Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mert hippi vagy 😊Francesco
Sosem állítottam az elenkezőjét 😊
Mottóm: Peace, Love & TFL 😊

több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
senki nem lépkedett a csapattársad nyakán, hanem csak örömében felugrott, h megszereztük a fumblet! ha megnézed a videót láthatod, h közelében nincs az eagles játékosnak és akkor nem írkálsz majd ekkora marhaságokat! aki meg még mindig nem érti, h nem c1-esek játszanak a c2-ben, hanem c2-esek kapnak játéklehetőséget a c1-ben az simán elmegyenge, azon nem lehet segíteni! az elsőszámú irányítónk sérült volt (2. félidőben állt be pár playre), ezért akadozott az offense, a D pedig egyszerűen nem bírta felvenni a lépést tegnap a jól játszó pécsi offense-el, aminek a jópár sérült hiánya is nyomós oka volt! de korántsem arról van szó, h a "sztárjátékosok" basznának lejönni vidékre!arcsike
Érdekes a Pro bowl magazin mást irt,és mi is mást láttunk a pályán....de szerintem ezt ne kezdjük előről.
Tavaly mikor nálunk játszott két amerikai tengerészgyalogos,mindenki minket talált meg hogy ez hogy lehet,mé pont nálunk és ezt hogy engedi a szövetség meg bla-bla...Pedig CSAK két emberről volt szó,mégis sokan féltékenyek és önérzetesek lettek.Bugi#77
Igazad van, a Pro Bowl magazin jól tájékozott és irányadó. Hiszen szerintük még mindig Kovács Sanyi a C2 edzője. 😊mikie
és még a nevük sem Pro Bowl, hanem Pro Football, vagy csak én nem hallottam még erről a magazinról? 😛


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
mikie 39
Hűű de gyorsan meg tudtok sértődni ha rólatok van szó.Egy pár oldallal ezelött egy fénykép kapcsán meg szét fikáztatok minket/mikor a 90-es játékosok a csapattársam nyakán lépked/de lehet hogy kicsit elragadott a hév ezért ELNÉZÉST KÉREK MNDENKITŐL akit megbántottam.Akkor úgy fogalmaznék hogy a tapasztaltabb elsőosztályú játékosaitok nélkűl nem tudjátok megoldani a dolgokat.Ahogy Tred is írta és elég nagy pont külöbséggel kaptok ki vidéken,Pesten meg 100%.Persze ez semmit nem von le a vidéki csapatok teljesítményéből,maximális gratula nekik.
Mutassak fel valamit?Még mit?Szép öcsém én idén 43 éves leszek de az én oldalamon nem sokszor jöttetek át és nem is nagyon fogtok.Aki ismer az tudja hogy én nem csak itt net huszárkodom plüssnyuszis mamuszba 😀 Úgyhogy inkább nektek kellene felmutatni valamit hogy a "nagy fiuk" nélkül is megtudjátok oldani a dolgotok.
Ja és ezt ÉN írtam ehhez semmi köze az Eaglesnek.Bugi#77
senki nem lépkedett a csapattársad nyakán, hanem csak örömében felugrott, h megszereztük a fumblet! ha megnézed a videót láthatod, h közelében nincs az eagles játékosnak és akkor nem írkálsz majd ekkora marhaságokat! aki meg még mindig nem érti, h nem c1-esek játszanak a c2-ben, hanem c2-esek kapnak játéklehetőséget a c1-ben az simán elmegyenge, azon nem lehet segíteni! az elsőszámú irányítónk sérült volt (2. félidőben állt be pár playre), ezért akadozott az offense, a D pedig egyszerűen nem bírta felvenni a lépést tegnap a jól játszó pécsi offense-el, aminek a jópár sérült hiánya is nyomós oka volt! de korántsem arról van szó, h a "sztárjátékosok" basznának lejönni vidékre!arcsike
Érdekes a Pro bowl magazin mást irt,és mi is mást láttunk a pályán....de szerintem ezt ne kezdjük előről.
Tavaly mikor nálunk játszott két amerikai tengerészgyalogos,mindenki minket talált meg hogy ez hogy lehet,mé pont nálunk és ezt hogy engedi a szövetség meg bla-bla...Pedig CSAK két emberről volt szó,mégis sokan féltékenyek és önérzetesek lettek.Bugi#77
Igazad van, a Pro Bowl magazin jól tájékozott és irányadó. Hiszen szerintük még mindig Kovács Sanyi a C2 edzője. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ahogy arcsike is leírta a Gringos azért nyert mert jobb volt, mi sokat hibáztunk ők pedig ezt kihasználták. Köszönjük a meccset a Pécs tényleg nagyon szimpatikus volt.

