Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Szolnok-Békéscsaba a félidőben 0:0


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Tud valaki valamit a mai meccsekről?

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Engem speciel kurvára idegesítene, ha lenne egy olyan edzőm, aki mindig csak az egyes számú csapatából játszatná a jobb embereket ABBAN A CSAPATBAN, ahol csak én fizetek tagdíjat, míg a másik - értem ezalatt a győri játékosokat - nem. Értem én, h tavaly a Győr elqrta a matekot és egész évben csak két meccse volt, de ennek ne más csapatok, (Gorillaz és Crushers) igya meg a levét, h a "meccshiányos" győriek behozzák az ilyen irányú lemaradásukat... Egyáltalán, ha vki leigazol a Győrhöz, az ma Magyarországon hány csapatban játszhat?

Mondjuk az, h mennyire szabályszerű az ma Magyarországon nem kérdés, mert ha netán megkérdezi vki, akkor esetleg előkerül egy tavalyi "elfelejtett" határozat, ami szerint legális.

Amikor Kori lett a VB egyik tagja, akkor reménykedni kezdtem, hogy végre elindulunk vmi értelmes irányba. Most már értem, miért kellett oda Kori.

Btw, gratula a Győrnek a tegnapi eredményhez. A legjobbjaival hozni tudta a meccset. Kíváncsi leszek, h a Gorillaz mire megy majd a Zala ellen?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
cserébe ha nem szólunk az érintettek azt hiszik minden rendben, ők a fasza gyerekek és nem változik semmi
tavaly is mindenki kussolt pedig már akkor is látszott, hogy nevetséges az egész
semilyen csapatsportban nem engedik meg, hogy különböző csapatoknak ugyanaz legyen az edzője, és emiatt variálják folyamatosan egy egész ország sportját
Értem én. Nekem is szúrják a szemem ezek a dolgok. DE Attól miért lesz jobb, hogy minden hozzájuk kapcsolódó hírnél kifejti, hogy nem ért vele egyet? Ebből csak folyamatos érdemtelen viták születnek és a normális dolgok meg elvesznek.FViktor93
cápa77
Dejavu... 😊 Cápa érti... Ellső két mondatában leírta amit én is vallok.

Talán annyi, hogy ősszel még nem gondolta mindenki, hogy idén (is) ezzel szembesül.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Gondoljátok mi lenne ha egy Pest All Starts lenne a DIV 1 és DIV 2-ben is... Ilyen amikor összeállítasz háromból egy csapatot... Nem hiszem hogy sokat fognak fejlődni azon csapatok ahova a felsőbb osztály játékosai érkeznek, maximum edzéseken ahol senkit nem érdekel jóformán hogy éppen ki van a pályán de amikor jön a meccs azok az emberek hol lesznek akik megdöglenek az edzéseken de a meccsen már nem játszik mert kötelező nyerni és ahhoz más csapat alap emberei kellenek... Ennek mi értelme van??? Nem akarom szidalmazni a Sharks-ot ezzel mielőtt bárki is ezt gondolná de akkor sem értem hogy mi értelme ennek az egésznek...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
cserébe ha nem szólunk az érintettek azt hiszik minden rendben, ők a fasza gyerekek és nem változik semmi
tavaly is mindenki kussolt pedig már akkor is látszott, hogy nevetséges az egész
semilyen csapatsportban nem engedik meg, hogy különböző csapatoknak ugyanaz legyen az edzője, és emiatt variálják folyamatosan egy egész ország sportját
Értem én. Nekem is szúrják a szemem ezek a dolgok. DE Attól miért lesz jobb, hogy minden hozzájuk kapcsolódó hírnél kifejti, hogy nem ért vele egyet? Ebből csak folyamatos érdemtelen viták születnek és a normális dolgok meg elvesznek.FViktor93


több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Lehet 18 emberrel is meccset nyerni. . . :cool:kutya76
Lásd pl. Cowboys-Klek




több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Lehet 18 emberrel is meccset nyerni. . . :cool:



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Értem én. Nekem is szúrják a szemem ezek a dolgok. DE Attól miért lesz jobb, hogy minden hozzájuk kapcsolódó hírnél kifejti, hogy nem ért vele egyet? Ebből csak folyamatos érdemtelen viták születnek és a normális dolgok meg elvesznek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ebben te hol látsz szidalmazást?zsolti_23
Nem pont erre a hszre értettem, hanem arra amit elmúlt napokban láttam. Akárhányszor jön valami róluk szóló hír rögtön oda szúrsz valamit.FViktor93
Ez olyan volt sapka, nincs sapka. Mindenkinek igaza van és senkinek nincs. Nézőpont kérdése.
De az is elgondolkodtató, hogy a végén még a többiek lesznek a gonoszak, ha véleményt nyilvánítanak? 😛

Traktornak is mondhatnám, nézze úgy, hogy csak a Predatorsnak jár ez a megtiszteltetés 😊
Nem biztos, hogy jobban fogja magát érezni ettől. Főleg, ha ne adj isten ezen majd a rájátszásuk múlik.

