Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
kisember 63
Elég megnézi melyik csapatoktól vannak a fikázódok és hogy állnak, vagy ha div1esek akkor miért nem akartak előrébb jutni
Mert novemberben találtátok ki ezt az elbaszott rendszert, és mert felelőtlen anyagilag megalapozatlan döntést jelentett volna, bár a zártkörű megbeszélésen pont ti, és a szövetség feje győzködött, aki minden más alkalommal a felelősségteljes döntésekkel jön, hogy csak bele kell vágni, aztán valahogy lesz pénz. Akkor mi is elbaszhattuk volna az utolsó pillanatban a bajnokságot, mint ti tavaly!
Hozzáteszem mi örülünk a Győri segédletnek is, mert a Sharks ellen még úgy sem játszhattunk, így legalább egy része ellen pályára léphetünk idén. (Ettől függetlenül undorító, ahogy befolyásoltátok az ide kiírást)
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Mindegy én foglalkozok inkább saját dolgainkkal, mert sokan nem értik a lényegét, de ha ennek az együtt műkődésnek előnye lesz a foci megítélésében, esetleg többi csapat számára is előnyt jelenthet majd akkor is inkább húzzátok meg magatok. Másnak is pl keleten lehetne követni a példát is fejlődni is akar akkor hajrá, ha meg megelégszetek a nullával akkor sok sikert.

Érdekes, amely csapatok letettek már valamit ők nem ugrálnak, ennyi, befejeztemKaresz1983
hát ja, szar, hogy Cápáékkal még soha semmit nem értünk el, főleg külföldön 😕

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mindegy én foglalkozok inkább saját dolgainkkal, mert sokan nem értik a lényegét, de ha ennek az együtt műkődésnek előnye lesz a foci megítélésében, esetleg többi csapat számára is előnyt jelenthet majd akkor is inkább húzzátok meg magatok. Másnak is pl keleten lehetne követni a példát is fejlődni is akar akkor hajrá, ha meg megelégszetek a nullával akkor sok sikert.

Érdekes, amely csapatok letettek már valamit ők nem ugrálnak, ennyi, befejeztem
több mint 13 éve
kisember 63
Annyit kell tenni, hogy ez jövőre ne fordulhasson elő ebben a formában!

