Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Szombaton Aréna kupa Szekszárdon, részletek:

http://teol.hu/tolna/kozelet/amerikaifoci-on-is-kiprobalhatja-szekszardon-372517#p2Badbones88
Sok sikert hozzá!

Tervezitek a bajnokságban való elindulást is valamikor?



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szombaton Aréna kupa Szekszárdon, részletek:

http://teol.hu/tolna/kozelet/amerikaifoci-on-is-kiprobalhatja-szekszardon-372517#p2
több mint 13 éve
Tiger86 Baltimore Ravens 23
Nyíregyházi kollégákat vagy aki tudja esetleg kérdezem, hogy pontos címet kaphatunk-e a hétvégi meccshez.

Nagyon szépen köszönjükSzentiRebel_#18
4400 Nyíregyháza Tiszavasvári út 4.
Tudtommal. 😊

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Köszönöm!vadibandi
Jááá, ti most öribarik lettetek?e53m62
Azok is voltunk! 😀
Mondjuk gondolom, hogy téged meglep, hogy vannak barátaim! 😀 😀barbárJW
Gyanakodtam rá. Persze Gollam-nak is volt egy. Szal annyira nem eredmény. 😀

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
kutya23c 223
Nincs, ez a mi amatőr csapatunk, (nem hivatalos). Haverokkal szoktunk passzolgatni, meg kis playeket játszani, és kitláltunk egy nevet magunknak 😊TokenD
ez van akinek elég már egy csapathoz 😊Bálint #15
Az átlagos létszám 3 fő, velem együtt 😀 Ezért keresek itt még embereket, akiknek lenne kedve egy pár baráti passzolgatához 😊TokenD
Amíg ilyen rettenetes aláírásod van rám ne is számíts. különben is cuccba az igazi 😉

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Nyíregyházi kollégákat vagy aki tudja esetleg kérdezem, hogy pontos címet kaphatunk-e a hétvégi meccshez.

Nagyon szépen köszönjük

több mint 13 éve
TokenD Green Bay Packers 6
Na ne már hogy megint van egy új csapat :o :o :o :oJUNIOR#46
Nincs, ez a mi amatőr csapatunk, (nem hivatalos). Haverokkal szoktunk passzolgatni, meg kis playeket játszani, és kitláltunk egy nevet magunknak 😊TokenD
ez van akinek elég már egy csapathoz 😊Bálint #15
Az átlagos létszám 3 fő, velem együtt 😀 Ezért keresek itt még embereket, akiknek lenne kedve egy pár baráti passzolgatához 😊





több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm!vadibandi
Jááá, ti most öribarik lettetek?e53m62
Azok is voltunk! 😀
Mondjuk gondolom, hogy téged meglep, hogy vannak barátaim! 😀 😀
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Na ne már hogy megint van egy új csapat :o :o :o :oJUNIOR#46
Nincs, ez a mi amatőr csapatunk, (nem hivatalos). Haverokkal szoktunk passzolgatni, meg kis playeket játszani, és kitláltunk egy nevet magunknak 😊TokenD
ez van akinek elég már egy csapathoz 😊Bálint #15
hahahahahaha 😂 😂


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jelige: Budapest DevilsTokenD
Na ne már hogy megint van egy új csapat :o :o :o :oJUNIOR#46
Nincs, ez a mi amatőr csapatunk, (nem hivatalos). Haverokkal szoktunk passzolgatni, meg kis playeket játszani, és kitláltunk egy nevet magunknak 😊TokenD
ez van akinek elég már egy csapathoz 😊
több mint 13 éve
TokenD Green Bay Packers 6
Jelige: Budapest DevilsTokenD
Na ne már hogy megint van egy új csapat :o :o :o :oJUNIOR#46
Nincs, ez a mi amatőr csapatunk, (nem hivatalos). Haverokkal szoktunk passzolgatni, meg kis playeket játszani, és kitláltunk egy nevet magunknak 😊





több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Köszönöm!vadibandi
Jááá, ti most öribarik lettetek?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Jelige: Budapest DevilsTokenD
Na ne már hogy megint van egy új csapat :o :o :o :o

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
érdekes érvelések.. jo lenne ha minden borulna!!!Ricsi56
Fog borulni ne aggódj... 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Köszönöm!




