Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
LOL ez mi?

Ez még viccnek is rossz! Ezt kellett volna akkor tenni mind a 6 játékosnak a Predators vs Wolverines meccsen aztán akkor majd egyszer lett volna egy fegyelmi bizottsági ügy ami ilyen hülye szöveggel elmaszatolná az egész dolgot...

Amúgy is két fővel működik a FEB ami teljesen szabálytalan. Azt hiszem 5 tag kéne minimum!
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Biztos az én készülékemben van a hiba, de kurvára hiányosnak találom ezt a határozatot:

http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110414-005-FEB%202011-%20petercsaba.pdf

Egyrészt sehol sem lelem benne az eltiltásról szóló részt.
Másrészt a határozat lényegi része mintha hiányozna, a "1." pont után.

De most tényleg: ez a legjobb, amivel elő tudott állni a FEB? Vagy a hétvégi meccsen még kell a játékos?

És a legfontosabb kérdés: ha én is összepakolok félidőben, aztán lefújás után elszaladok, akkor nekem is csak ilyen ejnye-bejnye lesz írásban? Mert akkor a faszom fog vergődni a TUE engedélyek beszerzésével.e53m62
hát ez egy nagy semmi! Nem kivánom h tiltsák el, de a többiekkel szemben tényleg nem fair. És ha valóban elfutott a mintavétel elött, akkor az sem volt véletlenül.....
innentől ez no comment.... 😕

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Biztos az én készülékemben van a hiba, de kurvára hiányosnak találom ezt a határozatot:

http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110414-005-FEB%202011-%20petercsaba.pdf

Egyrészt sehol sem lelem benne az eltiltásról szóló részt.
Másrészt a határozat lényegi része mintha hiányozna, a "1." pont után.

De most tényleg: ez a legjobb, amivel elő tudott állni a FEB? Vagy a hétvégi meccsen még kell a játékos?

És a legfontosabb kérdés: ha én is összepakolok félidőben, aztán lefújás után elszaladok, akkor nekem is csak ilyen ejnye-bejnye lesz írásban? Mert akkor a faszom fog vergődni a TUE engedélyek beszerzésével.e53m62
Érdekes.
Ez alapján simán megúszta.
Evvel precedenst teremtett a fegyelmi bizottság.
Kíváncsi leszek a ha más is elfut a mintavétel elöl milyen büntetést kap.
Evvel köszönő viszonyban sincs hogy a nyíregyházi játékos aki megtagadta a mintaadást milyen büntetést kapott s a fegyelmi vétség hasonló.
Érdekes.
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Biztos az én készülékemben van a hiba, de kurvára hiányosnak találom ezt a határozatot:

http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110414-005-FEB%202011-%20petercsaba.pdf

Egyrészt sehol sem lelem benne az eltiltásról szóló részt.
Másrészt a határozat lényegi része mintha hiányozna, a "1." pont után.

De most tényleg: ez a legjobb, amivel elő tudott állni a FEB? Vagy a hétvégi meccsen még kell a játékos?

