Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Alábbi határozatra van egy szép kifejezés a magyar nyelvben, csak nem jut eszembe....

http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110407-2011-%20005%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdf

😀 😀

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Boti63 40
http://www.youtube.com/watch?v=w52lSBuO7uM

Sajnos kevés anyag állt a rendelkezésemre, de igyekeztem személyesen is és youtuberól is szerezni mindenkiről anyagot. Remélem van akinek örömöt szerzek vele, sokat szívtam miatta 😊Mohi24
nagyon jó 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=w52lSBuO7uM

Sajnos kevés anyag állt a rendelkezésemre, de igyekeztem személyesen is és youtuberól is szerezni mindenkiről anyagot. Remélem van akinek örömöt szerzek vele, sokat szívtam miatta 😊Mohi24
És Mustangs-Bats affér sem maradt ki 😛 Grat 😊
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
http://www.youtube.com/watch?v=w52lSBuO7uM

Sajnos kevés anyag állt a rendelkezésemre, de igyekeztem személyesen is és youtuberól is szerezni mindenkiről anyagot. Remélem van akinek örömöt szerzek vele, sokat szívtam miatta 😊Mohi24
hatalmas like, főleg a lassított GoldenFox TDért 😊 jó kis meccs volt az Enthroners ellen 😊

több mint 13 éve
Mohi24 99
http://www.youtube.com/watch?v=w52lSBuO7uM

Sajnos kevés anyag állt a rendelkezésemre, de igyekeztem személyesen is és youtuberól is szerezni mindenkiről anyagot. Remélem van akinek örömöt szerzek vele, sokat szívtam miatta 😊

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A HFL létrehozásának egyik indoka volt, hogy a magyar mezőny nagyon szétszakadt, a top csapatoknak nem jelentett kihívást a zöm.
A hazai játékból kikerült a Farkasok, Kobbojok, Cápák. Szerintem végülis nem akkora baj, ha néhány erős játékos (az előzetes indok ellenére) mégis forog a Div.I-II-ben. Teher alatt nől a pálma. Egyszerűen, ebben az idényben erősebb gárdája lett a Haladásnak, Dunaújnak.

De...
A kooperáló csapatok számára deklaráltan fontosabb a külföldi megmérettetés. Akkor a magyar Div-es meccsek számukra másodlagos edzőmeccsek, kellően tág szabályozással?
Továbbgondolva: tényleg az vinné előrébb a magyar foci fejlődését, ha területileg több csapatra való, nagylétszámú gruppok alakulnának és azok külföldi bajnokságokban indulnának? Minek akkor Magyar Bajnokság? A "futottak még" baráti vagy hobbi társaságoknak?!
Így bizony a szóló csapatoknak presztizs-harc is a győzelem a konglomerátum csapatai (és a Farkasok) ellen, megmutatván, hogy itthon is van formáció, aki ellen nehéz, akitől még esetleg tanulni lehet.

Na, nem morfondírozok tovább, mert túlmelexik a processzor. 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
"A puhapöcsű srácaink pedig 13-14 meccset fognak idén lejátszani csak a tavaszi szezonban, lényegében minden hétvégén pályára lépnek. Ráadásul a hazainál jóval magasabb szintű csapatok ellen is, ahol aztán tényleg megy a daráló. Nem érzem, hogy nagyon lenne itt szégyellni való :cool: , épp ellenkezőleg "

eddig nem nagyon írtam bele ebbe az egészbe, mert a béke és szeretet embere vagyok. pedig még taliztam is elég győrivel az elmúlt hónapokban, de ez az írás valahogy felháborított. nemtom miért. csak egyszerűen nem tetszik. a hangulata valahogy, vagy ami átjön belőle.. kicsit most harizom. ne haragudj, hogy ilyen bénák vagyunk M.o-n. sajnos vannak akiktől csak ennyire telik..Kopasz98
Bár végletekig hidegen hagy a téma, de ha már ez a rész ki lett emelve Kori szövegéből... ami igazán felháborító, hogy jujj a srácok végre 5 meccsnél többet játszhatnak és huhu külföldiek ellen is, de emiatt mindenki úgy ugráljon, ahogy ők fütyülnek... hmmmm... (hozzátenném itthon van még pár hasonló szitu előtt álló csapat, ők hogy oldják meg?)