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem sem szabad leírni a Titanst!
Igaz nem láttam még idén őket játszani, viszont tavalyhoz képest szerintem
nagy fejlődésen és ugye átalakuláson mentek át!
2010-ben is majdnem beléjük tört a gorillaz bicskája és szerintem a predatorsnak is
törhetnek borsot az orra alá!
Azért gondolom ezt mert elég jól védekezik a futásokat és kimagasló a passzjátékuk.
Ez a két tényező az amivel lehet keresnivalójuk a két csapat ellen.
Reméljük nagyobb szerencséjük lesz mint nekünk volt és nem lesz szél a mérkőzéseken.
A másik amiért szorítok nekik, hogy a Zala legyőzésével akár még nekünk is kikaparhatják a
gesztenyét.
több mint 13 éve
Pear 5
Más téma: lement már pár meccs mindkét divben. Vélemények? Rájátszás esélyesek, kiesők? És itt főleg a div1-re gondolok mert Div2 talán kicsit egyértelműbb és ott nincs kiesés sem.NightBoY
Alapszakasz végeredmények:
1. Gorillaz 6-0
2. Tigers 6-0
3. Rebels 5-1
4. Steelers 4-2
5. Raptors 3-3
6. Soldiers 3-3
7. Predators 2-4
8. Wolverines 2-4
9. Titans 2-4
10.Heroes 0-6
11.Wildfires 0-6

tuti tippek, kár h nem lehet rá fogadni tippmixen 😊Pear
Hová lett a Soldiers 0-6 előrejelzése? 😊 Szerinted ki verhető jelenleg még számunkra? 😊 Nem zrika, tényleg érdekel miért lettünk 3-3... 😊PaTyOmKiN
nincs nagy rutinom a dologban, mert nem nagyon ismerem a csapatokat, amiből számolgatni tudok, az az eddig lejátszott meccsek. ezekről egy sima táblázat vagy ranglista nem sokat mond, de egy ilyen kép http://kepfeltoltes.hu/view/110420/apr_20_www.kepfeltoltes.hu_.jpg már sokkal többet. (minden csapat előtt a sorszám az előzetes http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6090/erosorrend_kicsit_maskepp_div_i sorrend alapján, a nyilak azt mutatják, h ki vert meg kit, a körökben a pontkülönbség) tehát ez alapján én azt mondom, h a Zalán kívül megveritek az Egert és a Jászberényt, viszont kikaptok a Tigerstől, Gorillaztól.
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Hová lett a Soldiers 0-6 előrejelzése? 😊 Szerinted ki verhető jelenleg még számunkra? 😊 Nem zrika, tényleg érdekel miért lettünk 3-3... 😊PaTyOmKiN
Egy ki-ki meccs Jászberényben, valamint egy Eger, szerintem.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Más téma: lement már pár meccs mindkét divben. Vélemények? Rájátszás esélyesek, kiesők? És itt főleg a div1-re gondolok mert Div2 talán kicsit egyértelműbb és ott nincs kiesés sem.NightBoY
Alapszakasz végeredmények:
1. Gorillaz 6-0
2. Tigers 6-0
3. Rebels 5-1
4. Steelers 4-2
5. Raptors 3-3
6. Soldiers 3-3
7. Predators 2-4
8. Wolverines 2-4
9. Titans 2-4
10.Heroes 0-6
11.Wildfires 0-6

tuti tippek, kár h nem lehet rá fogadni tippmixen 😊Pear
Hová lett a Soldiers 0-6 előrejelzése? 😊 Szerinted ki verhető jelenleg még számunkra? 😊 Nem zrika, tényleg érdekel miért lettünk 3-3... 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bár amit sokan nem értenek meg, hogy egy div2-es rutintalanabb játékosnak nagy csalódás lehet adott esetben egy képzettebb rutinosabb div1-es játékossal (még ha kevés edzésen is volt meg kihagyott valamennyi időt) szemben alulmaradni. 69
egyetértek abban, hogy egymástól függünk, és igen játszunk, sokan, sokat, jó bíráskodással. ebből elég sok teljesül már most is, nekem nagyon jó látni, hogy az amfoci úgy tűnik megmarad most már, nem fog eltűnni a süllyesztőben, mint a 90-es években.

de tőled idézettel nem értek egyet. nekem az a csalódás, ha olyan emberrel szemben maradok alul, aki idén kezdte csak (az egyik DE), emellé akár junior korú is (RT), vagy már mindjárt 40 éves (MLB). Nekem az a ciki, ha valaki kevesebb idő alatt messzebb jutott, többet tud, jobba játszik. Ilyenkor magamban csalódok, vagy ha úgy érzem, hogy mindent megtettem amit kértek tőlem, akkor azokban akik tanítanak, felkészítenek.

