Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Nagyon jó arc ez a Tony! 😊

És még mindig veretlen Magyarországon! 😊

Szereti e a pálinkát? 😀Bruce
Tony-ka nem iszik amúgy sose,,mesélték hogy mikor voltak vele szerbiában,akkopr még a sonkáról is levágta a zsiros részt...szal gondolhatod...amúgy meg a karate név az csak szegeden él(a szájkarate rövidítése)veszprémben a pápa él pápán az ocho...szal van egy valag...de ha valaki megtudja anyukám hogy hív annak fizetek egy sört...XD
jah Bruce,vagy Busy nmcsináltok megy utánra egy bográcsost???XDPacman
gyere ide fiam

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nagyon jó arc ez a Tony! 😊

És még mindig veretlen Magyarországon! 😊

Szereti e a pálinkát? 😀Bruce
Tony-ka nem iszik amúgy sose,,mesélték hogy mikor voltak vele szerbiában,akkopr még a sonkáról is levágta a zsiros részt...szal gondolhatod...amúgy meg a karate név az csak szegeden él(a szájkarate rövidítése)veszprémben a pápa él pápán az ocho...szal van egy valag...de ha valaki megtudja anyukám hogy hív annak fizetek egy sört...XD
jah Bruce,vagy Busy nmcsináltok megy utánra egy bográcsost???XDPacman
Hát majd felvetem az ötletet, de nem ígérem meg, mert már nem biztos hogy meg tudjuk szervezni, mert Busynak beindult már a szezon nagyon. Ő ennek a nagy szakija 😀

Anyukád meg nem tudom hogy hív, de biztos valami olyan néven, amire senki nem gondol, majd faterodat megkérdezem 😀 😀
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Nagyon jó arc ez a Tony! 😊

És még mindig veretlen Magyarországon! 😊

Szereti e a pálinkát? 😀Bruce
Tony-ka nem iszik amúgy sose,,mesélték hogy mikor voltak vele szerbiában,akkopr még a sonkáról is levágta a zsiros részt...szal gondolhatod...amúgy meg a karate név az csak szegeden él(a szájkarate rövidítése)veszprémben a pápa él pápán az ocho...szal van egy valag...de ha valaki megtudja anyukám hogy hív annak fizetek egy sört...XD
jah Bruce,vagy Busy nmcsináltok megy utánra egy bográcsost???XD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
akkor elnézést kérek. nem követem figyelemmel a magyar focsit
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
az én szövegértési tapasztalataim szerint
"eleddig két hibátlan" >> lehet más hibátlan csapat is
"eleddig a két hibátlan" >> jogos az észrevételed
szerintem...Lecso4
De itt arra írja Atari, hogy a Miskolcot a Rebels is és a Tigers is legyőzte korábban, tehát nem lehet hibátlan! 😊Bruce
mellesleg a Rebels elverte a Tigerst is, úgyhogy a Tigers nem veretlen...😀Harminch37
Kezdenek már itt összekeveredni a dolgok 😊

A cikkben csak két csapatról van szó és arról hogy mindketten hibátlanok! Erre írta Atari, hogy az nem számít akkor ezek szerint, hogy kikaptak a Rebelstől is és a Tigerstől is a miskolciak!

Nincs szó arról hogy kik a hibátlanok, mert amúgy akkor a Dunaújváros lett volna odaírva a Tigers helyett, de itt most a Steelers két vereségéről volt szó, amit a cikk írója figyelmen kívül hagyott. 😊
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
"Eleddig két hibátlan amerikai foci-csapat ütközött meg az MAFL Divízió 1-re keresztelt bajnokságában vasárnap délután Békéscsabán, ahová vendégként a miskolci csapat érkezett."
Úgy is van! A Tigers, Rebels nem számít. 😉Atari
az én szövegértési tapasztalataim szerint
"eleddig két hibátlan" >> lehet más hibátlan csapat is
"eleddig a két hibátlan" >> jogos az észrevételed
szerintem...Lecso4
De itt arra írja Atari, hogy a Miskolcot a Rebels is és a Tigers is legyőzte korábban, tehát nem lehet hibátlan! 😊Bruce
mellesleg a Rebels elverte a Tigerst is, úgyhogy a Tigers nem veretlen...😀


több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Kicsit más, a Raptors tegnap benne volt a Sport7-ben az M1-n:
http://videotar.mtv.hu/Kategoriak/TeleSport/Sport7.aspx
Kb. 39:30-tól indul a mi részünk.Döme
Ez igen! Mióta játszol náluk?ce
Mi szegediek 2009 ősze óta vagyunk a Raptorsban.

