Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igazából tök mind1, hogy C1 vagy C2, ha a szabályok lehetővé teszik a játékosok mozgását, akkor miért ne élnének vele!? Egy csapatnak az ellen kell játszania, aki vele szemben feláll, nem az ellen, aki ellen szerintük játszani kéne. Nem C1, sem C2, nevezzünk csak simán Cowboys-nak az Eagles-t fogadó csapatot.
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Mennyivel volt a C2 kerete másabb mint a 2heti szhelyi meccsen? (kitérvén a C1-sjátékosokra,mertellenünk is volt QB, RB)Ricsi56
Hát az most is volt meg+komplett dif-line off-line LB CB CC WR de most had ne soroljam a számokat
Amúgy meg leszarom.Lassan már ezt az egész "foci mozgalmat" is mert mind mondottam kezd nevetségessé válni ez az egész.Bugi 71
ki az a CC??? 😛

Crushers #12
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Mennyivel volt a C2 kerete másabb mint a 2heti szhelyi meccsen? (kitérvén a C1-sjátékosokra,mertellenünk is volt QB, RB)Ricsi56
Meséljétek már el h ki az a C1-es QB mert én nem találkoztam vele, az a C1-es RB meg több mint 1 éve nem játszott semmilyen tétmeccset. Ezenkívül ha felsorolja nekem a csapatnak a C1-es D felét azt megköszönöm. 😊

Egyébként köszönjük az Eaglesnek a meccset. És a játékvezetőknek is...Farky
😛 te figyu... én lekakkantom ám 😊, nekem8
attól c1-s SZÁMOMRA(tehát a szememben!!!) az RB, h játszott ott, és ugyanez igaz a QB-ra is... nem firtatok semmilyen győzelmet, vagy h ki épp mi miatt kapott ki.
Bocsi ha megbántottalak, tényleg nem akartam!!Ricsi56
Nem neked szólt csak téged idéztelek, engem nem bántottál meg, csak fura ha valaki jól játszik vagy netán nagydarab az rögtön C1-es mindenki szemében. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Mennyivel volt a C2 kerete másabb mint a 2heti szhelyi meccsen? (kitérvén a C1-sjátékosokra,mertellenünk is volt QB, RB)Ricsi56
Hát az most is volt meg+komplett dif-line off-line LB CB CC WR de most had ne soroljam a számokatBugi 71
Hát akkor te többet tudsz mint én vagy másik meccsen voltál 😀 De örülök neki h a Rookie és Junior CB-jeinket is C1-esnek nézted, mert ezek szerint jók voltak.Farky
ez jooo 😂 , pozitiv visszajelzés!!

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Mennyivel volt a C2 kerete másabb mint a 2heti szhelyi meccsen? (kitérvén a C1-sjátékosokra,mertellenünk is volt QB, RB)Ricsi56
Meséljétek már el h ki az a C1-es QB mert én nem találkoztam vele, az a C1-es RB meg több mint 1 éve nem játszott semmilyen tétmeccset. Ezenkívül ha felsorolja nekem a csapatnak a C1-es D felét azt megköszönöm. 😊

Egyébként köszönjük az Eaglesnek a meccset. És a játékvezetőknek is...Farky
😛 te figyu... én lekakkantom ám 😊, nekem8
attól c1-s SZÁMOMRA(tehát a szememben!!!) az RB, h játszott ott, és ugyanez igaz a QB-ra is... nem firtatok semmilyen győzelmet, vagy h ki épp mi miatt kapott ki.
Bocsi ha megbántottalak, tényleg nem akartam!!