az elkövetkezendő C2 meccseink ellenfelei remélem figyeltek, de ha nem:
Allergológiai figyelmeztetés! A C2 nyomokban C1-et tartalmazhat!Bálint #15
Na köszönöm!!Akkor csak igazunk volt,amit a saját szemünkel is láttunk.Én csak arra reagáltam hogy az egyik csapattársatok KIKÉRTE MAGÁNAK a feltételezést hogy" hírbe hoztuk" őket a C1 el.Az meg hogy nem játszott hosszabb rövidebb ideje akkor is többet ér többet tud mint egy ujjonc aki 1-2 hónapja próbálgatja ezt a sportot és az első éles meccse.Bár még mindíg korrektebb "istállon"belül mozgatni játékosokat,mint ahogy más csapatok csinálják./Akinek nem inge nem veszi magára/Így viszont elveszti a C1-C2 megnevezés fogalmát.Amúgy rohadt jó meccs volt...és ugye jó pap is holtig tanul.Ebből is tanultunk/tam/.
U.I.Az ominózus "CC" poszt nyilván melléütés volt és nem olvastam vissza,de látom azéé a humorérzék nem veszett el.Bugi 71
Aha! Akkor igazatok volt! 😀 ÉÉÉÉÉÉÉSSSS?!?!??!?!?!

Én életem első meccsét kb 1 hónap vállvédős rutinnal a C1 ellen játszottam. Arra emlékszem, hogy olyanokat kaptam, mintha betonfalnak rohantam volna... mégis ez a dolog engem arra sarkallt, hogy többet, jobban edzek, és egyszer majd rólam mondja ezt valaki... Mert sportoló vagyok... Ti? Minek gondoljátok magatokat? Sporlolónak, vagy igazság bajnokának?
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Ahogy olvashattad én ugyanezt írtam: "persze most is voltak kulcs-hiányzók, de hát minden csapatban és mindig is lesznek ilyenek" 😀

Készen állunk a meccsekre, remélem, hogy szoros, sportszerű és kemény játékok állnak még előttünk. 😊

Szerintem a Gorillaz az, ahol a legtöbb esélyük lesz, mert ha nem történik valami nagy csoda, és lesz pálya, akkor egy napon kell játszaniuk a Sharksal, akik ráadásul Szerbiában vendégeskednek, annál a Panthersnél, akik megverték a Cowboyst. Tehát ha a Győr nyerni akar, márpedig nyilván azt akar, akkor szerintem viszik a Dunaújvárosi legjobbakat + ugye Vili is velük lesz.
És én a Steelerst sem érzem olyan brutál erősnek, bár a Titans sem az. A Zala meg már kapott ki idén ugyan így előre leírt csapattól.
Ez a jó ebben a sportban, hogy sokszor van ki-ki meccs. 😉balu10
Jó elgondolás. Ahogy olvasgattam mindenki leír minket pedig az eddigi 2 vereségünk (sajnos) papírforma volt, ahol egyszer a 3.számú irányítóval játszottunk ( aki nagyjából a buszon tudta meg, hogy irányit + CB-t játszott + Puntert azon a meccsen ), a Rebels ellen pedig eléggé felforgatott védelemmel álltunk ki ( 5 falas ). Most hétvégén álltunk először jól össze ( persze most is voltak kulcs-hiányzók, de hát minden csapatban és mindig is lesznek ilyenek ) és 45-0 lett a vége. Persze elfogult is vagyok, és a Veszprém is egy 3 meccses sorozatból jött, de én azért nem venném olyan nagyon biztosra az 1-5-t.
Sőt, nálunk mindenki számára a rájátszás a cél, és a 4-2. Nem pedig valami tisztes helytállás...NightBoY
Hol nincsenek sérültek?
Nálunk is több kulcsjátékos nem játszott... Ez van... De a Veszprémnél klasszisokkal nehezebb meccsek lesznek, az első 2-nél meg könnyebbek.Teddy

