Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lehet tudni amúgy mi a helyzet a sisakját rugdosó, pályán vetkőző, kur.. ...ázó Jászberényi játékossal?gyengejobb
Ugy erted azon kivul, hogy ott eleve kaptak miatta 15y buntit? Kiallitottak? Nem gondolom, hogy varhato tovabbi retorzio! Vagy igen?

Van illetekes jatekvezeto forumkozelben?
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ha ekkora probléma hogy ki hol van azona szaros tabellán akkor tegyetek elénk mindenkit, mi úgyis 0-6al végzünk idén, tökmind1 hogy és miként ér véget a szezon ha olyan jó meccseket tudunk játszani mint tegnap Berény ellen!gyengejobb
Gratula a hétvégi meccsetekhez 😉 Direkt nem idéztem konkrét csapattal kapcsolatos thread-et, de ha így is megbántottalak akkor sorry. Szerintem nem is feltétlenül mérvadó sok csapat esetében ez az egész, főleg azoknál akik kemény ellenfeleken vannak túl. Csak ha már a bajnokság közepén is ekkora fejetlenségek vannak a tabellákban, mint például a mafl.hu-n, akkor az a végén sem lesz jobb.

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lehet tudni amúgy mi a helyzet a sisakját rugdosó, pályán vetkőző, kur.. ...ázó Jászberényi játékossal?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha ekkora probléma hogy ki hol van azona szaros tabellán akkor tegyetek elénk mindenkit, mi úgyis 0-6al végzünk idén, tökmind1 hogy és miként ér véget a szezon ha olyan jó meccseket tudunk játszani mint tegnap Berény ellen!
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
nekem inkább azt mondja meg vki,h hogy állhat egy 2-1-es csapat egy 2-0ás elött???Pacman
ha jól sejtem, akkor így:
1 a győzelmek száma számít, az 2-2
2 a pontarány számít, nekik +34, nektek +13JSanyo
"1. azonos pontok száma esetén, az egymás elleni mérkőzések szerzett – kapott pontjainak összesített
különbsége
2. azonos, vagy hiányzó egymás elleni összesített pontkülönbség esetén, a bajnoki mérkőzések kapott
pontjainak különbsége (kevesebb kapott pont)"

Tehát számomra nem teljesen világos módon, a kiirás előnyben részesít egy 0-0 közeli meccset mint egy pontgazdagot... De ez alapján
3 győzelem: 1. Rebels (3 0 94:45)
2 győzelem: 2. Gorillaz (2 0 57:14) 3. Raptors (2 0 31:18) 4. Soldiers (2 1 63:29) 5. Tigers (2 1 93:41) 6. Wolverines (2 2 46:81)
1 győzelem: 7. Steelers (1 2 58:54) 8. Predators (1 2 50:62) 9. Titans (1 2 66:101)
0 győzelem: 10. Wildfires(0 3 14:77) 11.Heroes (0 3 28:78)

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
... helyesen egyelőre és nem pedig egyenlőre, abban a kontextusban ...arcsike
Legalább megvárnád, amíg megtesszük a tippjeinket! Így elrontottad a játékot. 😉 Pedig tudtam.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
harmadsorban pedig mindenki olvassa el a magyar helyesírás szabályai c. örökbecsűt 😀 😛 egyelőre ennyi 😉arcsike
Negyedsorban kezdhetned Te is, mert helyesen: Magyar Helyesiras Szabalyai lenne, mivel ez az "orokbecsu" mu cime! 😊 😊 😊 😛PaTyOmKiN
mivel én konzekvensen nagybetű nélkül írok ezért erre nem írok semmit, de mivel látom nem sikerült a hibát így se megtalálni ezért kiemelem mégegyszer! nem az ékezetekkel volt a baj amúgy 😊 és nem is ellened irányul, de szinte mindenki rosszul használja ezt a szót és nagyon rossz nézni! szóval helyesen egyelőre és nem pedig egyenlőre, abban a kontextusban amiben használtad! písz 😀 😛
üdv: kazinczy 😉arcsike
Ott IS a potty! Pisz! 😊
több mint 13 éve
arcsike 100
Maradjunk annyiban, hogy megvertuk mi magunkat! 😊 Nezd meg a statisztikat, hany fisrt downt csinaltatok egesz meccsen.😊

