Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
zsolti_23 66
Ezek szerint nem csak én érzem gusztustalannak a dolgot?
Fasz ki van már azzal hogy minden sportban van néhány ember aki a saját és slappja érdekeit helyezi előtérbe,és csak azt nézi, hogy nekik mi a jó, mi meg csak hagyjuk!Remélem jövöre sikerül áthidalni a bajnokságot ilyen afa kupa jellegűekkel és akkor a szövetség majd nézhet mint hal a szatyorban hogy hova tűntek a csapatok.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Zsolti szerintem sajnos olyan kapukat döngetsz, amin nem fognak beengedni!

Kori mint Gorillaz játékos valószínűleg nem fog olyat mondani ami a Győr vagy a Crushers ellen szól, szóval sztem mindenki tudja a választ, de senki nem fogja kimondani! Sajnos...
több mint 13 éve
kutya23c 223
http://www.youtube.com/watch?v=8f0sgJARZK8kutya23c
Azt mondja, hogy az én országomban az EMI letiltotta... 😀Zorddd
http://vimeo.com/21685242
Na most elvileg már az EMI bekaphatja 😀

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Azért az elég fura hogy egy csapat azért kéri a meccse elhalasztását, mert a saját játékosai akkor egy másik csapatban játszanak. :rolleyes:tudu28
Ennyi erővel bárki halaszthatna, mert nem ér rá az összes játékosa. Nem hiszem, hogy evvel együtt tudna élni a többi csapat. Szerintem meg tartsuk magunkat a kiírásokhoz, nem kevés munka van benne, ha jól sejtem, ezt ilyen-olyan, nem kizárólag és kifejezetten az adott napi és adott helyszíni játékot lehetetlenné tevő indokok miatt halasztani sztem luxus tekintve a bírók számát és rendelkezésre állását.e53m62
A helyzet akkor is ugyanaz ha az ellenfél edzője nem ér rá? Esetleg másik csapatnál koordinátorkodik, és amiatt lesz halasztás???



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Ricsi!
Félre érted a helyzetet mert mi ezt nem értjük meg és nem fogadtuk el.
A verseny bizottság közölte velünk hogy ez van és kész.
Valaki kiragadta a lényeget hogy mi vagyunk 35en körülbelül és ebből van sok újoncunk is de mégis kiállunk bajnokságban és nem bújunk más csapat mögé!
ha jól számoltam vagytok roster szerint 46an ha ebből levesszük a 8 játékost akkor is vagytok 38an.Szerintem a másod osztálynak nem az a lényeg hogy megnyerni minden áron ha kell hfl-es játékosokat is lehozunk csak nyerjünk!Az ilyen hozzáállástól hányingerem van!
Kori arra nem válaszoltál hogy ebben az esetben milyen indokkal halasztottatok a haladásnak.
arra nem tudnak hivatkozni hogy kevesen vannak mert gondolom a minimum létszámot így is elérik.Erre milyen papírt kértél be?
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
http://www.youtube.com/watch?v=8f0sgJARZK8kutya23c
Azt mondja, hogy az én országomban az EMI letiltotta... 😀


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
kutya23c 223
http://www.youtube.com/watch?v=8f0sgJARZK8