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát pedig a Gorillaz, Stellers nem kérdéses...
És a Zala az?Teddy
Szerintem a Gorillaz az, ahol a legtöbb esélyük lesz, mert ha nem történik valami nagy csoda, és lesz pálya, akkor egy napon kell játszaniuk a Sharksal, akik ráadásul Szerbiában vendégeskednek, annál a Panthersnél, akik megverték a Cowboyst. Tehát ha a Győr nyerni akar, márpedig nyilván azt akar, akkor szerintem viszik a Dunaújvárosi legjobbakat + ugye Vili is velük lesz.
És én a Steelerst sem érzem olyan brutál erősnek, bár a Titans sem az. A Zala meg már kapott ki idén ugyan így előre leírt csapattól.
Ez a jó ebben a sportban, hogy sokszor van ki-ki meccs. 😉balu10
Jó elgondolás. Ahogy olvasgattam mindenki leír minket pedig az eddigi 2 vereségünk (sajnos) papírforma volt, ahol egyszer a 3.számú irányítóval játszottunk ( aki nagyjából a buszon tudta meg, hogy irányit + CB-t játszott + Puntert azon a meccsen ), a Rebels ellen pedig eléggé felforgatott védelemmel álltunk ki ( 5 falas ). Most hétvégén álltunk először jól össze ( persze most is voltak kulcs-hiányzók, de hát minden csapatban és mindig is lesznek ilyenek ) és 45-0 lett a vége. Persze elfogult is vagyok, és a Veszprém is egy 3 meccses sorozatból jött, de én azért nem venném olyan nagyon biztosra az 1-5-t.
Sőt, nálunk mindenki számára a rájátszás a cél, és a 4-2. Nem pedig valami tisztes helytállás...NightBoY
Hol nincsenek sérültek?
Nálunk is több kulcsjátékos nem játszott... Ez van... De a Veszprémnél klasszisokkal nehezebb meccsek lesznek, az első 2-nél meg könnyebbek.
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
érdekes érvelések.. jo lenne ha minden borulna!!!

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. Rebels 6-0
2. Gorillaz 6-0
3. Tigers 5-1
4. Steelers 4-2
5. Soldiers 3-3
6. Predators 3-3
7. Raptors 3-3
8. Wolverines 2-4
9. Titans 1-5
10.Heroes 0-6
11.Wildfires 0-6SzentiRebel_#18
Én ezt érzem a legreálisabbnak pillanatnyilag persze.

A fentebbi Predators és Titans esetén egyaránt 2-4 tipp pl. pont azért, mert egymással is játszanak szerintem bukni fog.

Egyébként tavaly tippjáték aranyérmes voltál, előttem 😛 remélem most is igazad lesz 😉 😀
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Hát nagyon szomorú lennék, ha a Titans innen végig csak szopna. Ott érzek egy erős 3-3at. Persze elfogult vagyok 😛FViktor93
Hát pedig a Gorillaz, Stellers nem kérdéses...
És a Zala az?Teddy
Szerintem a Gorillaz az, ahol a legtöbb esélyük lesz, mert ha nem történik valami nagy csoda, és lesz pálya, akkor egy napon kell játszaniuk a Sharksal, akik ráadásul Szerbiában vendégeskednek, annál a Panthersnél, akik megverték a Cowboyst. Tehát ha a Győr nyerni akar, márpedig nyilván azt akar, akkor szerintem viszik a Dunaújvárosi legjobbakat + ugye Vili is velük lesz.
És én a Steelerst sem érzem olyan brutál erősnek, bár a Titans sem az. A Zala meg már kapott ki idén ugyan így előre leírt csapattól.
Ez a jó ebben a sportban, hogy sokszor van ki-ki meccs. 😉balu10
Jó elgondolás. Ahogy olvasgattam mindenki leír minket pedig az eddigi 2 vereségünk (sajnos) papírforma volt, ahol egyszer a 3.számú irányítóval játszottunk ( aki nagyjából a buszon tudta meg, hogy irányit + CB-t játszott + Puntert azon a meccsen ), a Rebels ellen pedig eléggé felforgatott védelemmel álltunk ki ( 5 falas ). Most hétvégén álltunk először jól össze ( persze most is voltak kulcs-hiányzók, de hát minden csapatban és mindig is lesznek ilyenek ) és 45-0 lett a vége. Persze elfogult is vagyok, és a Veszprém is egy 3 meccses sorozatból jött, de én azért nem venném olyan nagyon biztosra az 1-5-t.
Sőt, nálunk mindenki számára a rájátszás a cél, és a 4-2. Nem pedig valami tisztes helytállás...

You should know I bleed blue...