És a legfontosabb kérdés: ha én is összepakolok félidőben, aztán lefújás után elszaladok, akkor nekem is csak ilyen ejnye-bejnye lesz írásban? Mert akkor a faszom fog vergődni a TUE engedélyek beszerzésével.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
kisember 63
Utólag lehet még a bajnokságba játékost nevezni?shawnka
Nevezni lehet, amennyiben febr. 28 előtt már leigazolták.kisember
Új játékost igazolni is lehet szezon közben, meg nevezni is. Ha például egy junior korú játékos szezon közben tölti be a felnőtt bajnokság alsó korhatárát, akkor ezt követően lehet neki még versenyengedélyt kérni és a hátralévő meccseken pályára is léphet.Kori
A leigazolást tavaly nem engedte a szabályzat, azóta változott? Csak ha volt leigazolt játékosod, azt nevezhetted később. (mondjuk le volt igazolva, de nem volt sportorvosija, vagy nem volt befizetve a játékosengedélye, stb...)
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Utólag lehet még a bajnokságba játékost nevezni?shawnka
Nevezni lehet, amennyiben febr. 28 előtt már leigazolták.kisember
Új játékost igazolni is lehet szezon közben, meg nevezni is. Ha például egy junior korú játékos szezon közben tölti be a felnőtt bajnokság alsó korhatárát, akkor ezt követően lehet neki még versenyengedélyt kérni és a hátralévő meccseken pályára is léphet.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm csak azért kérdeztem mert szerintem ez nem jó így abból a szempontból, hogy a mi hozzátartózóinknak is ezret kell fizetni akik tuti csak a második meccsre jönnének ki, mondván, hogy megnézhettétek volna az elsőt is ennyiért de érthető, hogy ezt mért találtátok ki csak a második meccses csapatok így mindig szívnak egy kicsit szerintem.
Köszi még egyszer a választ! 😊69
Ha csak egy meccs lenne és 1000 lenne a belépő, akkor is kupeckednél itt? mert egyébként ennyi szokott kb lenni egy meccs. Vedd úgy, hogy 1 meccs 1000 HUF és ajándékba kapod a második meccset, mint törzsvendég. A spúr kisstílű mindenedet...Bálint #15
Ha figyeltél volna akkor tudnád, hogy a hozzátartozók miatt kérdeztem mert nekem egy fillérembe se fog kerülni! 😛 Egyébként csak ez a szöveg amit szoktak használni, hogy a két meccs 1000FT talán rosszul értelmeztem és nem vagyok annyira képbe a jegyárakkal kapcsolatban mert nincs módom sajnos rendszereken kijárni.
Ja és még annyit, hogy a mi hazai rendezésű meccseink ingyenesek de mondjuk azt neked nem ajánlom mert ott sok lehet a spúr meg kisstílű emberke és kösz a kedves választ. 😊69
figyeltem, tudom hogy miért kérdezted, de bármikor állok rendelkezésedre, ha be kell szólni 😊 örülök, hogy nálatok nem kell jegyet venni, sajnos mi ezt nem tehetjük meg
több mint 13 éve
kisember 63
Utólag lehet még a bajnokságba játékost nevezni?shawnka
Nevezni lehet, amennyiben febr. 28 előtt már leigazolták.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Utólag lehet még a bajnokságba játékost nevezni?
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ezen behaltam:

"Lehet hogy csak a meccs egyoldalúsága, lehet hogy az Ultragáz vagy mi nevű egyslágeres (vagy az sem, végülis Kyle Troy óta tudjuk, hogy a taigetosz szindrómás embereket könnyen lehet a showbizniszbe beidomítani érdemi produktum nélkül is) tinisuna formáció sokkolta a nézőket..."

Innen:
http://amerikaifoci.blogspot.com/2011/04/hurricanes-bulldogs.html

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Nem Cowboys, hanem közös rendezés. És egységesen 1000, akár egy meccset nézel meg, akár kettőt.mikie
Köszönöm csak azért kérdeztem mert szerintem ez nem jó így abból a szempontból, hogy a mi hozzátartózóinknak is ezret kell fizetni akik tuti csak a második meccsre jönnének ki, mondván, hogy megnézhettétek volna az elsőt is ennyiért de érthető, hogy ezt mért találtátok ki csak a második meccses csapatok így mindig szívnak egy kicsit szerintem.
Köszi még egyszer a választ! 😊69
Ha csak egy meccs lenne és 1000 lenne a belépő, akkor is kupeckednél itt? mert egyébként ennyi szokott kb lenni egy meccs. Vedd úgy, hogy 1 meccs 1000 HUF és ajándékba kapod a második meccset, mint törzsvendég. A spúr kisstílű mindenedet...Bálint #15
Ha figyeltél volna akkor tudnád, hogy a hozzátartozók miatt kérdeztem mert nekem egy fillérembe se fog kerülni! 😛 Egyébként csak ez a szöveg amit szoktak használni, hogy a két meccs 1000FT talán rosszul értelmeztem és nem vagyok annyira képbe a jegyárakkal kapcsolatban mert nincs módom sajnos rendszereken kijárni.
Ja és még annyit, hogy a mi hazai rendezésű meccseink ingyenesek de mondjuk azt neked nem ajánlom mert ott sok lehet a spúr meg kisstílű emberke és kösz a kedves választ. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Részemről is gratula a Pécsnek, szép volt fiúk!

