Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mi az a Real-Barca???JUNIOR#46
2 színjátszó kör..😊sLyNz
A Real nem egy bevásárló központ?JUNIOR#46
Egy kiskereskedelmi lánc, olyan mint a Coop 😊
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Mi az a Real-Barca???JUNIOR#46
2 színjátszó kör..😊sLyNz
A Real nem egy bevásárló központ?JUNIOR#46
Junior létedre nem aludnod kellene ? ? ? :cool:



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Mi az a Real-Barca???JUNIOR#46
2 színjátszó kör..😊sLyNz
A Real nem egy bevásárló központ?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Most nézve a Real - Barca meccset eltűnődtem, hogy miért kell, hogy a játékvezetők az esetek 80%-ban az egyik csapat felé fújjanak minden sportban. Idén minden meccsünkön elég aktívan ellenünk voltak a bírók, úgyhogy átérzem a Real szurkolók bánatát, annak ellenére hogy a Barcanak szorítottam.Bruce
komoly filozófia kérdést vet fel, hogy a csapatok szerint a bíró mindig az ellenfélnek fúj. Akkor viszont a bíró mindenkinek fúj? Vagy senkinek sem? Vagy saját magának? :oZorddd
Szerintem néha a bírók sem tudják, hogy mit miért fújnak. Tisztelet a kivételnek 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Mi az a Real-Barca???JUNIOR#46
2 színjátszó kör..😊

......
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Mi az a Real-Barca???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Most nézve a Real - Barca meccset eltűnődtem, hogy miért kell, hogy a játékvezetők az esetek 80%-ban az egyik csapat felé fújjanak minden sportban. Idén minden meccsünkön elég aktívan ellenünk voltak a bírók, úgyhogy átérzem a Real szurkolók bánatát, annak ellenére hogy a Barcanak szorítottam.Bruce
komoly filozófia kérdést vet fel, hogy a csapatok szerint a bíró mindig az ellenfélnek fúj. Akkor viszont a bíró mindenkinek fúj? Vagy senkinek sem? Vagy saját magának? :o


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most nézve a Real - Barca meccset eltűnődtem, hogy miért kell, hogy a játékvezetők az esetek 80%-ban az egyik csapat felé fújjanak minden sportban. Idén minden meccsünkön elég aktívan ellenünk voltak a bírók, úgyhogy átérzem a Real szurkolók bánatát, annak ellenére hogy a Barcanak szorítottam.Bruce
had ne sírjak😊sLyNz
Hát ne sírjál 😊 Nem kért senki erre szerintem, én meg végképp nem. 😊
több mint 13 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Most nézve a Real - Barca meccset eltűnődtem, hogy miért kell, hogy a játékvezetők az esetek 80%-ban az egyik csapat felé fújjanak minden sportban. Idén minden meccsünkön elég aktívan ellenünk voltak a bírók, úgyhogy átérzem a Real szurkolók bánatát, annak ellenére hogy a Barcanak szorítottam.Bruce
had ne sírjak😊

......
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most nézve a Real - Barca meccset eltűnődtem, hogy miért kell, hogy a játékvezetők az esetek 80%-ban az egyik csapat felé fújjanak minden sportban. Idén minden meccsünkön elég aktívan ellenünk voltak a bírók, úgyhogy átérzem a Real szurkolók bánatát, annak ellenére hogy a Barcanak szorítottam.
több mint 13 éve
Kopasz98 93
http://www.youtube.com/watch?v=TcBZNrwJBoA
Rendesek a srácok 😀Kori
imádom ezt a videót 😀 mindig szakadok azon, hogy uralkodik magán, hogy ne káromkodjon és ne kiabáljon 😀 respect jár érte azért, bár lehet később megbosszulta 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=TcBZNrwJBoA
Rendesek a srácok 😀Kori
Jászberényben nem volt ilyen.vadibandi
Nem maradt viz a végére, meg hát az interview is elmaradt :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó hír:
Jelenleg meg senkit nem kerestek meg a WADA-tol hogy pozitív lett a mintája a ZP -Wolwerins mérkőzésen teszteltekből. 😀
A WADA oldalán sincs kint semmi evvel kapcsolatban így, a jelenlegi állas szerint nem doppingolt senki ott. Remélem hogy ezután ahányszor tesztelik a játékosokat az amerikai fociból mint negatív lesz az eredmény.delear
A WADA oldalán az eddigi pozitív esetek sincsenek fenn, szal ez annyira nem vehető fixnek.

De persze én azt remélem, h valóban negatívak lettetek.e53m62
jelenlegcápa77
Igen.
"Jelenleg"
Sajnos senkivel sem közölnek semmit, ha telefonon keresed nem veszik fel. 😕
A mintavételkor azt mondtak hogy Kb.3 hét alatt megvan az eredmény.
Azt is meg mondtak, hogy ha pozitív a minta akkor keresnek meg inkább, így ezeket összevetve és az eltelt időt nézve mondtam hogy negatívak a minták.
De mivel a NADO egy független szervezet, nincs határidejűk (sajnos) az eredmény ismertetésére, el nem elérhetők, minden felelősség a sportolóké; ez így nem éppen a tisztességesebb, főleg az amatőr sportolókkal.
Sajnos ebben nem mi (sportolok) döntöttünk/döntünk így csak sodródni tudunk az árral, elfogadva s betartva a szabályokat.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Jó hír:
Jelenleg meg senkit nem kerestek meg a WADA-tol hogy pozitív lett a mintája a ZP -Wolwerins mérkőzésen teszteltekből. 😀
A WADA oldalán sincs kint semmi evvel kapcsolatban így, a jelenlegi állas szerint nem doppingolt senki ott. Remélem hogy ezután ahányszor tesztelik a játékosokat az amerikai fociból mint negatív lesz az eredmény.delear
A WADA oldalán az eddigi pozitív esetek sincsenek fenn, szal ez annyira nem vehető fixnek.

De persze én azt remélem, h valóban negatívak lettetek.e53m62
jelenleg


több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://www.youtube.com/watch?v=TcBZNrwJBoA
Rendesek a srácok 😀Kori
Jászberényben nem volt ilyen.




több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
http://www.youtube.com/watch?v=TcBZNrwJBoA
Rendesek a srácok 😀


több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Szerintem Egri Zoli (Lue), a volt gringos qb tartja a legtöbb TD-s rekordot, 2009-ben a cowboy2 ellen 7 passzolt és 1 futott td-t produkált.Zorddd
Respekt. Az sem kevés.e53m62
Biztos, hogy "csak" ennyit? Az a meccs ha jól emlékszem 68:8 lett és ha az emlékeim nem csalnak végig a Lue irányított😊 (bár le kellett jönnöm közben mert elszakadt az ujjamban a szalag úgyh figyelni nem tudtam)...de mintha lett volna egy defense TD is, úgyh valszeg igazad van 😛 Mind1 a statisztika sose volt az erősségem. Mivel ez sem hivatalosan megerősített adat így sajna nem hiszem hogy elfogadná akárki is rekordnak :/ valaki tud több TDről magyar bajnokin? 😊Jamie
Úgy tudom hogy azon kívül volt egy defense td, meg egy punt return talán, de nem voltam ott, csak közvetetten értesülök 😛


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Azt tudja vki, h Magyarországon egy negyedben mennyi volt a legtöbb vitt pont?

Illetve egy meccsen ki vitte a legtöbb TD-t? És pontosan mennyi is volt az?e53m62
a magyar statisztikusok világhírűek, úgyhogy csak böngéssz bátran a statisztikákban...pff, a fszt, rohadtul semmilyen stat nincs már, pedig szerintem a foci pont egy olyan sport, ahol nem csak érdekesség egy-egy számadat!
amikor voltak statisztikusok, szart sem értek, most nincsenek, ugyanott vagyunk...:S
a miskolci srác frankón 6 TD-t csinált?!
ellenünk is volt vagy 80-100 yardja (TD nélkül), ügyes srác...😉Harminch37
Amikor anno a Vipers-el cserékkel álltatok fel a Wolves ellen, akkor mennyi volt egy-egy negyed? Emlékszel még?
De53m62
0-29 volt az első negyed után,50 a félidőben.

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Mohi24 99
http://www.youtube.com/watch?v=6fln6Jkiaog

Nyerhettek ingyen jegyet a meccsre, csak egy kérdésre kell helyesen válaszolni emailben! Bővebben az alábbi linken:
http://sharks.hu/index.php/component/content/article/9-sharks/145-nyerj-jegyet-gyr-sharks-st-poelten-invaders-interliga-merkzesere-.html

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Azt tudja vki, h Magyarországon egy negyedben mennyi volt a legtöbb vitt pont?

Illetve egy meccsen ki vitte a legtöbb TD-t? És pontosan mennyi is volt az?e53m62
a magyar statisztikusok világhírűek, úgyhogy csak böngéssz bátran a statisztikákban...pff, a fszt, rohadtul semmilyen stat nincs már, pedig szerintem a foci pont egy olyan sport, ahol nem csak érdekesség egy-egy számadat!
amikor voltak statisztikusok, szart sem értek, most nincsenek, ugyanott vagyunk...:S
a miskolci srác frankón 6 TD-t csinált?!
ellenünk is volt vagy 80-100 yardja (TD nélkül), ügyes srác...😉Harminch37
Amikor anno a Vipers-el cserékkel álltatok fel a Wolves ellen, akkor mennyi volt egy-egy negyed? Emlékszel még?

Tudom, h görény kérdés, de kíváncsi vagyok.

És igen, a srác valóban 6 TD-t csinált. Volt futott, elkapott és visszahordott TD-je is. Ha játszana a def-ben, akkor sztem lett volna INT ret TD-je is. 😀e53m62
fogalmam sincs, az a Vipers nagyon sötét korszaka, sötét vezetőség, sötét vezetőedző, megmondom őszintén, már a meccs elött lesz.rtam, mi lesz a pályán, és csak a végén tudtam meg, mennyi lett az eredmény (WR-ként élménygazdag életem volt)...😀

a Rebels vs. W1 meccs valahogy máshogy festett...😊


több mint 13 éve
Jamie 28
Azt tudja vki, h Magyarországon egy negyedben mennyi volt a legtöbb vitt pont?

Illetve egy meccsen ki vitte a legtöbb TD-t? És pontosan mennyi is volt az?e53m62
Szerintem Egri Zoli (Lue), a volt gringos qb tartja a legtöbb TD-s rekordot, 2009-ben a cowboy2 ellen 7 passzolt és 1 futott td-t produkált.Zorddd
Respekt. Az sem kevés.e53m62
Biztos, hogy "csak" ennyit? Az a meccs ha jól emlékszem 68:8 lett és ha az emlékeim nem csalnak végig a Lue irányított😊 (bár le kellett jönnöm közben mert elszakadt az ujjamban a szalag úgyh figyelni nem tudtam)...de mintha lett volna egy defense TD is, úgyh valszeg igazad van 😛 Mind1 a statisztika sose volt az erősségem. Mivel ez sem hivatalosan megerősített adat így sajna nem hiszem hogy elfogadná akárki is rekordnak :/ valaki tud több TDről magyar bajnokin? 😊

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Azt tudja vki, h Magyarországon egy negyedben mennyi volt a legtöbb vitt pont?

Illetve egy meccsen ki vitte a legtöbb TD-t? És pontosan mennyi is volt az?e53m62
Szerintem Egri Zoli (Lue), a volt gringos qb tartja a legtöbb TD-s rekordot, 2009-ben a cowboy2 ellen 7 passzolt és 1 futott td-t produkált.Zorddd
Respekt. Az sem kevés.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Azt tudja vki, h Magyarországon egy negyedben mennyi volt a legtöbb vitt pont?

Illetve egy meccsen ki vitte a legtöbb TD-t? És pontosan mennyi is volt az?e53m62
Szerintem Egri Zoli (Lue), a volt gringos qb tartja a legtöbb TD-s rekordot, 2009-ben a cowboy2 ellen 7 passzolt és 1 futott td-t produkált.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Azt tudja vki, h Magyarországon egy negyedben mennyi volt a legtöbb vitt pont?

Illetve egy meccsen ki vitte a legtöbb TD-t? És pontosan mennyi is volt az?e53m62
a magyar statisztikusok világhírűek, úgyhogy csak böngéssz bátran a statisztikákban...pff, a fszt, rohadtul semmilyen stat nincs már, pedig szerintem a foci pont egy olyan sport, ahol nem csak érdekesség egy-egy számadat!
amikor voltak statisztikusok, szart sem értek, most nincsenek, ugyanott vagyunk...:S
a miskolci srác frankón 6 TD-t csinált?!
ellenünk is volt vagy 80-100 yardja (TD nélkül), ügyes srác...😉Harminch37
Amikor anno a Vipers-el cserékkel álltatok fel a Wolves ellen, akkor mennyi volt egy-egy negyed? Emlékszel még?

Tudom, h görény kérdés, de kíváncsi vagyok.

És igen, a srác valóban 6 TD-t csinált. Volt futott, elkapott és visszahordott TD-je is. Ha játszana a def-ben, akkor sztem lett volna INT ret TD-je is. 😀

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Azt tudja vki, h Magyarországon egy negyedben mennyi volt a legtöbb vitt pont?

Illetve egy meccsen ki vitte a legtöbb TD-t? És pontosan mennyi is volt az?e53m62
a magyar statisztikusok világhírűek, úgyhogy csak böngéssz bátran a statisztikákban...pff, a fszt, rohadtul semmilyen stat nincs már, pedig szerintem a foci pont egy olyan sport, ahol nem csak érdekesség egy-egy számadat!
amikor voltak statisztikusok, szart sem értek, most nincsenek, ugyanott vagyunk...:S
a miskolci srác frankón 6 TD-t csinált?!
ellenünk is volt vagy 80-100 yardja (TD nélkül), ügyes srác...😉