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Azért az elég fura hogy egy csapat azért kéri a meccse elhalasztását, mert a saját játékosai akkor egy másik csapatban játszanak. :rolleyes:tudu28
Ennyi erővel bárki halaszthatna, mert nem ér rá az összes játékosa. Nem hiszem, hogy evvel együtt tudna élni a többi csapat. Szerintem meg tartsuk magunkat a kiírásokhoz, nem kevés munka van benne, ha jól sejtem, ezt ilyen-olyan, nem kizárólag és kifejezetten az adott napi és adott helyszíni játékot lehetetlenné tevő indokok miatt halasztani sztem luxus tekintve a bírók számát és rendelkezésre állását.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
VT 123
Ricsi, kin múlik ha nem rajtatok az hogy bevállaljatok meccset Győriek nélkül is?
Ha a csapat vezetése lenne annyira tökös nálatok,hogy azt mondja gyerekek ez el lett baszva de akkor is elmegyünk még ha kevesebben is vagyunk,de megmutatjuk hogy nem bújunk a Győr háta mögé!Nem pedig önállóan bejelenti a vb, hogy az a meccs el lesz halasztva mert a sharks interliga meccset játszik.Röhej!zsolti_23
Ezzel ragadtad ki a lényeget szerintem
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ricsi, kin múlik ha nem rajtatok az hogy bevállaljatok meccset Győriek nélkül is?
Ha a csapat vezetése lenne annyira tökös nálatok,hogy azt mondja gyerekek ez el lett baszva de akkor is elmegyünk még ha kevesebben is vagyunk,de megmutatjuk hogy nem bújunk a Győr háta mögé!Nem pedig önállóan bejelenti a vb, hogy az a meccs el lesz halasztva mert a sharks interliga meccset játszik.Röhej!zsolti_23
Én nem vok vetezö és már a győrben sem játszom, ugyh sorry, de én kishal vok....Ricsi56
Itt nem arról van szó h Győriek nélkül nem vállalják be a meccset, hanem a saját játékosaik nélkül, akik szeretnének játszani interliga meccsen (ami érthető, mert 1 iylen szintű meccs felér legalább három div2-es mérkőzéssel). Annak meg a Pécs sem örülne ha egy 50%-os Szhely ellen kéne játszania. Nem azért lett elhalasztva a meccs, mert a Sharks interliga meccset játszik, hanem mert jó pár szhelyi interliga meccsen játszik.tudu28
De egy 40%-os Sharksnak nyilván 😀 Nem lehetett kihagyni 😛

Viccet félretéve, azért kíváncsi lennék mégis hány játékosról beszélünk 😊 nem gondolom, hogy a fél Crushers játszana az interligában.
Legjobb tudomásom szerint "Gringos-goldenéknél" sem tolong a tömeg, szóval ez olyan, hogyha nagyon akarná valaki, be tudná vállalni szerintem.

Közben megjött a válasz 😛 thx
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Itt nem arról van szó h Győriek nélkül nem vállalják be a meccset, hanem a saját játékosaik nélkül, akik szeretnének játszani interliga meccsen (ami érthető, mert 1 iylen szintű meccs felér legalább három div2-es mérkőzéssel). Annak meg a Pécs sem örülne ha egy 50%-os Szhely ellen kéne játszania. Nem azért lett elhalasztva a meccs, mert a Sharks interliga meccset játszik, hanem mert jó pár szhelyi interliga meccsen játszik.tudu28
Azért az elég fura hogy egy csapat azért kéri a meccse elhalasztását, mert a saját játékosai akkor egy másik csapatban játszanak. :rolleyes:Zorddd
hát valóban elég egyedi esettudu28
valóban egyedi, és még engem is bosszant, mert az én életkémet is felbotirja a halasztás. Dehát a csapat az csapat. A gringosnak pedig még 1X köszönet h megértették és elfogadták a halasztást.

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Ricsi, kin múlik ha nem rajtatok az hogy bevállaljatok meccset Győriek nélkül is?
Ha a csapat vezetése lenne annyira tökös nálatok,hogy azt mondja gyerekek ez el lett baszva de akkor is elmegyünk még ha kevesebben is vagyunk,de megmutatjuk hogy nem bújunk a Győr háta mögé!Nem pedig önállóan bejelenti a vb, hogy az a meccs el lesz halasztva mert a sharks interliga meccset játszik.Röhej!zsolti_23
Én nem vok vetezö és már a győrben sem játszom, ugyh sorry, de én kishal vok....Ricsi56
Itt nem arról van szó h Győriek nélkül nem vállalják be a meccset, hanem a saját játékosaik nélkül, akik szeretnének játszani interliga meccsen (ami érthető, mert 1 iylen szintű meccs felér legalább három div2-es mérkőzéssel). Annak meg a Pécs sem örülne ha egy 50%-os Szhely ellen kéne játszania. Nem azért lett elhalasztva a meccs, mert a Sharks interliga meccset játszik, hanem mert jó pár szhelyi interliga meccsen játszik.tudu28
Saját játékos asszem így fejből 7-8 fő. Azért örülök h valaki érzi a témát.

