Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ja, patent lett.

Kicsit ilyen kiárusítás jellege van, de jó.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Egy ezres, dupla izgalom.
Megérdemled.
😀 😀
Tetszik a stílusa. Képi és szövegi is 😊 Bár talán a C2 és a Wildfires logóját is túlnagyítottam volna kicsit, úgy, ahogy a többit

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Újabb plakát



szerk.:javított verzió

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hol lehet Eagles-ös pólót rendelni?
Vagy a helyszínen lehet venni esetleg? 😀😛barbárJW
Ha tisztességesek a szándékaid akkor elárulom de szigorú magatartási kötelezettség jár a viselésével. 😂69
Jászberényi vagyok, nem ígérhetek semmit! 😀 😂
Alkohol mennyiség függvénye! 😀 :cool:
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Két egyszerű kérdés:

1. Mi lett a döntőről elszaladó Wolves játékos büntetése?
e53m62
Ezt nem kellett volna már rég szankcionálni? a Tigers játékosok azért relatíve gyorsan el lettek meszelve (teszem hozzá, jogosan)

De mutassunk ezzel példát, ahogy bárki meghallja, hogy doppingtesztre jelentkezzen, úgy azonmód irány a busza/autója/biciklije/motorja, és balra el. Ő ott se volt, nem is tudott róla...

Itt nem az emberrel van a gondom, személyesen, hanem azzal, hogy a rendszer ezek szerint ilyen könnyen kijátszható.Ferron
Ennyi, ezek szerint a rendszer felfedte a hibáját. Lehet félidőben összepakolni, majd lefújás után elszaladni.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Ferron 72
Két egyszerű kérdés:

1. Mi lett a döntőről elszaladó Wolves játékos büntetése?
e53m62
Ezt nem kellett volna már rég szankcionálni? a Tigers játékosok azért relatíve gyorsan el lettek meszelve (teszem hozzá, jogosan)

De mutassunk ezzel példát, ahogy bárki meghallja, hogy doppingtesztre jelentkezzen, úgy azonmód irány a busza/autója/biciklije/motorja, és balra el. Ő ott se volt, nem is tudott róla...

Itt nem az emberrel van a gondom, személyesen, hanem azzal, hogy a rendszer ezek szerint ilyen könnyen kijátszható.
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Mégegyszer köszönöm mindenkinek, akik elküldték az infókat! Sokat segítettetek 😊


több mint 13 éve
Boti63 40
Két egyszerű kérdés:

1. Mi lett a döntőről elszaladó Wolves játékos büntetése?
2. Mi lett a Zala - Jászberény meccsen történt doppingtesztek eredménye? Volt ugye 6 teszt, mennyi lett pozitív?e53m62
A másodikra tudok válaszolni és csak jászberényi oldalról! még egyelőre nem értesítettek senkit ki tőlünk, hogy pozitív lenne az eredménye! Kb 3 hetet mondtak rá, ami már le is telt, szóval hamarosan lesznek eredmények szerintem!Bruce
Én se tudok róla, hogy tőlünk valaki eddig kapott volna akármilyen értesítést is. Bár azt hiszem csak akkor értesítenek, ha gond van.Natloz
szerintem nem kapott senki se értesítést. Én nem kaptam az biztos 😀 de én úgy tudom, hogy a többiek se kaptak semmit 😊
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Hol lehet Eagles-ös pólót rendelni?
Vagy a helyszínen lehet venni esetleg? 😀😛barbárJW
Ha tisztességesek a szándékaid akkor elárulom de szigorú magatartási kötelezettség jár a viselésével. 😂

több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Két egyszerű kérdés:

1. Mi lett a döntőről elszaladó Wolves játékos büntetése?
2. Mi lett a Zala - Jászberény meccsen történt doppingtesztek eredménye? Volt ugye 6 teszt, mennyi lett pozitív?e53m62
A másodikra tudok válaszolni és csak jászberényi oldalról! még egyelőre nem értesítettek senkit ki tőlünk, hogy pozitív lenne az eredménye! Kb 3 hetet mondtak rá, ami már le is telt, szóval hamarosan lesznek eredmények szerintem!Bruce
Én se tudok róla, hogy tőlünk valaki eddig kapott volna akármilyen értesítést is. Bár azt hiszem csak akkor értesítenek, ha gond van.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Már a második legnépszerűbb topic az olvasottságot tekintve az egész bowl.hu-n a Magyar foci csevegő
Hallelujah! 😊Bruce
Mert nem lesz NFL idény? Halleluja? 😕


Amúgy aki balhézik, az nem lehet hazai szurkoló. Ki vele a pálya közeléből!Atari
Még nem biztos hogy nem lesz szezon, illetve még itt van a draft is előttünk, ami ugyancsak generálja a nézettséget egy egy topicnál, szóval akkor is sztem nagy szám hogy második helyre feljött ez a topic! 😊
Ha nem lesz szezon az NFL-ben, akkor természetes, hogy ez lesz az első!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Két egyszerű kérdés:

1. Mi lett a döntőről elszaladó Wolves játékos büntetése?
2. Mi lett a Zala - Jászberény meccsen történt doppingtesztek eredménye? Volt ugye 6 teszt, mennyi lett pozitív?e53m62
A másodikra tudok válaszolni és csak jászberényi oldalról! még egyelőre nem értesítettek senkit ki tőlünk, hogy pozitív lenne az eredménye! Kb 3 hetet mondtak rá, ami már le is telt, szóval hamarosan lesznek eredmények szerintem!
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Két egyszerű kérdés:

