Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"A súlyos sérülés beárnyékolta a találkozót, több vendég játékos is otthagyta a mérkőzést, hogy bekísérhesse csapattársát a veszprémi kórházba."
Nálunk is akadt hasonló eset, és nálunk nagyon nem volt pozitív a visszhangja. Akármennyire is szeretem bármelyik csapattársamat, a csapat az első, és ezt Ő is jól tudja. Ez nálatok hogy vette ki magát?
Jobbulást.
több mint 13 éve
tudu28 152
Gratula a Veszprémnek!Szép volt.Felvette valaki a meccset?zsolti_23
felvettem

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Gratula a Veszprémnek!Szép volt.Felvette valaki a meccset?
több mint 13 éve
VT 123
Jobbulást annak a Gorillaz játékosnak akinek eltörött a lába(azthiszem a center volt az), mielőbbi felépülést!EasyGhost
melyik center? 78?VT
http://gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=49432

😕Kori
uhh. ezért kérdeztem, mer tígy komoly bajban lesz a Sharks az interligában. Nagy veszteség a srác.
jobbulást neki!
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
A feketéknél kölcsönben játszó remek győri center kiesése komoly vérveszteség az interligára készülő Cápáknak. Az újvárosi játékosokat is szerepeltető csapatnak kulcspozícióra kell megoldást találnia, a jövő héten esedékes Klek Knights elleni találkozóig, ami rendkívül nehéznek ígérkezik.

Szar ügy. De ugye, ez minden héten háború.e53m62
Ezt vállalták! Ezt mondta is Kori, hogy benne van a pakliban, csak eddig mindig a másik oldalát néztük!

De egy sérülés soha nem jön jókor, főleg egy Center sérülése, bár ezt te is tudod!

Sok sikert mára! 😉Bruce
Hasonlókat!

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A feketéknél kölcsönben játszó remek győri center kiesése komoly vérveszteség az interligára készülő Cápáknak. Az újvárosi játékosokat is szerepeltető csapatnak kulcspozícióra kell megoldást találnia, a jövő héten esedékes Klek Knights elleni találkozóig, ami rendkívül nehéznek ígérkezik.

Szar ügy. De ugye, ez minden héten háború.e53m62
Ezt vállalták! Ezt mondta is Kori, hogy benne van a pakliban, csak eddig mindig a másik oldalát néztük!

De egy sérülés soha nem jön jókor, főleg egy Center sérülése, bár ezt te is tudod!

Sok sikert mára! 😉
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
A feketéknél kölcsönben játszó remek győri center kiesése komoly vérveszteség az interligára készülő Cápáknak. Az újvárosi játékosokat is szerepeltető csapatnak kulcspozícióra kell megoldást találnia, a jövő héten esedékes Klek Knights elleni találkozóig, ami rendkívül nehéznek ígérkezik.

Szar ügy. De ugye, ez minden héten háború.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jobbulást annak a Gorillaz játékosnak akinek eltörött a lába(azthiszem a center volt az), mielőbbi felépülést!EasyGhost
melyik center? 78?VT
http://gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=49432

😕Kori
Hmm vele együtt jártunk edzőképzőre! Jobbulást neki és szurkolok, hogy mihamarabb felépüljön!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Jobbulást annak a Gorillaz játékosnak akinek eltörött a lába(azthiszem a center volt az), mielőbbi felépülést!EasyGhost
melyik center? 78?VT
http://gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=49432

😕


több mint 13 éve
VT 123
Jobbulást annak a Gorillaz játékosnak akinek eltörött a lába(azthiszem a center volt az), mielőbbi felépülést!EasyGhost
melyik center? 78?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Miért a Debrecennek meg a Cowboys segít vagy mi van? 😊Bruce
Ezt fejtsd már ki bővebben, ha kérhetem. Karimon kívül semmi közös a két egyesületben. Ő viszont korábban volt a Debrecen edzője.mikie
Én erről semmit nem tudok, csak Szentirebel írta be az én hozzászólásom előtt hogy Szombathely és Debrecen!

Én úgy gondolom hogy Dunaújvárost akart írni, de ha nem azt írt, így akkor én lecsaptam rá! 😊

Elég bőven fejtettem ki? 😊
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Gringos - Wolves II 20-18kristof
Részemről is gratula a Pécsnek, szép volt fiúk!