Crushers #12
több mint 13 éve
tudu28 152
Én nem vok vetezö és már a győrben sem játszom, ugyh sorry, de én kishal vok....Ricsi56
Itt nem arról van szó h Győriek nélkül nem vállalják be a meccset, hanem a saját játékosaik nélkül, akik szeretnének játszani interliga meccsen (ami érthető, mert 1 iylen szintű meccs felér legalább három div2-es mérkőzéssel). Annak meg a Pécs sem örülne ha egy 50%-os Szhely ellen kéne játszania. Nem azért lett elhalasztva a meccs, mert a Sharks interliga meccset játszik, hanem mert jó pár szhelyi interliga meccsen játszik.tudu28
Azért az elég fura hogy egy csapat azért kéri a meccse elhalasztását, mert a saját játékosai akkor egy másik csapatban játszanak. :rolleyes:Zorddd
hát valóban elég egyedi eset

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Ricsi, kin múlik ha nem rajtatok az hogy bevállaljatok meccset Győriek nélkül is?
Ha a csapat vezetése lenne annyira tökös nálatok,hogy azt mondja gyerekek ez el lett baszva de akkor is elmegyünk még ha kevesebben is vagyunk,de megmutatjuk hogy nem bújunk a Győr háta mögé!Nem pedig önállóan bejelenti a vb, hogy az a meccs el lesz halasztva mert a sharks interliga meccset játszik.Röhej!zsolti_23
Én nem vok vetezö és már a győrben sem játszom, ugyh sorry, de én kishal vok....Ricsi56
Itt nem arról van szó h Győriek nélkül nem vállalják be a meccset, hanem a saját játékosaik nélkül, akik szeretnének játszani interliga meccsen (ami érthető, mert 1 iylen szintű meccs felér legalább három div2-es mérkőzéssel). Annak meg a Pécs sem örülne ha egy 50%-os Szhely ellen kéne játszania. Nem azért lett elhalasztva a meccs, mert a Sharks interliga meccset játszik, hanem mert jó pár szhelyi interliga meccsen játszik.tudu28
Azért az elég fura hogy egy csapat azért kéri a meccse elhalasztását, mert a saját játékosai akkor egy másik csapatban játszanak. :rolleyes:


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
tudu28 152
Ricsi, kin múlik ha nem rajtatok az hogy bevállaljatok meccset Győriek nélkül is?
Ha a csapat vezetése lenne annyira tökös nálatok,hogy azt mondja gyerekek ez el lett baszva de akkor is elmegyünk még ha kevesebben is vagyunk,de megmutatjuk hogy nem bújunk a Győr háta mögé!Nem pedig önállóan bejelenti a vb, hogy az a meccs el lesz halasztva mert a sharks interliga meccset játszik.Röhej!zsolti_23
Én nem vok vetezö és már a győrben sem játszom, ugyh sorry, de én kishal vok....Ricsi56
Itt nem arról van szó h Győriek nélkül nem vállalják be a meccset, hanem a saját játékosaik nélkül, akik szeretnének játszani interliga meccsen (ami érthető, mert 1 iylen szintű meccs felér legalább három div2-es mérkőzéssel). Annak meg a Pécs sem örülne ha egy 50%-os Szhely ellen kéne játszania. Nem azért lett elhalasztva a meccs, mert a Sharks interliga meccset játszik, hanem mert jó pár szhelyi interliga meccsen játszik.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
A Cowboys 2- től szeretnék kérni egy szervező ember telefonszámát. Email-ra nem jön válasz.
Előre is kösziRicsi56
Ha az it[kukac]cowboys[pont]hu -ra írsz tuti kapsz választ 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
A Cowboys 2- től szeretnék kérni egy szervező ember telefonszámát. Email-ra nem jön válasz.
Előre is köszi

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Ricsi, kin múlik ha nem rajtatok az hogy bevállaljatok meccset Győriek nélkül is?
Ha a csapat vezetése lenne annyira tökös nálatok,hogy azt mondja gyerekek ez el lett baszva de akkor is elmegyünk még ha kevesebben is vagyunk,de megmutatjuk hogy nem bújunk a Győr háta mögé!Nem pedig önállóan bejelenti a vb, hogy az a meccs el lesz halasztva mert a sharks interliga meccset játszik.Röhej!zsolti_23
Én nem vok vetezö és már a győrben sem játszom, ugyh sorry, de én kishal vok....

