Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
CC = Cotton Candy- árus? 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bár amit sokan nem értenek meg, hogy egy div2-es rutintalanabb játékosnak nagy csalódás lehet adott esetben egy képzettebb rutinosabb div1-es játékossal (még ha kevés edzésen is volt meg kihagyott valamennyi időt) szemben alulmaradni. 69
egyetértek abban, hogy egymástól függünk, és igen játszunk, sokan, sokat, jó bíráskodással. ebből elég sok teljesül már most is, nekem nagyon jó látni, hogy az amfoci úgy tűnik megmarad most már, nem fog eltűnni a süllyesztőben, mint a 90-es években.

de tőled idézettel nem értek egyet. nekem az a csalódás, ha olyan emberrel szemben maradok alul, aki idén kezdte csak (az egyik DE), emellé akár junior korú is (RT), vagy már mindjárt 40 éves (MLB). Nekem az a ciki, ha valaki kevesebb idő alatt messzebb jutott, többet tud, jobba játszik. Ilyenkor magamban csalódok, vagy ha úgy érzem, hogy mindent megtettem amit kértek tőlem, akkor azokban akik tanítanak, felkészítenek.

az elkövetkezendő C2 meccseink ellenfelei remélem figyeltek, de ha nem:
Allergológiai figyelmeztetés! A C2 nyomokban C1-et tartalmazhat!Bálint #15
Na köszönöm!!Akkor csak igazunk volt,amit a saját szemünkel is láttunk.Én csak arra reagáltam hogy az egyik csapattársatok KIKÉRTE MAGÁNAK a feltételezést hogy" hírbe hoztuk" őket a C1 el.Az meg hogy nem játszott hosszabb rövidebb ideje akkor is többet ér többet tud mint egy ujjonc aki 1-2 hónapja próbálgatja ezt a sportot és az első éles meccse.Bár még mindíg korrektebb "istállon"belül mozgatni játékosokat,mint ahogy más csapatok csinálják./Akinek nem inge nem veszi magára/Így viszont elveszti a C1-C2 megnevezés fogalmát.Amúgy rohadt jó meccs volt...és ugye jó pap is holtig tanul.Ebből is tanultunk/tam/.
U.I.Az ominózus "CC" poszt nyilván melléütés volt és nem olvastam vissza,de látom azéé a humorérzék nem veszett el.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem csalódtam a magyar foci forumban, szánalomtenger ami itt folyikPók
Végre megjöttél, hogy emeld a színvonalat...e53m62
egy kis szemelyeskedes mindig feldobja a napom 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😊 Volt már rajtam vállvédő és sisak 😊 néha kimegyek az edzésre, de ott vagyok minden mérkőzésen teljes odaadással 😊 akkor már én is rutinos és C1 vagyok ?szeniko
Még jó hogy !
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ignorance is bliss
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😊 Volt már rajtam vállvédő és sisak 😊 néha kimegyek az edzésre, de ott vagyok minden mérkőzésen teljes odaadással 😊 akkor már én is rutinos és C1 vagyok ?
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
szerintem is az c1es aki már játszott ott. a rutin megvan. az, hogy a mag nem játszik le, mert leadták az igazolást, az meg a minimum 😀
béke és szeretet 😊Kopasz98
kérdés mi számít neked rutinnak...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Kopasz98 93
szerintem is az c1es aki már játszott ott. a rutin megvan. az, hogy a mag nem játszik le, mert leadták az igazolást, az meg a minimum 😀
béke és szeretet 😊
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Pisti jelenleg Nigériában tartózkodik, kirabolták és még nem tudott összekoldulni annyi pénzt, hogy hazajöjjön. Tudom, mert megírta e-mailben! 😀mikie
Megkaptam én is, küldtem is neki egy kis cash-t! 😊 szerencsére azóta épségben hazaért 😀


több mint 13 éve
mikie 39
Valaki nem tudja véletlenül,hogy idén lesz-e edző képzés,valamint erről hol lehet bővebben tájékozódni?kutya23c
A szövetségnél lehet erről érdeklődni bővebben! Vagy Kovács István tud itt útbaigazítást adni esteleg talán Kori!

Sztem ez érdeklődőfüggő, hogy indul e!