1. Mi lett a döntőről elszaladó Wolves játékos büntetése?
2. Mi lett a Zala - Jászberény meccsen történt doppingtesztek eredménye? Volt ugye 6 teszt, mennyi lett pozitív?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Kedves Fórumozók 😀
Szeretném megkérni a csapatvezetőket, vagy ahhoz közel álló játékosokat, hogy küldjék el nekem PM-ben, hogy mennyi a tagdíjuk és, hogy mennyit fizetnek a pályabérlésre (/hó vagy /óra).
A Szakdolgozatomhoz kellene, és nem fogom semmi egyéb célra felhasználni, csak a kimutatásokhoz!
A forrásmegjelölés miatt, ha lehet, akkor írjátok oda ki/melyik csapat 😊
Nagyon nagy segítség lenne! Köszönöm!

pc


több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Már a második legnépszerűbb topic az olvasottságot tekintve az egész bowl.hu-n a Magyar foci csevegő
Hallelujah! 😊Bruce
Mert nem lesz NFL idény? Halleluja? 😕


Amúgy aki balhézik, az nem lehet hazai szurkoló. Ki vele a pálya közeléből!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jah és csak azért leírom, hogy büszkék lehessünk rá:

Már a második legnépszerűbb topic az olvasottságot tekintve az egész bowl.hu-n a Magyar foci csevegő

Hallelujah! 😊Bruce
yeee... uyge h kellenek a balhék?! 😊Ricsi56
Na igen, az okokat ne firtassuk 😀 😛
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Jah és csak azért leírom, hogy büszkék lehessünk rá:

Már a második legnépszerűbb topic az olvasottságot tekintve az egész bowl.hu-n a Magyar foci csevegő

Hallelujah! 😊Bruce
yeee... uyge h kellenek a balhék?! 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jah és csak azért leírom, hogy büszkék lehessünk rá:

Már a második legnépszerűbb topic az olvasottságot tekintve az egész bowl.hu-n a Magyar foci csevegő

Hallelujah! 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
10000 Ft-ért vállalom hogy ordenáré módon viselkedek! 😀
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ebben a 100 000 Ft-os büntetési tétel a legszebb, ugy akar a szövetség pénzhez jutni, hogy semmit nem tenne érte....??
Grga Pitic
Látom kiszűrted a lényeget :rolleyes:

"Szövetségi" ügynökök csapatpólóban fogják ezentúl szabotálni a mérkőzéseket hangos anyázással, hogy irgalmatlan büntetések legyenek kiszabhatók. 😛 😊


több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Grga Pitic!

Ott leszel vasárnap?




több mint 13 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
Ebben a 100 000 Ft-os büntetési tétel a legszebb, ugy akar a szövetség pénzhez jutni, hogy semmit nem tenne érte....??

Az elmélet:
Versenykiírás 17. pont

"c./ Minden hazai csapat felelős azért, hogy a hazai bajnoki mérkőzéseken a szurkolók, nézők
részéről sportágban elfogadott módon történjen a szurkolás. Amennyiben néző(k) valamely bajnoki mérkőzés folyamán mind az ellenfelet annak játékosát, edzőjét, mind a játékvezetőket elkezdik trágár szavakkal szidalmazni, becsmérelni, úgy a hazai csapat rendezője köteles a kitelepült hangosításon keresztül ennek a cselekvésnek a befejezésére felszólítani ezeket a nézőket, vagy súlyosabb esetben kivezettetni a rendbontókat. Ha a hazai csapat rendezőjének felszólítása ellenére sem szűnik meg az ellenfél, annak játékosa, edzője vagy a játékvezetők becsmérlése, szidalmazása, úgy a mérkőzést vezető referee köteles a játékot megállítani, a súlyosan sportszerűtlen cselekvés befejezésre felszólítani a rendbontó nézőket. Amennyiben a referee felszólítását követően sem szűnik meg az ellenfél szidalmazása, becsmérlése, folytatódik a sportszerűtlen szurkolói magatartás, rendbontás úgy a játékvezető jogosult a mérkőzés lefújására.
A súlyos szurkolói sportszerűtlenség miatt lefújt mérkőzés végeredménye, függetlenül a pályán elért eredménytől, 0:20 pont a vendégcsapat javára, és 100 000 Ft büntetést köteles a hazai csapat az MAFSZ részére megfizetni."Kori
Azaz -bár ez elég szélsőséges példa-, ha a vendégcsapat szurkolója 1000x elküldi a véres f.szba a bírót és nem sikerül kivezettetni, akkor akár elérheti azt is, hogy a csapata 20-0-ra nyerjen? Aranyos kis szabály.deacon75



Grga Pitic for President
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
A pécsi csapatában a Vati Márk az egyik QB? Honlapból nem derül ki... és hallottam "kósza" híreket.Ricsi56
igen.Zorddd
dejó😊

Crushers #12
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
A pécsi csapatában a Vati Márk az egyik QB? Honlapból nem derül ki... és hallottam "kósza" híreket.Ricsi56
igen.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
A pécsi csapatában a Vati Márk az egyik QB? Honlapból nem derül ki... és hallottam "kósza" híreket.

Crushers #12