több mint 13 éve
Kopasz98 93
"A puhapöcsű srácaink pedig 13-14 meccset fognak idén lejátszani csak a tavaszi szezonban, lényegében minden hétvégén pályára lépnek. Ráadásul a hazainál jóval magasabb szintű csapatok ellen is, ahol aztán tényleg megy a daráló. Nem érzem, hogy nagyon lenne itt szégyellni való :cool: , épp ellenkezőleg "

eddig nem nagyon írtam bele ebbe az egészbe, mert a béke és szeretet embere vagyok. pedig még taliztam is elég győrivel az elmúlt hónapokban, de ez az írás valahogy felháborított. nemtom miért. csak egyszerűen nem tetszik. a hangulata valahogy, vagy ami átjön belőle.. kicsit most harizom. ne haragudj, hogy ilyen bénák vagyunk M.o-n. sajnos vannak akiktől csak ennyire telik..
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Valamelyik kedves Miskolci játékostól kérek szépen egy pontos címet a hétvégi meccshez. köszönömSzentiRebel_#18
Bár nem vagyok miskolci 😊 de:

Miskolc, Volán Pálya (Speedway Aréna) 3529 Miskolc Budai József utca 1Bluemountain
Nagyon szépen köszönjük😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valamelyik kedves Miskolci játékostól kérek szépen egy pontos címet a hétvégi meccshez. köszönömSzentiRebel_#18
Bár nem vagyok miskolci 😊 de:

Miskolc, Volán Pálya (Speedway Aréna) 3529 Miskolc Budai József utca 1
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Valamelyik kedves Miskolci játékostól kérek szépen egy pontos címet a hétvégi meccshez. köszönöm

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Szúrni szúrja, de most a hozzád hasonló picsogók miatt zárassuk be a fórumot? 😂Kori
nem, én azt szeretném ha a nagy és erős bácsik a kicsi cápa "picsogása" miatt zárnák be a fórumot
sőt "picsogva" kérem, hogy még az országból is zavarjátok el azokat akik más véleményen vannak mint ti
ez a "picsog" szó tetszik, olyan régen használtam, köszönömcápa77
Viccnek szántam, no mindegy :rolleyes:Kori
szerintem ezen már senki nem nevet
csak én:
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Szerintem ezt inkább veletek meg a Szombathellyel kellene megcsinálni és akkor nem kell meccset halasztani és a vb-nek is sokkal könnyebb dolga lenne.A két csapat megkapja a bajnoki címet nem kell annyit utazásra költenetek,és nem lesztek elfáradva hfl meccsre!
😀 😀 😀zsolti_23
no-no, azért én és a többi picsogó kismackó szeretne megvívni azért a bajnoki címért ha lehet
és még a költségeket is vállaljuk
bár most, hogy végig gondolom lehet kérünk halasztást


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez a fórum egyre szarabb, már semmi más nincs, mint egymás kutyázása...
Kinek tetszik, kinek nem, ez a szezon így megy már le. A szabályok jelenleg mindezt megengedik, aki nem él vele, annak biztos van rá oka, mint ahogy annak is, aki ezzel szemben igen.
Elhangzott, hogy olyan csapatok sírnak, akik semmit sem tettek le az asztalra (már nem tudom ki mondta, keresetlen stílusban).
Szerintem minden egyes csapat letett az asztalra már csak azzal is, hogy életben van, tartja magát (vidéken, vagy pesten, teljesen mindegy, mert a gondok mások ugyan, de ettől még jelentősek mindenhol)

Én megértem azt is, aki kihasználja a szabályok adta lehetőségeket.
Mi a Cowboysnál igyekszünk megoldani mindent saját erőből, de ki tudja nem kényszerülünk-e egyszer mi is arra, hogy mástól töltsünk be hiányposztokat? Őszintén remélem, hogy ez nem történik meg, de sajnos a sérülésekkel és/vagy tanulmányi okokkal, család okozta elmaradásokkal szemben mi is tehetetlenek vagyunk.
Most is vannak hiányposztjaink, lesznek is bőven. Amíg tudjuk betöltjük a C2-ből, a juniorokból, az új emberekből.