Bugi#77, te meg mielőtt szarnak nevezed bármelyik csapattársamat mutass inkább fel valamit és ne csak itt szájkaratézz. És még csodálkoztok h miért vannak rossz véleménnyel az Eaglesről.Farky
Hűű de gyorsan meg tudtok sértődni ha rólatok van szó.Egy pár oldallal ezelött egy fénykép kapcsán meg szét fikáztatok minket/mikor a 90-es játékosok a csapattársam nyakán lépked/de lehet hogy kicsit elragadott a hév ezért ELNÉZÉST KÉREK MNDENKITŐL akit megbántottam.Akkor úgy fogalmaznék hogy a tapasztaltabb elsőosztályú játékosaitok nélkűl nem tudjátok megoldani a dolgokat.Ahogy Tred is írta és elég nagy pont külöbséggel kaptok ki vidéken,Pesten meg 100%.Persze ez semmit nem von le a vidéki csapatok teljesítményéből,maximális gratula nekik.
Mutassak fel valamit?Még mit?Szép öcsém én idén 43 éves leszek de az én oldalamon nem sokszor jöttetek át és nem is nagyon fogtok.Aki ismer az tudja hogy én nem csak itt net huszárkodom plüssnyuszis mamuszba 😀 Úgyhogy inkább nektek kellene felmutatni valamit hogy a "nagy fiuk" nélkül is megtudjátok oldani a dolgotok.
Ja és ezt ÉN írtam ehhez semmi köze az Eaglesnek.Bugi#77
senki nem lépkedett a csapattársad nyakán, hanem csak örömében felugrott, h megszereztük a fumblet! ha megnézed a videót láthatod, h közelében nincs az eagles játékosnak és akkor nem írkálsz majd ekkora marhaságokat! aki meg még mindig nem érti, h nem c1-esek játszanak a c2-ben, hanem c2-esek kapnak játéklehetőséget a c1-ben az simán elmegyenge, azon nem lehet segíteni! az elsőszámú irányítónk sérült volt (2. félidőben állt be pár playre), ezért akadozott az offense, a D pedig egyszerűen nem bírta felvenni a lépést tegnap a jól játszó pécsi offense-el, aminek a jópár sérült hiánya is nyomós oka volt! de korántsem arról van szó, h a "sztárjátékosok" basznának lejönni vidékre!arcsike
Érdekes a Pro bowl magazin mást irt,és mi is mást láttunk a pályán....de szerintem ezt ne kezdjük előről.
Tavaly mikor nálunk játszott két amerikai tengerészgyalogos,mindenki minket talált meg hogy ez hogy lehet,mé pont nálunk és ezt hogy engedi a szövetség meg bla-bla...Pedig CSAK két emberről volt szó,mégis sokan féltékenyek és önérzetesek lettek.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Egyébként mindenkire igaz itt, hogy amikor a csapatáról van szó, akkor elképesztően érzékeny és öntudatos tud lenni, de amikor mások fikázására kerül sor, akkor az belefér...Francesco
de ez ránk is igaz


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként mindenkire igaz itt, hogy amikor a csapatáról van szó, akkor elképesztően érzékeny és öntudatos tud lenni, de amikor mások fikázására kerül sor, akkor az belefér...Francesco
Ezt adom..Jogos.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként mindenkire igaz itt, hogy amikor a csapatáról van szó, akkor elképesztően érzékeny és öntudatos tud lenni, de amikor mások fikázására kerül sor, akkor az belefér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lehet ide is be kéne vezetni a kiszavazó show-t, esküszöm még nagy sikere is lenne. Pár ilyen kapitális barom kommenttől megszabadulna ez a fórum.MCsanad
=> az adminok 1-2 anyázós-személyeskedős-buta komment után megráznák a ban-fát egy kicsit, csak hát kinek van kedve ilyennek foglalkozni...
Mondjuk én alapból nem értem az ilyen kommenteket.JSanyo
Mert hippi vagy 😊
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Lehet ide is be kéne vezetni a kiszavazó show-t, esküszöm még nagy sikere is lenne. Pár ilyen kapitális barom kommenttől megszabadulna ez a fórum.MCsanad
=> az adminok 1-2 anyázós-személyeskedős-buta komment után megráznák a ban-fát egy kicsit, csak hát kinek van kedve ilyennek foglalkozni...
Mondjuk én alapból nem értem az ilyen kommenteket.