Mi tavaly kezdtük el, de még mindig tart (igaz már "csak" az OKJ-s része), mi összesen 10-en voltunk asszem, szóval kb ez olyan minimummennyiség az induláshoz, úgy gondolom.Bruce
Pisti jelenleg Nigériában tartózkodik, kirabolták és még nem tudott összekoldulni annyi pénzt, hogy hazajöjjön. Tudom, mert megírta e-mailben! 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Valaki nem tudja véletlenül,hogy idén lesz-e edző képzés,valamint erről hol lehet bővebben tájékozódni?kutya23c
A szövetségnél lehet erről érdeklődni bővebben! Vagy Kovács István tud itt útbaigazítást adni esteleg talán Kori!

Sztem ez érdeklődőfüggő, hogy indul e!

Mi tavaly kezdtük el, de még mindig tart (igaz már "csak" az OKJ-s része), mi összesen 10-en voltunk asszem, szóval kb ez olyan minimummennyiség az induláshoz, úgy gondolom.
több mint 13 éve
kutya23c 223
Valaki nem tudja véletlenül,hogy idén lesz-e edző képzés,valamint erről hol lehet bővebben tájékozódni?

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A MAFSZ oldala miért nem jön be? A Mafl oldal sem működik, csak nagyon lassan...
Vasárnap óta nincs rendben, nem tudom mit csinálnak vele, ha csinálnak egyáltalán!
Remélem hamarosan megjavítják.Bruce
Információim szerint szerver szolgáltató csere van folyamatban, ezért pár napig nem elérhetők az oldalak. Elvben ma-holnap újra megtalálhatók lesznek.Kori
Egy szolgáltató csere nem lenne szabad egy napnál tovább tartson.

Reméljük alaposan lecserélik azt a szolgáltatót, ami oly rengeteget számlázott a szövetség felé...e53m62
Minek sietni? Gondolod a tartalom változni fog? Kis naiv 😉
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Legyen valami értelmes téma is, az idei junior bajnoksággal kapcsolatban van néhány fontos infó:

Az Edzői Bizottság ötlete alapján kettébontott lesz az őszi program, hogy minél több csapat tudjon önállóan beszállni a junior versengésbe. Lesz 11-11 elleni "rendes" foci, mellette pedig egy 7-7 elleni bajnokság a kisebb létszámú csapatoknak, aréna méretű pályán és szabályokkal, de gyepen.

Megy majd egy körkérdés a mai napon a csapatvezetőknek, melyben előzetesen csak egy rövidke nyilatkozatot várunk vissza, hogy ezek alapján ki mit gondol, melyikben indulna el, persze ez még kötelezettség mentes, csak hogy lehessen látni hol hány csapat várható, milyen lebonyolítással lehet számolni, egyfajta kiindulási alapnak jó lesz.

Az aréna verzió nyilván olcsóbb is lesz a kevesebb játékvezető miatt, illetve többféle lebonyolítás is lehet ott, létszámtól függően meglátjuk mit lehet kihozni belőle.

Kérek mindenkit, hogy beszélje át csapaton belül ezek alapján mik a tervek és válaszoljanak jövő hétig bezárólag a VB-nek, ezt követően lehet versenykiírást és költségvetést csinálni, de májusban már nevezni kell majd. Korhatár marad, azaz idén 1992-96 közöttiek játszhatnak.

Akinek ez ügyben akad ötlete, az ossza meg bátran, még képlékeny a dolog, főleg az "füves aréna" részében lehet még nagyobb mozgástér.


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
A MAFSZ oldala miért nem jön be? A Mafl oldal sem működik, csak nagyon lassan...
Vasárnap óta nincs rendben, nem tudom mit csinálnak vele, ha csinálnak egyáltalán!
Remélem hamarosan megjavítják.Bruce
Információim szerint szerver szolgáltató csere van folyamatban, ezért pár napig nem elérhetők az oldalak. Elvben ma-holnap újra megtalálhatók lesznek.Kori
Egy szolgáltató csere nem lenne szabad egy napnál tovább tartson.

Reméljük alaposan lecserélik azt a szolgáltatót, ami oly rengeteget számlázott a szövetség felé...

