Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kedves Eagles tagok....no komment.....a többi a pályán....
Köszönöm.HTW
Te Feri, más téma de mi lett az Akadémiával?
Semmi magyarázatot nem kapott senki az üggyel kapcsolatban, pedig sokakat érdekelne.
Október óta vártuk a sajtótájékoztatót, most pedig február vége óta várjuk a "további információkat".
Szerencsésebb lenne valami kis magyarázat miután az Origótól kezdve a Sport 1-ig sok helyen szerepelt a téma.
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Kedves Eagles tagok....no komment.....a többi a pályán....
Köszönöm.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Érdekesen reagálsz a dolgokra, ha egy normális tisztelet teljes kérdést teszek fel arra adsz egy bunkó választ meg, hogy bármikor beszólsz nekem (mit vétettem?), amikor meg a csapattársam támadja a csapatodat elkezded megmagyarázni, hogy mi miért történt!?
C1-es kerettel játszunk barátságos meccset? De C2-es keret ellen nem játszhattunk bajnokit?
De nem is ez a lényeges, csak az utóbbi időben már sok ez a fel-le ide-oda játszos dolog aminek megittuk a levét és talán ez okozza a talán kicsit túlzott indulatokat.
Bár ezt már itt elmondtam de nekem nem is ezzel van bajom hanem amikor készülünk egy csapat ellen és a meccsen kiderül, hogy turbózott a dolog hát igen akkor keserű is meg savanyú is a szőlő.
Azért indulunk a div2-ben mert az adott osztály adott csapatainak adott osztályos keretével tervezzünk a mérkőzéseket.
Lehet , hogy nem jól tudom de nem azért lett kitalálva a HFL, hogy ne keljen az élvonalnak a kisebb csapatokkal "bajlódni" mert teljesen érthető, hogy sok játékos a meccshiány miatt akkor és ott próbál játszani ahol csak lehetőséget kap csak akkor azt úgy is kellene tálalni, hogy készüljön az ellenfél mert tartalmasabb lesz az idei keret. Ennyi. (Vagy csak én maradtam le.) Bár amit sokan nem értenek meg, hogy egy div2-es rutintalanabb játékosnak nagy csalódás lehet adott esetben egy képzettebb rutinosabb div1-es játékossal (még ha kevés edzésen is volt meg kihagyott valamennyi időt) szemben alulmaradni. (De lehet csak én látom így. 😕 )
Szerintem egy két nap elteltével nyugodtan is meg lehet tárgyalni a dolgokat normális hangnemben, mert nem hiszem, hogy bármelyik csapatnak is érdeke lenne a másikat sározni hiszen valahol egymástól függünk. 😊69
ANYUUU!!! Nekem a bálint mindig csúnyákat mond!! 😕😕😕😕😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Érdekesen reagálsz a dolgokra, ha egy normális tisztelet teljes kérdést teszek fel arra adsz egy bunkó választ meg, hogy bármikor beszólsz nekem (mit vétettem?), amikor meg a csapattársam támadja a csapatodat elkezded megmagyarázni, hogy mi miért történt!?
C1-es kerettel játszunk barátságos meccset? De C2-es keret ellen nem játszhattunk bajnokit?
De nem is ez a lényeges, csak az utóbbi időben már sok ez a fel-le ide-oda játszos dolog aminek megittuk a levét és talán ez okozza a talán kicsit túlzott indulatokat.
Bár ezt már itt elmondtam de nekem nem is ezzel van bajom hanem amikor készülünk egy csapat ellen és a meccsen kiderül, hogy turbózott a dolog hát igen akkor keserű is meg savanyú is a szőlő.
Azért indulunk a div2-ben mert az adott osztály adott csapatainak adott osztályos keretével tervezzünk a mérkőzéseket.
Lehet , hogy nem jól tudom de nem azért lett kitalálva a HFL, hogy ne keljen az élvonalnak a kisebb csapatokkal "bajlódni" mert teljesen érthető, hogy sok játékos a meccshiány miatt akkor és ott próbál játszani ahol csak lehetőséget kap csak akkor azt úgy is kellene tálalni, hogy készüljön az ellenfél mert tartalmasabb lesz az idei keret. Ennyi. (Vagy csak én maradtam le.) Bár amit sokan nem értenek meg, hogy egy div2-es rutintalanabb játékosnak nagy csalódás lehet adott esetben egy képzettebb rutinosabb div1-es játékossal (még ha kevés edzésen is volt meg kihagyott valamennyi időt) szemben alulmaradni. (De lehet csak én látom így. 😕 )
Szerintem egy két nap elteltével nyugodtan is meg lehet tárgyalni a dolgokat normális hangnemben, mert nem hiszem, hogy bármelyik csapatnak is érdeke lenne a másikat sározni hiszen valahol egymástól függünk. 😊69