több mint 13 éve
Patkany 28 — Back
Lehet ide is be kéne vezetni a kiszavazó show-t, esküszöm még nagy sikere is lenne. Pár ilyen kapitális barom kommenttől megszabadulna ez a fórum.MCsanad
Egyre rosszabb ez az egész 😐

Amikor kiderült hogy ki kell hagynom ezt a szezont, elég sokszor éreztem úgy hogy megbolondulok, felrobbanok stb stb

Az elmúlt 1-2 hónap viszont ezt a negatív érzést elmulasztotta .... :rolleyes: 😕

#22
#22
#22
"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
a steelerses hilldebandenburger edző szerint szarok vagyunkPacman
Hilderbrand edző sosem mondott ilyet és az első megnyilvánulása az volt, h megkövetelte minden ellenfelünk felé a tiszteletet. Szóval értékelném, ha megválogatnád a szavaidat.e53m62
akkor bocsi akkor a gyuribátyó mondta félre a dolgokat...vagyi elnagyzolta...xD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
MCsanad 37
Lehet ide is be kéne vezetni a kiszavazó show-t, esküszöm még nagy sikere is lenne. Pár ilyen kapitális barom kommenttől megszabadulna ez a fórum.
több mint 13 éve
arcsike 100
Ahogy arcsike is leírta a Gringos azért nyert mert jobb volt, mi sokat hibáztunk ők pedig ezt kihasználták. Köszönjük a meccset a Pécs tényleg nagyon szimpatikus volt.

Bugi#77, te meg mielőtt szarnak nevezed bármelyik csapattársamat mutass inkább fel valamit és ne csak itt szájkaratézz. És még csodálkoztok h miért vannak rossz véleménnyel az Eaglesről.Farky
Hűű de gyorsan meg tudtok sértődni ha rólatok van szó.Egy pár oldallal ezelött egy fénykép kapcsán meg szét fikáztatok minket/mikor a 90-es játékosok a csapattársam nyakán lépked/de lehet hogy kicsit elragadott a hév ezért ELNÉZÉST KÉREK MNDENKITŐL akit megbántottam.Akkor úgy fogalmaznék hogy a tapasztaltabb elsőosztályú játékosaitok nélkűl nem tudjátok megoldani a dolgokat.Ahogy Tred is írta és elég nagy pont külöbséggel kaptok ki vidéken,Pesten meg 100%.Persze ez semmit nem von le a vidéki csapatok teljesítményéből,maximális gratula nekik.
Mutassak fel valamit?Még mit?Szép öcsém én idén 43 éves leszek de az én oldalamon nem sokszor jöttetek át és nem is nagyon fogtok.Aki ismer az tudja hogy én nem csak itt net huszárkodom plüssnyuszis mamuszba 😀 Úgyhogy inkább nektek kellene felmutatni valamit hogy a "nagy fiuk" nélkül is megtudjátok oldani a dolgotok.
Ja és ezt ÉN írtam ehhez semmi köze az Eaglesnek.Bugi#77
senki nem lépkedett a csapattársad nyakán, hanem csak örömében felugrott, h megszereztük a fumblet! ha megnézed a videót láthatod, h közelében nincs az eagles játékosnak és akkor nem írkálsz majd ekkora marhaságokat! aki meg még mindig nem érti, h nem c1-esek játszanak a c2-ben, hanem c2-esek kapnak játéklehetőséget a c1-ben az simán elmegyenge, azon nem lehet segíteni! az elsőszámú irányítónk sérült volt (2. félidőben állt be pár playre), ezért akadozott az offense, a D pedig egyszerűen nem bírta felvenni a lépést tegnap a jól játszó pécsi offense-el, aminek a jópár sérült hiánya is nyomós oka volt! de korántsem arról van szó, h a "sztárjátékosok" basznának lejönni vidékre!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ahogy arcsike is leírta a Gringos azért nyert mert jobb volt, mi sokat hibáztunk ők pedig ezt kihasználták. Köszönjük a meccset a Pécs tényleg nagyon szimpatikus volt.

