Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
én már nem bírom.a cápák mikor szóltak anno a tigers nek, h hé srácok, nem illendő ám leigazolni sokkal jobb szerb játékosokat.mert kövezzetek meg, de a szerb srácok vitték előre akkor a tigerst.de nem szóltunk.kiálltunk.játszottunk.amúgy ami meg azt illeti.nehéz felfognitudom, de...itt a játék szeretete vezérel minden győrit, aki 2 csapatban játszik.azért edzek, fizetek már 2004 óta etcetc, h focizhassak.bocsánat azoktól,akiknek ez szúrja a szemét.és ne gyertek ezzel a győr nyerte meg nekik a meccset.a győri játékosok játéka le van minimalizálva.ezért van ott a magyar focsi, mint 2 éve.mert ahelyett h egymást segítenénk, egymást osztjuk.bocsánat...osztjátok.én azt is megértem, h zavar titeket, h jobb játékosok ellen kell pályára lépni.de - én úgy gondolom - csak a jobbaktól lehet tanulni.(és ne gyertek az álszent dumával, h ti a szhelyi meg a gorillaz játékosok érdekeit nézitek...)na.én azért szeretek mindenkit, mert egy vmi közös bennünk.szeretjük a focsit.és ez hozzon össze bennünket, ne a veszekedés...na puszi srácokTSD81
Az utolsó mondattal ezer százalékig egyet értek!!! 😀

Napok óta olvasom ezt a témát és mivel kissé érintettnek érzem magam nem tudtam megállni, hogy ne mondjam el a véleményem.
Mi az AFA kupa keretein belül az alapszakaszban találkoztunk először ezzel a "jelenséggel" és bizakodva álltam a meccs elé mivel nem gondoltam nagy különbséget a két csapat között de ahogy a meccs haladt előre és jöttek mentek a kék sisakos, fehér nadrágos fickók a pályán (hol sokan hol hevesen 😉 ) és húzott el a Szombathely kicsit csalódott voltam és becsapva éreztem magam mert nem erre a játékerőre számítottam.
Nem magyarázni szeretném az elvesztett meccset mert láttuk az előző fordulókban, hogy erősítést szerezett a Szombathely de csak akkor tudatosult amikor ellenük játszottunk és nehéz is volt megemészteni az EREDMÉNY alapján simának tűnő vereséget mert bár nem is voltunk bomba formában de azt gondolom ha (és nem szeretnék ledegradálni senkit) csak Szombathelyiek lettek volna pályán akkor szórósabb lett volna. De tudjuk a sportban nincs ha..
A rájátszásban ismét a Crushersel kellet játszani mindenki felszívta magát, nagy visszavágásra készültünk és esélyünk is volt a győzelem megszerzésére, mindössze egy sikeres kétpontos kísérleten múlott, személy szerint életem eddigi legjobb meccsének tartom azt a találkozót és szerintem a csapatom küzdeni akarásból jelesre vizsgázott és máig példának hozzuk fel azt a mecset! 😊

Végül is a lényeg az, hogy én nem bánom ha megint uszonyokat látok majd a pályán ha Szombathelyre látogatunk mert jobb teljesítmény elérésére ösztönöznek, és sok sikert a nemzetköziben és igen is basszatok oda nekik teljes gőzzel had ismerjék meg a magyar virtust! 😂

