Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
A következő bajnokságra nagy tapasztalattal rendelkező 3 osztályban játszani tudó játékosokat keresek.
Ugyanitt nagy tapasztalattal rendelkező 3 osztályban játszani tudó játékosok kölcsönözhetőek.
ÁR: megegyezés szerint (minimum 70% a játékosé)
Ha egy csapat 10 vagy annál több játékost kölcsönöz jelentős árkedvezményt kap.
15 vagy több játékos kölcsönzésénél amennyiben nincs meg a bajnoki cím az adott csapatnak pénz visszafizetést garantálok.
Mivel a MAFSZ jogszabályai lehetővé teszik egy játékos akár fordulónként más-más csapatban játszhat. Sajnos ugyanazon a mérkőzésen még nem lehetséges, hogy mind a két csapatban ugyanazok a játékosok játszanak, de dolgozunk az ügyön.
Jelszavunk: Előre a Puffin lekvárért!!!cápa77
😂 😂 😂 😂 Barom! 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
szerintem ehhez nincs mit hozzászólni
te magad írtad le, hogy a 6 TD-ből kettőt győri vendégjátékos vitt
szerintem ez elég sok (egy meccsen 2 TD)
ennyi
további sok sikert
Kérdezzük mi, vagy majd benne lesz a beszámolóban, hogy hány győri arc játszott helyettetek?e53m62
Khmm- khmmajom!
VT a ZP-ben játszik!!!! 😀

Szval, találgatosok ide -oda... 1 azaz a debilek kedvéért leirva egy db györi WR játszott a meccsen a támadoknál senki más, és így 6 td-t csináltunk. Egyet éppen Ő!! Bezza! VÁÓÓÓÓ mi?

Zax Norbert (aki mellesleg szombathelyi, de Ő is jár edzeni győrbe) 4 passzból 4-tt kapott el, amit a nem győrbe járó szombathelyi irányító dobott, Baranyai Bence.
2 db HB futott végig nálunk,jómagam (aki nem jár már győrbe) és Hasznos Szebasztián (soha nem járt),aki szintén TD-t futott.

Egy defense TD is volt amit hát éppen egy "györi" LB vitt, aki melelsleg vas megyei,csak ott tanul és ezért oda jár. -Szar Cowboys snapp után oda pattant elé a labda majd kb 60y sprint a td-ig. (remélem ha éppén állok ott, akkor talán!! én is lesprintelem)


D#: ecccere max 4 ember (de neeem) volt. LB- 1DL1-DL (egymást váltották)- 1SS. ENNYI.
várom a hozzászólásokat.... habár... NEM ISRicsi56
cápa77
THX

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Szerintem őket nem érdekli más csak a győzelem!
Etikáról még hírből sem hallottak!
Gondolom az afa kupa fél évig Szombathelyen van mert ők neveztek, fél évig meg Győrben van mert ők nyerték meg nekik! Ez ám a csapatmunka! 😀zsolti_23
ez jo volt 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
szerintem ehhez nincs mit hozzászólni
te magad írtad le, hogy a 6 TD-ből kettőt győri vendégjátékos vitt
szerintem ez elég sok (egy meccsen 2 TD)
ennyi
további sok sikert
Crushers - Cowboys 2: 46-0VT
Kérdezzük mi, vagy majd benne lesz a beszámolóban, hogy hány győri arc játszott helyettetek?e53m62
Khmm- khmmajom!
VT a ZP-ben játszik!!!! 😀

Szval, találgatosok ide -oda... 1 azaz a debilek kedvéért leirva egy db györi WR játszott a meccsen a támadoknál senki más, és így 6 td-t csináltunk. Egyet éppen Ő!! Bezza! VÁÓÓÓÓ mi?

Zax Norbert (aki mellesleg szombathelyi, de Ő is jár edzeni győrbe) 4 passzból 4-tt kapott el, amit a nem győrbe járó szombathelyi irányító dobott, Baranyai Bence.
2 db HB futott végig nálunk,jómagam (aki nem jár már győrbe) és Hasznos Szebasztián (soha nem járt),aki szintén TD-t futott.

