Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jászberény Wolverines vs. Eger Heroes képek Gémesi Balázstól: http://www.facebook.com/jaszberenywolverines#!/album.php?fbid=10150155579136242&id=208541386241&aid=291410 😉
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Mi is ott voltunk 😀 Hallottál Iván???JUNIOR#46
Ő lehet nem hallotta, de páran láttunk titeket.
És mintha ukrán szavakat is hallottunk volna 😀apó
Szerintem tök jó volt 😀 😀 😀
Akkor azok mi voltunk 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És mi lenne ha játékra figyelnétek a szurkolók helyett?
Én még 1 meccsen sem halottam a szurkolók hangját és a speakert sem. Mással voltam elfoglalva. Próbáljátok ki.
(a szurkolókkal meg nem lehet mit csinálni, nehogy bárki azt higgye, hogy "náluk" nincsenek "ilyenek")Teddy
Nem a meccs közben hallottam, amit hallottam. De igenis lehet mit csinálni az ilyen szurkolókkal. És hidd el, fogok is, ha lefújás után még egyszer bátornak fogja érezni magát a kisgyerekes anyukák között, miközben tántorogva toporog a saját hányásában az ellenfeleitek anyját szidva az ilyen büdösgyökér.

Ez nem gurulósfoci meccs, szóval oldjátok meg, hogy ezek a saturészeg faszok vmi nekik elkerített részen sikítozhassanak.
De nemsokára megkapom a képeket, és ide is felrakom, hogy megismehetsd a saját szurkolódat, ha már meccsen nem látod.

Ui.: Attól, hogy becsukod a szemed, meg a füled meccen, attól még vannak ilyen kis barátaid.e53m62
Sztem ezen ne kezdjük el vitázni, mert amikor még be sem jöttek a srácok a pályára, már akkor ment a Rebels szidás...
Nem az én szurkolóim és nekem sem tetszett amit csináltak, de ott volt 4-5 biztonsági ember a pályátokon, ki lehet őket tenni...

Ui.: A szemem és a fülem nagyon is nyitva van, de nem izgat mit csinálnak a szurkolók (sem a mieink, sem az ellenfélé), mert az nem a játékosok dolga. Mellesleg, meg ne hívd őket kis barátaimnak, mert nem ismerem őket.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mi is ott voltunk 😀 Hallottál Iván???JUNIOR#46
Ő lehet nem hallotta, de páran láttunk titeket.
És mintha ukrán szavakat is hallottunk volna 😀
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Mi is ott voltunk 😀 Hallottál Iván???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Ha mi tudunk vigyázni a saját szurkolóink szájára, akkor ti is vigyázzatok a saját "nyájatokra".

e53m62
hát ezt inkább ne írtad volna....Busy
Ja persze. Te vagy az, aki részegen a junior meccsen ölelgetted a fákat...

De a felmenőidet akkor sem szidta senki.e53m62
Istenkém... volt már bármi a világon ami miatt te nem háborogtál?

És mit csináljanak az iylen szurkolokkal? Adják ki a képét a 40kg-s jegyszedö lánynak h ne engedje be a meccsre, vagy csak akkor jöhet ha elötte megigéri h rendesen viselkedik?
nagyobb bajod sose leygen! Legközelebb menj oda a lefijás pillanatában, verd agyon és tiltasd el magad 2 évre!

Crushers #12
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ha mi tudunk vigyázni a saját szurkolóink szájára, akkor ti is vigyázzatok a saját "nyájatokra".

e53m62
hát ezt inkább ne írtad volna....Busy
Ja persze. Te vagy az, aki részegen a junior meccsen ölelgetted a fákat...

De a felmenőidet akkor sem szidta senki.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Busy 95 — El Presiden†e
Ha mi tudunk vigyázni a saját szurkolóink szájára, akkor ti is vigyázzatok a saját "nyájatokra".

e53m62
hát ezt inkább ne írtad volna....

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
És mi lenne ha játékra figyelnétek a szurkolók helyett?
Én még 1 meccsen sem halottam a szurkolók hangját és a speakert sem. Mással voltam elfoglalva. Próbáljátok ki.
(a szurkolókkal meg nem lehet mit csinálni, nehogy bárki azt higgye, hogy "náluk" nincsenek "ilyenek")Teddy
Nem a meccs közben hallottam, amit hallottam. De igenis lehet mit csinálni az ilyen szurkolókkal. És hidd el, fogok is, ha lefújás után még egyszer bátornak fogja érezni magát a kisgyerekes anyukák között, miközben tántorogva toporog a saját hányásában az ellenfeleitek anyját szidva az ilyen büdösgyökér.