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mennyivel volt a C2 kerete másabb mint a 2heti szhelyi meccsen? (kitérvén a C1-sjátékosokra,mertellenünk is volt QB, RB)Ricsi56
Hát az most is volt meg+komplett dif-line off-line LB CB CC WR de most had ne soroljam a számokatBugi 71
hát te nagyon el vagy tévedve barátom
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Mennyivel volt a C2 kerete másabb mint a 2heti szhelyi meccsen? (kitérvén a C1-sjátékosokra,mertellenünk is volt QB, RB)Ricsi56
Hát az most is volt meg+komplett dif-line off-line LB CB CC WR de most had ne soroljam a számokatBugi 71
Hát akkor te többet tudsz mint én vagy másik meccsen voltál 😀 De örülök neki h a Rookie és Junior CB-jeinket is C1-esnek nézted, mert ezek szerint jók voltak.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igazából tök mind1, hogy C1 vagy C2, ha a szabályok lehetővé teszik a játékosok mozgását, akkor miért ne élnének vele!? Egy csapatnak az ellen kell játszania, aki vele szemben feláll, nem az ellen, aki ellen szerintük játszani kéne. Nem C1, sem C2, nevezzünk csak simán Cowboys-nak az Eagles-t fogadó csapatot.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mennyivel volt a C2 kerete másabb mint a 2heti szhelyi meccsen? (kitérvén a C1-sjátékosokra,mertellenünk is volt QB, RB)Ricsi56
Hát az most is volt meg+komplett dif-line off-line LB CB CC WR de most had ne soroljam a számokat
Amúgy meg leszarom.Lassan már ezt az egész "foci mozgalmat" is mert mind mondottam kezd nevetségessé válni ez az egész.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Mennyivel volt a C2 kerete másabb mint a 2heti szhelyi meccsen? (kitérvén a C1-sjátékosokra,mertellenünk is volt QB, RB)Ricsi56
Meséljétek már el h ki az a C1-es QB mert én nem találkoztam vele, az a C1-es RB meg több mint 1 éve nem játszott semmilyen tétmeccset. Ezenkívül ha felsorolja nekem a csapatnak a C1-es D felét azt megköszönöm. 😊

Egyébként köszönjük az Eaglesnek a meccset. És a játékvezetőknek is...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Mennyivel volt a C2 kerete másabb mint a 2heti szhelyi meccsen? (kitérvén a C1-sjátékosokra,mertellenünk is volt QB, RB)
de amúgy tök mind1... mára ök voltak az ellenfelek, bárki is volt a rács mögött

Crushers #12
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mit kérsz ki az irányitótól kezdve a dif fele+ az offba is jópár C1 es játékos volt.Azért minket sem kll hülyének nézni.De ahhoz képest szánalmas hogy csak ennyivel tudtatok nyerni,legözelebb a W1 ből is hivjatok pár játékost.Kezd ez az egész magyarországi amerikai foci a nevetség tárgyát képezni,2-3 csapat kooperálódik csak azért hogy mindegy milyen áron csak nyerjenek.Szánalmas.Bugi 71
járjatok kicsit jobban utána ezeknek a dolgoknak, mielőtt ilyen súlyos vádakkal dobálóztok.bpcj97
Engem viszont érdekelne, hogy mi van a dolgok mögött, ha esetleg kifejtenéd annak örülnék. Ha itt nem akarod akkor PMben.
több mint 13 éve
arcsike 100
Ez csak nyelvbotlás volt, vagy van valami amiről nem tudunk?FViktor93
keserű a szőlő mindössze...arcsike
Nem savanyú? 😛Zorddd
nem, nem. keserű az 😀 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mit kérsz ki az irányitótól kezdve a dif fele+ az offba is jópár C1 es játékos volt.Azért minket sem kll hülyének nézni.De ahhoz képest szánalmas hogy csak ennyivel tudtatok nyerni,legözelebb a W1 ből is hivjatok pár játékost.Kezd ez az egész magyarországi amerikai foci a nevetség tárgyát képezni,2-3 csapat kooperálódik csak azért hogy mindegy milyen áron csak nyerjenek.Szánalmas.Bugi 71
járjatok kicsit jobban utána ezeknek a dolgoknak, mielőtt ilyen súlyos vádakkal dobálóztok.
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Köszi a C1-nek a meccset......
Gratula nekik.....
C1 - Eagles 34-20