masodsorban talan olvasd el a szabalyrendszert, es rajossz miert vagyunk elottetek egyenlore! 😊PaTyOmKiN
harmadsorban pedig mindenki olvassa el a magyar helyesírás szabályai c. örökbecsűt 😀 😛 egyelőre ennyi 😉arcsike
Negyedsorban kezdhetned Te is, mert helyesen: Magyar Helyesiras Szabalyai lenne, mivel ez az "orokbecsu" mu cime! 😊 😊 😊 😛PaTyOmKiN
mivel én konzekvensen nagybetű nélkül írok ezért erre nem írok semmit, de mivel látom nem sikerült a hibát így se megtalálni ezért kiemelem mégegyszer! nem az ékezetekkel volt a baj amúgy 😊 és nem is ellened irányul, de szinte mindenki rosszul használja ezt a szót és nagyon rossz nézni! szóval helyesen egyelőre és nem pedig egyenlőre, abban a kontextusban amiben használtad! písz 😀 😛
üdv: kazinczy 😉
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
A sok grammarnáci...

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Negyedsorban kezdhetned Te is, mert helyesen: Magyar Helyesiras Szabalyai lenne, mivel ez az "orokbecsu" mu cime! 😊 😊 😊 😛PaTyOmKiN
😀


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
engem nm zavar a köztes téma...csak eddig jolműködött az oldal aztan becsuszott elénk valahogy a soldiers..azért furccsának tartottam hoy megvertük öket azt még elöttünk vannakXDmindegy...nm esek kétségbe..azt hogy mennyivel végzünk meg majd kiderül junisusban...XDPacman
Maradjunk annyiban, hogy megvertuk mi magunkat! 😊 Nezd meg a statisztikat, hany fisrt downt csinaltatok egesz meccsen.😊

masodsorban talan olvasd el a szabalyrendszert, es rajossz miert vagyunk elottetek egyenlore! 😊PaTyOmKiN
harmadsorban pedig mindenki olvassa el a magyar helyesírás szabályai c. örökbecsűt 😀 😛 egyelőre ennyi 😉arcsike
Negyedsorban kezdhetned Te is, mert helyesen: Magyar Helyesiras Szabalyai lenne, mivel ez az "orokbecsu" mu cime! 😊 😊 😊 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gondolom ez nem nekem szol, mivel angol billentyuzetem van csupan, es igy ekezet nekul vagyok kenytelen irni...😊 ergo a mindenki olvassa felszolitasod kisse eros! 😊
több mint 13 éve
arcsike 100
engem nm zavar a köztes téma...csak eddig jolműködött az oldal aztan becsuszott elénk valahogy a soldiers..azért furccsának tartottam hoy megvertük öket azt még elöttünk vannakXDmindegy...nm esek kétségbe..azt hogy mennyivel végzünk meg majd kiderül junisusban...XDPacman
Maradjunk annyiban, hogy megvertuk mi magunkat! 😊 Nezd meg a statisztikat, hany fisrt downt csinaltatok egesz meccsen.😊

masodsorban talan olvasd el a szabalyrendszert, es rajossz miert vagyunk elottetek egyenlore! 😊PaTyOmKiN
harmadsorban pedig mindenki olvassa el a magyar helyesírás szabályai c. örökbecsűt 😀 😛 egyelőre ennyi 😉
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
engem nm zavar a köztes téma...csak eddig jolműködött az oldal aztan becsuszott elénk valahogy a soldiers..azért furccsának tartottam hoy megvertük öket azt még elöttünk vannakXDmindegy...nm esek kétségbe..azt hogy mennyivel végzünk meg majd kiderül junisusban...XDPacman
Maradjunk annyiban, hogy megvertuk mi magunkat! 😊 Nezd meg a statisztikat, hany fisrt downt csinaltatok egesz meccsen.😊

masodsorban talan olvasd el a szabalyrendszert, es rajossz miert vagyunk elottetek egyenlore! 😊PaTyOmKiN
A first down kevés volt valóban, de az ún. spec team bepótolta ezt, azért az nem úgy volt hogy a szél befújta az 50 yardos fg-t, meg jóbarátodat, Pacman öccsét se az nyomta be 90 yardról az end zone-ba. 😊

