Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
vagy lehet, hogy tud valamit előre a gép...😊Harminch37
Szerintem az 5. hely ( mondjuk 3-3mal) korrekt lenne a Raptoroktól az alapszakasz végén, szóval nem baj, ha előre tudja 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekem inkább azt mondja meg vki,h hogy állhat egy 2-1-es csapat egy 2-0ás elött???Pacman
Neked ez tényleg problémát jelent?😊
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
nekem inkább azt mondja meg vki,h hogy állhat egy 2-1-es csapat egy 2-0ás elött???Pacman
ha jól sejtem, akkor így:
1 a győzelmek száma számít, az 2-2
2 a pontarány számít, nekik +34, nektek +13JSanyo
vagy lehet, hogy tud valamit előre a gép...😊


több mint 13 éve
Kalo 137
Nem fognám a szerencsére. Két jó csapattal játszottunk eddig az Interligában, ahol a kihagyott helyzetek (mint például a teljes pályán meccsenként végig vitt 4-5 drive, amit a redzone-ban pont nélkül fejeztünk be) megbosszulják magukat ezen a szinten.
Küzdöttünk, hajtottunk, mindenki odatette magát, de valahogy még nem "százas" a teljesítményünk.
Vár még ránk két meccs, és ha azokon (a két legnehezebben mellesleg) jól teljesítünk, akkor vár minket a rájátszás, ahol meg úgyis új fejezet kezdődik.

Dolgozunk, és még többet kell dolgoznunk.

Blue Dragons - Cowboys 12-6bpcj97
Nincs szerencséje a Cowboysnak.Kori
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
A fociban nincsen szerencse.deacon75
Ebben nincs igazad, mert minden sporthoz hozzátartozik a szerencse, az más kérdés, hogy egy-egy győzelmet vagy vereséget nem lehet (csak) a szerencsére fogni. 😊Farky
nincs szerencse.minden ilyen dolognak megvan az oka
mit tartasz szerencsenek alt?
Amugy Lee sztem sosem hasznalta ezt a szot 😊gege#14
ha amerikai lennék, nekem is nehéz szó lenne...😀


több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Blue Dragons - Cowboys 12-6bpcj97
Nincs szerencséje a Cowboysnak.Kori
Nagyon szoros volt ,ez is egy paraszthajszálon múlt :/

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
nekem inkább azt mondja meg vki,h hogy állhat egy 2-1-es csapat egy 2-0ás elött???Pacman
Szezon közbeni tabella úgyse ér semmit, végén meg azonos meccs szám lesz mindenkinél, nem?
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nekem inkább azt mondja meg vki,h hogy állhat egy 2-1-es csapat egy 2-0ás elött???Pacman
ha jól sejtem, akkor így:
1 a győzelmek száma számít, az 2-2
2 a pontarány számít, nekik +34, nektek +13

több mint 13 éve
Kalo 137
Egy nagyon érdekes, tanulságos cikk, szerintem főleg a végén olvasható következtetések, tanulságok miatt érdemes nekünk is elolvasni, megfontolni -még akkor is, ha OFF a téma, nem a fociról szól.
De sok hasonlóságot lehet felfedezni, és ha egy kicsit szerencsénk van (és nagyon sokat dolgozunk) akkor évek múlva elérhetjük ennek a csodának a kuszöbét...

http://jegkorong.blog.hu/2011/04/24/nincs_ennek_vege_meg_csak_most_kezdodik
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nincs szerencséje a Cowboysnak.Kori
A fociban nincsen szerencse.deacon75
Ebben nincs igazad, mert minden sporthoz hozzátartozik a szerencse, az más kérdés, hogy egy-egy győzelmet vagy vereséget nem lehet (csak) a szerencsére fogni. 😊Farky
nincs szerencse.minden ilyen dolognak megvan az oka
mit tartasz szerencsenek alt?
Amugy Lee sztem sosem hasznalta ezt a szot 😊
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
nekem inkább azt mondja meg vki,h hogy állhat egy 2-1-es csapat egy 2-0ás elött???