Nem értem, miért a saját igazatokat szajkózzátok, ha előtte hatan írták le, hogy nem voltak div1es játékosok, akikre gondoltok (bár ez tényleg bók a C2-eseknek. 😀). A másik gondolatodra pedig annyit, hogy szerintem minden (HFLes, divkettes, megyehármas) játékos azért van a pályán, hogy jobbakkal játszon. Ha azért vagy ott, hogy na majd most hülyére verem, aztán hoppá, nem gyenge a másik, hanem ne adj isten, tapasztaltabb, mint te, az neked csalódás? Hát akkor szerintem a hiba nem a másik gépében van.
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Mit kérsz ki az irányitótól kezdve a dif fele+ az offba is jópár C1 es játékos volt.Azért minket sem kll hülyének nézni.De ahhoz képest szánalmas hogy csak ennyivel tudtatok nyerni,legözelebb a W1 ből is hivjatok pár játékost.Kezd ez az egész magyarországi amerikai foci a nevetség tárgyát képezni,2-3 csapat kooperálódik csak azért hogy mindegy milyen áron csak nyerjenek.Szánalmas.Bugi 71
tényleg nem kell, ti teszitek magatokat.
A C1 irányítója a C2 támadó koordinátora, a másik C1 irányító meg a kamerát kezelte meccsen és a bírókat kommentálta (jómagam). Gábor idén a C2 irányítója, nem utazik, nem játszik a C1-gyel. Remélem idáig tudsz követni, mert most jön a trükktrükk barbatrükk.
Van olyan játékosunk, akit várunk vissza a C1-be, de magánéleti vagy egyéb problémák miatt ki kellett hagynia, ezért még/már nem tud a C1ben játszani. Csak tisztázásképpen: a C2 kezdő offense-ben 1 darab C1-es kezdő játékos volt, a junior korú 17 éves jobb tackle... Igen, a C1 cseréi, felépültjei itt kapnak játéklehetőséget, akár kezdők, akár cserék, ez egy vegyes csapat: kiöregedettekből, felépültekből és feltörekvőkből áll.
A védelemben voltak többen is, akik sokat játszottak korábban C1-ben, de vagy már nem játszanak ott, vagy még nem. Ádám Péter, aki oszlopos tagja volt a C1-nek például idén kb 2 edzésen volt, tavaly sem edzett már, mert öröm és bódottság érkezett életében, duplán. Ő már nem amfocizhat, nehogy megverjünk titeket?
Szerinted, ha valaki nem tud rendesen edzésre járni, ha sérült vagy beteg volt, akkor ő már soha többet nem játszhat a Cowboys-ban, ha nem fér be a C1-be?
A szövetségnél le kellett adni egy 15 fős listát, akik nem játszhatnak le a C2-be, nézd meg azt a listát, próbáld meg elképzelni, milyen lett volna, ha ők is játszanak. nah akkor lenne igazad a hőbörgéseddel
de tudod mit, hogy ne kelljen képzelegned, illetve mert nagyobb verést kérsz: nem akartok egy barátságos meccset a C1 ellen? lehet ua az umpire (vagy empire? nem is tudom hogyan írják), aki tegnap néhol kanadai amfoci szabályok szerint vezette a meccset. ennél csak az volt viccesebb, amikor még anno az első félidei pénzfeldobásnál az ellenfél a kirúgást választotta, aminek nagyon örültünk, de korán, mert a bírók azt mondták a második félidőben, hogy nekünk kell kirúgnunk.Bálint #15
Érdekesen reagálsz a dolgokra, ha egy normális tisztelet teljes kérdést teszek fel arra adsz egy bunkó választ meg, hogy bármikor beszólsz nekem (mit vétettem?), amikor meg a csapattársam támadja a csapatodat elkezded megmagyarázni, hogy mi miért történt!?
C1-es kerettel játszunk barátságos meccset? De C2-es keret ellen nem játszhattunk bajnokit?
De nem is ez a lényeges, csak az utóbbi időben már sok ez a fel-le ide-oda játszos dolog aminek megittuk a levét és talán ez okozza a talán kicsit túlzott indulatokat.
Bár ezt már itt elmondtam de nekem nem is ezzel van bajom hanem amikor készülünk egy csapat ellen és a meccsen kiderül, hogy turbózott a dolog hát igen akkor keserű is meg savanyú is a szőlő.
Azért indulunk a div2-ben mert az adott osztály adott csapatainak adott osztályos keretével tervezzünk a mérkőzéseket.
Lehet , hogy nem jól tudom de nem azért lett kitalálva a HFL, hogy ne keljen az élvonalnak a kisebb csapatokkal "bajlódni" mert teljesen érthető, hogy sok játékos a meccshiány miatt akkor és ott próbál játszani ahol csak lehetőséget kap csak akkor azt úgy is kellene tálalni, hogy készüljön az ellenfél mert tartalmasabb lesz az idei keret. Ennyi. (Vagy csak én maradtam le.) Bár amit sokan nem értenek meg, hogy egy div2-es rutintalanabb játékosnak nagy csalódás lehet adott esetben egy képzettebb rutinosabb div1-es játékossal (még ha kevés edzésen is volt meg kihagyott valamennyi időt) szemben alulmaradni. (De lehet csak én látom így. 😕 )
Szerintem egy két nap elteltével nyugodtan is meg lehet tárgyalni a dolgokat normális hangnemben, mert nem hiszem, hogy bármelyik csapatnak is érdeke lenne a másikat sározni hiszen valahol egymástól függünk. 😊