Kettes csapatunk hétvégén játszott a Haladással. Jó szar meccs volt, mert fejben nem voltunk ott. Kikaptunk, és nem azért, mert emberfeletti erővel bíró interligás/hfl-es győriek voltak az ellenfélnél, hanem mert nem érdemeltünk győzelmet. Pedig ugyanez a csapat a Wolves2 ellen szépen és eredményesen játszott, reméljük a következő meccsükön ezt az arcukat mutatják, mert nagyon sok munka, lemondás, erőfeszítés van a csapat mögött, megérdemlik az eredményeket.
Főleg mert sokan abból a csapatból már ott lehetnek a C1 meccsein is, és előbb-utóbb kiszorítanak minket öregeket.

Én velük szemben nem tenném szívesen, hogy máshonnan hozok kölcsönjátékost, de nem minden csapatvezető egyforma, és ahogy fentebb is írtam, egyszer eljöhet az idő, hogy szükségünk lesz rá.
Sajnos nincs aki megmondja hol a határ, meddig "egészséges" az import. Voltak nekünk is importjaink, sokat tanultunk tőlük és segítőként még mindig mellettünk vannak, ha nem is játszanak már. A jobbaktól tanulni kell, és azon dolgozni, hogy egyszer lehagyjuk őket.
Csak hát itthon nem utolérendő példaként tekintenek a jobbra, hanem valami misztikus démonként, aki csakis csalással érhette el az eredményt.

Személy szerint alíg várom, hogy végre a Shark ellen játszunk (basszus, még másfél hónap) mert rég küzdöttünk egymással és mindig jó meccseket vívtunk.

Kalo
Wr#85Kalo
Egy véleményen vagyunk.
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Szerintem ezt inkább veletek meg a Szombathellyel kellene megcsinálni és akkor nem kell meccset halasztani és a vb-nek is sokkal könnyebb dolga lenne.A két csapat megkapja a bajnoki címet nem kell annyit utazásra költenetek,és nem lesztek elfáradva hfl meccsre!
😀 😀 😀
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A vb-nek vagy a szövetségnek nem szúrja a szemét ez a szarakodás ami itt megy?
zsolti_23
Szúrni szúrja, de most a hozzád hasonló picsogók miatt zárassuk be a fórumot? 😂Kori
nem, én azt szeretném ha a nagy és erős bácsik a kicsi cápa "picsogása" miatt zárnák be a fórumot
sőt "picsogva" kérem, hogy még az országból is zavarjátok el azokat akik más véleményen vannak mint ti
ez a "picsog" szó tetszik, olyan régen használtam, köszönömcápa77
Viccnek szántam, no mindegy :rolleyes:


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért dönthet, mert nincs más, aki dönt! Ő elvállalta anno, amikor senki nem nagyon akarta és most itt van!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A vb-nek vagy a szövetségnek nem szúrja a szemét ez a szarakodás ami itt megy?
zsolti_23
Szúrni szúrja, de most a hozzád hasonló picsogók miatt zárassuk be a fórumot? 😂Kori
nem, én azt szeretném ha a nagy és erős bácsik a kicsi cápa "picsogása" miatt zárnák be a fórumot
sőt "picsogva" kérem, hogy még az országból is zavarjátok el azokat akik más véleményen vannak mint ti
ez a "picsog" szó tetszik, olyan régen használtam, köszönömcápa77
Amugy sztem nem a forum bezaratasara gondolt... Vagy nemtudom, igazabol eleg funny, itt olvasgatni ezeket😊 capa picsogsz... Beletiporsz a nyugati triumviratus lelki vilagaba?
BTW hogy donthet valaki a szovetsegen belul egy olyan ugyben amiben szemelyes erdekei vannak??
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
A vb-nek vagy a szövetségnek nem szúrja a szemét ez a szarakodás ami itt megy?
zsolti_23
Szúrni szúrja, de most a hozzád hasonló picsogók miatt zárassuk be a fórumot? 😂Kori
nem, én azt szeretném ha a nagy és erős bácsik a kicsi cápa "picsogása" miatt zárnák be a fórumot
sőt "picsogva" kérem, hogy még az országból is zavarjátok el azokat akik más véleményen vannak mint ti
ez a "picsog" szó tetszik, olyan régen használtam, köszönöm


