Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Kalo 137
Semmit nem von le a Sharks-Gorillaz-Crushers érdemeiből ugyan, de nincs címvédő, mert az Interligának ez az első éve, a Klek tavaly a Challenge Cup-ot nyerte.
Ezzel együtt nagyon jót játszott tegnap a hazai csapat, sokkal jobbak voltak, mint a Klek, gratula nekik!

Győr Sharks 48-6 Klek KnightsDavzone
hatalmas gratula!! így elkalapálni a gyözlemmel nyitó címvédőt!!!
szép voltRicsi56
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Győr Sharks 48-6 Klek KnightsDavzone
hatalmas gratula!! így elkalapálni a gyözlemmel nyitó címvédőt!!!
szép volt

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
" sportoló írásbeli megrovásba részesül a sikertelen mintavételek során tanúsított
magtartása miatt,"

A tény az tény..😀 ez egy fél kész valami nem? nincs befejezve, sem aláírva...stb....


http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110414-005-FEB%202011-%20petercsaba.pdf
....
További figyelmezetés!
Vigyázzatok.... a FEB írásbeli megkeresésessel fog élni!
Ez azért tényleg röhej.MCsanad
HTW
1. a wordben van helyesírás-ellenőrző, érdemes bekapcsolni, hogy ne legyen minden mellékmondatban hiba
2. sikertelen mintavétel során milyen magatartást tanúsít valaki? hiszen ott se volt...
+1. a magtartás szó is vicces, főleg a mintavétellel egy környezetben... azt hittem vizeletmintát kell adni

sajnos igaza van annak, aki azt írta: félidőben összepakolni és otthon tusolni (és a whereabout se kell kitölteni)

nem jó üzenet ez, tisztelt FEB
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Én csak azt nem értem hogy mi telt ennyi időbe hogy egy ilyen határozatot megírjanak???
A tigers-es fiúk ehhez képest hamar megkapták a büntetést...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Ferron 72
Most komolyan ez a határozat... ez vicc tényleg. Egyébként olyan mintha a szövetség olvasta volna a topicot és észbe kaptak a hozzászólások miatt, hogy bszki ezt elqrtuk, nem zártuk (nem akartuk) lezárni az ügyét.
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
HÁT IGEN URAIM ÉVEK TELTEK EL ÉS IGAZI ELŐRE LÉPÉS AZÓTA SEM TÖRTÉNT.SZÁNALMAS.! DE ISMÉT A RÉGI NÓTA,ÍGY AZ EMBER KEDVÉT VESZIK EL! PL BUDAPEST GIANTS 2005-BEN!VANNAK DOLGOK AMIK NEM ÉVÜLNEK ELL UGYE TISZTELT XY !BOCSÁNAT HOGY ZAVARTAM URAIM! 😕BÁNÁS-FAJT IMRE
Kicsit több infót, légy szíves! Ez így nagyon rébuszos. Konkrétumokat kérnénk.

Kíváncsi vagyok, h mióta tart az uralom!

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
HÁT IGEN URAIM ÉVEK TELTEK EL ÉS IGAZI ELŐRE LÉPÉS AZÓTA SEM TÖRTÉNT.SZÁNALMAS.! DE ISMÉT A RÉGI NÓTA,ÍGY AZ EMBER KEDVÉT VESZIK EL! PL BUDAPEST GIANTS 2005-BEN!VANNAK DOLGOK AMIK NEM ÉVÜLNEK ELL UGYE TISZTELT XY !BOCSÁNAT HOGY ZAVARTAM URAIM! 😕BÁNÁS-FAJT IMRE
Jelentkezzen aki ezt értette!deacon75
vagy aki tud segíteni kiszedni a beragadt caps lockot