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Lehet, hogy Gorillazos kezdte, elterelő hadműveletként 😀
Bocs Kori 😉 le kellett csapni 😛Bluemountain
Lebuktam wazz 😊


több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Mennyivel volt a C2 kerete másabb mint a 2heti szhelyi meccsen? (kitérvén a C1-sjátékosokra,mertellenünk is volt QB, RB)Ricsi56
Hát az most is volt meg+komplett dif-line off-line LB CB CC WR de most had ne soroljam a számokat
Amúgy meg leszarom.Lassan már ezt az egész "foci mozgalmat" is mert mind mondottam kezd nevetségessé válni ez az egész.Bugi 71
ki az a CC??? 😛Ricsi56
Elkapó C.C. Catch. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Wolverines - Soldiers meccs plakátja:Bruce
Esetleg ha a Wolvessal vagy Sharksal játszanátok nyugodtan lehetne az állatkertben is. 😛 no offense csak a csapat elnevezésekre utalva. 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Wolverines - Soldiers meccs plakátja:

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kori most mennyire örülhet, hogy végre nem Ő-Ők a célpontok! 😀 😛barbárJW
😂 pont ez jutott eszembe, kis gondolatolvasó! 😀Kori
Lapítottál meg jókat kuncogtál fogadjunk?! 😀
Na örülj, nem vagytok még elfelejtve! 😛 :cool:barbárJW
Lehet, hogy Gorillazos kezdte, elterelő hadműveletként 😀
Bocs Kori 😉 le kellett csapni 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kori most mennyire örülhet, hogy végre nem Ő-Ők a célpontok! 😀 😛barbárJW
😂 pont ez jutott eszembe, kis gondolatolvasó! 😀Kori
Lapítottál meg jókat kuncogtál fogadjunk?! 😀
Na örülj, nem vagytok még elfelejtve! 😛 :cool:
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Kori most mennyire örülhet, hogy végre nem Ő-Ők a célpontok! 😀 😛barbárJW
legalább pörög a topic 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Kori most mennyire örülhet, hogy végre nem Ő-Ők a célpontok! 😀 😛barbárJW
😂 pont ez jutott eszembe, kis gondolatolvasó! 😀