Mert ez az év már így fog eltelni, de arra kell törekedni, hogy jövőre ne így legyen! Ha ez teljesül, akkor már léptünk előre a nullára! Onnan meg el lehet indulni a pozitív dolgok irányába!Bruce
Most már kialakul az inerliga is, első év az idei, jövőre az lesz elsőnek szervezve, és akkor már nem lesznek ütközések.
Lejátszáshoz annyit: Igaz h volt 6 győri, akiből 3 szinte csak speciálban volt, és többiek is egyre kevesebbet lesznek fent, sok az újonc, fokozatosan épülnek be, minden meccsen egyre több lehetőséget kapnak, mivel cél az ő tökéletes beépítésük, és aki 1-2 hónapja jár nehéz végigjátszatni egy meccsen, de ezt nem is akarom magyarázni, majd szezon vége felé az eredménnyel akarom igazolni, hogy ezek az újoncok fontos szerepet fognak játszani a mérkőzéseken.
Szerintem az út amin elindultunk az AFAban, és hasonló módon, ott látszik is a játékosokon nem is kicsi fejlődés, pedig van akinek nincs lehetősége győrbe járni. Ezt a meccsrő készített saját statrisztika is megmutatja, falat nézve meg láttam, mit alkottak, mennyit léptek előre azt AFA kupához képest, és ez igazol. Mégegyszer, nálam az a pár győri inkább az újoncokat segíti, és egyre kevesebb játék mellet tanácsokat ad, mondja nekik észrevételeit.
De ezen már nem akarok vitatrkozni, szerintem eírtam, kiveséztem mindent, én foglalkoznék továbbra is a szakmával és nem a szájkaratévalKaresz1983
Nem hiszem, hogy a magyar focit jobban vinné előre a nemzetközi szereplés, főleg, ha e miatt a magyar meccsek esnek vissza, és a magyar bajnoki döntőt esetleg külföldi csapat játsza. Ha elfogadom ezt az amúgy csak pár, sajnos befolyásos, ember fejében megszülető rémálmot, akkor majdnem igazat is adnék, de ez csak csapat,-csapatok érdekeit szolgálja. A fejlődést az jelenti, ha minél több embert tanít minél több jó edző Magyarországon. Hiába figyel fel a nemzetközi edzők sora Magyarországra, mert a kis csapatok nem tudják akkor sem kifizetni. Szerintem a szóban forgó csapatoknak ott lett volna ugyanaz a lehetőség, mint a Steelers-nek. Ez olyan mint a dopping, én azt mondom, az edzés elég a fejlődéshez (főleg amatőr szinten), ezek a csapatok viszont segédanyagot szereznek hozzá (jobb játékosok más csapatból). Ami viszont nagyon ciki, az az, hogy nincs korlátozva ez a szövetség által. (persze, hisz ez az ő érdekük is) Ma 23 tagegyesület érdekeiből maximum 3 van érvényesítve.
Valaki felvetette korábban, hogy van a csapatoknak erre megfelelő hivatalos út, és hely, ahol ezt megfelelő többséggel megváltoztathatják.( NightBoy: " Abban azt hiszem megegyezhetünk, hogy ez a szezon már lemegy így ahogy van. Ha sok embernek nem tetszik gondolom megvan erre a hivatalos fórum ahol panaszt lehet tenni, esetleg megváltoztatni a kölcsönadásokat a következő szezonra. Sok csapatvezető jár ide, a gyűlésen fel lehet vetni, stb. Nem vagyok szakértő a bürokráciában de gondolom ha a szövetségen belül a többség úgy akarja, akkor változni fog a dolog." ) Nincs ilyen lehetőség, mert a kötelező közgyűlés sem lett megtartva, ami azt jelenti, hogy a tavalyi költségvetés soha nem lett elfogadva. Ráadásul a HFL kialakítása nem lett (nem hogy megkérdezve,de) bejelentve sem, csak mikor már biztos volt. Amikor a tavalyi kiemeléses rendszert megszavaztuk, akkor meg lett mondva több csapat részéről, hogy abban az esetben válaszolunk igennel, ha a szövetség nem változtatja meg egy év után. (fel kell legyen véve, mert folyamatosan ment a diktafon, amiből a jegyzőkönyv készült) Ígéret az volt akkor is, és aztán az ellenkezője meg is valósult.
U.i.😕"Azért, mert a jó nemzetközi eredmény a te csapadot jövőjét nézve is előnyt jelent, csk csöpp agyaddal nem fogod fel,.....") A mi csapatunk jövőjét bízd ránk, mert mi a saját munkánkkal szeretnénk azt elérni, hogy felfigyeljenek a magyar focira, és ezért hajlandóak vagyunk akár éveket is dolgozni, és nem baj ha nem ma lesz az a nap.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Annyit kell tenni, hogy ez jövőre ne fordulhasson elő ebben a formában!

Mert ez az év már így fog eltelni, de arra kell törekedni, hogy jövőre ne így legyen! Ha ez teljesül, akkor már léptünk előre a nullára! Onnan meg el lehet indulni a pozitív dolgok irányába!Bruce
A felfelé játszás lehet a lefelé meg nem?
Ezzel csak egy a bökkenő, hogy akkor az alacsonyabb osztályú csapathoz lesznek a játékosok nevezve és akkor már létre is jött a kiskapu. Hiszen felfelé lehetne játszani.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Addig amíg azok az emberek aki ebben felelősek, nem fogják fel, hogy nem a fejlődéssel van baj, hanem azzal hogy lejátszanak a játékosok, addig úgyis hiábavaló itt írkálni!

A lejátszás a probléma!

A győri játékosok menjenek segítőként a meccsre és akkor is adhatják a tanácsokat és senkinek nem lesz baja ezzel!
Mert a kooperáció mint olyan az nem problémás, csak ha jogtalan előnyszerzés céljából használják!
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Annyit kell tenni, hogy ez jövőre ne fordulhasson elő ebben a formában!