több mint 13 éve
VT 123
sziasztok!
láttam fb-n fent képeket a szlovák-wolves meccsről. jól láttam h Jordan volt az irányító? akkor ki van a nyíregyházában? semmi rosszindulat vagy célzás nincs a kérdésben, csak a kíváncsi vagyok.
előre köszi a választ! amúgy grat a wolvesnak!Kopasz98
Fütyesz nincs eltiltva?
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
sziasztok!
láttam fb-n fent képeket a szlovák-wolves meccsről. jól láttam h Jordan volt az irányító? akkor ki van a nyíregyházában? semmi rosszindulat vagy célzás nincs a kérdésben, csak a kíváncsi vagyok.
előre köszi a választ! amúgy grat a wolvesnak!Kopasz98
Én egyik képen sem láttam Jordan-t 😀JUNIOR#46
gondolom a tigers gatya és sisak volt a gyanús 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
sziasztok!
láttam fb-n fent képeket a szlovák-wolves meccsről. jól láttam h Jordan volt az irányító? akkor ki van a nyíregyházában? semmi rosszindulat vagy célzás nincs a kérdésben, csak a kíváncsi vagyok.
előre köszi a választ! amúgy grat a wolvesnak!Kopasz98
Én egyik képen sem láttam Jordan-t 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Kopasz98 93
sziasztok!
láttam fb-n fent képeket a szlovák-wolves meccsről. jól láttam h Jordan volt az irányító? akkor ki van a nyíregyházában? semmi rosszindulat vagy célzás nincs a kérdésben, csak a kíváncsi vagyok.
előre köszi a választ! amúgy grat a wolvesnak!
több mint 13 éve
kola64 26
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6417/punthaboru_soldiers_raptors_6_10
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ha legalább egy dologra is értelmes választ adtál volna itt és nem csak mellé beszélés menne, még írtam is volna neked pm-et!zsolti_23
Az értelmes válaszok számodra azok, amelyekben a saját véleményedet hallod vissza. A többi meg mellébeszélés, hát akkor beszélgess magaddal, puffogtasd az éterbe bölcs meglátásaidat és mindketten jobban járunk.


több mint 13 éve
zsolti_23 66
Ha legalább egy dologra is értelmes választ adtál volna itt és nem csak mellé beszélés menne, még írtam is volna neked pm-et!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1 valami biztos, a magyar válogatott alapjának köve idén le lett téve!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mindegy én foglalkozok inkább saját dolgainkkal, mert sokan nem értik a lényegét, de ha ennek az együtt műkődésnek előnye lesz a foci megítélésében, esetleg többi csapat számára is előnyt jelenthet majd akkor is inkább húzzátok meg magatok. Másnak is pl keleten lehetne követni a példát is fejlődni is akar akkor hajrá, ha meg megelégszetek a nullával akkor sok sikert.

Érdekes, amely csapatok letettek már valamit ők nem ugrálnak, ennyi, befejeztemKaresz1983
Nem állt szándékomban többször hozzászólni a témához, de az ilyen becsmérlő stílust sosem értettem. Azok akik az utolsó yardjukat is saját erőből kaparták össze, a te szemedben nullák. Ez aztán az értékrend...

én azt is megértem, h zavar titeket, h jobb játékosok ellen kell pályára lépni.de - én úgy gondolom - csak a jobbaktól lehet tanulni.TSD81
Ezek szerint a veletek erősített csapatokat is zavarja, hogy - nélkületek - jobb (vagy akár csak azonos szintű) játékosok ellen lépjenek pályára? Pedig ugye jobbaktól lehet tanulni...
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
én már nem bírom.a cápák mikor szóltak anno a tigers nek, h hé srácok, nem illendő ám leigazolni sokkal jobb szerb játékosokat.mert kövezzetek meg, de a szerb srácok vitték előre akkor a tigerst.de nem szóltunk.kiálltunk.játszottunk.amúgy ami meg azt illeti.nehéz felfognitudom, de...itt a játék szeretete vezérel minden győrit, aki 2 csapatban játszik.azért edzek, fizetek már 2004 óta etcetc, h focizhassak.bocsánat azoktól,akiknek ez szúrja a szemét.és ne gyertek ezzel a győr nyerte meg nekik a meccset.a győri játékosok játéka le van minimalizálva.ezért van ott a magyar focsi, mint 2 éve.mert ahelyett h egymást segítenénk, egymást osztjuk.bocsánat...osztjátok.én azt is megértem, h zavar titeket, h jobb játékosok ellen kell pályára lépni.de - én úgy gondolom - csak a jobbaktól lehet tanulni.(és ne gyertek az álszent dumával, h ti a szhelyi meg a gorillaz játékosok érdekeit nézitek...)na.én azért szeretek mindenkit, mert egy vmi közös bennünk.szeretjük a focsit.és ez hozzon össze bennünket, ne a veszekedés...na puszi srácokTSD81
Nálunk nincsenek szerb játékosok 😀
De amúgy értem mire gondolsz...
Máshol meg vannak amerikaiak úgyhogy teljesen mind1... És ebben cápának igaza van hogy a légiósok kicsit különböznek attól ami a Dunaújvárosnál van...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem kicsit ez olyan, mint Mourinho a soccerben.... 1 edző; "egy" csapat; lehető legtöbb arany 1 évben...
több mint 13 éve
Szmájli Carolina Panthers 31
...amikor a saját dolgait próbálja valaki előre vinni...

