Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha már húsvét vasárnapra sikerült keverednie a jászberényi meccsnek, akkor valószínűleg megtekintem.vadibandi
Ott a helyed! 😊
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ha már húsvét vasárnapra sikerült keverednie a jászberényi meccsnek, akkor valószínűleg megtekintem.




több mint 13 éve
Pear 5
Más téma: lement már pár meccs mindkét divben. Vélemények? Rájátszás esélyesek, kiesők? És itt főleg a div1-re gondolok mert Div2 talán kicsit egyértelműbb és ott nincs kiesés sem.NightBoY
Alapszakasz végeredmények:
1. Gorillaz 6-0
2. Tigers 6-0
3. Rebels 5-1
4. Steelers 4-2
5. Raptors 3-3
6. Soldiers 3-3
7. Predators 2-4
8. Wolverines 2-4
9. Titans 2-4
10.Heroes 0-6
11.Wildfires 0-6

tuti tippek, kár h nem lehet rá fogadni tippmixen 😊
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 165 — Bills & Dawgs fan
Uraim,

Még regisztráltam is magam, hogy megkérjek mindenkit, hagyjuk ezt a Cowboys-Eagles acsarkodást. Jó meccs volt, pont ennyi.
Sok szép téma van még, amit lehet vesézgetni.matheisz wr#82
szevasz Róbi, már csak ezért megérte az acsarkodás 😊 egyébként próbáltam a bírókra terelni, de nem veszik az adást 😉Bálint #15
csak azért nem vesszük, mert te írkálod 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Uraim,

Még regisztráltam is magam, hogy megkérjek mindenkit, hagyjuk ezt a Cowboys-Eagles acsarkodást. Jó meccs volt, pont ennyi.
Sok szép téma van még, amit lehet vesézgetni.matheisz wr#82
szevasz Róbi, már csak ezért megérte az acsarkodás 😊 egyébként próbáltam a bírókra terelni, de nem veszik az adást 😉
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Új téma: az eltelt mérkőzéseket látva , esélylatolgatás a következő mérkőzésekre és a rájátszásra?
Mindkét divízióra.delear
Kb 10-zel feletted Nightboy feltette ugyanezt a kérdést. 😊
Vannak válaszok is már. 😉
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
http://www.youtube.com/watch?v=Dm66nJkfPxIkola64
Hol van az még!?

És hol van előbb a Raptors-Rebels beharangozó? Vagy halasztva?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Új téma: az eltelt mérkőzéseket látva , esélylatolgatás a következő mérkőzésekre és a rájátszásra?
Mindkét divízióra.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Uraim,

Még regisztráltam is magam, hogy megkérjek mindenkit, hagyjuk ezt a Cowboys-Eagles acsarkodást. Jó meccs volt, pont ennyi.
Sok szép téma van még, amit lehet vesézgetni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bár amit sokan nem értenek meg, hogy egy div2-es rutintalanabb játékosnak nagy csalódás lehet adott esetben egy képzettebb rutinosabb div1-es játékossal (még ha kevés edzésen is volt meg kihagyott valamennyi időt) szemben alulmaradni. 69
egyetértek abban, hogy egymástól függünk, és igen játszunk, sokan, sokat, jó bíráskodással. ebből elég sok teljesül már most is, nekem nagyon jó látni, hogy az amfoci úgy tűnik megmarad most már, nem fog eltűnni a süllyesztőben, mint a 90-es években.

de tőled idézettel nem értek egyet. nekem az a csalódás, ha olyan emberrel szemben maradok alul, aki idén kezdte csak (az egyik DE), emellé akár junior korú is (RT), vagy már mindjárt 40 éves (MLB). Nekem az a ciki, ha valaki kevesebb idő alatt messzebb jutott, többet tud, jobba játszik. Ilyenkor magamban csalódok, vagy ha úgy érzem, hogy mindent megtettem amit kértek tőlem, akkor azokban akik tanítanak, felkészítenek.

