenni. Főleg a Div1-ben.Atari
egy biztos, alapszakasz 4.nek nem szabad lenni, mert az nem játszik senkivel 😀 😛
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Akkor alapszakasz1. játszik a 3. vagy 6. csapattal (valószínű 3.), alapszakasz2. ellenfele meg a 4.-5. összecsapás győztese? Érdemesebb alapszakasz2-nak lenni. Főleg a Div1-ben.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
John Doe 25
Nagyon állat videó, gratula!kutya76
Tudom, hogy ez szerkesztett anyag, de tisztára úgy tűnik, hogy az operatőr előre tudta, hogy mi a play.
Mindig azt az elkapót vette, akinek ment a passz, és soha sem vette a fake futásokat.
Na és persze sohasem maradt le az eseményekről, még úgy sem, hogy nem az egész pályát vette nagytotállal.vadibandi
Köszi az észrevételeidet és igazad van az operatőr azaz én, tudtam, hogy mi fog történni (futás, vagy passz) , mert mindig az irányítót figyeltem, hogy-hogy mozog így már annyira nem egy nagy történet a másik szemmel azt nézni, hogy ki merre van a pályán, és azért nem maradtam le az eseményekről, mert van már pár órányi gyakorlatom amerikai foci filmezésben, de nagyon sok minden nincs meg például amikor átfutnak az egész pályán a vége soha sincs felvéve. Tehát összességében sok snitt ment a kukába a legszebbekből meg ez lett:

http://www.youtube.com/watch?v=p58OxrFfNXA
több mint 13 éve
arcsike 100
😀 a div2 3 helyezettje kétszer is játszhat az elődöntőért 😀 😛
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/2011/div2naptar.php?nyitott=div2arcsike
De nem okozhat gondot,mert ugyanazon ellenfél ellen, ugyanazon az időpontban. Persze az, hogy ugyanazon a helyszínen,az nem biztos.vadibandi
mondjuk arról nem vagyok meggyőződve h a wc5 és a wc 6 ugyanaz lesz, de sztem nem okozhat gondot egyik csapatnak sem fele gárdát ide, fele gárdát oda küldeni, bárki is legyen a 3. 😀 😛 am a wc4 mit szól majd ehhez? 😛
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
😀 a div2 3 helyezettje kétszer is játszhat az elődöntőért 😀 😛
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/2011/div2naptar.php?nyitott=div2arcsike
De nem okozhat gondot,mert ugyanazon ellenfél ellen, ugyanazon az időpontban. Persze az, hogy ugyanazon a helyszínen,az nem biztos.




több mint 13 éve
arcsike 100
😀 a div2 3 helyezettje kétszer is játszhat az elődöntőért 😀 😛
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/2011/div2naptar.php?nyitott=div2
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nagyon állat videó, gratula!kutya76
Tudom, hogy ez szerkesztett anyag, de tisztára úgy tűnik, hogy az operatőr előre tudta, hogy mi a play.
Mindig azt az elkapót vette, akinek ment a passz, és soha sem vette a fake futásokat.
Na és persze sohasem maradt le az eseményekről, még úgy sem, hogy nem az egész pályát vette nagytotállal.




több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Köszönjük a Soldiers kemény es sportszerű játékát valamint méltán elhíresült vendégszeretetét!
Respect Soldiers!racsy
A helyi "kóla" és a csalamádékonzerv felejthetetlen!




több mint 13 éve
racsy 45
Köszönjük a Soldiers kemény es sportszerű játékát valamint méltán elhíresült vendégszeretetét!
Respect Soldiers!