Mert ez az év már így fog eltelni, de arra kell törekedni, hogy jövőre ne így legyen! Ha ez teljesül, akkor már léptünk előre a nullára! Onnan meg el lehet indulni a pozitív dolgok irányába!Bruce
ÁMEN! figyelni kell erre jövőre és a megfelelő embereknek intézkedni!

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Azt h a VB hogy intézte azt sajnos az idő szükössége miatt tette, mivel új a kupa, nagyon későn került ki a sorsolás, ráadásul azt se vették figyelembe, hogy ne rakják napra a csapatok mérkőzéseit."

Miért kellett volna figyelembe venni, h 2 v 3 különböző! csapat mérkőzése ne kerüljön egy napra???Farky
Azért, mert a jó nemzetközi eredmény a te csapadot jövőjét nézve is előnyt jelent, csk csöpp agyaddal nem fogod fel, mert sokan azt hisazik elvannak sör virsli meccsen az előreviszi a foci megítélésté, megsúgom nem, nemzetközi eredmények azok amik viszik előre, és mindig és mindenhol a nemzetközi meccsekhez igazodnak a hazai menetrenddel. Volt olyan felvetés pl., csak nem valósult meg h nemzetközi hétvégéken hazai mérkőzés se lehetne.
ÉS h minek ehez még mindig az együttműködés? Azért, mert nem célunk sokáig az interliga, szeretnék 1-2 éven belül már EFAF kupában indulni, és ott helyt állni, ha valakinek nem tetszik az saját maga ellen is van, akit meg érdekel afoci sorsa, azt akarja h előre jusson és nem CSAK a száját jártatja, hanem le is tesz valamit az asztalra az megérti.
Aki meg nem akar előre lépni, annak csak kívánni tudom h érezze jól magát a béka segge alatt évekig.Karesz1983
Köszönöm h felvilágosítottál. Nézzük csak meg h hány embernek tetszik (és melyik csapat játékosa) és hány embernek van baja a kialakult helyzettel. Biztos h a mi csöpp agyunkkal van a baj?

Azért kevés olyan sportág van, ahol egyik héten x csapat div2-es meccsén játszol, másik héten meg y csapat nemzetközi meccsén.Farky
Elég megnézi melyik csapatoktól vannak a fikázódok és hogy állnak, vagy ha div1esek akkor miért nem akartak előrébb jutni
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
"Azt h a VB hogy intézte azt sajnos az idő szükössége miatt tette, mivel új a kupa, nagyon későn került ki a sorsolás, ráadásul azt se vették figyelembe, hogy ne rakják napra a csapatok mérkőzéseit."

Miért kellett volna figyelembe venni, h 2 v 3 különböző! csapat mérkőzése ne kerüljön egy napra???Farky
Azért, mert a jó nemzetközi eredmény a te csapadot jövőjét nézve is előnyt jelent, csk csöpp agyaddal nem fogod fel, mert sokan azt hisazik elvannak sör virsli meccsen az előreviszi a foci megítélésté, megsúgom nem, nemzetközi eredmények azok amik viszik előre, és mindig és mindenhol a nemzetközi meccsekhez igazodnak a hazai menetrenddel. Volt olyan felvetés pl., csak nem valósult meg h nemzetközi hétvégéken hazai mérkőzés se lehetne.
ÉS h minek ehez még mindig az együttműködés? Azért, mert nem célunk sokáig az interliga, szeretnék 1-2 éven belül már EFAF kupában indulni, és ott helyt állni, ha valakinek nem tetszik az saját maga ellen is van, akit meg érdekel afoci sorsa, azt akarja h előre jusson és nem CSAK a száját jártatja, hanem le is tesz valamit az asztalra az megérti.
Aki meg nem akar előre lépni, annak csak kívánni tudom h érezze jól magát a béka segge alatt évekig.Karesz1983
Köszönöm h felvilágosítottál. Nézzük csak meg h hány embernek tetszik (és melyik csapat játékosa) és hány embernek van baja a kialakult helyzettel. Biztos h a mi csöpp agyunkkal van a baj?

Azért kevés olyan sportág van, ahol egyik héten x csapat div2-es meccsén játszol, másik héten meg y csapat nemzetközi meccsén.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Annyit kell tenni, hogy ez jövőre ne fordulhasson elő ebben a formában!