Mert tudod oké, tudomásul lehet venni dolgokat - azt hiszem a ZP és mindenki más is, ezen rég túl van - de elfogadni és egyet érteni vele az már egy egészen más dolog.

Az is téma volt, hogy csökkenteni kell a csapatok közti különbséget. Lásd 35 pont maximalizálása stb. Most azt kellene gondolnunk, hogy a Pécsre érkező győriektől pl. csökkenni fog?

Ellentmondások sorozatával van tele ez a dolog. Értem én, hogy fejlődés meg minden....
De azért azt is be kéne látni, hogy egy ilyen dolog életre hívásával maguk szolgáltattak támadási felületet. És az, hogy ki-ki vérmérséklete szerint reagálja ezt le, azt hiszem szíve joga.

És érdekes módon az őszi dologgal ellentétben, egyre több (nem érintett) csapat is osztja azon véleményt, hogy ez így nem igazán "tuti". Talán nem véletlenül.
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Szerintem a Győrieket egy hozzászólásban sem "bántottam"!
Tudod iszonyat idegesítő az hogy azért mondta le a haladás a meccsünket mert interliga meccset játszik a Győr!
Mi a haladással játszunk bajnokit nem a Győrrel.
Más csapatok elmennek ha kell 18an is mérkőzést játszani még ha tudják is hogy tuti kikapnak ők meg azért nem jönnek mert csak 30an lennének kb és "esélyük sem lenne így a győzelemre"(ahogy az egyik szombathelyi srác írta nekem privátba)!
Szerintem másod osztálynak nem arról kellene szólnia hogy interligás meg hfl-es játékosok nyerjenek meg meccseket csapatoknak!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ebben te hol látsz szidalmazást?zsolti_23
Nem pont erre a hszre értettem, hanem arra amit elmúlt napokban láttam. Akárhányszor jön valami róluk szóló hír rögtön oda szúrsz valamit.
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Ebben te hol látsz szidalmazást?
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Gratula a Győrnek a tegnapi Zala elleni győzelemhez! 😀 😀 😀 😀 😀zsolti_23
Tök jó megint sikerült beszólni a Győrnek taps taps taps. Nekem sem tetszik amit csinálnak, de miért lesz attól jobb, hogy minden egyes hozzájuk kapcsolódó posthoz beírod a szidalmazásod? Nem unalmas?
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Gratula a Győrnek a tegnapi Zala elleni győzelemhez! 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Az irányító legyen "inkább" Farkas Balázs 😉 Köszi 😛Bluemountain
Nem tudtam melyiket használja, javítva.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
6-7
6-14
0-0
0-20

12-41

Fasza volt, de csak az utolsó negyedben lett sima, addig jól tartották magukat a zalai srácok, sérülteknek jobbulást, köszönjük a meccset. 😊

Összefoglaló: http://gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=49384Kori
Az irányító legyen "inkább" Farkas Balázs 😉 Köszi 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Grat a Wolverinesnek! Nem volt rossz meccs, de VP győzelemmel jobb lett volna. 😛EasyGhost
Köszönjük! A VP győzelem tavaly már megvolt! 😀
köszi a meccset és sok sikert a szezonban! 😉
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
GyőrDunaújvárosSzombathely SharksGorillazCrushers
engedjétek meg, hogy gratuláljak a győzelemhez, szép munka volt
6-7
6-14
0-0
0-20

12-41

Fasza volt, de csak az utolsó negyedben lett sima, addig jól tartották magukat a zalai srácok, sérülteknek jobbulást, köszönjük a meccset. 😊

Összefoglaló: http://gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=49384Kori


több mint 13 éve
zsolti_23 66
Erre igazán büszkék lehettek!😊
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
"A Gorillákat 9 győri kölcsönjátékos erősítette a mérkőzésen, akik mint kiderült komoly szerepet vállaltak a végeredmény kialakításában." 😀zsolti_23
Így vót, láttam 😊


több mint 13 éve
zsolti_23 66
"A Gorillákat 9 győri kölcsönjátékos erősítette a mérkőzésen, akik mint kiderült komoly szerepet vállaltak a végeredmény kialakításában." 😀
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
6-7
6-14
0-0
0-20

12-41

Fasza volt, de csak az utolsó negyedben lett sima, addig jól tartották magukat a zalai srácok, sérülteknek jobbulást, köszönjük a meccset. 😊

Összefoglaló: http://gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=49384


több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Ez a meccs sem múlt el tanulság nélkül...örülj, hogy immáron kétszer is az egyik legjobb tandem ellen játszhattál...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Grat Vili's United! 😊
De amúgy nem azé' az egyhuszé'...Fél éven belül most futott másodszorra ellenünk "A Feri" (megint egy másik csapatban) aztán a Sharksal még nem is játszottunk soha :rolleyes: Miezmá 😀 😀 😀