Ez nem gurulósfoci meccs, szóval oldjátok meg, hogy ezek a saturészeg faszok vmi nekik elkerített részen sikítozhassanak.
De nemsokára megkapom a képeket, és ide is felrakom, hogy megismehetsd a saját szurkolódat, ha már meccsen nem látod.

Ui.: Attól, hogy becsukod a szemed, meg a füled meccen, attól még vannak ilyen kis barátaid.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mivel nem érted, ezért lefordítom neked magyarra:

Ha még egyszer az anyámat szidja bármelyik szurkolótok, nem érdekel mi jár érte, sisakkal fogom kiverni a fogait, bármekkora kopasz seggfej.

Ha mi tudunk vigyázni a saját szurkolóink szájára, akkor ti is vigyázzatok a saját "nyájatokra".

Mentségetekre legyen mondva, csak cirka 5 db ilyen paraszt volt köztetek.e53m62
Köztem nem, csak, hogy értsd játékos vagyok... A felháborodásod jogos és megértem, személy szerint én erről nem tudtam más nevében meg nem beszélhetek, a túl oldalt nem lehetett hallani...Medoweb
Akkor nem csak a mi meccseinken volt eddig ilyen egy-két Rebels szurkoló jól van 😀 Van a nagydarab mélyhangú ( "21-ért adom a nyúlat" ) és az ellentéte a fülrepesztően magashangú hölgy ( aki egy kicsit trágárabb a nagydarabnál ). Én rájuk emlékszem.NightBoY
És mi lenne ha játékra figyelnétek a szurkolók helyett?
Én még 1 meccsen sem halottam a szurkolók hangját és a speakert sem. Mással voltam elfoglalva. Próbáljátok ki.
(a szurkolókkal meg nem lehet mit csinálni, nehogy bárki azt higgye, hogy "náluk" nincsenek "ilyenek")
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Nem kannás volt, jó féle házi 😉Medoweb
Mivel nem érted, ezért lefordítom neked magyarra:

Ha még egyszer az anyámat szidja bármelyik szurkolótok, nem érdekel mi jár érte, sisakkal fogom kiverni a fogait, bármekkora kopasz seggfej.

Ha mi tudunk vigyázni a saját szurkolóink szájára, akkor ti is vigyázzatok a saját "nyájatokra".

Mentségetekre legyen mondva, csak cirka 5 db ilyen paraszt volt köztetek.e53m62
Köztem nem, csak, hogy értsd játékos vagyok... A felháborodásod jogos és megértem, személy szerint én erről nem tudtam más nevében meg nem beszélhetek, a túl oldalt nem lehetett hallani...Medoweb
Akkor nem csak a mi meccseinken volt eddig ilyen egy-két Rebels szurkoló jól van 😀 Van a nagydarab mélyhangú ( "21-ért adom a nyúlat" ) és az ellentéte a fülrepesztően magashangú hölgy ( aki egy kicsit trágárabb a nagydarabnál ). Én rájuk emlékszem.

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem kannás volt, jó féle házi 😉Medoweb
Mivel nem érted, ezért lefordítom neked magyarra:

Ha még egyszer az anyámat szidja bármelyik szurkolótok, nem érdekel mi jár érte, sisakkal fogom kiverni a fogait, bármekkora kopasz seggfej.

Ha mi tudunk vigyázni a saját szurkolóink szájára, akkor ti is vigyázzatok a saját "nyájatokra".

Mentségetekre legyen mondva, csak cirka 5 db ilyen paraszt volt köztetek.e53m62
Köztem nem, csak, hogy értsd játékos vagyok... A felháborodásod jogos és megértem, személy szerint én erről nem tudtam más nevében meg nem beszélhetek, a túl oldalt nem lehetett hallani...
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Nem kannás volt, jó féle házi 😉Medoweb
Mivel nem érted, ezért lefordítom neked magyarra:

Ha még egyszer az anyámat szidja bármelyik szurkolótok, nem érdekel mi jár érte, sisakkal fogom kiverni a fogait, bármekkora kopasz seggfej.