Mi azért kínlódunk, mert szerintünk vidéken nincs más út a magasabb szintű játék felé, csak az ilyen együttműködések. Különben lehet helyben topogni, ráadásul mi már bizonyítottunk is, mégis tudjuk, hogy lófasz amit eddig elértünk, innen csak lefelé mehet ha minden marad a régiben, meg ha elhisszük, hogy hejj de jó amit művelünk, hát ott a kupa vitrinbe!Kori
Miskolc Steelers: -csináltak egy toborzót->46 fős aktív roster.
-hoztak egy edzőt az USA-ból-> 32-13 vereség a Tigers ellen, holott mindenki azt várta hogy rommá gyalázzák őket.

csak lehet máshogy is "vidéken"...
és nem kell nekem megmagyarázni, hogy nem volt lehetőség képzett saját (nem győri) magyar avagy amerikai edzőre, illetve, hogy a Dunaújvárosi, Szombathelyi fiatalok be vannak oltva amerikai-futball ellen.
bár ki tudja, lehet itt Andersen veszett el sok emberben...hegedusadam
Próbáltam én is ezt megfogalmazni csak nemtudtam ilyen röviden ezért nemírtam.
Szóval nem csak "A Városban" lehet csapatot építeni hanem a többi, "vidéki" városban is. Nálunk elindult valami, ami lehet nem ezen az éven érik be, de be fog érni.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Az ukránokról meg ne is beszéljünk 😀 azt is sokan szeretnék megfúrni egyébként, de mivel a jó külföldiek is viszik előre a focit, tőlem maradhatnak nyugodtan.
Kori
Spec. nekem semmi bajom velük amíg csak egy csapatban játszanak egy évben és nem háromban.
Őket hívják idegenlégiósnak, ilyenek minden sportban vannak.


több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
én csak azt nem értem,hogy hfl szintű játékosokat mi motivál,hogy div II-be játszanak? az,hogy összevághassanak jóféle videókat youtube-ra?
vagy a Szombathely-Győr-Dunaújváros vezetőség között van egy megállapodás,hogy ti is adtok,mi is adunk? mert az megint más.
no offense,nem érdekelnek az etikai,stb dolgok,engem pusztán a játékosok motivációja érdekelnemaximilien
Erre könnyű a válasz, ha valaki, akkor te ezt legalább biztos megérted: FOCIBUZIKKori
én is annak tartom magam,mégis kibírtam másfél évet tétmeccs nélkül és nem játszottam máshol,hanem a csapatommal kőkeményen edzettem és tudtam,ettől jobb játékos leszek és eljön még az idő.
egy játékos célja hogy fejlődjön és minél jobb legyen. kétlem,hogy ezt ők DIV II-ben átélik Wolves meg hasonló szintű csapatok ellen lejátszott mérkőzések után. szóval a focibuzi szó nem válasz a motivációjukra,legalábbis nekem 😊

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
én csak azt nem értem,hogy hfl szintű játékosokat mi motivál,hogy div II-be játszanak? az,hogy összevághassanak jóféle videókat youtube-ra?
vagy a Szombathely-Győr-Dunaújváros vezetőség között van egy megállapodás,hogy ti is adtok,mi is adunk? mert az megint más.
no offense,nem érdekelnek az etikai,stb dolgok,engem pusztán a játékosok motivációja érdekelnemaximilien
Erre könnyű a válasz, ha valaki, akkor te ezt legalább biztos megérted: FOCIBUZIK


több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
én csak azt nem értem,hogy hfl szintű játékosokat mi motivál,hogy div II-be játszanak? az,hogy összevághassanak jóféle videókat youtube-ra?
vagy a Szombathely-Győr-Dunaújváros vezetőség között van egy megállapodás,hogy ti is adtok,mi is adunk? mert az megint más.
no offense,nem érdekelnek az etikai,stb dolgok,engem pusztán a játékosok motivációja érdekelne