Egy defense TD is volt amit hát éppen egy "györi" LB vitt, aki melelsleg vas megyei,csak ott tanul és ezért oda jár. -Szar Cowboys snapp után oda pattant elé a labda majd kb 60y sprint a td-ig. (remélem ha éppén állok ott, akkor talán!! én is lesprintelem)


D#: ecccere max 4 ember (de neeem) volt. LB- 1DL1-DL (egymást váltották)- 1SS. ENNYI.
várom a hozzászólásokat.... habár... NEM ISRicsi56


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Én még mindig nem értem az újvárosi és szombathelyi játékosokat (nem a honosítottakat).
Srácok:
Tényleg ennyire fontos az a kurva győzelem, hogy az se számít ha lassan egy ország szidja a csapatotokat, városotokat?
Ennyire nehéz lenne saját erőből "idegenlégiósok nélkül" kiállni és dicsőséget szerezni?
Azzal remélem tisztában vagytok, hogy ha bajnokságot nyer bármelyiktek, soha nem fogja tudni igazán magáénak érezni azt, mert mindig ott lesz, hogy akkor is nyertünk volna ha nincs az a 8-10 "kiegészítő ember"?
Ráadásul az olyan "jó fejek" mint én rendszeresen emlékeztetni fogunk benneteket erre.
És ha csak a Viliről lenne szó és a játékosokról nem, akkor engem nem is zavarna a dolog annyira, persze csak amennyiben nem kell tologatni a meccseket ide-oda.cápa77
öööö...AFA tényleg szar volt... De most itt oszjtáok az észt és közben fingotok sincs, hmi a helyzet. Gyere el meccsre és nézd meg! Dumálnom úgyis mind1!
Az emlékeztetéssel semmi baj... csak tanulunk belölle vmit 😊
(sztem az AFA-s "dolog" idén fog beérni nálunk, legalábbis ma ezt láttam. OL-ünk ( a miénk) óriási fejlődésen ment át!!.


Nem dumálok már... gyertek nézzétek, beszélgessetek róla. 😊 jó8

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Tud valaki valamit a mai meccsekről?HTW
Crushers - Cowboys 2: 46-0VT
Kérdezzük mi, vagy majd benne lesz a beszámolóban, hogy hány győri arc játszott helyettetek?e53m62
Khmm- khmmajom!
VT a ZP-ben játszik!!!! 😀

Szval, találgatosok ide -oda... 1 azaz a debilek kedvéért leirva egy db györi WR játszott a meccsen a támadoknál senki más, és így 6 td-t csináltunk. Egyet éppen Ő!! Bezza! VÁÓÓÓÓ mi?

Zax Norbert (aki mellesleg szombathelyi, de Ő is jár edzeni győrbe) 4 passzból 4-tt kapott el, amit a nem győrbe járó szombathelyi irányító dobott, Baranyai Bence.
2 db HB futott végig nálunk,jómagam (aki nem jár már győrbe) és Hasznos Szebasztián (soha nem járt),aki szintén TD-t futott.

Egy defense TD is volt amit hát éppen egy "györi" LB vitt, aki melelsleg vas megyei,csak ott tanul és ezért oda jár. -Szar Cowboys snapp után oda pattant elé a labda majd kb 60y sprint a td-ig. (remélem ha éppén állok ott, akkor talán!! én is lesprintelem)


D#: ecccere max 4 ember (de neeem) volt. LB- 1DL1-DL (egymást váltották)- 1SS. ENNYI.
várom a hozzászólásokat.... habár... NEM IS

Crushers #12
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
A következő bajnokságra nagy tapasztalattal rendelkező 3 osztályban játszani tudó játékosokat keresek.
Ugyanitt nagy tapasztalattal rendelkező 3 osztályban játszani tudó játékosok kölcsönözhetőek.
ÁR: megegyezés szerint (minimum 70% a játékosé)
Ha egy csapat 10 vagy annál több játékost kölcsönöz jelentős árkedvezményt kap.
15 vagy több játékos kölcsönzésénél amennyiben nincs meg a bajnoki cím az adott csapatnak pénz visszafizetést garantálok.
Mivel a MAFSZ jogszabályai lehetővé teszik egy játékos akár fordulónként más-más csapatban játszhat. Sajnos ugyanazon a mérkőzésen még nem lehetséges, hogy mind a két csapatban ugyanazok a játékosok játszanak, de dolgozunk az ügyön.
Jelszavunk: Előre a Puffin lekvárért!!!