Mert ez az év már így fog eltelni, de arra kell törekedni, hogy jövőre ne így legyen! Ha ez teljesül, akkor már léptünk előre a nullára! Onnan meg el lehet indulni a pozitív dolgok irányába!Bruce
Most már kialakul az inerliga is, első év az idei, jövőre az lesz elsőnek szervezve, és akkor már nem lesznek ütközések.
Lejátszáshoz annyit: Igaz h volt 6 győri, akiből 3 szinte csak speciálban volt, és többiek is egyre kevesebbet lesznek fent, sok az újonc, fokozatosan épülnek be, minden meccsen egyre több lehetőséget kapnak, mivel cél az ő tökéletes beépítésük, és aki 1-2 hónapja jár nehéz végigjátszatni egy meccsen, de ezt nem is akarom magyarázni, majd szezon vége felé az eredménnyel akarom igazolni, hogy ezek az újoncok fontos szerepet fognak játszani a mérkőzéseken.
Szerintem az út amin elindultunk az AFAban, és hasonló módon, ott látszik is a játékosokon nem is kicsi fejlődés, pedig van akinek nincs lehetősége győrbe járni. Ezt a meccsrő készített saját statrisztika is megmutatja, falat nézve meg láttam, mit alkottak, mennyit léptek előre azt AFA kupához képest, és ez igazol. Mégegyszer, nálam az a pár győri inkább az újoncokat segíti, és egyre kevesebb játék mellet tanácsokat ad, mondja nekik észrevételeit.
De ezen már nem akarok vitatrkozni, szerintem eírtam, kiveséztem mindent, én foglalkoznék továbbra is a szakmával és nem a szájkaratéval
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Annyit kell tenni, hogy ez jövőre ne fordulhasson elő ebben a formában!

Mert ez az év már így fog eltelni, de arra kell törekedni, hogy jövőre ne így legyen! Ha ez teljesül, akkor már léptünk előre a nullára! Onnan meg el lehet indulni a pozitív dolgok irányába!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Azt h a VB hogy intézte azt sajnos az idő szükössége miatt tette, mivel új a kupa, nagyon későn került ki a sorsolás, ráadásul azt se vették figyelembe, hogy ne rakják napra a csapatok mérkőzéseit."

Miért kellett volna figyelembe venni, h 2 v 3 különböző! csapat mérkőzése ne kerüljön egy napra???Farky
Azért, mert a jó nemzetközi eredmény a te csapadot jövőjét nézve is előnyt jelent, csk csöpp agyaddal nem fogod fel, mert sokan azt hisazik elvannak sör virsli meccsen az előreviszi a foci megítélésté, megsúgom nem, nemzetközi eredmények azok amik viszik előre, és mindig és mindenhol a nemzetközi meccsekhez igazodnak a hazai menetrenddel. Volt olyan felvetés pl., csak nem valósult meg h nemzetközi hétvégéken hazai mérkőzés se lehetne.
ÉS h minek ehez még mindig az együttműködés? Azért, mert nem célunk sokáig az interliga, szeretnék 1-2 éven belül már EFAF kupában indulni, és ott helyt állni, ha valakinek nem tetszik az saját maga ellen is van, akit meg érdekel afoci sorsa, azt akarja h előre jusson és nem CSAK a száját jártatja, hanem le is tesz valamit az asztalra az megérti.
Aki meg nem akar előre lépni, annak csak kívánni tudom h érezze jól magát a béka segge alatt évekig.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
"Azt h a VB hogy intézte azt sajnos az idő szükössége miatt tette, mivel új a kupa, nagyon későn került ki a sorsolás, ráadásul azt se vették figyelembe, hogy ne rakják napra a csapatok mérkőzéseit."

Miért kellett volna figyelembe venni, h 2 v 3 különböző! csapat mérkőzése ne kerüljön egy napra???

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Így is van!

