Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Grat a Wolverinesnek! Nem volt rossz meccs, de VP győzelemmel jobb lett volna. 😛
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Predators - Gorillaz
12 - 41

6-7
6-14
0-7
0-13 (ha jól emlékszem)

Grat a Gorillaznak, jobbak voltak.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Boti63 40
Zala - Dunaújváros 12- 41 talán 😊
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Nyertünk 😊
Veszprém - Jászberény 12-26


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
ZP-Wolverines: 6-26 , még 10perc visszabraxa88
itt valami nem stimmel 😀tudu28
akkór veszprém tök8 😛braxa88
hát azért nem egészen 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
ZP-Wolverines: 6-26 , még 10perc visszabraxa88
itt valami nem stimmel 😀tudu28
akkór veszprém tök8 😛
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
De szép is lett volna 😀 😀 😀
Veszprém-Jászberény 0-6 után 6-26 és még pár perc!


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
tudu28 152
ZP-Wolverines: 6-26 , még 10perc visszabraxa88
itt valami nem stimmel 😀

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
ZP-Wolverines: 6-26 , még 10perc vissza
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azt előbb- utóbb nyélbeütjük
első kikötésem, hogy minimum három már működő és különböző osztályban játszó csapatból kell választani a játékosokat 😊 😊 😊
hajrá GyőrDunaújvárosSzombathely SharksGorillazCrushers
mutassátok meg, hogy lehet egy egész országból hülyét csinálni
csak arra kell vigyázni nehogy át lógjon őszre a szezon, mert a végén veszélybe kerül a győr HFL indulása
meg arra is ügyeljetek nehogy a gorillák megnyerjék a div1-et, mert akkor jövőre újra 3 csapatnak kell indulnia a HFL-ben
a div2 miatt ne izguljatok, szerintem ezt a problémát megoldjuk nektek
(jöhetnek a PM-ek a nagy pofám és a beképzeltségem miatt, hajrá, hajrá)cápa77
Teljes mértékben igazad van 😀 De ne aggódj cápa mert még lógsz nekem egy középfölde kelet meccsel 😀JUNIOR#46
cápa77
Három a magyar igazság... Kiváncsi leszek ki lép be ráadásnak 😉
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
azt előbb- utóbb nyélbeütjük
első kikötésem, hogy minimum három már működő és különböző osztályban játszó csapatból kell választani a játékosokat 😊 😊 😊
hajrá GyőrDunaújvárosSzombathely SharksGorillazCrushers
mutassátok meg, hogy lehet egy egész országból hülyét csinálni
csak arra kell vigyázni nehogy át lógjon őszre a szezon, mert a végén veszélybe kerül a győr HFL indulása
meg arra is ügyeljetek nehogy a gorillák megnyerjék a div1-et, mert akkor jövőre újra 3 csapatnak kell indulnia a HFL-ben
a div2 miatt ne izguljatok, szerintem ezt a problémát megoldjuk nektek
(jöhetnek a PM-ek a nagy pofám és a beképzeltségem miatt, hajrá, hajrá)cápa77
Teljes mértékben igazad van 😀 De ne aggódj cápa mert még lógsz nekem egy középfölde kelet meccsel 😀JUNIOR#46
cápa77
És csak keleti lehet?meg magyar? 😀 Ukrajna még Keletnek számít? 😂 😂 😂 😂

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Budapest Wolves @ Bratislava Monarchs - 02. April 2011 - Bp. Lang Vasas Sporttelep - 15:00
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
azt előbb- utóbb nyélbeütjük
első kikötésem, hogy minimum három már működő és különböző osztályban játszó csapatból kell választani a játékosokat 😊 😊 😊
hajrá GyőrDunaújvárosSzombathely SharksGorillazCrushers
mutassátok meg, hogy lehet egy egész országból hülyét csinálni
csak arra kell vigyázni nehogy át lógjon őszre a szezon, mert a végén veszélybe kerül a győr HFL indulása
meg arra is ügyeljetek nehogy a gorillák megnyerjék a div1-et, mert akkor jövőre újra 3 csapatnak kell indulnia a HFL-ben
a div2 miatt ne izguljatok, szerintem ezt a problémát megoldjuk nektek
(jöhetnek a PM-ek a nagy pofám és a beképzeltségem miatt, hajrá, hajrá)cápa77
Teljes mértékben igazad van 😀 De ne aggódj cápa mert még lógsz nekem egy középfölde kelet meccsel 😀JUNIOR#46


több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2011/04/01/Na_vegre/

Csak hogy oldjam kicsit a hangulatot!!!