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bár amit sokan nem értenek meg, hogy egy div2-es rutintalanabb játékosnak nagy csalódás lehet adott esetben egy képzettebb rutinosabb div1-es játékossal (még ha kevés edzésen is volt meg kihagyott valamennyi időt) szemben alulmaradni. 69
egyetértek abban, hogy egymástól függünk, és igen játszunk, sokan, sokat, jó bíráskodással. ebből elég sok teljesül már most is, nekem nagyon jó látni, hogy az amfoci úgy tűnik megmarad most már, nem fog eltűnni a süllyesztőben, mint a 90-es években.

de tőled idézettel nem értek egyet. nekem az a csalódás, ha olyan emberrel szemben maradok alul, aki idén kezdte csak (az egyik DE), emellé akár junior korú is (RT), vagy már mindjárt 40 éves (MLB). Nekem az a ciki, ha valaki kevesebb idő alatt messzebb jutott, többet tud, jobba játszik. Ilyenkor magamban csalódok, vagy ha úgy érzem, hogy mindent megtettem amit kértek tőlem, akkor azokban akik tanítanak, felkészítenek.

az elkövetkezendő C2 meccseink ellenfelei remélem figyeltek, de ha nem:
Allergológiai figyelmeztetés! A C2 nyomokban C1-et tartalmazhat!
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
nem csalódtam a magyar foci forumban, szánalomtenger ami itt folyikPók
Végre megjöttél, hogy emeld a színvonalat...