Lefelé ne játsszon senki!
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Akik meg csak azért vannak h mocskolódnak menjenek el edzeni pluszban, többet érnek vele, és az ő fejlődésüket is szogálja ha magukkal foglalkoznak ennyitKaresz1983
tök jó amit írtál, az utolsó mondat kivételével ami egy kicsit személyesre sikerült
bár ha egy kicsit visszaolvasol akkor láthatod, hogy elsősorban nem a szombathelyi srácok felfelé játszásával van gondja az embereknek hanem a győriek lefelé játékával
ez annak ismeretében, hogy a HFL-t elsősorban azért hozták létre, hogy a legjobbaknak ne kelljen "gyengébb" csapatokkal játszani elég visszás
senki egy szót sem szólna szerintem ha felfelé történnének a kölcsönadások és nem lefelé


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
visszatérve a Szhely- Pécs meccsre , az lehetetlen hogy a 8 szhelyi-győri a saját csapatába játszon azon a napon a Haladásba (?) és akkor azt mondja a győri csapathak , hogy bocsi de nekem akkor meccsem van a SAJÁT csapatomba! de gondolom a hűség és csapatszeretet ezeknél a csapatoknál/játékosoknál eltűnt...Boti63
én is pont ezt próbálom már egy ideje megtudakolni, de válasz az még nem jött rá 😀 😛arcsike
Nem szeretek ide írogatni, mert rögtön hónapokra kitiltanak, de1 normális stílusu az írás ezért válaszolok.
Nemzetközi szereplés miatt van az, ghogy az adott 8 játékos Győrben játszik. Szerintem az hogyegy csapat jól szerpel a nemzetközi porondon az az egész ország érdeke, mindegy h ki játszik, mindegy h utálja mindenki azt a csapatot, de a jó szereplés viszi előre. Ráadásul 16án az a Klek jön akivel 2 éve 13 pontos hátrányból szoros meccsen nyertünk, tavaly szoros meccsen kikaptunk, és ők nyerték a kupát, idén megverték a legjobb emberük nélkül 42-0ra a St Pöltent, nagyon meggyőző játékkal, kint voltam, láttam mit tudnak, és őszíntén megmondva, a 8 játékos nélkül még nehezebb lenne. 2 éve mikor ezüstöt értünk el, látszott az EFAF reakcióján, hogy igen, elismerik, látják, hogy jó uton halad a magyar foci, és nekünk továbbra is az a célunk, hogy nemzetközi szinten eredményt érjünk el, mert az nem csak x-et meg y-t viszi előre, az egész országot képviseli, és ítélik meg.
A másik, hogy az adott 8 játékos már jó ideje saját költségen jár le heti 1 alkalommal, sőt, meccsek közeledtével minden edzésre lejönnek, mert ők is szeretnék a jó nemzetközi eredményt, emellett, saját csapatuknál szervezésben, játékban és minden egyéb téren szintén ngy szerepet vállalnak.
Én tudom, milyen az út szombathely-győr között, nem egy álom, mivel én meg az ő edzésük miatt járok le, és én kalapot tudok csak emelni előttük, hogy ezt már 1 éve vállalják, csinálják.
Fejlődésük viszont az egész csapatot viszi előre, tudásuk, hozzáállásu átragad a többiekre.
Győri játékosok itt nem kapnak kulcsszerepet, és a 6ból 3an például olan poszton vannak ahol van hasonló szintű játékos, és mosti s ők élvezték az elsőbbséget, győriek ott pár playt voltak bent, csereként.
Elismerem AFA kupában több, és erősebb győri játékosok voltak, de ez a csapat most, így ilyen felállásban, hála annak h a hazai játékosok mennyit fejlődtek, mennyit jelentett nekik az AFA kupán elért siker, könnyedén átgázolnának az őszi csapaton.
Azt h a VB hogy intézte azt sajnos az idő szükössége miatt tette, mivel új a kupa, nagyon későn került ki a sorsolás, ráadásul azt se vették figyelembe, hogy ne rakják napra a csapatok mérkőzéseit. Ezt figyelembe vették volna kezdetekkor, nem enne ennyi gond. Mi is sajnáljuk hogy így alakult az átszervezés, amit lehetett megoldottuk h győr meccs kerüljön át, de 2 szerb mérkőzést sajnos eltenni nem lehet.
Remélem érthető az írásom, és kérdésre választ is adott, és megérti mindenki, hogy egy jó nemzetközi szerepés mit is jelenthet az országnak.
Akik meg csak azért vannak h mocskolódnak menjenek el edzeni pluszban, többet érnek vele, és az ő fejlődésüket is szogálja ha magukkal foglalkoznak ennyit
több mint 13 éve
arcsike 100
visszatérve a Szhely- Pécs meccsre , az lehetetlen hogy a 8 szhelyi-győri a saját csapatába játszon azon a napon a Haladásba (?) és akkor azt mondja a győri csapathak , hogy bocsi de nekem akkor meccsem van a SAJÁT csapatomba! de gondolom a hűség és csapatszeretet ezeknél a csapatoknál/játékosoknál eltűnt...Boti63
én is pont ezt próbálom már egy ideje megtudakolni, de válasz az még nem jött rá 😀 😛
több mint 13 éve
Patkany 28 — Back
Az AFA alatt nem volt ilyen nagy visszhangja ennek a dolognak....... 😐