Bandi volt olyan is, hogy interceptiont csináltattak velem, de azt sajnos kivágták. Azért remélem ez is elég lesz az archívumba. 😉
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nagyon jó arc ez a Tony! 😊

És még mindig veretlen Magyarországon! 😊

Szereti e a pálinkát? 😀
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Kicsit más, a Raptors tegnap benne volt a Sport7-ben az M1-n:
http://videotar.mtv.hu/Kategoriak/TeleSport/Sport7.aspx
Kb. 39:30-tól indul a mi részünk.Döme
Döme igazán szépen teljesít a felvételen!
Előbb csípőre tett kézzel sétálgat, majd egy tankönyvekbe illő szabályos tackle-t nyom a receiveren. 😊




több mint 13 éve
tudu28 152
Kicsit más, a Raptors tegnap benne volt a Sport7-ben az M1-n:
http://videotar.mtv.hu/Kategoriak/TeleSport/Sport7.aspx
Kb. 39:30-tól indul a mi részünk.Döme
Szóval európai bajnokság a cél? 😊

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kicsit más, a Raptors tegnap benne volt a Sport7-ben az M1-n:
http://videotar.mtv.hu/Kategoriak/TeleSport/Sport7.aspx
Kb. 39:30-tól indul a mi részünk.Döme
Ez igen! Mióta játszol náluk?
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Kicsit más, a Raptors tegnap benne volt a Sport7-ben az M1-n:
http://videotar.mtv.hu/Kategoriak/TeleSport/Sport7.aspx
Kb. 39:30-tól indul a mi részünk.
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Azt sem gondoltam volna, hogy 2-4-gyel is PO-ba lehetne jutni. Nem is kellenek hozzá túl extrém eredmények. :o

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
És igen, volt annyi büntetés abban a playben, h nem tudta és nem is látta az edzőnk, h hanyadik down van. Persze ez csak egy kifogás, mint ahogy Pacmannek is lesz egy amiért a harmadikban mindkét passzolt TD-t rajta vittük.e53m62
Mondjuk tökmindegy, de most meg kell védenem a hülyegyereket, mert az egyik passzolt TD-nél Cover 3 volt, és a CB elbandukolt a zónájából, Karate csak menteni próbálta a menthetőt, az nem az ő sara volt.Döme
Milyen szép becenevei vannak ennek a Bence gyereknek 😀 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
És igen, volt annyi büntetés abban a playben, h nem tudta és nem is látta az edzőnk, h hanyadik down van. Persze ez csak egy kifogás, mint ahogy Pacmannek is lesz egy amiért a harmadikban mindkét passzolt TD-t rajta vittük.e53m62
Mondjuk tökmindegy, de most meg kell védenem a hülyegyereket, mert az egyik passzolt TD-nél Cover 3 volt, és a CB elbandukolt a zónájából, Karate csak menteni próbálta a menthetőt, az nem az ő sara volt.
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
"Eleddig két hibátlan amerikai foci-csapat ütközött meg az MAFL Divízió 1-re keresztelt bajnokságában vasárnap délután Békéscsabán, ahová vendégként a miskolci csapat érkezett."
Úgy is van! A Tigers, Rebels nem számít. 😉Atari
az én szövegértési tapasztalataim szerint
"eleddig két hibátlan" >> lehet más hibátlan csapat is
"eleddig a két hibátlan" >> jogos az észrevételed
szerintem...Lecso4
De itt arra írja Atari, hogy a Miskolcot a Rebels is és a Tigers is legyőzte korábban, tehát nem lehet hibátlan! 😊Bruce
Ja.
Vagy: "Eleddig, azaz vasárnap délutánig, Békéscsabán 2 hibátlan csapat ütközött (Raptors-Rebels), ám most a Miskolc jött."
Csak a Rebels elleni meccset elhalasztották. 😛

Nem lehet ilyen nagyvonalúan fogalmazni, mert helyezések múlhatnak egy vesszőn! 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Fúúúú, Pacaman,

még a csapattársaid is beismerték, hogy mennyire "intelligens, jófej" vagy. Én sem tagadhatom.