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
én már nem bírom.a cápák mikor szóltak anno a tigers nek, h hé srácok, nem illendő ám leigazolni sokkal jobb szerb játékosokat.mert kövezzetek meg, de a szerb srácok vitték előre akkor a tigerst.de nem szóltunk.kiálltunk.játszottunk.amúgy ami meg azt illeti.nehéz felfognitudom, de...itt a játék szeretete vezérel minden győrit, aki 2 csapatban játszik.azért edzek, fizetek már 2004 óta etcetc, h focizhassak.bocsánat azoktól,akiknek ez szúrja a szemét.és ne gyertek ezzel a győr nyerte meg nekik a meccset.a győri játékosok játéka le van minimalizálva.ezért van ott a magyar focsi, mint 2 éve.mert ahelyett h egymást segítenénk, egymást osztjuk.bocsánat...osztjátok.én azt is megértem, h zavar titeket, h jobb játékosok ellen kell pályára lépni.de - én úgy gondolom - csak a jobbaktól lehet tanulni.(és ne gyertek az álszent dumával, h ti a szhelyi meg a gorillaz játékosok érdekeit nézitek...)na.én azért szeretek mindenkit, mert egy vmi közös bennünk.szeretjük a focsit.és ez hozzon össze bennünket, ne a veszekedés...na puszi srácokTSD81
Az ukránokról meg ne is beszéljünk 😀 azt is sokan szeretnék megfúrni egyébként, de mivel a jó külföldiek is viszik előre a focit, tőlem maradhatnak nyugodtan.

Kori ha jól emlékszem tavaly volt egy határozat ami szerint 5 Győri játékost igazolhattok le,idén miért nem készült ilyen?Vagy az esetleg érvényes mostanra is csak feledésbe merült?zsolti_23
Ha tényleg érdekelne, küldenél e-mailt, vagy PM-et, mint ahogyan más is, ha kíváncsi valamire. Eddig is mindenkinek válaszoltam, ezután is fogok. Mondjuk az nyilvánvaló, hogy nem ezért szólítasz meg, de most utoljára kivételt teszek veled: ROSSZUL EMLÉKSZEL (idén játszik nálunk először győri), de nem csak ebben az esetben, úgy általában nem sok fogalmad van dolgokról, de mégis osztod az észt, mielőtt utánanéznél bárminek.

Mérkőzést halasztani, mindenkinek van joga (feltételek a megfelelő szabályzatokban, versenykiírásban), élnek is vele sokan ha helyzet van, mi is fogunk. Mérkőzést nem lejátszani viszont sosem lehetett, nem is lehet a jövőben sem. Ezt se én találtam ki, bármennyire is szeretnétek így gondolni. Mondjuk a rossz hír vivőjét mindig is illett minimum kerékbe törni, de ezt majd megszokom valahogy.

A KGB-s módszerekkel meg úgy épültem a VB-be, hogy nem volt más aki csinálja és amikor már harmadszorra kértek fel, hogy hát mégis legyek már balek, azt mondtam, hogy bassza kutya, ezt is kell valakinek. 😛 De az összeesküvés elmélet amúgy tetszik.


több mint 13 éve
TSD81 33
én már nem bírom.a cápák mikor szóltak anno a tigers nek, h hé srácok, nem illendő ám leigazolni sokkal jobb szerb játékosokat.mert kövezzetek meg, de a szerb srácok vitték előre akkor a tigerst.de nem szóltunk.kiálltunk.játszottunk.amúgy ami meg azt illeti.nehéz felfognitudom, de...itt a játék szeretete vezérel minden győrit, aki 2 csapatban játszik.azért edzek, fizetek már 2004 óta etcetc, h focizhassak.bocsánat azoktól,akiknek ez szúrja a szemét.és ne gyertek ezzel a győr nyerte meg nekik a meccset.a győri játékosok játéka le van minimalizálva.ezért van ott a magyar focsi, mint 2 éve.mert ahelyett h egymást segítenénk, egymást osztjuk.bocsánat...osztjátok.én azt is megértem, h zavar titeket, h jobb játékosok ellen kell pályára lépni.de - én úgy gondolom - csak a jobbaktól lehet tanulni.(és ne gyertek az álszent dumával, h ti a szhelyi meg a gorillaz játékosok érdekeit nézitek...)na.én azért szeretek mindenkit, mert egy vmi közös bennünk.szeretjük a focsit.és ez hozzon össze bennünket, ne a veszekedés...na puszi srácok
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Ne is haragudj de milyen jogon nevezel nullának más csapatokat?Azért mert ők saját erőből akarnak elérni mindent,és nem kölcsönvenni 8-10 hfl-es játékost akik megnyerik nekik a bajnokságot!
Az együttműködés hogy csapatoknak megmondjátok, hogy nekik sokkal jobb az , hogy nem a saját játékosaik játszanak hanem a tiitek így legalább tudnak Eredményt elérni!?
Kori ha jól emlékszem tavaly volt egy határozat ami szerint 5 Győri játékost igazolhattok le,idén miért nem készült ilyen?Vagy az esetleg érvényes mostanra is csak feledésbe merült?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igaz h volt 6 győri, akiből 3 szinte csak speciálban volt, és többiek is egyre kevesebbet lesznek fent, sok az újonc, fokozatosan épülnek be, minden meccsen egyre több lehetőséget kapnak, mivel cél az ő tökéletes beépítésük, és aki 1-2 hónapja jár nehéz végigjátszatni egy meccsen... Karesz1983
Ühh. Ti játszattok olyanokat akik 2 hónapja járnak le? Bátor.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Annyit kell tenni, hogy ez jövőre ne fordulhasson elő ebben a formában!