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Az oka a tavalyi Div I nagyon nagy különbségű meccseiben keresendő. Ne legyen értelme 40 helyett 70 ponttal verni valakit, hogy a tabellán jobb legyen a helyezés (bizony voltak, akik ilyen különbségeknél is rámentek a még több szerzett pontra, ahelyett hogy cseréljenek). Ilyen különbségnél meg hagyjuk már a támadófoci preferálását, egyébként meg úgyis csak akkor kapsz kevés pontot, ha a támadóid sokat vannak pályán. Pro és kontra vannak érvek.


több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Helyes nem helyes, így van. Szerintem csak az ért vele egyet aki megálmodta a rendszert, ezzel ahogy mondod a védekező focit veszik előtérbe illetve azt, hogy egy esélytelenebb csapat nehogy több mint 35 pontot kapjon a táblázatba. Bár ez utóbbira nem nagyon láttam példát az eredményeket fürkészve.

több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
az elsőt teljesen osztom, de korábban már ki lett itt tárgyalva asszem párszor.

a 35 pontos szabályhoz: az általad említett esetben 30-65-ként kerül be a táblázatbabpcj97
Tehát akkor ezek szerint jobban megéri úgy kikapni egy csapattól ( persze csak ha tudod, hogy 35+ lesz a vége ), hogy meg sem próbálsz pontot szerezni, mert akkor ugye 35 kerül a kapott oszlopba. De ha ne adj isten szerzel mondjuk 10 pontot, akkor máris 45 kerül hozzád, ergo rosszabbul jársz pedig jobban teljesítettél. LOL 😀

mondjuk nem hiszem el, hogy ez így helyes lenne, de ha mégis kérem valaki illetékesebb erősítse meg mert akkor ez így tényleg nagyon nagy vicc

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Blue Dragons - Cowboys 12-6bpcj97
Nincs szerencséje a Cowboysnak.Kori
A fociban nincsen szerencse.deacon75
Ebben nincs igazad, mert minden sporthoz hozzátartozik a szerencse, az más kérdés, hogy egy-egy győzelmet vagy vereséget nem lehet (csak) a szerencsére fogni. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Blue Dragons - Cowboys 12-6bpcj97
Nincs szerencséje a Cowboysnak.Kori
A fociban nincsen szerencse.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az elsőt teljesen osztom, de korábban már ki lett itt tárgyalva asszem párszor.

a 35 pontos szabályhoz: az általad említett esetben 30-65-ként kerül be a táblázatba
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Bár nincs sok jelentősége de azonos pontszám esetén miért a kevesebb kapott pont dönt, miért nem a több szerzett? Nem a támadófocit kéne preferálni inkább? ( természetesen azonos pontszám, és hiányzó egymás elleni meccs esetén ). Vagy legalább a különbség számítana (a vitt-kapott) és nem csak a kapott pontok száma.

Illetve teljesen ezt a 35 pontos szabályt sem értem, akkor most max. 35 minuszban zárhatsz egy meccset, vagy ha mondjuk 30-80-ra kapsz ki, akkor a 80 kapottat írják be, vagy 50-et vagy csak a 35-t?

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Blue Dragons - Cowboys 12-6bpcj97
Nincs szerencséje a Cowboysnak.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Blue Dragons - Cowboys 12-6
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Eger Heroes -Miskolc Steelers: 10-52
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Félidőben
JW-SZ S
0-18vadibandi
A vége
6-38




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Inertligás meccsről valami infó? előre köszi 😉
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Félidőben
JW-SZ S
0-18




több mint 13 éve
arcsike 100
mi a forrás?

kösziMedoweb
Gondolom ez maga a forrás.deacon75
Ja, de a teljes cikket is elolvasnám, ez meg csak részlet.

És erre a szép címre se egybe se részletbe nem találtam google-be.Medoweb
sztem az öniróniára sem ártana rákeresni mondjuk 😉 😀 😛