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
"A Versenykiírástól
eltérően, mindkét Divízió döntője július 17-én kerül lebonyolításra, közös rendezés keretében.
Pályázni is csak egyben lehet a két mérkőzés lebonyolítására." Nagyon helyes, így legalább meg lehet próbálni jegyet szerezni a világbajnoki döntőre, ami 16-án lesz... 😊 Amúgy mit nyer a DIV1 bajnok? Indulási jogot a HFL-ben?Tred
Pár jegy még van, igaz én már régebben vettem így viszonylag jót sikerült 😉


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Gucsa 31
2. A bajnokság neve Veritas Gold, idén mi nem kaptunk vizet, más kapott? Vagy csak a döntőre a rendező kap 2 raklapot és sziasztok ennyi a támogatás?SzentiRebel_#18
Fehérvár se kapott vizet. Gondolom úgy lesz mint tavaly, hogy az utolsó hazai meccsünk után szólnak, hogy önköltségre lehozhatjuk 😀 Jah és az se Veritas víz volt 😀

Gucsa C#68 GO ENTHRONERS!
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
hajrá GyőrDunaújvárosSzombathely SharksGorillazCrushers
mutassátok meg, hogy lehet egy egész országból hülyét csinálni
csak arra kell vigyázni nehogy át lógjon őszre a szezon, mert a végén veszélybe kerül a győr HFL indulása
meg arra is ügyeljetek nehogy a gorillák megnyerjék a div1-et, mert akkor jövőre újra 3 csapatnak kell indulnia a HFL-ben
a div2 miatt ne izguljatok, szerintem ezt a problémát megoldjuk nektek
(jöhetnek a PM-ek a nagy pofám és a beképzeltségem miatt, hajrá, hajrá)cápa77
Teljes mértékben igazad van 😀 De ne aggódj cápa mert még lógsz nekem egy középfölde kelet meccsel 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Gátwéder 52
A 2 kg valóban nem egy eget rengető összeg, de egy ilyen dupla döntőre egy jó helyszínen ha kimegy 500 néző (mondjuk), beszedsz fejenként egy ezrest, az még 5 kg a rendezőnek, mivel a belépődíj is a szervezőé.

Ez amúgy így egyben nagyobb buli, mint a HFL döntő, legalábbis szerintem, sokan lesznek rá kíváncsiak.Kori
Engem nem az érdekel, hogy a pályázónak megéri e a szervezés. Hanem, hogy a szövetség miként számol, el a beszedett pénzel. Mert abban a kb 5 millió forintba, amit a csapatok befizettek a nevezési díjba, biztos nem csak 200 ezer volt azaz összeg, amit a szövetség a döntő rendezésére elkért. Jó lett volna még a bajnokság megkezdése előtt látni egy költségvetést, hogy mi menyibe fog kerülni.Zebrafan
Szerintem a kalkuláció pár sorban így nézne ki a Div II-re:
Bevételi oldal:11 csapat nev 215.000/csapat 11x215.000=2.365.000,-
Kiadási oldal:Bírók költségtérítése (1 bíró=8.500,- Ft, 5 bíró/mérk., 30 mérkőzés) 8.500x5x30=1.275.000,-
Bírók gk költségtérítése (APEH szerint kb. 45 Ft/km, két gk/mérk., kb 300 km/gk/mérk., 30 mérkőzés) 45x2x300x30=810.000,-
Döntő szervezés: 200.000,- (mert ekkor még külön döntőben gondolkodtak)
Érmekre, kupára marad: 80.000,- (ennyiből nem tudom ki lehet-e hozni a kupát +120 érmet?)
Kiadások össz: 2.365.000,-

Most a szervezés lement -100-al, nagy ügy. De kijönnek-e az érmek kupák 80-ból?
Ha van kedve valakinek így megnézheti a Div I-et is oszt lehet rágódni a "guruló dollárokon"
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
hajrá GyőrDunaújvárosSzombathely SharksGorillazCrushers
mutassátok meg, hogy lehet egy egész országból hülyét csinálni
csak arra kell vigyázni nehogy át lógjon őszre a szezon, mert a végén veszélybe kerül a győr HFL indulása
meg arra is ügyeljetek nehogy a gorillák megnyerjék a div1-et, mert akkor jövőre újra 3 csapatnak kell indulnia a HFL-ben
a div2 miatt ne izguljatok, szerintem ezt a problémát megoldjuk nektek
(jöhetnek a PM-ek a nagy pofám és a beképzeltségem miatt, hajrá, hajrá)cápa77
😂 😂 ez teccik 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
HZsóka 67
.... és remélhetően arról sem feledkeznek meg a pályázók, hogy a West Balkán tragédia óta jelentősen változtak a rendezvényszervezés feltételei, szabályai, amely miatt újabb költségek generálódhatnak az eddig ismertekhez képest :rolleyes:
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
A 2 kg valóban nem egy eget rengető összeg, de egy ilyen dupla döntőre egy jó helyszínen ha kimegy 500 néző (mondjuk), beszedsz fejenként egy ezrest, az még 5 kg a rendezőnek, mivel a belépődíj is a szervezőé.

Ez amúgy így egyben nagyobb buli, mint a HFL döntő, legalábbis szerintem, sokan lesznek rá kíváncsiak.Kori
Ha a szövetségi vízfejben lenne ész is, akkor egy kvázi éves találkozóvá fejlesztené a döntő napját, ahol az összes csapat játékosa ingyen jöhetne, vagy becsületkasszás megoldással ki mennyit gondol, pl.

Mekkora buli lehetne ez, tyűűűű.

A 200e forintos faszariságot meg nem értem a döntő rendezésére is beszedett összegek miatt. Ha senki nem jelentkezik megrendezni, akkor nem lesz döntő?