az elkövetkezendő C2 meccseink ellenfelei remélem figyeltek, de ha nem:
Allergológiai figyelmeztetés! A C2 nyomokban C1-et tartalmazhat!Bálint #15
Na köszönöm!!Akkor csak igazunk volt,amit a saját szemünkel is láttunk.Én csak arra reagáltam hogy az egyik csapattársatok KIKÉRTE MAGÁNAK a feltételezést hogy" hírbe hoztuk" őket a C1 el.Az meg hogy nem játszott hosszabb rövidebb ideje akkor is többet ér többet tud mint egy ujjonc aki 1-2 hónapja próbálgatja ezt a sportot és az első éles meccse.Bár még mindíg korrektebb "istállon"belül mozgatni játékosokat,mint ahogy más csapatok csinálják./Akinek nem inge nem veszi magára/Így viszont elveszti a C1-C2 megnevezés fogalmát.Amúgy rohadt jó meccs volt...és ugye jó pap is holtig tanul.Ebből is tanultunk/tam/.
U.I.Az ominózus "CC" poszt nyilván melléütés volt és nem olvastam vissza,de látom azéé a humorérzék nem veszett el.Bugi 71
mint Farky is írta, nem hírbe hoztátok, hanem tényként kezeltétek, hogy a C1-gyel játszottatok. Mi csupán annyit kértünk ki, hogy ez nem így van, a Cowboys tartalékkal játszottatok. Ez nem teljesen külön csapat a C1-től, de ezt senki soha nem is állította. A C2 azért C2, mert itt játszanak azok nem férnek be a C1-be, akik kevés játéklehetőséget kapnak a C1ben, akik sérültek voltak/nem jártek hosszabb ideig vagy fiatalok/újoncok. Arról úgy érzem nem mi tehetünk, hogy neked/nektek más elképzeléseitek volt a C2-ről.
Nem igazán értem, miért várod, hogy a C2 kizárólag újoncokból álljon. Te csak újoncokkal ellen vagy hajlandó játszani?
Amennyiben szezon előtt megkérdezed, szívesen elmondjuk, mik a terveink, lehetőségeink. Sőt, ha hozol kb 30-40 megmaradó embert, akkor indítunk egy CR (Cowboys Rookie) csapatot és megoldjuk, hogy egy csoportba kerüljünk. De a CR-től elszenvedett vereség után mit fogtok mondani? 😀 Ha ugyanazok a bírók lesznek, akkor rájuk nem foghatjátok, hiszen most is kaptatok 1 és 1/2 possesion-t ajándékba (kamu INT és a sohanemvolt 2nd down).
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Elérhetők a szövetségi oldalak.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jah igen, ma van a határideje annak is!
több mint 13 éve
Busy 95 — El Presiden†e
öööö más téma... vagyis kis infó gyüjtés!

kik adtak be pályázatot D1 és D2 döntő szervezésére? tudja-e valaki?

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
😊 Volt már rajtam vállvédő és sisak 😊 néha kimegyek az edzésre, de ott vagyok minden mérkőzésen teljes odaadással 😊 akkor már én is rutinos és C1 vagyok ?szeniko
Még jó hogy !Hug
Háááá normális vagy??? Az már PROFI szint 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A kiesők a Titans - Wildfires - Heroes hármasból kerülhetnek ki!
Most lépéselőnyben van a Titans ebből a hármasból, mert már van győzelmük és pont az egyik közvetlen rivális ellen!

A rájátszásba a Gorillaz, Tigers, Rebels biztos ott van! A Raptors nagy lépést tett a két erős ellenfél legyőzésével és szerintem még a Steelers oda fog érni, a hatodik helyért még nagy harc lesz a Zala és a Szolnok között
És persze még mi is odaérhetünk akár 😊
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Más téma: lement már pár meccs mindkét divben. Vélemények? Rájátszás esélyesek, kiesők? És itt főleg a div1-re gondolok mert Div2 talán kicsit egyértelműbb és ott nincs kiesés sem.NightBoY
div1: Nyíregy Rebels Gorillaz (ők tuti rájátszásba vannak)
kieső talán a Veszprém
wild card talán Heroes (bár elég nehéz kitalálni sportmedia.hu nélkül 😀)
div2: Crushers Hurricanes (egyik champion másik wild card+fel is jut. nem tudom melyik-melyik)tudu28
én a predators.hu-n találtam táblázatot, anélkül én is meg lettem volna lőve 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
tudu28 152
Más téma: lement már pár meccs mindkét divben. Vélemények? Rájátszás esélyesek, kiesők? És itt főleg a div1-re gondolok mert Div2 talán kicsit egyértelműbb és ott nincs kiesés sem.NightBoY
div1: Nyíregy Rebels Gorillaz (ők tuti rájátszásba vannak)
kieső talán a Veszprém
wild card talán Heroes (bár elég nehéz kitalálni sportmedia.hu nélkül 😀)
div2: Crushers Hurricanes (egyik champion másik wild card+fel is jut. nem tudom melyik-melyik)