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
nem csalódtam a magyar foci forumban, szánalomtenger ami itt folyikPók
Köszi szépen 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mit kérsz ki az irányitótól kezdve a dif fele+ az offba is jópár C1 es játékos volt.Azért minket sem kll hülyének nézni.De ahhoz képest szánalmas hogy csak ennyivel tudtatok nyerni,legözelebb a W1 ből is hivjatok pár játékost.Kezd ez az egész magyarországi amerikai foci a nevetség tárgyát képezni,2-3 csapat kooperálódik csak azért hogy mindegy milyen áron csak nyerjenek.Szánalmas.Bugi 71
tényleg nem kell, ti teszitek magatokat.
A C1 irányítója a C2 támadó koordinátora, a másik C1 irányító meg a kamerát kezelte meccsen és a bírókat kommentálta (jómagam). Gábor idén a C2 irányítója, nem utazik, nem játszik a C1-gyel. Remélem idáig tudsz követni, mert most jön a trükktrükk barbatrükk.
Van olyan játékosunk, akit várunk vissza a C1-be, de magánéleti vagy egyéb problémák miatt ki kellett hagynia, ezért még/már nem tud a C1ben játszani. Csak tisztázásképpen: a C2 kezdő offense-ben 1 darab C1-es kezdő játékos volt, a junior korú 17 éves jobb tackle... Igen, a C1 cseréi, felépültjei itt kapnak játéklehetőséget, akár kezdők, akár cserék, ez egy vegyes csapat: kiöregedettekből, felépültekből és feltörekvőkből áll.
A védelemben voltak többen is, akik sokat játszottak korábban C1-ben, de vagy már nem játszanak ott, vagy még nem. Ádám Péter, aki oszlopos tagja volt a C1-nek például idén kb 2 edzésen volt, tavaly sem edzett már, mert öröm és bódottság érkezett életében, duplán. Ő már nem amfocizhat, nehogy megverjünk titeket?
Szerinted, ha valaki nem tud rendesen edzésre járni, ha sérült vagy beteg volt, akkor ő már soha többet nem játszhat a Cowboys-ban, ha nem fér be a C1-be?
A szövetségnél le kellett adni egy 15 fős listát, akik nem játszhatnak le a C2-be, nézd meg azt a listát, próbáld meg elképzelni, milyen lett volna, ha ők is játszanak. nah akkor lenne igazad a hőbörgéseddel
de tudod mit, hogy ne kelljen képzelegned, illetve mert nagyobb verést kérsz: nem akartok egy barátságos meccset a C1 ellen? lehet ua az umpire (vagy empire? nem is tudom hogyan írják), aki tegnap néhol kanadai amfoci szabályok szerint vezette a meccset. ennél csak az volt viccesebb, amikor még anno az első félidei pénzfeldobásnál az ellenfél a kirúgást választotta, aminek nagyon örültünk, de korán, mert a bírók azt mondták a második félidőben, hogy nekünk kell kirúgnunk.Bálint #15
Érdekesen reagálsz a dolgokra, ha egy normális tisztelet teljes kérdést teszek fel arra adsz egy bunkó választ meg, hogy bármikor beszólsz nekem (mit vétettem?), amikor meg a csapattársam támadja a csapatodat elkezded megmagyarázni, hogy mi miért történt!?
C1-es kerettel játszunk barátságos meccset? De C2-es keret ellen nem játszhattunk bajnokit?
De nem is ez a lényeges, csak az utóbbi időben már sok ez a fel-le ide-oda játszos dolog aminek megittuk a levét és talán ez okozza a talán kicsit túlzott indulatokat.
Bár ezt már itt elmondtam de nekem nem is ezzel van bajom hanem amikor készülünk egy csapat ellen és a meccsen kiderül, hogy turbózott a dolog hát igen akkor keserű is meg savanyú is a szőlő.
Azért indulunk a div2-ben mert az adott osztály adott csapatainak adott osztályos keretével tervezzünk a mérkőzéseket.
Lehet , hogy nem jól tudom de nem azért lett kitalálva a HFL, hogy ne keljen az élvonalnak a kisebb csapatokkal "bajlódni" mert teljesen érthető, hogy sok játékos a meccshiány miatt akkor és ott próbál játszani ahol csak lehetőséget kap csak akkor azt úgy is kellene tálalni, hogy készüljön az ellenfél mert tartalmasabb lesz az idei keret. Ennyi. (Vagy csak én maradtam le.) Bár amit sokan nem értenek meg, hogy egy div2-es rutintalanabb játékosnak nagy csalódás lehet adott esetben egy képzettebb rutinosabb div1-es játékossal (még ha kevés edzésen is volt meg kihagyott valamennyi időt) szemben alulmaradni. (De lehet csak én látom így. 😕 )
Szerintem egy két nap elteltével nyugodtan is meg lehet tárgyalni a dolgokat normális hangnemben, mert nem hiszem, hogy bármelyik csapatnak is érdeke lenne a másikat sározni hiszen valahol egymástól függünk. 😊69
Ha valakinek a tartalékcsapatával játszol, soha nem fogod tudni, kik lépnek aznap éppen pályára, ilyen ez a sport, de sok más sport is. Az hogy valakinek csalódás, hogy valaki jobb nála, az szomorú. Nem a C1 játszott, igaz voltak ott olyanok, akik korábban játszottak a C1ben, de olyanok is, akik most is C1-sek, de a már említett okok miatt most C2ben játszottak.
Nincs teljesen külön kerete a C2-nek, vannak akik csak C1-ben játszanak, vannak akik csak C2-ben és sokan akik vegyesen. Vannak akik nagyon tehetségesek, kezdők mindkét csapatban, de tapasztalatlanok, ezért kell nekik a meccs. Lehet ezen acsarkodni, de ezt összemosni a Győr-Dunaújváros-Haladás háromfejű sárkánnyal elég nagy csúsztatás.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valakinek van felvétele a Titans- Wildfires mérkőzésről?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A MAFSZ oldala miért nem jön be? A Mafl oldal sem működik, csak nagyon lassan...
Vasárnap óta nincs rendben, nem tudom mit csinálnak vele, ha csinálnak egyáltalán!
Remélem hamarosan megjavítják.Bruce
Információim szerint szerver szolgáltató csere van folyamatban, ezért pár napig nem elérhetők az oldalak. Elvben ma-holnap újra megtalálhatók lesznek.Kori
Köszi 😊
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A MAFSZ oldala miért nem jön be? A Mafl oldal sem működik, csak nagyon lassan...
Vasárnap óta nincs rendben, nem tudom mit csinálnak vele, ha csinálnak egyáltalán!
Remélem hamarosan megjavítják.Bruce
Információim szerint szerver szolgáltató csere van folyamatban, ezért pár napig nem elérhetők az oldalak. Elvben ma-holnap újra megtalálhatók lesznek.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A MAFSZ oldala miért nem jön be? A Mafl oldal sem működik, csak nagyon lassan...
Vasárnap óta nincs rendben, nem tudom mit csinálnak vele, ha csinálnak egyáltalán!
Remélem hamarosan megjavítják.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem csalódtam a magyar foci forumban, szánalomtenger ami itt folyik
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
PM


Kedves Eagles tagok....no komment.....a többi a pályán....
Köszönöm.HTW
Te Feri, más téma de mi lett az Akadémiával?
Semmi magyarázatot nem kapott senki az üggyel kapcsolatban, pedig sokakat érdekelne.
Október óta vártuk a sajtótájékoztatót, most pedig február vége óta várjuk a "további információkat".
Szerencsésebb lenne valami kis magyarázat miután az Origótól kezdve a Sport 1-ig sok helyen szerepelt a téma.deacon75