Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bazdmeg, én azthittem keleten van nagy gettó, hát kiderült hogy Dunaujvároson csak 1 pálya van amin amerikai foci mérkőzést lehet rendezni, 50kmes körzetben alkalmatlan az összes mérkőzés rendezésére. Az az 1 pálya ahol nő a fű, pedig mint kiderült, a halasztási kérelem elutasitása után (szövetség részéről) igazolással alátámasztva, használatban lesz korosztályos soccer mérkőzésre igy a Gorillaz nemtudja megrendezni a meccset 😕 Nesze neked Amerika...
Ilyenkor ki fizeti ki nekünk a bukott foglalót a buszra? A katonáknak és közszolgálatban dolgozó emberek előre kivett szabadságát ("poénból")?
A legdinamikusabban fejlődő sport első osztályának bajnoksága, idén úgyérzem tarol!gyengejobb
Tudtam, hogy ez is megtörténik.
Gondolom az van, amit Kisember is mondott. Minden olyan napon, amikor interliga meccs van és eme 2/3 csapatnak itthon (is) kellene pályára lépnie; evidens hogy halasztva lesznek :/

Fenomenális egy szezon :rolleyes:

Feldereng egy régi történet... A Demons juniorjainak (az az "óriási" keret...) jó része lebetegedett, még ha ki is keltek volna az ágyból, szülők nem járultak hozzá, hogy abban az állapotban meccsre menjenek Bp-re stb. Őket rögtön ki akarták záratni némelyek, orvosi igazolások stb. ellenére. Most meg 30+ fős keretek nem képesek/akarnak helytállni.

Soldiers... ezzel meg az a gond, hogy lehet, hogy nem pályagondjuk volt, viszont azt gondolom nem kevésbé valós mint most a Gorillazé, sőt.

Az, hogy egy csapatnak szezon végére mondjuk nem lesz miből utaznia/meccset rendeznie, kevésbé nyomós érv, mint az, hogy kvázi nem is akar valaki pályát találni? Elképesztő.
Tudom, az igazság odaát van. Valószínűleg az egyenlő mércével együtt.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Nem a fórumot kellene bezáratni,hanem máshol kellene rendet vágni.
Miért lett halasztva a tata mérkőzése?
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A vb-nek vagy a szövetségnek nem szúrja a szemét ez a szarakodás ami itt megy?
zsolti_23
Szúrni szúrja, de most a hozzád hasonló picsogók miatt zárassuk be a fórumot? 😂


több mint 13 éve
zsolti_23 66
A vb-nek vagy a szövetségnek nem szúrja a szemét ez a szarakodás ami itt megy?
Azt meg lehet tudni hogy a Tata meccse miért került halasztásra?
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
A pályánkon tényleg lesz meccs, nézzen utána akit érdekel. Hogy nem erőlködünk nagyon másikat találni, egyszer egy szezonban megtehetjük. Megteszi más is, nem is tudjátok hányan.Kori
És még a szegény labdarúgó palántáknak is át kellett tenniük a meccsüket, csak hogy befoglalhassák előletek a pályát? 😀

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lehet a Jászberény pont rá fog érni! 😛
Adunk pályát is, nekünk van! 😀
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Nem kérnek meg senkit semmire majd, jön a határozat hogy a jászberény illetve titans kérte a halasztást!Ezzel meg is van oldva a dolog!zsolti_23
PM...