Vagy ha pl. a Miskolc meg a Nyíregyháza játszik, akkor is Pesten lesz? Ezekre gondolni kellene a döntő szervezésekor.e53m62
Kézilabdában is a SYMA csarnokban játszotta a Veszprém és a Szeged a kupadöntőt, de a labdarúgó bajnokok ligájában sem függ asszem a döntős csapatoktól a helyszín. Amúgy nem kizárólag Budapesten lehet rendezni, hanem bárhol az országban, tehát akár a diósgyőri stadionban is lehet, ha az a pályázat nyer...Tred
De NFL-ben nem sok csapat játszotta eddig otthon a döntőt, úgyhogy nem biztos, hogy jó ómen 😀

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
A 2 kg valóban nem egy eget rengető összeg, de egy ilyen dupla döntőre egy jó helyszínen ha kimegy 500 néző (mondjuk), beszedsz fejenként egy ezrest, az még 5 kg a rendezőnek, mivel a belépődíj is a szervezőé.

Ez amúgy így egyben nagyobb buli, mint a HFL döntő, legalábbis szerintem, sokan lesznek rá kíváncsiak.Kori
Ha a szövetségi vízfejben lenne ész is, akkor egy kvázi éves találkozóvá fejlesztené a döntő napját, ahol az összes csapat játékosa ingyen jöhetne, vagy becsületkasszás megoldással ki mennyit gondol, pl.

Mekkora buli lehetne ez, tyűűűű.

A 200e forintos faszariságot meg nem értem a döntő rendezésére is beszedett összegek miatt. Ha senki nem jelentkezik megrendezni, akkor nem lesz döntő?

Vagy ha pl. a Miskolc meg a Nyíregyháza játszik, akkor is Pesten lesz? Ezekre gondolni kellene a döntő szervezésekor.e53m62
Kézilabdában is a SYMA csarnokban játszotta a Veszprém és a Szeged a kupadöntőt, de a labdarúgó bajnokok ligájában sem függ asszem a döntős csapatoktól a helyszín. Amúgy nem kizárólag Budapesten lehet rendezni, hanem bárhol az országban, tehát akár a diósgyőri stadionban is lehet, ha az a pályázat nyer...

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
A 2 kg valóban nem egy eget rengető összeg, de egy ilyen dupla döntőre egy jó helyszínen ha kimegy 500 néző (mondjuk), beszedsz fejenként egy ezrest, az még 5 kg a rendezőnek, mivel a belépődíj is a szervezőé.

Ez amúgy így egyben nagyobb buli, mint a HFL döntő, legalábbis szerintem, sokan lesznek rá kíváncsiak.Kori
Ha a szövetségi vízfejben lenne ész is, akkor egy kvázi éves találkozóvá fejlesztené a döntő napját, ahol az összes csapat játékosa ingyen jöhetne, vagy becsületkasszás megoldással ki mennyit gondol, pl.

Mekkora buli lehetne ez, tyűűűű.

A 200e forintos faszariságot meg nem értem a döntő rendezésére is beszedett összegek miatt. Ha senki nem jelentkezik megrendezni, akkor nem lesz döntő?

Vagy ha pl. a Miskolc meg a Nyíregyháza játszik, akkor is Pesten lesz? Ezekre gondolni kellene a döntő szervezésekor.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A 2 kg valóban nem egy eget rengető összeg, de egy ilyen dupla döntőre egy jó helyszínen ha kimegy 500 néző (mondjuk), beszedsz fejenként egy ezrest, az még 5 kg a rendezőnek, mivel a belépődíj is a szervezőé.

Ez amúgy így egyben nagyobb buli, mint a HFL döntő, legalábbis szerintem, sokan lesznek rá kíváncsiak.Kori
Engem nem az érdekel, hogy a pályázónak megéri e a szervezés. Hanem, hogy a szövetség miként számol, el a beszedett pénzel. Mert abban a kb 5 millió forintba, amit a csapatok befizettek a nevezési díjba, biztos nem csak 200 ezer volt azaz összeg, amit a szövetség a döntő rendezésére elkért. Jó lett volna még a bajnokság megkezdése előtt látni egy költségvetést, hogy mi menyibe fog kerülni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A 2 kg valóban nem egy eget rengető összeg, de egy ilyen dupla döntőre egy jó helyszínen ha kimegy 500 néző (mondjuk), beszedsz fejenként egy ezrest, az még 5 kg a rendezőnek, mivel a belépődíj is a szervezőé.

Ez amúgy így egyben nagyobb buli, mint a HFL döntő, legalábbis szerintem, sokan lesznek rá kíváncsiak.Kori
Hmmm... Van a szervezőnek 3 hete, hogy ezt mind kitalálja... Ez kemény...
És minden szék legyen letisztítva... Tavaly mintha ez nem lett volna meg... Ki is szervezte tavaly?
Az a 700.000 Ft is elég kevés, 2 meccsre (de több lesz a bevétel szerintem)... A pénzt viszont zsebből kell előhúzni, mert a szövetség is csak utólag fizet.
Kinek van 1 milla a szatyrában?