és a versenykiírás szerint is előttetek vagyunk, mert a 2 győzelemért ugyanúgy megvan a 2 pontunk, ezutan az első tiebreaker az egymás elleni eredmény. De mondom, most ez tök mindegy.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
engem nm zavar a köztes téma...csak eddig jolműködött az oldal aztan becsuszott elénk valahogy a soldiers..azért furccsának tartottam hoy megvertük öket azt még elöttünk vannakXDmindegy...nm esek kétségbe..azt hogy mennyivel végzünk meg majd kiderül junisusban...XDPacman
Maradjunk annyiban, hogy megvertuk mi magunkat! 😊 Nezd meg a statisztikat, hany fisrt downt csinaltatok egesz meccsen.😊

masodsorban talan olvasd el a szabalyrendszert, es rajossz miert vagyunk elottetek egyenlore! 😊
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
szerintem király lenne a Magyar Amerikai Football válogatott, és valószínűleg nem lenne nagy költség játszani egy pár meccset a környező országok csapataival, okos médiával, jó eredményekkel lehetne nézőt csalogatni...CSAK NE KELLJEN PIROSRA FÚJNI A SISAKUNK...😀Harminch37
a sisakja mindenkinek maradhatna a sajátja...mez kéne meg gatyaPacman
Ja, pontosan így kellene. Egyenmez, egyennadrág, de a saját csapatszínű és logós sisak.

Ennyi jár a hazai szívnek.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
szerintem király lenne a Magyar Amerikai Football válogatott, és valószínűleg nem lenne nagy költség játszani egy pár meccset a környező országok csapataival, okos médiával, jó eredményekkel lehetne nézőt csalogatni...CSAK NE KELLJEN PIROSRA FÚJNI A SISAKUNK...😀Harminch37
a sisakja mindenkinek maradhatna a sajátja...mez kéne meg gatya



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
engem nm zavar a köztes téma...csak eddig jolműködött az oldal aztan becsuszott elénk valahogy a soldiers..azért furccsának tartottam hoy megvertük öket azt még elöttünk vannakXDmindegy...nm esek kétségbe..azt hogy mennyivel végzünk meg majd kiderül junisusban...XD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
szerintem király lenne a Magyar Amerikai Football válogatott, és valószínűleg nem lenne nagy költség játszani egy pár meccset a környező országok csapataival, okos médiával, jó eredményekkel lehetne nézőt csalogatni...CSAK NE KELLJEN PIROSRA FÚJNI A SISAKUNK...😀Harminch37
Jó, akkor legyen zöld. 😀

Hétvégére:
Április 30-án kerül sor Győrben a Sharks - St. Pölten Invaders Interliga mérkőzésre. Aki most helyesen válaszol egy egyszerű kérdésre, ráadásul belépőt is nyerhet!

Minden jó válasz ingyenes belépőt ér, így igazán érdemes részt venni a játékban.

Nem kell mást tenned, mint a lenti kérdésre csütörtök délig a helyes választ elküldeni a westgatejatek@gmail.com címre.

A tárgy mezőbe kérjük írd be, hogy "játék".
A válaszod után add meg a neved és a címed is, hogy a beléptetésnél azonosítani tudjunk.