Szeretném kérdezni egy illetékestől, hogy a jövő vasárnapi cowboys rendezésű dupla meccs közül ha csak a másodikat szeretné valaki megnézni annak is ezer rúppó a beugró.
Kalo?69
Nem Cowboys, hanem közös rendezés. És egységesen 1000, akár egy meccset nézel meg, akár kettőt.mikie
Köszönöm csak azért kérdeztem mert szerintem ez nem jó így abból a szempontból, hogy a mi hozzátartózóinknak is ezret kell fizetni akik tuti csak a második meccsre jönnének ki, mondván, hogy megnézhettétek volna az elsőt is ennyiért de érthető, hogy ezt mért találtátok ki csak a második meccses csapatok így mindig szívnak egy kicsit szerintem.
Köszi még egyszer a választ! 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Miért a Debrecennek meg a Cowboys segít vagy mi van? 😊Bruce
Ezt fejtsd már ki bővebben, ha kérhetem. Karimon kívül semmi közös a két egyesületben. Ő viszont korábban volt a Debrecen edzője.mikie
Gondolom a halasztott mérkőzésre utalt. 😊 És nem múltidő, hogy Debrecenben edző, legalábbis a nemhivatalos indoklás az volt, hogy Karim pestre megy támadókoordinátoroskodni. 😊 Aztán mikor mondtuk, hogy ne rakják már át vasárnapra a megkérdezésünk nélkül a meccset, akkor hirtelen jött valami salakmotoros rendezvény, ami miatt nem lehet megrendezni az eseményt a pályán.
több mint 13 éve
mikie 39
Gringos - Wolves II 20-18kristof
Részemről is gratula a Pécsnek, szép volt fiúk!

Szeretném kérdezni egy illetékestől, hogy a jövő vasárnapi cowboys rendezésű dupla meccs közül ha csak a másodikat szeretné valaki megnézni annak is ezer rúppó a beugró.
Kalo?69
Nem Cowboys, hanem közös rendezés. És egységesen 1000, akár egy meccset nézel meg, akár kettőt.
több mint 13 éve
mikie 39
Miért a Debrecennek meg a Cowboys segít vagy mi van? 😊Bruce
Ezt fejtsd már ki bővebben, ha kérhetem. Karimon kívül semmi közös a két egyesületben. Ő viszont korábban volt a Debrecen edzője.
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Jobbulást annak a Gorillaz játékosnak akinek eltörött a lába(azthiszem a center volt az), mielőbbi felépülést!
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Gringos - Wolves II 20-18kristof
Részemről is gratula a Pécsnek, szép volt fiúk!

Szeretném kérdezni egy illetékestől, hogy a jövő vasárnapi cowboys rendezésű dupla meccs közül ha csak a másodikat szeretné valaki megnézni annak is ezer rúppó a beugró.
Kalo?

több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Tata - Debrecen meccs ma van/volt?Ricsi56
A Gladiators halasztást kért, az új dátum nekünk nem volt jó. Május közepén lesz a meccsünk úgy tudom.Shevi
kösz

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
biztos, hogy ez meglepetés?shawnka
nekem az... ugy éreztem h nem állt össze a két csapat ennyire jol... mám ez egy tévedés volt!Ricsi56
nem állt össze a két csapat, főleg nem jól, rengeteg hiányzónk volt, főleg defense-ben, és ez látszott is. Na mindegy, nem panaszkodom, mert nyertünk, azt meg nem kell magyarázni 😛Zorddd
akko pláne gratula

Crushers #12
több mint 13 éve
Mohi24 99
Király lett!! 😀 Jumbo a sztár a végén. 😀EasyGhost
Ő ki? 😀Mohi24
Wildfires DL 😀EasyGhost
Ja akkor gondolom a 90 es 😀

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
váó.... meglepetések...Ricsi56
biztos, hogy ez meglepetés?shawnka
nekem az... ugy éreztem h nem állt össze a két csapat ennyire jol... mám ez egy tévedés volt!Ricsi56
nem állt össze a két csapat, főleg nem jól, rengeteg hiányzónk volt, főleg defense-ben, és ez látszott is. Na mindegy, nem panaszkodom, mert nyertünk, azt meg nem kell magyarázni 😛


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
Tata - Debrecen meccs ma van/volt?Ricsi56
A Gladiators halasztást kért, az új dátum nekünk nem volt jó. Május közepén lesz a meccsünk úgy tudom.

Mustangs #17
2006-
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Tata - Debrecen meccs ma van/volt?

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Gringos - Wolves II 20-18kristof
váó.... meglepetések...Ricsi56
biztos, hogy ez meglepetés?shawnka
nekem az... ugy éreztem h nem állt össze a két csapat ennyire jol... mám ez egy tévedés volt!

Crushers #12
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Gringos - Wolves II 20-18kristof
váó.... meglepetések...Ricsi56
biztos, hogy ez meglepetés?