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Nem kérnek meg senkit semmire majd, jön a határozat hogy a jászberény illetve titans kérte a halasztást!Ezzel meg is van oldva a dolog!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A pályánkon tényleg lesz meccs, nézzen utána akit érdekel. Hogy nem erőlködünk nagyon másikat találni, egyszer egy szezonban megtehetjük. Megteszi más is, nem is tudjátok hányan.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hidd el nekem lassan az lesz magyarországon hogy egy pár csapatnak eltünik a pályálya pár hétre de aztán meglesz 😀 Ez az egész most a mindenáron győzelemről szól mivel a az ujváros nem mer kiállni a szolnok ellen a győriek nélkül pedig nem is emlékszem meik csapat nézi le legjobban őket......ez van magyarország ez meg már lassan rosszabb mint a magyar foci.....
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Nem is tudtam, hogy az Újváros is indul az interligában.
Ha meg nem ti indultok miért is kell lemondani a meccset?cápa77
Mi így vagyunk egy csapat, logo ide, logo oda. Nincs kedvem elölről kezdeni, aki nem akarja megérteni, az nem is fogja.Kori
pedig én szeretném megérteni hidd el, csak lehet butuska vagyok
és még mindig nem értemcápa77
Én "kezdem érteni !" Szóval az Újvárosiak akarnak játszani az Interligában, és így "véletlen" nem tudták a pályájukat lefoglalni. Nincs másik pálya nekik 50 km-en belül, csak kb. 150 méterre a nagy pálya, ahol játszottak már meccset, de ezek szerint azt elnyelte a föld. Tehát akkor most pálya nem volt, vagy Interliga meccs van, mert saját magával keveredik ellentétbe a Kori a válaszolások közben?
Mostmár csak azt nem értem, hogy a Május 7.-én és Június 5.-én hogy oldják meg? Megkérik a Jászberényt és a Titanst, hogy halasszák ők a meccset...?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Khm.ELézést de nem azal az indokkal kértétek a halsztást mert ifi meccsek lesznek a pályán?Mostmeg csak kiderül hogy az interliga miatt?Ez a sport ezért nem fog előre haladni magyarországon fiúk csak nézzetek magatokba ti nem a Dunaujvárost hanem a győrt indítottátok az interben akkor mi a probléma??Ilyen a magyar emberek nagy többsége mindent egyszerre akartok.....
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Április 16-án az interligában játszunk, az fontosabb, ennyi.Kori
Nem is tudtam, hogy az Újváros is indul az interligában.
Ha meg nem ti indultok miért is kell lemondani a meccset?cápa77
Mi így vagyunk egy csapat, logo ide, logo oda. Nincs kedvem elölről kezdeni, aki nem akarja megérteni, az nem is fogja.Kori
pedig én szeretném megérteni hidd el, csak lehet butuska vagyok
és még mindig nem értem


több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Nem is tudtam, hogy az Újváros is indul az interligában.
Ha meg nem ti indultok miért is kell lemondani a meccset?cápa77
Mi így vagyunk egy csapat, logo ide, logo oda. Nincs kedvem elölről kezdeni, aki nem akarja megérteni, az nem is fogja.Kori
Mondjuk ha a rájátszásban próbáltok majd kavarni, azt pont le fogja szarni mindenki, csak jelzem.e53m62
Szerintem ezt ők is tudják...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Április 16-án az interligában játszunk, az fontosabb, ennyi.Kori
Nem is tudtam, hogy az Újváros is indul az interligában.
Ha meg nem ti indultok miért is kell lemondani a meccset?cápa77
Mi így vagyunk egy csapat, logo ide, logo oda. Nincs kedvem elölről kezdeni, aki nem akarja megérteni, az nem is fogja.Kori
Mondjuk ha a rájátszásban próbáltok majd kavarni, azt pont le fogja szarni mindenki, csak jelzem.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Április 16-án az interligában játszunk, az fontosabb, ennyi.Kori
Nem is tudtam, hogy az Újváros is indul az interligában.
Ha meg nem ti indultok miért is kell lemondani a meccset?cápa77
Mi így vagyunk egy csapat, logo ide, logo oda. Nincs kedvem elölről kezdeni, aki nem akarja megérteni, az nem is fogja.


több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Bazdmeg, én azthittem keleten van nagy gettó, hát kiderült hogy Dunaujvároson csak 1 pálya van amin amerikai foci mérkőzést lehet rendezni, 50kmes körzetben alkalmatlan az összes mérkőzés rendezésére. Az az 1 pálya ahol nő a fű, pedig mint kiderült, a halasztási kérelem elutasitása után (szövetség részéről) igazolással alátámasztva, használatban lesz korosztályos soccer mérkőzésre igy a Gorillaz nemtudja megrendezni a meccset 😕 Nesze neked Amerika...
Ilyenkor ki fizeti ki nekünk a bukott foglalót a buszra? A katonáknak és közszolgálatban dolgozó emberek előre kivett szabadságát ("poénból")?
A legdinamikusabban fejlődő sport első osztályának bajnoksága, idén úgyérzem tarol!gyengejobb
Itt a triumviratus tarol, nem fairplay ugy latom. Tiltogassunk el mindenkit, zarjuk ki a Szolnokot a bajnoksagbol, csak mert nincs 180ropi az elso meccsre utazni, de nezzuk el, ha a nemsikerult kifogas utan ujjabbal jon elo a favorizalt csapat... Egyiknek sincs ver a pucajaban, a 6-0 ara elorejelzett Szolnokkal erosites nelkul kiallni? Pedig meg a Raptorok is elraktak az arcunkat az amerikai segitsege nelkul! Szanalom! Lehet utalni es kitiltani a forumrol! Hol a tokotok? Tudom, a mi dolgunk, hogy lementunk 18an Nyiregyhazara anno, de legalabb egyenes derekkal kaptunk ki! Most is csupan egyet akarunk! Jatszani! Mert mi focibuzik vagyunk! Nem mindegyhogyan de nyernibuzik! Csajok vagytok.PaTyOmKiN
És még jó meccs is volt kár hogy nem voltatok többen de remélem idén többen lesztek!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Április 16-án az interligában játszunk, az fontosabb, ennyi.Kori
Nem is tudtam, hogy az Újváros is indul az interligában.
Ha meg nem ti indultok miért is kell lemondani a meccset?