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Győr Sharks 48-6 Klek Knights
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az osztrák bajnokságban 42-21re nyert a Hurricanes, hazai pályán a Zagreb Patriots ellen 😊
grat nekik és további szép sikereket
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
HÁT IGEN URAIM ÉVEK TELTEK EL ÉS IGAZI ELŐRE LÉPÉS AZÓTA SEM TÖRTÉNT.SZÁNALMAS.! DE ISMÉT A RÉGI NÓTA,ÍGY AZ EMBER KEDVÉT VESZIK EL! PL BUDAPEST GIANTS 2005-BEN!VANNAK DOLGOK AMIK NEM ÉVÜLNEK ELL UGYE TISZTELT XY !BOCSÁNAT HOGY ZAVARTAM URAIM! 😕BÁNÁS-FAJT IMRE
Jelentkezzen aki ezt értette!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
HÁT IGEN URAIM ÉVEK TELTEK EL ÉS IGAZI ELŐRE LÉPÉS AZÓTA SEM TÖRTÉNT.SZÁNALMAS.! DE ISMÉT A RÉGI NÓTA,ÍGY AZ EMBER KEDVÉT VESZIK EL! PL BUDAPEST GIANTS 2005-BEN!VANNAK DOLGOK AMIK NEM ÉVÜLNEK ELL UGYE TISZTELT XY !BOCSÁNAT HOGY ZAVARTAM URAIM! 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A baj nem az, hogy itt bármi megtörténhet, hanem az, hogy meg is történik... :rolleyes: :/
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Ez a felvetés tovább vetíthető lehet.....ne....sok mindenre


Egyáltalán legitimek azok a döntések és határozatok, amiket egy nem megfelelő létszámú bizottság hozott?e53m62

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Egyáltalán legitimek azok a döntések és határozatok, amiket egy nem megfelelő létszámú bizottság hozott?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
" sportoló írásbeli megrovásba részesül a sikertelen mintavételek során tanúsított
magtartása miatt,"

A tény az tény..😀 ez egy fél kész valami nem? nincs befejezve, sem aláírva...stb....


http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110414-005-FEB%202011-%20petercsaba.pdf
....
További figyelmezetés!
Vigyázzatok.... a FEB írásbeli megkeresésessel fog élni!
Ez azért tényleg röhej.MCsanad

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Őszintén ki látta elfutni a kiválasztott játékost akiről most itt szó van!?Harris
Őszintén? a csapattársai például...
több mint 13 éve
MCsanad 37
http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110414-005-FEB%202011-%20petercsaba.pdf
....
További figyelmezetés!
Vigyázzatok.... a FEB írásbeli megkeresésessel fog élni!
Ez azért tényleg röhej.
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Őszintén ki látta elfutni a kiválasztott játékost akiről most itt szó van!?Harris
Nem tudom ki látta, hogy tényleg futott-e, vagy alagúton keresztül menekült, esetleg helikopter menekítette-e ki, vagy egy kisbusznyi rendőr formált SÜN-t körülötte, és úgy ment el, vagy csak szimplán felvette a cuccát, és beült a kocsijába.
De határozat is van róla, hogy 2x is elmulasztotta a kötelességét, másodjára ráadásul az általa megadott helyszínre, és időpontra nem ment el, így duplán is elkövette a doppingvétséget. Itt a hivatalos írás:
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20101116-2010-11-15%20elnokseg%202010-032%20hatarozat.pdf

Egy ilyen súlyos doppingvétség után mégis kapott fél évet, hogy biztos kiürüljön minden a szervezetéből akármi is lesz, és persze meg kell ígérnie, hogy ilyen többet tényleg sosem fordul elő becsszóra.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ugye-ugye... Egyenlők közt is vannak egyenlőbbek... Én kis naiv azt hittem, hogy ennél az esetnél nem merik meglépni ezt, de úgy látszok tévedtem.
Ezek után akkor, ha valakit szólítanak mintavételre, akkor szimplán bemutathat az ellenőrnek, és elsétálhat? Jó tudni. Már komolyan kezdem sajnálni a nyíregyházi eltiltottat, mert ő legalább volt annyira "gerinces", hogy megtagadta a mintaadást, aki viszont tovább sunyiskodik, az már megint megússza egy ejnye-bejnyével. Ez a magyar valóság 😐 😕Natloz
Hát igen, ez egy nagy nulla döntés!
Akkor függesszék fel a Nyíregyházi játékosok büntetését is 2 évre, aztán ejnye-bejnyézzék le őket is!