több mint 13 éve
tudu28 152
Személy szerint alíg várom, hogy végre a Shark ellen játszunk (basszus, még másfél hónap) mert rég küzdöttünk egymással és mindig jó meccseket vívtunk.

Kalo
Wr#85Kalo
Hát most hétvégi meccsetek a Panthers ellen kő kemény lesz (hisz szépen helyt álltak a vukovi ellen), én már azt is alig várom pedig már csak pár nap.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Kalo 137
Ez a fórum egyre szarabb, már semmi más nincs, mint egymás kutyázása...
Kinek tetszik, kinek nem, ez a szezon így megy már le. A szabályok jelenleg mindezt megengedik, aki nem él vele, annak biztos van rá oka, mint ahogy annak is, aki ezzel szemben igen.
Elhangzott, hogy olyan csapatok sírnak, akik semmit sem tettek le az asztalra (már nem tudom ki mondta, keresetlen stílusban).
Szerintem minden egyes csapat letett az asztalra már csak azzal is, hogy életben van, tartja magát (vidéken, vagy pesten, teljesen mindegy, mert a gondok mások ugyan, de ettől még jelentősek mindenhol)

Én megértem azt is, aki kihasználja a szabályok adta lehetőségeket.
Mi a Cowboysnál igyekszünk megoldani mindent saját erőből, de ki tudja nem kényszerülünk-e egyszer mi is arra, hogy mástól töltsünk be hiányposztokat? Őszintén remélem, hogy ez nem történik meg, de sajnos a sérülésekkel és/vagy tanulmányi okokkal, család okozta elmaradásokkal szemben mi is tehetetlenek vagyunk.
Most is vannak hiányposztjaink, lesznek is bőven. Amíg tudjuk betöltjük a C2-ből, a juniorokból, az új emberekből.

Kettes csapatunk hétvégén játszott a Haladással. Jó szar meccs volt, mert fejben nem voltunk ott. Kikaptunk, és nem azért, mert emberfeletti erővel bíró interligás/hfl-es győriek voltak az ellenfélnél, hanem mert nem érdemeltünk győzelmet. Pedig ugyanez a csapat a Wolves2 ellen szépen és eredményesen játszott, reméljük a következő meccsükön ezt az arcukat mutatják, mert nagyon sok munka, lemondás, erőfeszítés van a csapat mögött, megérdemlik az eredményeket.
Főleg mert sokan abból a csapatból már ott lehetnek a C1 meccsein is, és előbb-utóbb kiszorítanak minket öregeket.

Én velük szemben nem tenném szívesen, hogy máshonnan hozok kölcsönjátékost, de nem minden csapatvezető egyforma, és ahogy fentebb is írtam, egyszer eljöhet az idő, hogy szükségünk lesz rá.
Sajnos nincs aki megmondja hol a határ, meddig "egészséges" az import. Voltak nekünk is importjaink, sokat tanultunk tőlük és segítőként még mindig mellettünk vannak, ha nem is játszanak már. A jobbaktól tanulni kell, és azon dolgozni, hogy egyszer lehagyjuk őket.
Csak hát itthon nem utolérendő példaként tekintenek a jobbra, hanem valami misztikus démonként, aki csakis csalással érhette el az eredményt.