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
😉 http://www.youtube.com/watch?v=4pLwZKTo83o&feature=player_embedded


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
(Bocsi Hegedüs!)Atari
semmibaj 😊 sztem az erikán amikor írták az anyakönyvemet nem volt hosszú "ű" 😀
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Nekünk meg 11én nem lesz ott jó néhány kulcs játékosunk ,de az nem érdekel senkit!
több mint 13 éve
zsolti_23 66
arról volt szó hogy 1-2 játékos fog átjátszani, nem az egész csapat!
Gondoltam lesz bennük annyi hogy nem a legjobb játékosokat fogják lejátszatni!
Tévedtem!
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Tudod iszonyat idegesítő az hogy azért mondta le a haladás a meccsünket mert interliga meccset játszik a Győr!
Mi a haladással játszunk bajnokit nem a Győrrel.
Más csapatok elmennek ha kell 18an is mérkőzést játszani még ha tudják is hogy tuti kikapnak ők meg azért nem jönnek mert csak 30an lennének kb és "esélyük sem lenne így a győzelemre"(ahogy az egyik szombathelyi srác írta nekem privátba)!
Szerintem másod osztálynak nem arról kellene szólnia hogy interligás meg hfl-es játékosok nyerjenek meg meccseket csapatoknak!zsolti_23
Előzőekben nem arról volt szó, hogy nem érnek rá a győriek, hanem, hogy a Haladás (kulcs)játékosai sem lesznek ott (mert az interliga meccsen játszanak). Egy árnyalattal más így a szitu szvsz. Talán ti is jobban akarnátok egy teljes értékű Haladást legyőzni. (Persze az eddigiek fényében inkább egy győriekkel felturbózott csapat elleni vereség néz ki, ami sajnálatos. 😕 )
-----------------------

Mintha az egész magyar bajnokság alá lenne rendelve a "honi foci fejlődésének" (elsősorban a 3 csapat szempontjából). Ehhez asszisztáljon a szövetség, a többi csapat kemény pénzekért?
L*! Nehogy már! (Te vagy a Blade Runner! http://www.youtube.com/watch?v=BIQ9rsLnjXE)
-----------------------

(Bocsi Hegedüs!)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Boti63 40
akkor se 1-2 játékos játszott 😊
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Tudom de akkor még nem arról volt szó hogy 1-2játékos fog átjátszani nem az egész csapat!
Úgy gondolom 1-2játékos miatt nem szólt volna senki , de most hogy már én is tudom mi a helyzet nekem sem tetszik a dolog!
több mint 13 éve
Boti63 40
zsolti_23 te azért elég nagy pálforduláson mentél keresztül 😀 ez februári kommented : tt csupán csak arról van szó hogy mindenki irigykedik hogy a Szombathely illetve a Dunaújváros tudott erősíteni Győri játékosokkal,ameddig a legtöbb csapat csak abból gazdálkodik amiből tud!

szóval akkor csak mi nyomtuk a nyenyenye-t mert csak mi szoptunk afakor de most már mindenknek böki a szemét 😊
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Szerintem őket nem érdekli más csak a győzelem!
Etikáról még hírből sem hallottak!
Gondolom az afa kupa fél évig Szombathelyen van mert ők neveztek, fél évig meg Győrben van mert ők nyerték meg nekik! Ez ám a csapatmunka! 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát ez a Győr Szombathely történet még sokáig téma lesz. Ez a meccs halasztás indoklás egy vicc és az, hogy a szövetség simán rábólint hát..........
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én még mindig nem értem az újvárosi és szombathelyi játékosokat (nem a honosítottakat).
Srácok:
Tényleg ennyire fontos az a kurva győzelem, hogy az se számít ha lassan egy ország szidja a csapatotokat, városotokat?
Ennyire nehéz lenne saját erőből "idegenlégiósok nélkül" kiállni és dicsőséget szerezni?
Azzal remélem tisztában vagytok, hogy ha bajnokságot nyer bármelyiktek, soha nem fogja tudni igazán magáénak érezni azt, mert mindig ott lesz, hogy akkor is nyertünk volna ha nincs az a 8-10 "kiegészítő ember"?
Ráadásul az olyan "jó fejek" mint én rendszeresen emlékeztetni fogunk benneteket erre.
És ha csak a Viliről lenne szó és a játékosokról nem, akkor engem nem is zavarna a dolog annyira, persze csak amennyiben nem kell tologatni a meccseket ide-oda.cápa77
lehet nem is akarják a magukénak érezni, vagy olyanok ezek a játékosok az említett 2 csapatnál, akik a "kis" plusz ellenére is azt érzik, hogy jogosan jár nekik, a "csapatuknak"* és a "városuknak"* a győzelem.