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Egyébként nem a határidő után meccset lemondó, vagy nem megfelelő indokkal lemondó (Dunaújvárosban nincsen másik pálya, haha) csapatnak kell fizetni a halasztott meccs minden költségét?

Folyamatosan azt ugatja mindenki, hogy legyen végre kiszámíthatóság a versenykiírásokban, hogy akár egy-két évre előre lehessen tervezni. Amíg ez nincs meg, addig szponzort sem tudsz a csapatod mellé varázsolni.e53m62
A határidő 72 óra. Ha nincs pálya és erről igazolásod van, az megfelelő indok, a VB nem is vizsgálja, vizsgálhatja (senkinél sem). Évente 1-szer.

Korábban is írtam, de leírom most is, az hogy idén lesz vagy 15 halasztás összesen, az baszott nagy probléma mindenkinek. De ennek a töredékét adják csak a mi csapataink, úgyhogy nem kell álszenteskedni. Főleg, hogy a többieknél még csak a miénkhez hasonló probléma sincs (az interliga naptár verte telibe a dolgot, amúgy nem lett volna 1 halasztásunk sem), egyszerűen nincs pálya, de ez senkit sem vigasztal, akinek problémát okoz. Mi is alkalmazkodtunk a Veszprémhez, még csak nem is sírtunk miatta, pedig nálunk sem könnyű a szabikkal játszani a srácoknak. A szolnokiaktól elnézést kérünk a halasztás miatt, most így jött ki a lépés.

Ezért lesz már októberben versenynaptárunk, hogy ne lehessenek ilyenek, lehessen pályát találni, tervezni, a mérkőzések halasztására meg kiagyalunk valamit, hogy ne legyen ennyire laza mint most. De a szigornak csak akkor van értelme, ha van esély arra, hogy mindenki elrendezze időben a dolgait, most meg láthatóan sokaknak vannak problémái a pályával, a nélkül meg nehéz játszani.


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Szezon közben 1 halasztási kérelmet mindenki beterjeszthet pályafoglaltság miatt (lásd feljebb). Most éppen 7-et!!!! intézek, amiből 1 Gorilla és 1 Crushers van, a többi csapatéval gondolom nincs probléma, ők lemondhatják akár 1 nappal a határidő előtt is (erre is van most példa).

Április 16-án az interligában játszunk, az fontosabb, ennyi. Kori
Mondjuk azt nem értem, hogy ha annyira fontos az interliga, hogy képesek vagytok több másik csapat időpontjaival, buszfoglalójával, stb. sakkozni emiatt, akkor miért nem csak arra koncentráltok? Nektek is egyszerűbb lenne, a többi másik csapatnak is.

Egyébként nem a határidő után meccset lemondó, vagy nem megfelelő indokkal lemondó (Dunaújvárosban nincsen másik pálya, haha) csapatnak kell fizetni a halasztott meccs minden költségét?

Folyamatosan azt ugatja mindenki, hogy legyen végre kiszámíthatóság a versenykiírásokban, hogy akár egy-két évre előre lehessen tervezni. Amíg ez nincs meg, addig szponzort sem tudsz a csapatod mellé varázsolni.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Szezon közben 1 halasztási kérelmet mindenki beterjeszthet pályafoglaltság miatt (lásd feljebb). Most éppen 7-et!!!! intézek, amiből 1 Gorilla és 1 Crushers van, a többi csapatéval gondolom nincs probléma, ők lemondhatják akár 1 nappal a határidő előtt is (erre is van most példa).

Április 16-án az interligában játszunk, az fontosabb, ennyi. Nem muszáj megérteni. Aki szerint meg magunkban nem tudnánk legyőzni a hátralévő ellenfeleket, az tekintsen már vissza az elmúlt 2 év eredményeire. Az, hogy az edzőnk és az újvárosi játékosok nélkül nem akarunk játszani ha nem muszáj, talán nem felfoghatatlanul bonyolult ügy. Ez meg párban jár azzal, hogy ha nem egy napon van a meccs, akkor ráérnek a győriek is.