Szeretném kérdezni egy illetékestől, hogy a jövő vasárnapi cowboys rendezésű dupla meccs közül ha csak a másodikat szeretné valaki megnézni annak is ezer rúppó a beugró.
Kalo?69
Nem Cowboys, hanem közös rendezés. És egységesen 1000, akár egy meccset nézel meg, akár kettőt.mikie
Köszönöm csak azért kérdeztem mert szerintem ez nem jó így abból a szempontból, hogy a mi hozzátartózóinknak is ezret kell fizetni akik tuti csak a második meccsre jönnének ki, mondván, hogy megnézhettétek volna az elsőt is ennyiért de érthető, hogy ezt mért találtátok ki csak a második meccses csapatok így mindig szívnak egy kicsit szerintem.
Köszi még egyszer a választ! 😊69
Ha csak egy meccs lenne és 1000 lenne a belépő, akkor is kupeckednél itt? mert egyébként ennyi szokott kb lenni egy meccs. Vedd úgy, hogy 1 meccs 1000 HUF és ajándékba kapod a második meccset, mint törzsvendég. A spúr kisstílű mindenedet...
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Köszi a két csapatnak, megkaptam a nagy felbontású logókat, így a fenti plakátot javítottam.NightBoY
Egy apró észrevétel: a Vajda Péter utcában ne keressen senki 38-at, mert nincs. Helyesen: 38.440, és ez helyrajzi szám. 😀mikie
EZ ugye a Cowboy-ok pályája, ahol a junior döntő is megrendezésre került?kutya23c
Igen.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hétvégén lesz Dunaújv Szolnok meccs?
Pontosabban, megrendezik?chad revis
Nem lesz.
több mint 13 éve
chad revis 15
Hétvégén lesz Dunaújv Szolnok meccs?
Pontosabban, megrendezik?



Eger Heroes #50
JB Wolverines #51
Manchester Titans #15
több mint 13 éve
kutya23c 223
Köszi a két csapatnak, megkaptam a nagy felbontású logókat, így a fenti plakátot javítottam.NightBoY
Egy apró észrevétel: a Vajda Péter utcában ne keressen senki 38-at, mert nincs. Helyesen: 38.440, és ez helyrajzi szám. 😀mikie
EZ ugye a Cowboy-ok pályája, ahol a junior döntő is megrendezésre került?

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
mikie 39
Köszi a két csapatnak, megkaptam a nagy felbontású logókat, így a fenti plakátot javítottam.NightBoY
Egy apró észrevétel: a Vajda Péter utcában ne keressen senki 38-at, mert nincs. Helyesen: 38.440, és ez helyrajzi szám. 😀
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Köszi a két csapatnak, megkaptam a nagy felbontású logókat, így a fenti plakátot javítottam.

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Ha tisztességesek a szándékaid akkor elárulom de szigorú magatartási kötelezettség jár a viselésével. 😂69
Jászberényi vagyok, nem ígérhetek semmit! 😀 😂
Alkohol mennyiség függvénye! 😀 :cool:barbárJW
Meg ugye jászberényi csak akkor veszélyes a köznyugalomra, ha már a pólóját is levetette! 😊vadibandi
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Hol lehet Eagles-ös pólót rendelni?
Vagy a helyszínen lehet venni esetleg? 😀😛barbárJW
Ha tisztességesek a szándékaid akkor elárulom de szigorú magatartási kötelezettség jár a viselésével. 😂69
Jászberényi vagyok, nem ígérhetek semmit! 😀 😂
Alkohol mennyiség függvénye! 😀 :cool:barbárJW
Meg ugye jászberényi csak akkor veszélyes a köznyugalomra, ha már a pólóját is levetette! 😊




több mint 13 éve
mikie 39
Hibás mindkét fájl, próbáltam már letölteni.NightBoY
Javítva. Töltheted.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Hibás mindkét fájl, próbáltam már letölteni.NightBoY
Akkor dobok egyet PM-ben 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Hibás mindkét fájl, próbáltam már letölteni.

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Egy ezres, dupla izgalom.
Megérdemled.
😀 😀
Tetszik a stílusa. Képi és szövegi is 😊 Bár talán a C2 és a Wildfires logóját is túlnagyítottam volna kicsit, úgy, ahogy a többitNatloz
Sajnos mindkét lógót csak a google képkeresőből tudtam "nyúlni" kb 150px-es nagyságban, így sem tökéletes a minőségük de ha tovább nagyítom akkor tényleg nagyon csúnya lett volna. ( először úgy akartam csak csúnya volt )

A

szerk.: ha valakinek van nagyméretű wildfires és/vagy cowboys lógója ne habozzon, dobja át nekem és gyorsan kijavítom.NightBoY
http://www.budapestcowboys.com/content/?page_id=1739&langswitch_lang=hu
elvileg itt van logó 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Egy ezres, dupla izgalom.
Megérdemled.
😀 😀
Tetszik a stílusa. Képi és szövegi is 😊 Bár talán a C2 és a Wildfires logóját is túlnagyítottam volna kicsit, úgy, ahogy a többitNatloz
Sajnos mindkét lógót csak a google képkeresőből tudtam "nyúlni" kb 150px-es nagyságban, így sem tökéletes a minőségük de ha tovább nagyítom akkor tényleg nagyon csúnya lett volna. ( először úgy akartam csak csúnya volt )

A

szerk.: ha valakinek van nagyméretű wildfires és/vagy cowboys lógója ne habozzon, dobja át nekem és gyorsan kijavítom.

You should know I bleed blue...