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kori most mennyire örülhet, hogy végre nem Ő-Ők a célpontok! 😀 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mit kérsz ki az irányitótól kezdve a dif fele+ az offba is jópár C1 es játékos volt.Azért minket sem kll hülyének nézni.De ahhoz képest szánalmas hogy csak ennyivel tudtatok nyerni,legözelebb a W1 ből is hivjatok pár játékost.Kezd ez az egész magyarországi amerikai foci a nevetség tárgyát képezni,2-3 csapat kooperálódik csak azért hogy mindegy milyen áron csak nyerjenek.Szánalmas.Bugi 71
tényleg nem kell, ti teszitek magatokat.
A C1 irányítója a C2 támadó koordinátora, a másik C1 irányító meg a kamerát kezelte meccsen és a bírókat kommentálta (jómagam). Gábor idén a C2 irányítója, nem utazik, nem játszik a C1-gyel. Remélem idáig tudsz követni, mert most jön a trükktrükk barbatrükk.
Van olyan játékosunk, akit várunk vissza a C1-be, de magánéleti vagy egyéb problémák miatt ki kellett hagynia, ezért még/már nem tud a C1ben játszani. Csak tisztázásképpen: a C2 kezdő offense-ben 1 darab C1-es kezdő játékos volt, a junior korú 17 éves jobb tackle... Igen, a C1 cseréi, felépültjei itt kapnak játéklehetőséget, akár kezdők, akár cserék, ez egy vegyes csapat: kiöregedettekből, felépültekből és feltörekvőkből áll.
A védelemben voltak többen is, akik sokat játszottak korábban C1-ben, de vagy már nem játszanak ott, vagy még nem. Ádám Péter, aki oszlopos tagja volt a C1-nek például idén kb 2 edzésen volt, tavaly sem edzett már, mert öröm és bódottság érkezett életében, duplán. Ő már nem amfocizhat, nehogy megverjünk titeket?
Szerinted, ha valaki nem tud rendesen edzésre járni, ha sérült vagy beteg volt, akkor ő már soha többet nem játszhat a Cowboys-ban, ha nem fér be a C1-be?
A szövetségnél le kellett adni egy 15 fős listát, akik nem játszhatnak le a C2-be, nézd meg azt a listát, próbáld meg elképzelni, milyen lett volna, ha ők is játszanak. nah akkor lenne igazad a hőbörgéseddel
de tudod mit, hogy ne kelljen képzelegned, illetve mert nagyobb verést kérsz: nem akartok egy barátságos meccset a C1 ellen? lehet ua az umpire (vagy empire? nem is tudom hogyan írják), aki tegnap néhol kanadai amfoci szabályok szerint vezette a meccset. ennél csak az volt viccesebb, amikor még anno az első félidei pénzfeldobásnál az ellenfél a kirúgást választotta, aminek nagyon örültünk, de korán, mert a bírók azt mondták a második félidőben, hogy nekünk kell kirúgnunk.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Annyiban azért javítanék, hogy minden pályára lépő csapatunk (junior, C2, C1) esetében a győzelem a cél, és minden egyes játékosunk nyerni akar.

Ugyanakkor az Eagles azt mond, amit akar, a pályán kell nyerni, nem utána fórum(h)arcoskodni...
Ha nekik könnyebb elviselni a vereséget ettől, akkor bevalljuk, az irányítónk nem is céegyes volt, hanem a lockoutot megunó tombrédi ruccant át hozzánk erre a meccsre két tárgyalás között. A következőre úgy néz ki sikerül leigazolnunk a komplett Green Bay offense falat 😉

Kalo
BC

Én úgy ismertem meg Cowboys játékosokat, hogy a C2-es csapatnál nem a győzelem és a mindenáron nyerni akarás a cél, hanem a folyamatos fejlődés a fiatal és kezdő játékosok számára!
Szóval nem gondolnám, hogy a szükségesnél több első keretben játszó játékos volt ott, de attól még lehet hogy tévedek!

Egyébként meg grat a Titansak és a Cowboys 2-nek!Bruce
Kalo
Persze ezt így gondolom én is, hogy nyerni akarnak, akik pályára lépnek, de én a csapat edzőire, vezetőire értettem, hogy nem tesznek be azért C1 játékosokat, hogy nyerjenek. Hogy én is pontosítsak 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A következőre úgy néz ki sikerül leigazolnunk a komplett Green Bay offense falat 😉
Kalo
jajjajj, azzal nem biztos, hogy jól jártok, nem fog ártani egy mobilis qb 😂

több mint 13 éve
Kalo 137
Annyiban azért javítanék, hogy minden pályára lépő csapatunk (junior, C2, C1) esetében a győzelem a cél, és minden egyes játékosunk nyerni akar.