Személy szerint alíg várom, hogy végre a Shark ellen játszunk (basszus, még másfél hónap) mert rég küzdöttünk egymással és mindig jó meccseket vívtunk.

Kalo
Wr#85
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként nem a határidő után meccset lemondó, vagy nem megfelelő indokkal lemondó (Dunaújvárosban nincsen másik pálya, haha) csapatnak kell fizetni a halasztott meccs minden költségét?

Folyamatosan azt ugatja mindenki, hogy legyen végre kiszámíthatóság a versenykiírásokban, hogy akár egy-két évre előre lehessen tervezni. Amíg ez nincs meg, addig szponzort sem tudsz a csapatod mellé varázsolni.e53m62
A határidő 72 óra. Ha nincs pálya és erről igazolásod van, az megfelelő indok, a VB nem is vizsgálja, vizsgálhatja (senkinél sem). Évente 1-szer.

Korábban is írtam, de leírom most is, az hogy idén lesz vagy 15 halasztás összesen, az baszott nagy probléma mindenkinek. De ennek a töredékét adják csak a mi csapataink, úgyhogy nem kell álszenteskedni. Főleg, hogy a többieknél még csak a miénkhez hasonló probléma sincs (az interliga naptár verte telibe a dolgot, amúgy nem lett volna 1 halasztásunk sem), egyszerűen nincs pálya, de ez senkit sem vigasztal, akinek problémát okoz. Mi is alkalmazkodtunk a Veszprémhez, még csak nem is sírtunk miatta, pedig nálunk sem könnyű a szabikkal játszani a srácoknak. A szolnokiaktól elnézést kérünk a halasztás miatt, most így jött ki a lépés.

Ezért lesz már októberben versenynaptárunk, hogy ne lehessenek ilyenek, lehessen pályát találni, tervezni, a mérkőzések halasztására meg kiagyalunk valamit, hogy ne legyen ennyire laza mint most. De a szigornak csak akkor van értelme, ha van esély arra, hogy mindenki elrendezze időben a dolgait, most meg láthatóan sokaknak vannak problémái a pályával, a nélkül meg nehéz játszani.Kori
Kecskére a káposztát...
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
De gondolom, ha elég kreatívak kitalálhattak volna más indokot, csak épp nem tették :/
Szimpla kérdés, nem kötekedés 😊 akkor ők mondhatni, azért lettek elutasítva, mert ebből netán rendszer lenne? :rolleyes:

Amúgy hazai meccset szerintem senki nem mondott le pénz miatt 😛 Mert akkor tényleg jobb, ha bele sem vág 😊Bluemountain
Nyilván, de minden indok csak halasztást érhet. Rendszer pedig mindenből lesz, ami adott helyzetben kedvezhet egy csapatnak és van rá lehetőség, azzal élni fognak úgyis. Ha valaki egyszer is kap lehetőséget valamire, amire egyébként nem lehetne, akkor joggal lehet anyázni, ha másoktól azt majd később megtagadják. Ezért nem lehet mindent jóváhagyni, precedenseket teremteni, abból eddig is csak rossz dolgok származtak.

Mielőtt valaki leírja, a miénk nem az, ugyanazt csináljuk csak, amit a többieknek is lehet és amivel most mások is élnek igen nagy számban. Ne keverjük a szezont a fazonnal.

Az utolsó mondatod egy az egyben érvényes az idegenbeli meccsekre is szerintem, legalábbis én nem érzek különbséget.