Mert ez az év már így fog eltelni, de arra kell törekedni, hogy jövőre ne így legyen! Ha ez teljesül, akkor már léptünk előre a nullára! Onnan meg el lehet indulni a pozitív dolgok irányába!Bruce
A felfelé játszás lehet a lefelé meg nem?
Ezzel csak egy a bökkenő, hogy akkor az alacsonyabb osztályú csapathoz lesznek a játékosok nevezve és akkor már létre is jött a kiskapu. Hiszen felfelé lehetne játszani.barbárJW
Ezt meg lehet oldani egyszerű szabályozással. 😊
Egy példa:
Nemzetközibe vihetsz a másik csapattól amennyit akarsz, a belső bajnokságban feljátszani max. 5-öt.

Mas megoldás:
Egy naptári évben induló nemzeti bajnokságokban, csak 1-bent indulhat a játékos.
Megoldódott minden vita.


En szeretek keményebb csapatok ellen játszani, csak a jobbtól tanulsz, ha kikaptam tőlük, megnézem mit hibáztam, miben jobbak, és arra törekedek hogy fejlődjek és a következő mérkőzésen mar én győzzek.
Nem folyok bele a vitába.
Mindkét oldalnak megvannak az érvei s ellenérvei, azt kell nézni végül, hogy mi jó a játékosoknak és a magyar amerikai focinak hosszú tavon s mi hoz stabilitást.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Másnak is pl keleten lehetne követni a példát is fejlődni is akar akkor hajrá, ha meg megelégszetek a nullával akkor sok sikert.Karesz1983
tehát szerinted csináljunk egy csapatot keleten, egyet nyugaton, egyet pedig pesten
mindegyiknek lenne: 1-es, 2-es, 3-as, 4-es 5-ös, 6-os"alcsapata"
bárki aki tagja a csapatoknak játszhatna bármelyik alcsapatban
így minden csapathoz jutna megfelelő mennyiségű edző akik pénzt is kapnak, mert ugye ennyi tagdíjból már lehet fizetni
milyen izgalmas lenne a meccs amikor a kelet1 a kelet5-el játszik és mondjuk a kelet1 bajnoki címe a tét
vagy úgy gondolod, hogy akkor se indulhassanak egy osztályban
ne haragudj én ebből nem kérek
ha ennyire együtt akartok lenni csináljátok úgy mint a BPW vagy a BPC, az ő esetükben senkit nem zavar a több csapat


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Elég megnézi melyik csapatoktól vannak a fikázódok és hogy állnak, vagy ha div1esek akkor miért nem akartak előrébb jutniKaresz1983
hát ezt most én kikérem magamnak a csapatom nevében 😊 😊 😊
szerintem bármelyik általad "menedzselt" csapattal játszanánk egy ki-ki meccset
remélem a Crushers már idén sorra kerül


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szobi, nem rátok értettem, mert tudom, nektek is mindig is külföld a fő cél, és jó lenne mindenki ezt tartaná szem előtt, és próbálkoznának, tudom megterhelő, de rengeteget lehet fejlődni, és remélem, jövő évben HFL-be jön akár Rebels, akár Tigers is, és nem zavarna az sem ha alsóbb osztályból még vwerődnének is hozzájuk, és az sem ha esetleg így jobbak is lennének, mert ebből lehet tanulni, és ösztönözne a még komolyabb munkára