HTW
Ez csak nyelvbotlás volt, vagy van valami amiről nem tudunk?FViktor93
keserű a szőlő mindössze...arcsike
Nem savanyú? 😛


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mit kérsz ki az irányitótól kezdve a dif fele+ az offba is jópár C1 es játékos volt.Azért minket sem kll hülyének nézni.De ahhoz képest szánalmas hogy csak ennyivel tudtatok nyerni,legözelebb a W1 ből is hivjatok pár játékost.Kezd ez az egész magyarországi amerikai foci a nevetség tárgyát képezni,2-3 csapat kooperálódik csak azért hogy mindegy milyen áron csak nyerjenek.Szánalmas.
több mint 13 éve
arcsike 100
Köszi a C1-nek a meccset......
Gratula nekik.....
C1 - Eagles 34-20

Titans - Wildfires 45 - 0
Cb2 - Eagles első negyed 6 - 7NightBoY
HTW
Ez csak nyelvbotlás volt, vagy van valami amiről nem tudunk?FViktor93
keserű a szőlő mindössze...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
C1 - Eagles 34-20
ezt kikérjük magunknak
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Utólag lehet még a bajnokságba játékost nevezni?shawnka
jön konqueror? 😊JSanyo
most konkrétan magamra gondoltam, kell a franchise WR/CB 😛
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Köszi a C1-nek a meccset......
Gratula nekik.....
C1 - Eagles 34-20

Titans - Wildfires 45 - 0
Cb2 - Eagles első negyed 6 - 7NightBoY
HTW
Ez csak nyelvbotlás volt, vagy van valami amiről nem tudunk?
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Köszi a C1-nek a meccset......
Gratula nekik.....
C1 - Eagles 34-20

Titans - Wildfires 45 - 0
Cb2 - Eagles első negyed 6 - 7NightBoY

több mint 13 éve
VT 123
Biztos az én készülékemben van a hiba, de kurvára hiányosnak találom ezt a határozatot:

http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110414-005-FEB%202011-%20petercsaba.pdf

Egyrészt sehol sem lelem benne az eltiltásról szóló részt.
Másrészt a határozat lényegi része mintha hiányozna, a "1." pont után.

De most tényleg: ez a legjobb, amivel elő tudott állni a FEB? Vagy a hétvégi meccsen még kell a játékos?

És a legfontosabb kérdés: ha én is összepakolok félidőben, aztán lefújás után elszaladok, akkor nekem is csak ilyen ejnye-bejnye lesz írásban? Mert akkor a faszom fog vergődni a TUE engedélyek beszerzésével.e53m62
hát ez egy nagy semmi! Nem kivánom h tiltsák el, de a többiekkel szemben tényleg nem fair. És ha valóban elfutott a mintavétel elött, akkor az sem volt véletlenül.....
innentől ez no comment.... 😕Ricsi56
én meg azt kívánom, hogy tiltsák el a p*csába ugyanúgy, ahogy bárki mást!
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Titans - Wildfires 45 - 0
Cb2 - Eagles első negyed 6 - 7

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Semmit nem von le a Sharks-Gorillaz-Crushers érdemeiből ugyan, de nincs címvédő, mert az Interligának ez az első éve, a Klek tavaly a Challenge Cup-ot nyerte.
Ezzel együtt nagyon jót játszott tegnap a hazai csapat, sokkal jobbak voltak, mint a Klek, gratula nekik!

Győr Sharks 48-6 Klek KnightsDavzone
hatalmas gratula!! így elkalapálni a gyözlemmel nyitó címvédőt!!!
szép voltRicsi56
Kalo
jogos 😛

Crushers #12
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Utólag lehet még a bajnokságba játékost nevezni?shawnka
jön konqueror? 😊