A kérdés:
Melyik csapat ellen vívta a Sharks az EFAF Challenge Cup-ban a döntőt 2009-ben?
forrás: http://sharks.hu/index.php/component/content/article/9-sharks/145-nyerj-jegyet-gyr-sharks-st-poelten-invaders-interliga-merkzesere-.html


több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
nekem inkább azt mondja meg vki,h hogy állhat egy 2-1-es csapat egy 2-0ás elött???Pacman
ha jól sejtem, akkor így:
1 a győzelmek száma számít, az 2-2
2 a pontarány számít, nekik +34, nektek +13JSanyo
A versenykiírás szerint a 2. rangsoroló az egymás elleni eredmény, utána jön csak a globális pontkülönbség. Persze bajnokság közben tényleg kár ezzel foglalkozni...
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Egy nagyon érdekes, tanulságos cikk, szerintem főleg a végén olvasható következtetések, tanulságok miatt érdemes nekünk is elolvasni, megfontolni -még akkor is, ha OFF a téma, nem a fociról szól.
De sok hasonlóságot lehet felfedezni, és ha egy kicsit szerencsénk van (és nagyon sokat dolgozunk) akkor évek múlva elérhetjük ennek a csodának a kuszöbét...

http://jegkorong.blog.hu/2011/04/24/nincs_ennek_vege_meg_csak_most_kezdodikKalo
Na ja, amíg nincs néző, nem lesz semmi egyéb sem. A válogatott is azért lenne fontos, mert mifelénk talán az tudná jobban mozgatni az embereket, meg a médiát, főleg ha még jól is menne a csapatnak.Kori
szerintem király lenne a Magyar Amerikai Football válogatott, és valószínűleg nem lenne nagy költség játszani egy pár meccset a környező országok csapataival, okos médiával, jó eredményekkel lehetne nézőt csalogatni...CSAK NE KELLJEN PIROSRA FÚJNI A SISAKUNK...😀


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Egy nagyon érdekes, tanulságos cikk, szerintem főleg a végén olvasható következtetések, tanulságok miatt érdemes nekünk is elolvasni, megfontolni -még akkor is, ha OFF a téma, nem a fociról szól.
De sok hasonlóságot lehet felfedezni, és ha egy kicsit szerencsénk van (és nagyon sokat dolgozunk) akkor évek múlva elérhetjük ennek a csodának a kuszöbét...

http://jegkorong.blog.hu/2011/04/24/nincs_ennek_vege_meg_csak_most_kezdodikKalo
Na ja, amíg nincs néző, nem lesz semmi egyéb sem. A válogatott is azért lenne fontos, mert mifelénk talán az tudná jobban mozgatni az embereket, meg a médiát, főleg ha még jól is menne a csapatnak.


több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Szerintem az 5. hely ( mondjuk 3-3mal) korrekt lenne a Raptoroktól az alapszakasz végén, szóval nem baj, ha előre tudja 😊JSanyo
ja, az sima rájátszás...!!!...kérdezzétek Tóth Laci gépét, és megmondja, ki milyen állással hányadik helyen fog végezni...😀Harminch37
Vagy elég megnézni ezt: http://gridiron.blog.hu/2011/02/01/2011_mafl_divizio_i_erosorrend_szezon_elottgyengejobb
nagy szarban lennénk, ha így maradna...😉


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
vagy lehet, hogy tud valamit előre a gép...😊Harminch37
Szerintem az 5. hely ( mondjuk 3-3mal) korrekt lenne a Raptoroktól az alapszakasz végén, szóval nem baj, ha előre tudja 😊JSanyo
ja, az sima rájátszás...!!!...kérdezzétek Tóth Laci gépét, és megmondja, ki milyen állással hányadik helyen fog végezni...😀Harminch37
Vagy elég megnézni ezt: http://gridiron.blog.hu/2011/02/01/2011_mafl_divizio_i_erosorrend_szezon_elott
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
vagy lehet, hogy tud valamit előre a gép...😊Harminch37
Szerintem az 5. hely ( mondjuk 3-3mal) korrekt lenne a Raptoroktól az alapszakasz végén, szóval nem baj, ha előre tudja 😊JSanyo
ja, az sima rájátszás...!!!...kérdezzétek Tóth Laci gépét, és megmondja, ki milyen állással hányadik helyen fog végezni...😀