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Akkor lehet ezért fogtam ezen a meccsen 2 int-et. 😊Döme
Pacmannek nem is hagytál? 😛JSanyo
Én hagytam volna de a másodikat ő ütötte a kezembe. 😀
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Más téma: lement már pár meccs mindkét divben. Vélemények? Rájátszás esélyesek, kiesők? És itt főleg a div1-re gondolok mert Div2 talán kicsit egyértelműbb és ott nincs kiesés sem.NightBoY
Hát div1-ben szerintem a Veszprémnek nagyon kinéz egy 0-6os szezon, úgy tűnik, ők lesznek a kiesők. Utolsóelőtti helyre én a Heroes-t érzem esélyesnek. Elől pedig a Tigers-Rebels-Gorillaz hármas közül fog valaki a végén nagyon örülni, a maradék három rájátszás helyre pedig még nem tudok mit mondani, tippelni meg nem akarok 😛


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Más téma: lement már pár meccs mindkét divben. Vélemények? Rájátszás esélyesek, kiesők? És itt főleg a div1-re gondolok mert Div2 talán kicsit egyértelműbb és ott nincs kiesés sem.

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Akkor lehet ezért fogtam ezen a meccsen 2 int-et. 😊Döme
Pacmannek nem is hagytál? 😛

amúgy CC az Cindy Crawford, de ő aztán végképp nem játszik a Cowboysban 😊

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
http://www.youtube.com/watch?v=Dm66nJkfPxIkola64
király videó! 1 kérdés felvetődött bennem: van arra valamilyen előírás, hogy a csapatok mezei elüssenek egymástól? mert ez a Bulldogs lila vs. Raptors kék elég érdekes... főleg passzoknál lehet mókás. 😊Lecso4
Akkor lehet ezért fogtam ezen a meccsen 2 int-et. 😊
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Na köszönöm!!Akkor csak igazunk volt,amit a saját szemünkel is láttunk.Én csak arra reagáltam hogy az egyik csapattársatok KIKÉRTE MAGÁNAK a feltételezést hogy" hírbe hoztuk" őket a C1 el.Az meg hogy nem játszott hosszabb rövidebb ideje akkor is többet ér többet tud mint egy ujjonc aki 1-2 hónapja próbálgatja ezt a sportot és az első éles meccse.Bár még mindíg korrektebb "istállon"belül mozgatni játékosokat,mint ahogy más csapatok csinálják./Akinek nem inge nem veszi magára/Így viszont elveszti a C1-C2 megnevezés fogalmát.Amúgy rohadt jó meccs volt...és ugye jó pap is holtig tanul.Ebből is tanultunk/tam/.
U.I.Az ominózus "CC" poszt nyilván melléütés volt és nem olvastam vissza,de látom azéé a humorérzék nem veszett el.Bugi 71
Ha erre gondolsz:

C1 - Eagles 34-20
ezt kikérjük magunknakbpcj97
Akkor igaza van bpcj97-nek, mert ezzel nem "hírbe hoztatok" a C1-gyel hanem, "tényként" kezeltétek...

Hát az most is volt meg+komplett dif-line off-line LB CB CC WR de most had ne soroljam a számokatBugi 71
Erről meg az a véleményem, h ha ez így lett volna szvsz nem ez lett volna a végeredmény. 😉

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=Dm66nJkfPxIkola64
király videó! 1 kérdés felvetődött bennem: van arra valamilyen előírás, hogy a csapatok mezei elüssenek egymástól? mert ez a Bulldogs lila vs. Raptors kék elég érdekes... főleg passzoknál lehet mókás. 😊
több mint 13 éve
kola64 26
http://www.youtube.com/watch?v=Dm66nJkfPxI