Az, hogy előre nincs tisztázva, hogy akkor mennyi utazás lesz, meg mire lehet számítani, stb. ezzel nem tudok vitatkozni, ebben igazuk van a szolnokiaknak, bár ebben vastagon benne vannak a csapatok is nem egy esetben (ha a Pécs a DI-be nevez, most fele ennyi utazási gond sem lenne, de ki tudja előre ki hova miért fog nevezni, nevez-e egyáltalán, csak a példa kedvéért, nem hibáztatva őket). Valóban meg kell oldani, hogy lehessen tervezni rendesen, nem az a cél, hogy a csapatok szívjanak. Erre vannak tervek, remélem sikerül összehozni végre ennyi év után.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az, hogy egy csapatnak szezon végére mondjuk nem lesz miből utaznia/meccset rendeznie, kevésbé nyomós érv, mint az, hogy kvázi nem is akar valaki pályát találni? Elképesztő.
Tudom, az igazság odaát van. Valószínűleg az egyenlő mércével együtt.Bluemountain
Egy precedens eset után mindenki kérheti bármikor hasonló okra hivatkozva az idegenbeli meccse törlését, és mivel nem lehet megmondani/szabályozni, hogy mi számít jelentős buszköltségnek valakinél, ebből simán lehetne rendszer. Sőt lenne is, emlékezz a tavalyi Debrecen-Wolves esetre, de páran biztos lemondanának egy nyíregyházi, vagy ki tudja milyen partit, ha egyszer lehet.

Sőt, lehetnének csapatok, akiknek e miatt egyetlen hazai meccsük se lenne a szezonban, mert ha lehet, akkor mindenkinek, mindig lehet. Korlátozzuk 1-re a lehetőséget? Oké, akkor mindenki mondja le pl. a Tigers (csak azért ők a példa, mert nagyjából mindentől messze vannak és jobbak a legtöbbeknél) elleni idegenbeli meccsét, sőt a többiek mondják le a hazai meccsüket is ellenük, a rendezés is pénzbe kerül nemde? Mindenki csak 1 meccset dobott a levesbe, szabály betartva, nekik meg annyi a szezonnak.

Mond nyugodtan hol hibádzik az érvelésem. Ja hogy különengedély, meg egyedi elbírálás? Ha egyszer kap valaki, mindenki akarja utána, ráadásul joggal, erre is vannak példák.

Kötekedni lehet, gondolkodni sem tilos.Kori
Ám legyen.
De gondolom, ha elég kreatívak kitalálhattak volna más indokot, csak épp nem tették :/
Szimpla kérdés, nem kötekedés 😊 akkor ők mondhatni, azért lettek elutasítva, mert ebből netán rendszer lenne? :rolleyes:

Amúgy hazai meccset szerintem senki nem mondott le pénz miatt 😛 Mert akkor tényleg jobb, ha bele sem vág 😊
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Az, hogy egy csapatnak szezon végére mondjuk nem lesz miből utaznia/meccset rendeznie, kevésbé nyomós érv, mint az, hogy kvázi nem is akar valaki pályát találni? Elképesztő.
Tudom, az igazság odaát van. Valószínűleg az egyenlő mércével együtt.Bluemountain
Egy precedens eset után mindenki kérheti bármikor hasonló okra hivatkozva az idegenbeli meccse törlését, és mivel nem lehet megmondani/szabályozni, hogy mi számít jelentős buszköltségnek valakinél, ebből simán lehetne rendszer. Sőt lenne is, emlékezz a tavalyi Debrecen-Wolves esetre, de páran biztos lemondanának egy nyíregyházi, vagy ki tudja milyen partit, ha egyszer lehet.

Sőt, lehetnének csapatok, akiknek e miatt egyetlen hazai meccsük se lenne a szezonban, mert ha lehet, akkor mindenkinek, mindig lehet. Korlátozzuk 1-re a lehetőséget? Oké, akkor mindenki mondja le pl. a Tigers (csak azért ők a példa, mert nagyjából mindentől messze vannak és jobbak a legtöbbeknél) elleni idegenbeli meccsét, sőt a többiek mondják le a hazai meccsüket is ellenük, a rendezés is pénzbe kerül nemde? Mindenki csak 1 meccset dobott a levesbe, szabály betartva, nekik meg annyi a szezonnak.

Mond nyugodtan hol hibádzik az érvelésem. Ja hogy különengedély, meg egyedi elbírálás? Ha egyszer kap valaki, mindenki akarja utána, ráadásul joggal, erre is vannak példák.

Kötekedni lehet, gondolkodni sem tilos.