A puhapöcsű srácaink pedig 13-14 meccset fognak idén lejátszani csak a tavaszi szezonban, lényegében minden hétvégén pályára lépnek. Ráadásul a hazainál jóval magasabb szintű csapatok ellen is, ahol aztán tényleg megy a daráló. Nem érzem, hogy nagyon lenne itt szégyellni való :cool: , épp ellenkezőleg.


több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Bazdmeg, én azthittem keleten van nagy gettó, hát kiderült hogy Dunaujvároson csak 1 pálya van amin amerikai foci mérkőzést lehet rendezni, 50kmes körzetben alkalmatlan az összes mérkőzés rendezésére. Az az 1 pálya ahol nő a fű, pedig mint kiderült, a halasztási kérelem elutasitása után (szövetség részéről) igazolással alátámasztva, használatban lesz korosztályos soccer mérkőzésre igy a Gorillaz nemtudja megrendezni a meccset 😕 Nesze neked Amerika...
Ilyenkor ki fizeti ki nekünk a bukott foglalót a buszra? A katonáknak és közszolgálatban dolgozó emberek előre kivett szabadságát ("poénból")?
A legdinamikusabban fejlődő sport első osztályának bajnoksága, idén úgyérzem tarol!gyengejobb
Gyanítom, hogy Június 05.-én is lesz valami meccs átszervezés, de mivel ott mindkét magyar bajnoki üti az interligát, így valószínűleg azt a meccset kell majd halasztani.kisember
Idézet a 2011-es versenykiírásból:

" 11. Bajnoki mérkőzés elhalasztása
A bajnoki mérkőzés sorsolásában kiírt és a sportszervezetek által egyeztetett mérkőzés kezdési ideje előtt,
legkésőbb 72 órával mind a vendég, mind a hazai csapat, írásban, indoklással lemondhatja a mérkőzést. Egy
csapat a bajnokság ideje alatt csak egyszer mondhatja le a versenynapra kiírt mérkőzésen való részvételét
,
pálya csere, alkalmatlanság, foglaltság, csapatnál bekövetkezett sorozatos sérülések esetén. A
halasztási kérelmet az MAFSZ Versenybizottságához kell írásban, indoklással benyújtani "

több mint 13 éve
kisember 63
Bazdmeg, én azthittem keleten van nagy gettó, hát kiderült hogy Dunaujvároson csak 1 pálya van amin amerikai foci mérkőzést lehet rendezni, 50kmes körzetben alkalmatlan az összes mérkőzés rendezésére. Az az 1 pálya ahol nő a fű, pedig mint kiderült, a halasztási kérelem elutasitása után (szövetség részéről) igazolással alátámasztva, használatban lesz korosztályos soccer mérkőzésre igy a Gorillaz nemtudja megrendezni a meccset 😕 Nesze neked Amerika...
Ilyenkor ki fizeti ki nekünk a bukott foglalót a buszra? A katonáknak és közszolgálatban dolgozó emberek előre kivett szabadságát ("poénból")?
A legdinamikusabban fejlődő sport első osztályának bajnoksága, idén úgyérzem tarol!gyengejobb
Gyanítom, hogy Június 05.-én is lesz valami meccs átszervezés, de mivel ott mindkét magyar bajnoki üti az interligát, így valószínűleg azt a meccset kell majd halasztani.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bazdmeg, én azthittem keleten van nagy gettó, hát kiderült hogy Dunaujvároson csak 1 pálya van amin amerikai foci mérkőzést lehet rendezni, 50kmes körzetben alkalmatlan az összes mérkőzés rendezésére. Az az 1 pálya ahol nő a fű, pedig mint kiderült, a halasztási kérelem elutasitása után (szövetség részéről) igazolással alátámasztva, használatban lesz korosztályos soccer mérkőzésre igy a Gorillaz nemtudja megrendezni a meccset 😕 Nesze neked Amerika...
Ilyenkor ki fizeti ki nekünk a bukott foglalót a buszra? A katonáknak és közszolgálatban dolgozó emberek előre kivett szabadságát ("poénból")?
A legdinamikusabban fejlődő sport első osztályának bajnoksága, idén úgyérzem tarol!gyengejobb
Itt a triumviratus tarol, nem fairplay ugy latom. Tiltogassunk el mindenkit, zarjuk ki a Szolnokot a bajnoksagbol, csak mert nincs 180ropi az elso meccsre utazni, de nezzuk el, ha a nemsikerult kifogas utan ujjabbal jon elo a favorizalt csapat... Egyiknek sincs ver a pucajaban, a 6-0 ara elorejelzett Szolnokkal erosites nelkul kiallni? Pedig meg a Raptorok is elraktak az arcunkat az amerikai segitsege nelkul! Szanalom! Lehet utalni es kitiltani a forumrol! Hol a tokotok? Tudom, a mi dolgunk, hogy lementunk 18an Nyiregyhazara anno, de legalabb egyenes derekkal kaptunk ki! Most is csupan egyet akarunk! Jatszani! Mert mi focibuzik vagyunk! Nem mindegyhogyan de nyernibuzik! Csajok vagytok.