Nem is az a probléma hogy van 6 ember aki pluszban ott van.....Hanem hogy a HIÁNYPOSZTON VAN ott.

minden csapatban -és a CSAPAT nagybetűvel- van olyan hogy kevés az OL......megsérül a #1 és #2 RB......ne adj isten QB......
ebben a helyzetben egy egyszerű földi csapat, összeszorítja a fogát és becsületből játszik ahogy tud....."sérülten, kezdőként, oda-vissza
(pl Titans-2009 DIV 1.....0 bajnokság)

máshol meg egy telcsi és máris mások szálnak be a kisbuszba.

#22
#22
#22
"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."
több mint 13 éve
Boti63 40
tegnap voltam meccsen ott kb 35en voltak , DE én itt a hűséggel tudok csak jönni, ami nekem egy elég fontos dolog...
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Szombathelyiek mennyien lennének a 8 "kulcs játékosuk" nélkül?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
3531

like
több mint 13 éve
Boti63 40
visszatérve a Szhely- Pécs meccsre , az lehetetlen hogy a 8 szhelyi-győri a saját csapatába játszon azon a napon a Haladásba (?) és akkor azt mondja a győri csapathak , hogy bocsi de nekem akkor meccsem van a SAJÁT csapatomba! de gondolom a hűség és csapatszeretet ezeknél a csapatoknál/játékosoknál eltűnt...
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Volt egy ember aki gyengébb játékosok védelmébe és ,hogy a legjobb játékosoknak se kelljen gyenge csapatok ellen játszani javasolta a HFL-t.
Így érvelt:
"Most tényleg azért kéne egy egész alapszakaszon keresztül röhejes meccseket játszania a legjobbaknak, hogy Józsika a Mucsaröcsöge Warriorsból megérezze milyen amikor minden playben szétcsapják a fejét? Abból Józsika csak azt tanulja meg, hogy jobb neki megye III-ban soccerelni, mert ennek értelme nem sok van. A legjobbak játékosai meg azt, hogy a tököm járjon edzésre ilyen csapatok miatt, ezek ellen minek? "

HFLnek köszönhetően lehetőség lett kölcsönadásra így most már nem csak Div I-es Mucsaröcsege játékosát, hanem Div II-es Alsómuszály fejét is szétcsapja a legjobb játékosok. De most már nem baj, hiszen mind ezt az ő csapatába teszi.
Ja ez az ember, aki nem jött volna rá Kori volt.


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
"A Versenykiírástól
eltérően, mindkét Divízió döntője július 17-én kerül lebonyolításra, közös rendezés keretében.
Pályázni is csak egyben lehet a két mérkőzés lebonyolítására." Nagyon helyes, így legalább meg lehet próbálni jegyet szerezni a világbajnoki döntőre, ami 16-án lesz... 😊 Amúgy mit nyer a DIV1 bajnok? Indulási jogot a HFL-ben?Tred
Pár jegy még van, igaz én már régebben vettem így viszonylag jót sikerült 😉kisdani
A módosítás pontosan a VB-döntő miatt lett - hogy mindenki ki tudjon menni megnézni egy kis focit.
Megéri, óriási felhajtás lesz!!!