Szánalmas ez az egész! Nem kellene már ezt hagyni! Vagy egyenlő feltételek legyenek vagy akkor mondjuk ki, hogy a Wolvesnak mindent lehet, a többieknek meg kuss van!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Őszintén ki látta elfutni a kiválasztott játékost akiről most itt szó van!?
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Biztos az én készülékemben van a hiba, de kurvára hiányosnak találom ezt a határozatot:

http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110414-005-FEB%202011-%20petercsaba.pdf

Egyrészt sehol sem lelem benne az eltiltásról szóló részt.
Másrészt a határozat lényegi része mintha hiányozna, a "1." pont után.

De most tényleg: ez a legjobb, amivel elő tudott állni a FEB? Vagy a hétvégi meccsen még kell a játékos?

És a legfontosabb kérdés: ha én is összepakolok félidőben, aztán lefújás után elszaladok, akkor nekem is csak ilyen ejnye-bejnye lesz írásban? Mert akkor a faszom fog vergődni a TUE engedélyek beszerzésével.e53m62
Ugye-ugye... Egyenlők közt is vannak egyenlőbbek... Én kis naiv azt hittem, hogy ennél az esetnél nem merik meglépni ezt, de úgy látszok tévedtem.
Ezek után akkor, ha valakit szólítanak mintavételre, akkor szimplán bemutathat az ellenőrnek, és elsétálhat? Jó tudni. Már komolyan kezdem sajnálni a nyíregyházi eltiltottat, mert ő legalább volt annyira "gerinces", hogy megtagadta a mintaadást, aki viszont tovább sunyiskodik, az már megint megússza egy ejnye-bejnyével. Ez a magyar valóság 😐 😕

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
http://www.youtube.com/watch?v=SSVR_6gkhgc



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Biztos az én készülékemben van a hiba, de kurvára hiányosnak találom ezt a határozatot:

http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110414-005-FEB%202011-%20petercsaba.pdf

Egyrészt sehol sem lelem benne az eltiltásról szóló részt.
Másrészt a határozat lényegi része mintha hiányozna, a "1." pont után.

De most tényleg: ez a legjobb, amivel elő tudott állni a FEB? Vagy a hétvégi meccsen még kell a játékos?

És a legfontosabb kérdés: ha én is összepakolok félidőben, aztán lefújás után elszaladok, akkor nekem is csak ilyen ejnye-bejnye lesz írásban? Mert akkor a faszom fog vergődni a TUE engedélyek beszerzésével.e53m62
Gondolom azt akarják, hogy mondja meg, mikor találják meg, és remélik, akkor is lesz tiltott szer a szervezetében, és akkor elmeszelhetik...
több mint 13 éve
arcsike 100
két székely favágó megy az erdőben. egyszercsak az egyik belevágja a baltát a másik hátába. mennek tovább. kis idő múltán megszólal az amelyiknek lifeg a balta a hátában.
-ez valami vicc???
-nem ez halálosan komoly - válaszolja a másik.
-akkor jó, mert viccnek elég gyenge!!!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Nevezni lehet, amennyiben febr. 28 előtt már leigazolták.kisember
Új játékost igazolni is lehet szezon közben, meg nevezni is. Ha például egy junior korú játékos szezon közben tölti be a felnőtt bajnokság alsó korhatárát, akkor ezt követően lehet neki még versenyengedélyt kérni és a hátralévő meccseken pályára is léphet.Kori
A leigazolást tavaly nem engedte a szabályzat, azóta változott? Csak ha volt leigazolt játékosod, azt nevezhetted később. (mondjuk le volt igazolva, de nem volt sportorvosija, vagy nem volt befizetve a játékosengedélye, stb...)kisember
A biztonság kedvéért rákérdeztem:
Tavaly is lehetett, most is lehet szezon közben új embert igazolni és versenyengedélyt kérni neki, így játszani is tud a hátralévő meccseken.