Bugi#77, te meg mielőtt szarnak nevezed bármelyik csapattársamat mutass inkább fel valamit és ne csak itt szájkaratézz. És még csodálkoztok h miért vannak rossz véleménnyel az Eaglesről.Farky
Hűű de gyorsan meg tudtok sértődni ha rólatok van szó.Egy pár oldallal ezelött egy fénykép kapcsán meg szét fikáztatok minket/mikor a 90-es játékosok a csapattársam nyakán lépked/de lehet hogy kicsit elragadott a hév ezért ELNÉZÉST KÉREK MNDENKITŐL akit megbántottam.Akkor úgy fogalmaznék hogy a tapasztaltabb elsőosztályú játékosaitok nélkűl nem tudjátok megoldani a dolgokat.Ahogy Tred is írta és elég nagy pont külöbséggel kaptok ki vidéken,Pesten meg 100%.Persze ez semmit nem von le a vidéki csapatok teljesítményéből,maximális gratula nekik.
Mutassak fel valamit?Még mit?Szép öcsém én idén 43 éves leszek de az én oldalamon nem sokszor jöttetek át és nem is nagyon fogtok.Aki ismer az tudja hogy én nem csak itt net huszárkodom plüssnyuszis mamuszba 😀 Úgyhogy inkább nektek kellene felmutatni valamit hogy a "nagy fiuk" nélkül is megtudjátok oldani a dolgotok.
Ja és ezt ÉN írtam ehhez semmi köze az Eaglesnek.
több mint 13 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
köszi a pécsnek a meccset, jók voltak, mi meg sajnos megint nagyon rossz napot fogtunk ki 😕
de reméljük a rájátszásban visszavághatunk 😊arcsike
Én is remélem, hogy arájátszásban lesz lehetőségetek, mert az azt jelenti, hogy bent vagyunk, veletek meg szívesen játszanék újra, mert nagyon sportszerűek voltatok. Köszi még egyszer a meccset!

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ahogy arcsike is leírta a Gringos azért nyert mert jobb volt, mi sokat hibáztunk ők pedig ezt kihasználták. Köszönjük a meccset a Pécs tényleg nagyon szimpatikus volt.

Bugi#77, te meg mielőtt szarnak nevezed bármelyik csapattársamat mutass inkább fel valamit és ne csak itt szájkaratézz. És még csodálkoztok h miért vannak rossz véleménnyel az Eaglesről.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szivemből szóltál tesó,teljesen igazad van.Nem tudok helyesen írni??Leszarom én csak egy Csepeli vidéki gyerek vagyok 😊 😀Bugi#77
Szerény személyem is Csepeli 😀FViktor93
Há mán Csepel is vidék? Gyááá! 😊Atari
Hát persze "SZIGETORSZÁG" 😀 😀
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Tata meccsről esetleg tud valaki végeredményt?
Arcsike,én is örülnék ha találkoznánk rájátszásban! 😊zsolti_23
46-20ra nyert a Tata, ha jól tévedek 😊Zorddd
Ez így van, jobbulást a sérülteknek mindkét oldalon! Beleértve magamat is😉



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Tata meccsről esetleg tud valaki végeredményt?
Arcsike,én is örülnék ha találkoznánk rájátszásban! 😊zsolti_23
46-20ra nyert a Tata, ha jól tévedek 😊Zorddd
Zordddd!
ment pm!
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Tata meccsről esetleg tud valaki végeredményt?
Arcsike,én is örülnék ha találkoznánk rájátszásban! 😊zsolti_23
46-20ra nyert a Tata, ha jól tévedek 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Tata meccsről esetleg tud valaki végeredményt?
Arcsike,én is örülnék ha találkoznánk rájátszásban! 😊
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Szivemből szóltál tesó,teljesen igazad van.Nem tudok helyesen írni??Leszarom én csak egy Csepeli vidéki gyerek vagyok 😊 😀Bugi#77
Szerény személyem is Csepeli 😀FViktor93
Há mán Csepel is vidék? Gyááá! 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
arcsike 100
köszi a pécsnek a meccset, jók voltak, mi meg sajnos megint nagyon rossz napot fogtunk ki 😕
de reméljük a rájátszásban visszavághatunk 😊
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szivemből szóltál tesó,teljesen igazad van.Nem tudok helyesen írni??Leszarom én csak egy Csepeli vidéki gyerek vagyok 😊 😀Bugi#77
Szerény személyem is Csepeli 😀
több mint 13 éve
kisember 63
Köszönjük a mérkőzést a Wildfires-nek, és a fair játékot.