Ugyanakkor az Eagles azt mond, amit akar, a pályán kell nyerni, nem utána fórum(h)arcoskodni...
Ha nekik könnyebb elviselni a vereséget ettől, akkor bevalljuk, az irányítónk nem is céegyes volt, hanem a lockoutot megunó tombrédi ruccant át hozzánk erre a meccsre két tárgyalás között. A következőre úgy néz ki sikerül leigazolnunk a komplett Green Bay offense falat 😉

Kalo
BC

Én úgy ismertem meg Cowboys játékosokat, hogy a C2-es csapatnál nem a győzelem és a mindenáron nyerni akarás a cél, hanem a folyamatos fejlődés a fiatal és kezdő játékosok számára!
Szóval nem gondolnám, hogy a szükségesnél több első keretben játszó játékos volt ott, de attól még lehet hogy tévedek!

Egyébként meg grat a Titansak és a Cowboys 2-nek!Bruce
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A mai győzelem a C2 győzelme volt. Emiatt nem hiszem h bárkinek is magyarázkodni kellene. Nem tartom jogosnak a felháborodást, pláne annak tükrében, hogy volt néhány "érdekes" bírói döntés a pályán ami igen kedvező helyzetbe hozta az eagles....
Inkább edzeni kellene és nem háborogni... a Szombathelyen elkövetett hibáinkból megpróbáltunk tanulni... szerintem az eaglesnek is ez a járható út és nem a szájkarate...
Köszönjük a mai játékot és sok sikert kívánunk a továbbiakban!
több mint 13 éve
Ferron 72
Hm... sem a sportmedia.hu, sem a mafsz.org nem elérhető. Újabb határozat? 😀Bluemountain
Miről? A határozat képtelenségről? 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hm... sem a sportmedia.hu, sem a mafsz.org nem elérhető. Újabb határozat? 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
C1... cöhhh.
1: A Cowboys a saját játékosait játszatja a meccsein, nem úgy mint más hazai csapatok. Ehhez nem fűznék ennél többet.
2: Úgy érzem nem egy meccsen vettünk részt. A végeredményben NEM KIZÁRÓLAG a C2ben felsorakoztatott tapasztaltabb játékosok munkáját láthatjuk, hanem azokat is,akik alapjáraton ebbe a csoportba lettek besorolva. Bár ezek után erősen elgondolkozom, hogy én vagyok-e a hülye. Nem hinném.

Tetszik nem tetszik alapon ez lett a vége. Lehet ócsárolni, persze..megengedett. De ettől jobb lesz Nektek ? Megváltozik az eredmény ? Nem.. úgyhogy jobb ha inkább lementek az edzésre és kiadjátok a dühötöket,minthogy hülyeségeket magyarázzatok itt.
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Győr Sharks 48-6 Klek KnightsDavzone
Nagy-nagy gratula!!!
Csak így tovább! Mutatkozzék meg a jó oldala is az együttműködésnek, ne csak a szívás (beszólogatás, csonttörés)!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én úgy ismertem meg Cowboys játékosokat, hogy a C2-es csapatnál nem a győzelem és a mindenáron nyerni akarás a cél, hanem a folyamatos fejlődés a fiatal és kezdő játékosok számára!
Szóval nem gondolnám, hogy a szükségesnél több első keretben játszó játékos volt ott, de attól még lehet hogy tévedek!

Egyébként meg grat a Titansak és a Cowboys 2-nek!
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
igazából tök mind1, hogy C1 vagy C2, ha a szabályok lehetővé teszik a játékosok mozgását, akkor miért ne élnének vele!? Egy csapatnak az ellen kell játszania, aki vele szemben feláll, nem az ellen, aki ellen szerintük játszani kéne. Nem C1, sem C2, nevezzünk csak simán Cowboys-nak az Eagles-t fogadó csapatot.HST
Gerinc kérdése az egész. Ha én indítanék második csapatot, akkor nem azért tenném, hogy az első csapat játékosai ott királykodhassanak.
De ahogy én látom, most a c2 azért nem c1 játékosokkal tele állt fel 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon