Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Azt tudja vki, h Magyarországon egy negyedben mennyi volt a legtöbb vitt pont?

Illetve egy meccsen ki vitte a legtöbb TD-t? És pontosan mennyi is volt az?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Azért arra kíváncsi lenék, hogy az Eger meccsen, hogy sikerült az első negyedben az a 0-31! :rolleyes:
Nem semmi amúgy!barbárJW
Köszönjük, az elismerés mindig jól esik.

Az Eger edzői döntéseibe nem látunk bele, de ha valóban ezt "hívta" Zsombor, azzal szigorúan maguk alatt vágták a fát. Sztem ma itthon senki sem engedheti meg magának, h cserékkel próbáljon küzdeni. Nekünk ez egy divíziónkba került.

Ahogy elnézem, az Egernek is abba fog kerülni.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Jó hír:
Jelenleg meg senkit nem kerestek meg a WADA-tol hogy pozitív lett a mintája a ZP -Wolwerins mérkőzésen teszteltekből. 😀
A WADA oldalán sincs kint semmi evvel kapcsolatban így, a jelenlegi állas szerint nem doppingolt senki ott. Remélem hogy ezután ahányszor tesztelik a játékosokat az amerikai fociból mint negatív lesz az eredmény.delear
A WADA oldalán az eddigi pozitív esetek sincsenek fenn, szal ez annyira nem vehető fixnek.

De persze én azt remélem, h valóban negatívak lettetek.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én csak azt nem ertettem mi lelte a lelki nyugalmat. Lementunk jatszani 1 fasza meccset, nyugodt, mondhatni "barati" korulmenyek kozott, majd az az ember aki lejar puncsolni az edzeseinkre, meg az edzoteremben a szolnoki csapat hanyatlasat, szetfoszlasat iordeti, terjeszti, a jatekosaink szuleit, szuletesnapi udvozletekben reszesiti, sokszor, valasztekossagot nem turo szavakkal, szokincset leegyszerusitve, kozepso ujjanak erejenek fitoktatasaval.. Jo szokasat remelem megtartja es a jovore nezve, kimondott figyelmet szentel hanyatlo csapatunk nyugalmanak megorzese erdekeben. Igy aztan a sok duma meg nyáladzas mellett, jutna lehet ideje a jatekra is! Innen kuldom tiszteletem, messzefoldon hires, "baratunk" "tiszteletere". Nem irom le hogy a 92es Gyuritokrol beszelek, nyilvan azert ez megiscsak tiszteletlenseg es tapintatlansag lenne! Béke!!!gyengejobb
Én ezt az összecsapást mindennek nevezném csak barátinak nem!
Mindkét csapat nagyon nyerni akart és megmutatni a másiknak, hogy ki a legény a gáton!
Rengeteg zrika alattomos megmozdulás övezte a meccset pro és kontara!
Én rengeteget tanultam ebből a meccsből és talán egy örök lecke az amerikai fociból, hogy hiába áll veled szembe egy jó ismerős haver, ha nem te ütöd le akkor ő üt le téged! Ez egy igazi háború volt és úgy gondolom, hogy a sípszó után már mindenki úgy tud viszonyulni a másikhoz ahogy ezt megtette a meccs előtt.
Azt mondjuk nem mondtad, hogy mit szóltatok Gyugyinak az alapvonalon kívülről, de ennek igazából már nincs semmi jelentősége.
Én már alig várom a lehetőséget a visszavágásra és remélem sikerül is véghezvinni!
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
http://www.budapestcowboys.com/content/?p=2043&langswitch_lang=hu

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én csak azt nem ertettem mi lelte a lelki nyugalmat. Lementunk jatszani 1 fasza meccset, nyugodt, mondhatni "barati" korulmenyek kozott, majd az az ember aki lejar puncsolni az edzeseinkre, meg az edzoteremben a szolnoki csapat hanyatlasat, szetfoszlasat iordeti, terjeszti, a jatekosaink szuleit, szuletesnapi udvozletekben reszesiti, sokszor, valasztekossagot nem turo szavakkal, szokincset leegyszerusitve, kozepso ujjanak erejenek fitoktatasaval.. Jo szokasat remelem megtartja es a jovore nezve, kimondott figyelmet szentel hanyatlo csapatunk nyugalmanak megorzese erdekeben. Igy aztan a sok duma meg nyáladzas mellett, jutna lehet ideje a jatekra is! Innen kuldom tiszteletem, messzefoldon hires, "baratunk" "tiszteletere". Nem irom le hogy a 92es Gyuritokrol beszelek, nyilvan azert ez megiscsak tiszteletlenseg es tapintatlansag lenne! Béke!!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Majd megkérdezem az illetékes elvtársat, hogy kitől hangzott el ez a szó, ha nem hangzott el akkor bocsánat, ha elhangzott, akkor sem érdekes sztem sem! Mert nem történt semmi, bár tényleg nem láttam azóta én sem a srácot. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én nem tudom min húzta fel magát, mert nem beszéltem vele, állítólag belenyomták a fejét a földbe és ütötték, de hát ilyen meg minden playben előfordul. 😊

Az meg hogy meg akarták verni, hidd el hogy elhangzott, de addig amíg csak elhangzik addig nem érdekes. 😉Bruce
1.) Minek nyomkodnánk a fejét a földbe szándékosan? Van rajta sisak, fel sem tűnik neki... én is jártam így... futót játszom. Az a dolgotok, hogy koppanjon a fejemen a sisakotok, és utána én a földön. Ütötték? Annak mi értelme lett volna, mikor még csak kiélezett sem volt a szitu? Ugyan... engem is ütöttetek. Nem szándékosan, én ebben biztos vagyok! Sőt! Az 55-ös játékosotok mondhatja, hogy tökön is vágtam! Igaz 3szor kértem érte bocsánatot, és pacsi akart lenni, csak mire odaértem elvette onnan a kezét, de ettől Ő mondhatná... Miért nem kiabáltunk ott egymásra? Mert mi a játszani akartunk!

2.) Lehet elhangzott, hogy a szolnoki játékosok meg akarják verni, csak nem Soldiers játékos szájából, hanem esetleg a csapattársáéból. Persze szólj, ha Te ilyesmit hallottál játékostársamtól személyesen, mert Béla biztosan retorzionálni fogja, csak mondd meg mikor hallottad a saját füleddel a "mi" szánkból ezt! 😊PaTyOmKiN
Szerintem ezen most már kár vitatkozni ,de én speciel nem halottam ilyet és nekem már akkor sem tűnt hihetőnek ,hogy egy 50kilós gyerekre vadászna a Szolnok. Mondjuk azóta se jelentkezett a srác...
SZÓVAL HA NÁLATOK VAN ADJÁTOK HOLNAPIG VISSZA, MERT EDZÉSÜNK LESZ! :okisdani
Bocsika... bevallom vonóhorogra kötöttük hazáig, de valahogy elkopott mire hazaértünk! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Voltak ott vándor vidámparkosok is sergőkkel is... nem állt be vándor amerikaifocistának véletlenül? 😊
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Én ilyet nem hallottam.
Én konkrétan azt se tudom min húzta fel magát annyira.lineman
Én nem tudom min húzta fel magát, mert nem beszéltem vele, állítólag belenyomták a fejét a földbe és ütötték, de hát ilyen meg minden playben előfordul. 😊

Az meg hogy meg akarták verni, hidd el hogy elhangzott, de addig amíg csak elhangzik addig nem érdekes. 😉Bruce
1.) Minek nyomkodnánk a fejét a földbe szándékosan? Van rajta sisak, fel sem tűnik neki... én is jártam így... futót játszom. Az a dolgotok, hogy koppanjon a fejemen a sisakotok, és utána én a földön. Ütötték? Annak mi értelme lett volna, mikor még csak kiélezett sem volt a szitu? Ugyan... engem is ütöttetek. Nem szándékosan, én ebben biztos vagyok! Sőt! Az 55-ös játékosotok mondhatja, hogy tökön is vágtam! Igaz 3szor kértem érte bocsánatot, és pacsi akart lenni, csak mire odaértem elvette onnan a kezét, de ettől Ő mondhatná... Miért nem kiabáltunk ott egymásra? Mert mi a játszani akartunk!

2.) Lehet elhangzott, hogy a szolnoki játékosok meg akarják verni, csak nem Soldiers játékos szájából, hanem esetleg a csapattársáéból. Persze szólj, ha Te ilyesmit hallottál játékostársamtól személyesen, mert Béla biztosan retorzionálni fogja, csak mondd meg mikor hallottad a saját füleddel a "mi" szánkból ezt! 😊PaTyOmKiN
Szerintem ezen most már kár vitatkozni ,de én speciel nem halottam ilyet és nekem már akkor sem tűnt hihetőnek ,hogy egy 50kilós gyerekre vadászna a Szolnok. Mondjuk azóta se jelentkezett a srác...
SZÓVAL HA NÁLATOK VAN ADJÁTOK HOLNAPIG VISSZA, MERT EDZÉSÜNK LESZ! :o


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem lett kiállítva! Mi küldtük el a pályáról az eset után!
Én már nem is találkoztam vele utána sehol, bár olyat hallottam hogy a szolnoki játékosok meg akarták keresni utána, hogy megverjék, de ebből aztán nem lett semmi!

További sok sikert a bajnokságban!Bruce
Én ilyet nem hallottam.
Én konkrétan azt se tudom min húzta fel magát annyira.lineman
Én nem tudom min húzta fel magát, mert nem beszéltem vele, állítólag belenyomták a fejét a földbe és ütötték, de hát ilyen meg minden playben előfordul. 😊

Az meg hogy meg akarták verni, hidd el hogy elhangzott, de addig amíg csak elhangzik addig nem érdekes. 😉Bruce
1.) Minek nyomkodnánk a fejét a földbe szándékosan? Van rajta sisak, fel sem tűnik neki... én is jártam így... futót játszom. Az a dolgotok, hogy koppanjon a fejemen a sisakotok, és utána én a földön. Ütötték? Annak mi értelme lett volna, mikor még csak kiélezett sem volt a szitu? Ugyan... engem is ütöttetek. Nem szándékosan, én ebben biztos vagyok! Sőt! Az 55-ös játékosotok mondhatja, hogy tökön is vágtam! Igaz 3szor kértem érte bocsánatot, és pacsi akart lenni, csak mire odaértem elvette onnan a kezét, de ettől Ő mondhatná... Miért nem kiabáltunk ott egymásra? Mert mi a játszani akartunk!

2.) Lehet elhangzott, hogy a szolnoki játékosok meg akarják verni, csak nem Soldiers játékos szájából, hanem esetleg a csapattársáéból. Persze szólj, ha Te ilyesmit hallottál játékostársamtól személyesen, mert Béla biztosan retorzionálni fogja, csak mondd meg mikor hallottad a saját füleddel a "mi" szánkból ezt! 😊
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Én úgy tudom Zsombor szankcionált néhány játékost, akik emiatt nem léphettek pályára, gondolom ez is nagyban közre játszott.


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem lett kiállítva! Mi küldtük el a pályáról az eset után!
Én már nem is találkoztam vele utána sehol, bár olyat hallottam hogy a szolnoki játékosok meg akarták keresni utána, hogy megverjék, de ebből aztán nem lett semmi!

További sok sikert a bajnokságban!Bruce
Bruce! 😊

Ha valaki ilyet tervezett volna, arról hidd el tudnánk, és inkább lapítanánk, nem érdeklődnénk. 😊 Egyetlen barom van nálunk akinek ennyire el tud szálni az agya, és képes ilyeneket mondani, de én most nem voltam feszült! 😉 😀 Komolyra fordítva a szót: soha nem volt és nem is lesz ilyenre példa. Ami a pályán van, az ott marad! Akkor is, ha éppen ott, és akkor forr a hangulat!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért arra kíváncsi lenék, hogy az Eger meccsen, hogy sikerült az első negyedben az a 0-31! :rolleyes:
Nem semmi amúgy!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Miért, valaki izgult???????????? 😀
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Jó hír:
Jelenleg meg senkit nem kerestek meg a WADA-tol hogy pozitív lett a mintája a ZP -Wolwerins mérkőzésen teszteltekből. 😀
A WADA oldalán sincs kint semmi evvel kapcsolatban így, a jelenlegi állas szerint nem doppingolt senki ott. Remélem hogy ezután ahányszor tesztelik a játékosokat az amerikai fociból mint negatív lesz az eredmény.delear
akkor megusztátok?! 😊 😀 😂 😛

Crushers #12
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jó hír:
Jelenleg meg senkit nem kerestek meg a WADA-tol hogy pozitív lett a mintája a ZP -Wolwerins mérkőzésen teszteltekből. 😀
A WADA oldalán sincs kint semmi evvel kapcsolatban így, a jelenlegi állas szerint nem doppingolt senki ott. Remélem hogy ezután ahányszor tesztelik a játékosokat az amerikai fociból mint negatív lesz az eredmény.delear
Igen ez nagyon jó hír 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó hír:
Jelenleg meg senkit nem kerestek meg a WADA-tol hogy pozitív lett a mintája a ZP -Wolwerins mérkőzésen teszteltekből. 😀
A WADA oldalán sincs kint semmi evvel kapcsolatban így, a jelenlegi állas szerint nem doppingolt senki ott. Remélem hogy ezután ahányszor tesztelik a játékosokat az amerikai fociból mint negatív lesz az eredmény.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jólvan, nekem is mondták egy páran, hogy b@sszam meg, de mégsem rendeztem jelenetet. Ezeket bírni kell, aztán kész.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem lett kiállítva! Mi küldtük el a pályáról az eset után!
Én már nem is találkoztam vele utána sehol, bár olyat hallottam hogy a szolnoki játékosok meg akarták keresni utána, hogy megverjék, de ebből aztán nem lett semmi!

További sok sikert a bajnokságban!Bruce
Én ilyet nem hallottam.
Én konkrétan azt se tudom min húzta fel magát annyira.lineman
csak diszkréten elküldték a kva anyjába meg hasonló szép húsvéti jókívánságokat kapott, és ő így fejezi ki a köszönetét...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem lett kiállítva! Mi küldtük el a pályáról az eset után!
Én már nem is találkoztam vele utána sehol, bár olyat hallottam hogy a szolnoki játékosok meg akarták keresni utána, hogy megverjék, de ebből aztán nem lett semmi!

További sok sikert a bajnokságban!Bruce
Én ilyet nem hallottam.
Én konkrétan azt se tudom min húzta fel magát annyira.lineman
Én nem tudom min húzta fel magát, mert nem beszéltem vele, állítólag belenyomták a fejét a földbe és ütötték, de hát ilyen meg minden playben előfordul. 😊

Az meg hogy meg akarták verni, hidd el hogy elhangzott, de addig amíg csak elhangzik addig nem érdekes. 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem lett kiállítva! Mi küldtük el a pályáról az eset után!
Én már nem is találkoztam vele utána sehol, bár olyat hallottam hogy a szolnoki játékosok meg akarták keresni utána, hogy megverjék, de ebből aztán nem lett semmi!

További sok sikert a bajnokságban!Bruce
Én ilyet nem hallottam.
Én konkrétan azt se tudom min húzta fel magát annyira.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem lett kiállítva! Mi küldtük el a pályáról az eset után!
Én már nem is találkoztam vele utána sehol, bár olyat hallottam hogy a szolnoki játékosok meg akarták keresni utána, hogy megverjék, de ebből aztán nem lett semmi!

További sok sikert a bajnokságban!
több mint 13 éve
Ferron 72
Én nem láttam semmi plusz dolgot beírva a jegyzőkönyvbe.
Szerintem a birói részről 15 yardot kaptuk érte mást nem, plusz el lett küldve, hogy megnyugodjon. Így ő utána már nem játszott.kisdani
Ha a bíró küldte el megnyugodni akkor az nem kiállítás? 😀
Ha az edzője, akkor az viszont teljesen más és helyes cselekedet. Pályán nem lehet így viselkedni.
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Lehet tudni amúgy mi a helyzet a sisakját rugdosó, pályán vetkőző, kur.. ...ázó Jászberényi játékossal?gyengejobb
Ugy erted azon kivul, hogy ott eleve kaptak miatta 15y buntit? Kiallitottak? Nem gondolom, hogy varhato tovabbi retorzio! Vagy igen?

Van illetekes jatekvezeto forumkozelben?PaTyOmKiN
ha kiállították, akkor az automatikusan egy meccses eltiltás, bár nálunk pl. 'verekedésért' osztottak már 3 meccseset is (akkor 5 meccs volt az alapszakasz, tehát, ez igencsak nevetséges)...:S
nem vagyok játékvezető, ez az évek és a rutin...:S


több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Én nem láttam semmi plusz dolgot beírva a jegyzőkönyvbe.
Szerintem a birói részről 15 yardot kaptuk érte mást nem, plusz el lett küldve, hogy megnyugodjon. Így ő utána már nem játszott.


Wolverines #79 C