*Győrnek

de most azért elég durva etikai kérdéseket feszegetünk ám.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szolnok-Békéscsaba:6-10 azt hiszem ugy emléxek de nem 100%és sorry ha nem igy van
:ozack81
De így van, a Raptors nyerte a mérkőzést!

Volt egy futás szolnoki részről a második félidőben amit TD lett, asszem QB sneak, az extra kimaradt 6-0! Aztán egy 48 yardos csabai FG!! (nagyon szép volt) 6-3
Majd volt egy kickoff ezután, amit nagyon szépen hordott vissza a Szolnok, de Tony Simmons-on (aki erre az egy playre állt be!) block in the back-et követtek el és így visszafújták a visszahordást és a Soldiers nem tudott előrehaladni, így puntoltak és ebből TD-t hordott vissza Pacman öccse 😊 Az extra sikeres volt, így kialakult a végeredmény 6-10.

Fajin meccs volt, szép driveok voltak mindkét oldalról, szóval megérte elmenni!
több mint 13 éve
zack81 35
Szolnok-Békéscsaba:6-10 azt hiszem ugy emléxek de nem 100%és sorry ha nem igy van
:o
több mint 13 éve
VT 123
Tud valaki valamit a mai meccsekről?HTW
Crushers - Cowboys 2: 46-0VT
Kérdezzük mi, vagy majd benne lesz a beszámolóban, hogy hány győri arc játszott helyettetek?e53m62
úgy tudom 6 győri volt, ill. a Crushersből nyolcan edzenek a Sharkssal.
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Tud valaki valamit a mai meccsekről?HTW
Crushers - Cowboys 2: 46-0VT
Kérdezzük mi, vagy majd benne lesz a beszámolóban, hogy hány győri arc játszott helyettetek?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
VT 123
Tud valaki valamit a mai meccsekről?HTW
Crushers - Cowboys 2: 46-0
több mint 13 éve
zsolti_23 66
A ti csapatotok hogy fog fejlődni attól hogy ha a győri játékosok játszanak helyettetek?
Úgy tudom mindkét csapat rendelkezik olyan létszámmal amivel nyugodtan ki tudna állni a bajnokságban!Megkapjátok az edzői segítséget,az nem elég?
Kutya ahhoz csapat is kell ám aki ki mer állni 18 játékossal!
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Én még mindig nem értem az újvárosi és szombathelyi játékosokat (nem a honosítottakat).
Srácok:
Tényleg ennyire fontos az a kurva győzelem, hogy az se számít ha lassan egy ország szidja a csapatotokat, városotokat?
Ennyire nehéz lenne saját erőből "idegenlégiósok nélkül" kiállni és dicsőséget szerezni?
Azzal remélem tisztában vagytok, hogy ha bajnokságot nyer bármelyiktek, soha nem fogja tudni igazán magáénak érezni azt, mert mindig ott lesz, hogy akkor is nyertünk volna ha nincs az a 8-10 "kiegészítő ember"?
Ráadásul az olyan "jó fejek" mint én rendszeresen emlékeztetni fogunk benneteket erre.
És ha csak a Viliről lenne szó és a játékosokról nem, akkor engem nem is zavarna a dolog annyira, persze csak amennyiben nem kell tologatni a meccseket ide-oda.