Ha mi tudunk vigyázni a saját szurkolóink szájára, akkor ti is vigyázzatok a saját "nyájatokra".

Mentségetekre legyen mondva, csak cirka 5 db ilyen paraszt volt köztetek.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
racsy 45
http://www.youtube.com/watch?v=YBQYryil9w0
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
http://www.youtube.com/watch?v=YBQYryil9w0

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát, ez lett. Betlizett egyet ma az offensünk.

1. negyed: 0:0
2. negyed: 0:0
3. negyed: 0:9 (1 TD, meg 1 safety)
4. negyed: 0:3 (1 field gool)
Végeredmény: 0:12 oda.

Remélem a rájátszásban találkozunk megint. Gratula nekik.

Ui.: Néhány Rebels szurkoló annyira felbátorodott a kannás bortól, hogy sikerült emberi mivoltát elhagyni. Mondjuk arra tippeltünk, hogy gurulós focin szocializálódtak, de mindegy. Ha a pályatakarítás után megtaláljuk az elhagyott modorukat, hová küldjük? 😀e53m62
Nem kannás volt, jó féle házi 😉

Jó meccs volt, remélem gyakrabban össze fut még a két csapat!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pancevo Panthers - Budapest Cowboys: 10-9 😕bpcj97
végén 1 vagy 2 pontra mentetek?tudu28
http://www.budapestcowboys.com/content/?p=2000&langswitch_lang=hu
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Pécs
Kedden elkezdődik a Pollack rektorhét. 16:00-tól 17:45-ig Gringos bemutató a PMMK foci és kosárpályáján.
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Hát, ez lett. Betlizett egyet ma az offensünk.

1. negyed: 0:0
2. negyed: 0:0
3. negyed: 0:9 (1 TD, meg 1 safety)
4. negyed: 0:3 (1 field gool)
Végeredmény: 0:12 oda.

Remélem a rájátszásban találkozunk megint. Gratula nekik.

Ui.: Néhány Rebels szurkoló annyira felbátorodott a kannás bortól, hogy sikerült emberi mivoltát elhagyni. Mondjuk arra tippeltünk, hogy gurulós focin szocializálódtak, de mindegy. Ha a pályatakarítás után megtaláljuk az elhagyott modorukat, hová küldjük? 😀

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Wolverines - Heroes 12-6!
A negyedik negyed legvégéig 0-0 volt az állás, kb. 2 perc volt még hátra, mikor megszerezte a vezetést az Eger egy futásból, az extránál 2 pontért akartak passzolni, de ezt kivédekezték a Rozsomákok! A Wolverines ellentámadásánál jól működött a time management és főleg a visszatért Piroska Norbert féle futások is, így egyből egyenlíteni tudott a Wolverines. Bábosik Péter vitte be végül a labdát az end zone-ba. Az extra a hazai oldalon is kimaradt, így 6-6-nál hosszabbításra került sor, amit az Eger kezdhetett, de nem tudtak pontot szerezni első labdabirtoklásukból, ahogy a Wolverines sem. Jött a második labdabirtoklás Wolverines részről, ebből egy first down után Piroska Norbert futott egy TD-t (extra kimaradt), miután korábban már Bábosik Péter kétszer is egymás után ugyanúgy Sárközi Péter kezébe dobta a labdát az endzone-ba, de egyiket sem adták meg a játékvezetők... Piroska TD-jére az Eger már nem tudott válaszolni utolsó labdabirtoklásából, így 12-6 lett a végeredmény.

Izgalmas meccs volt, örülhet, aki látta! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Steelers-Rebels 0-12

Köszönjük a Miskolcnak, jó meccs volt!Rebel 70
tényleg nem volt rossz, bár kibaszott hideg volt
grat
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Steelers-Rebels 0-12

Köszönjük a Miskolcnak, jó meccs volt!
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DeEdG_n6-_z8&h=23e3c


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Tegnap láthattam a csillag születik című király műsorban feltűnni hurricans-es lánykákat? ha igen akk sikerek vannak?

Crushers #12
több mint 13 éve
tudu28 152
Pancevo Panthers - Budapest Cowboys: 10-9 😕bpcj97
végén 1 vagy 2 pontra mentetek?

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901