A vereség fáj, mindenkinek. Aki ezt tagadja, az hazudik.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
itt a cikk a tegnapi meccsről...
http://bekesmegye.hir6.hu/cikk/54015/110516_kaprazatos_derbi_jaminaban#kommformPacman
"Eleddig két hibátlan amerikai foci-csapat ütközött meg az MAFL Divízió 1-re keresztelt bajnokságában vasárnap délután Békéscsabán, ahová vendégként a miskolci csapat érkezett."
Úgy is van! A Tigers, Rebels nem számít. 😉Atari
az én szövegértési tapasztalataim szerint
"eleddig két hibátlan" >> lehet más hibátlan csapat is
"eleddig a két hibátlan" >> jogos az észrevételed
szerintem...Lecso4
De itt arra írja Atari, hogy a Miskolcot a Rebels is és a Tigers is legyőzte korábban, tehát nem lehet hibátlan! 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem ha minden úgy alakulna hogy 4 csapat egyenlő mérleggel állna, akkor egy úgynevezett mini tabellát szoktak felállítani és ott dől el minden, de mivel nincs erre külön szabály a versenykiírásban, így majd ez akkor jön elő, ha fennáll ez az eset. Mondjuk kíváncsi lennék, hogy hogy döntenék el 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
itt a cikk a tegnapi meccsről...
http://bekesmegye.hir6.hu/cikk/54015/110516_kaprazatos_derbi_jaminaban#kommformPacman
"Eleddig két hibátlan amerikai foci-csapat ütközött meg az MAFL Divízió 1-re keresztelt bajnokságában vasárnap délután Békéscsabán, ahová vendégként a miskolci csapat érkezett."
Úgy is van! A Tigers, Rebels nem számít. 😉Atari
az én szövegértési tapasztalataim szerint
"eleddig két hibátlan" >> lehet más hibátlan csapat is
"eleddig a két hibátlan" >> jogos az észrevételed
szerintem...
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
itt a cikk a tegnapi meccsről...
http://bekesmegye.hir6.hu/cikk/54015/110516_kaprazatos_derbi_jaminaban#kommformPacman
"Eleddig két hibátlan amerikai foci-csapat ütközött meg az MAFL Divízió 1-re keresztelt bajnokságában vasárnap délután Békéscsabán, ahová vendégként a miskolci csapat érkezett."
Úgy is van! A Tigers, Rebels nem számít. 😉Atari
Vannak homályok a palinál de nem para..meg Szász Róbert kiesett ezért játszott jól a Miskolc védelme...XD
Iván drága látom fáj a vereség...De legalább láttál egy igazi comeback-et.XD
Én meg mondtam...XD És még Tony-ra se foghatja senki mert be se állt...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ez csak annyit tesz, hogy azonos számú győzelmek esetén ne előzd meg azt, aki téged megvert. (Ami végül is valamilyen szinten jogos)Tred
Igen, ez pontosan ezt jelenti. Tavaly ugyanez volt a div 2 kiírásban, és emiatt lettünk mi a 2.-ok, nem a sokkal jobb pontkülönbséggel álló azonos mérlegű Enthroners, mivel mi megvertük őket.Döme
2 azonos pontszámnál tiszta sor, de hármas körbeverésnél az összesítés igazságos.

BarbárJW által említett fikció (Sol-Rap-Wol körbeverés) esetén viszont nem érzem túl igazságosnak, hogy a Miskolcot - csak azért, mert egyiküktől (Rap) kikapott - a másik kettő is megelőzze a "gólaránytól" függetlenül. Szerencsére ez az értelmezés (újabb fikció 😊 ) nincs is benne a kiírásban (ha ez számit valamit).Atari
Azért is írtam, hogy ezért lehetnek még érdekes dolgok a VB részéről!
Mondjuk ez még a hétvégén kiderül és nem sokan hiszik, hogy mi nyerhetünk, de
ebben a sportban történtek már érdekes dolgok! 😊
Legalább lehet miről beszélni! 😀
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
itt a cikk a tegnapi meccsről...
http://bekesmegye.hir6.hu/cikk/54015/110516_kaprazatos_derbi_jaminaban#kommformPacman
"Eleddig két hibátlan amerikai foci-csapat ütközött meg az MAFL Divízió 1-re keresztelt bajnokságában vasárnap délután Békéscsabán, ahová vendégként a miskolci csapat érkezett."
Úgy is van! A Tigers, Rebels nem számít. 😉

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
itt a cikk a tegnapi meccsről...
http://bekesmegye.hir6.hu/cikk/54015/110516_kaprazatos_derbi_jaminaban#kommform



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
"1. azonos pontok száma esetén, az egymás elleni mérkőzések szerzett – kapott pontjainak összesített különbsége"

Ez azt jelent(het)i, hogy ha 4 csapat áll mondjuk 3-3-mal, akkor a 4 csapat egymás elleni eredményéből - függetlenül a nem érintett csapatok elleni eredményektől - csinálunk egy összesítést, ahol számít a "gólkülönbség". Máskülönben nem lenne értelme az "összesített" szónak. Van ennek az elgondolásnak értelme? Lehet, hogy a 4-ből egy csapatnak csak 1 meccse lesz számbavehető, egy másiknak meg 3.Atari
Szerintem ez csak annyit tesz, hogy azonos számú győzelmek esetén ne előzd meg azt, aki téged megvert. (Ami végül is valamilyen szinten jogos)Tred
Igen, ez pontosan ezt jelenti. Tavaly ugyanez volt a div 2 kiírásban, és emiatt lettünk mi a 2.-ok, nem a sokkal jobb pontkülönbséggel álló azonos mérlegű Enthroners, mivel mi megvertük őket.Döme
2 azonos pontszámnál tiszta sor, de hármas körbeverésnél az összesítés igazságos.

BarbárJW által említett fikció (Sol-Rap-Wol körbeverés) esetén viszont nem érzem túl igazságosnak, hogy a Miskolcot - csak azért, mert egyiküktől (Rap) kikapott - a másik kettő is megelőzze a "gólaránytól" függetlenül. Szerencsére ez az értelmezés (újabb fikció 😊 ) nincs is benne a kiírásban (ha ez számit valamit).

"Itt?? ... Mindenki!"