Jegyek: Bécsben az Ernst Happel stadionban lesz az összes helyosztó péntek - szombat 2-2 meccsel. Ez egy 50000 férőhelyes stadion, ahol azért fog jutni hely mindenkinek.
A múlt hét végéig 10000 jegyet adtak el ÖSSZESEN a VB 6 játéknapjára (infó a főszervezőtől származik!) - vagyis nem nagyon kell izgulni a jegyek száma miatt. Max nem középen lesz, cserébe viszont olcsóbb...😊VIZILÓ
Hát én 2 hónapja vettem de már akkor is nagyon kevés hely volt és bántam ,hogy nem előbb vettem ,mert 4 hónapja szinte minden szektorba volt egymás mellet szabad hely.
http://www.eventim.hu/hu/ulesrend/240650/?currency=EUR&disable_gzhandler
Hát ha megnézed az ülésrendet akkor látod ,hogy már nagyon kevés szektorba van hely. Pedig ha a 6 napra csak 10000 jegy kelt el akkor döntőre max 6000 kelt el és akkor kell lenni még 44000 szabad helynek, 4 hónapja se láttam ennyi szabad helyet max a felét. :o


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fejlődés...
A felfele játszás kétséget kizáróan ezzel jár, ezzel nincs is baja senkinek.

A lefele játszástól senki nem fejlődik (ilyen nincs 😊 ) ezzel pedig szinte mindenkinek baja van.
Nem túl bonyolult.

Vidék, nézők, szponzorok...
Egyik kap halasztást, a másik nem. Egyiknek zsinórban van meccse, a másiknak nem.

Így az egyik a libalegelőre szorul, a másik nem.
Értek én sok mindent, csak azt nem, hogy attól, hogy valamit "hangosabban és többször" mondd valaki, még nem lesz feltétlen igaz.

Akkor ez most meg úgy nézne ki, hogy egyik fejlődik mindenáron. Az ellenfeleket pedig minden létező módon ellehetetleníti 😊

Eredmények, kilátások, nézők, szponzorok....
Hosszú távon meg azon sem lepődnék meg, ha ebből néhányaknak elege lenne és szögre akasztanák a cuccot.

Talán Mohi és Zsolti kérdezett itt dolgokat, amire igazából napok óta nem kaptak választ csak azt hogy: SAJÁT játékosok, az a bizonyos 8 😊

Szombathely, képes volt megverni az Enthronerst anno, most 8 "interliga képességű" játékosuk van és nemhogy nélkülük, de velük együtt sem állnak ki egy 22-5 fős Péccsel, csak győriekkel együtt.

Lesz valaki, aki az IGAZAT mondja el? Bár szerintem Bruce megmondta 😊 zárt ajtók.
Létezik sportág, ahol két osztállyal lefele játszanak játékosok?

Zsoltiék is feltesznek kérdéseket, talán mert megpróbálják megérteni. Akkor talán van rá esély, hogy elfogadják. Addig nem sok.

Tudu: most azért, mert teszem azt, (példádból kiindulva) szombathelyi játékos pl. nem jár edzésre stb. akkor győrivel pótolod? Vagy ezt most így hogy?

Hurricanes párhuzamot meg végképp nem értem 😊
Lehet, hogy én látom rosszul, de ők kaptak egy büntetést kvázi. Ezért vannak ott, ahol.
Az tény, hogy emiatt a többi csapat is elszenvedi a vereségeit, DE! a Hurricanes ezt nem választotta. Ezt kapta.
Sőt, szerintem (és talán volt is erről szó anno) a legtöbb csapat támogatta volna, hogy ők feljebb induljanak. Azt pedig nem gondolom, hogy utána lefele játszottak volna...

Ezek nem személyeskedések, pusztán nem biztos, hogy ez egy túl szerencsés útválasztás volt...

Kori!
Sok dologért teszel, amiért respect, tényleg!
Nem fogok szurkolni, hogy bármelyik csapatotok kikapjon 😛 De nem lenne büszkébb mindenki, hogy a saját csapatával helytállva győzött?
Zsoltiék baja is valahol az lehet, hogy ezt a Crushers is pl. meg sem próbálja. Amiből pedig akarva akaratlan az jön le, hogy nem bíznak magukban.....