Crushers #12
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Kori!
csak nem tudom érzekeled-e a kettő közötti különbséget?
A Gringossal mások voltak jó fejekfejek?nem kaptunk pályát,és úgy tudom itt a w2nek sem volt jó az időpont,de te bekértél tőlünk mindenféle igazolást hogy tényleg nem tudunk pályát kapni.Haladás nem jön mert a Győrnek interliga meccse van.Erre milyen igazolást kértetek be?Gondolom semmilyet.
Ez azért vicc,mi nem a győrrel játszunk bajnokit hanem a Haladással.zsolti_23
Érzékelem. Másoknak meg saját gondjuk van, de mégis tud hozzájuk alkalmazkodni az ellenfél, holott amúgy szopás neki egy időpont változás (szabik, van már busz rendelve, stb.), ha halasztás merül fel. Egyszer te kérsz másoktól, aztán majd valamikor tőled kérnek, így megy ez.

A mindenféle igazolást meg azért kell beküldeni, mert ez a szabály, pontosabban törvényi előírás, hogy igazold a gondjaidat, különben mindenki azt ír amit akar. Bocs, hogy be kell tartani, tényleg elnézést kérek érte. Ha a versenykiírástól meg el akarsz térni, fordulj az Elnökséghez, az majd eldönti lehet-e.

Én is baszottul élvezem, hogy az időpontokkal (nekem mindenkiével kell foglalkoznom) szarakodom minden nap szolid 1 órát, ezt elhiheted. De ha a tiétekkel kell foglalkozni, gondolom az természetes kell legyen, de mi hogy jövünk ahhoz, hogy bármit akarjunk bármikor bárkitől. :/

Eddig még soha nem kértünk halasztást senkitől, bocs ha most gondot okozunk bárkinek. Hogy a jövőben egy csapat leszünk-e, majd még kiderül, majd a 3 csapat eldönti akarja-e, de csak új nevet adnánk ugyanannak a dolognak, én nem érzem ezért lényegesnek.

Az őszi pihenő meg tudtommal minden országban jelen van, de javítsatok ki ha tévednék. Ettől persze még csinálhatunk úgy mintha ez is magyar sajátosság lenne. Ráadásul 2 hónap alatt lebonyolítani egy 5-6 csapatos HFL és egy talán tizencsapatos junior bajnokságot playoffal együtt erősen korlátozza az egyéb lehetőségeket, ami a bírókat illeti.

Ettől még lehet kupa, támogatnám is, de ezt se azzal kéne kezdeni, hogy a fórumon feldobott öltet után néhány HSZ-szel már fikázunk egyből, hogy miért nincs, holott azt se tudjátok ezzel kapcsolatban vannak-e tervek, vagy sem. Nyilván csak akkor lehet terv, ha már tudható a junior és HFL bajnokságok létszáma, mérkőzésszáma, a JB kapacitásai, stb. Mindezek után lehet foglalkozni az egyéb sorozatok lehetőségével, annak a mérkőzésszámával, hogy mennyi csapatot bír el, stb.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha már említik a statisztikát, itt a Gladiators-Hurricanes-é:

http://hurricanes.hu/stats/DGBPH.HTMSzobi22
Az üdítő kivétel 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ha már említik a statisztikát, itt a Gladiators-Hurricanes-é:

http://hurricanes.hu/stats/DGBPH.HTM

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hmm ez tök érdekes, hogy itt is erről ír a szerző:

http://amerikaifoci.blogspot.com/2011/03/2011-kerdojelek-eve.htmlBruce
Hat elég jól átlátja a helyzetet a cikk író.
Ez a helyzet most, 6 év sport után.
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Sziasztok.

Igen szeretnénk megismételni a kupát, a nevezésben a bírók díjai és a gyűrűk voltak benne.
Ha többen jelentkeznek, kevesebb lesz a díj, ez így van.

Átgondoljuk és átnézzük az időpontokat és ki is írjuk majd, hogy mindenki tudjon tervezni.



Jaja, amúgy jó lenne ez a kelet-nyugat megoldás! De persze ehhez is az kéne, hogy állandósuljon a szövetség által lebonyolított bajnokság is, mert akkor lehetne tervezni, hogy tavasz MAFSZ bajnokság, ősz AFA kupa (vagy mindegy hogy hívjuk)Bruce
Igazad van. 😀
Ha több csapat nevez az AFA kupára kevesebb a nevezési költség.
Remélem lesz valami az ötletemből, az illetékesek elolvastak, s lesz rá elég jelentkező csapat. 😊delear

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hmm ez tök érdekes, hogy itt is erről ír a szerző:

http://amerikaifoci.blogspot.com/2011/03/2011-kerdojelek-eve.html
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jaja, amúgy jó lenne ez a kelet-nyugat megoldás! De persze ehhez is az kéne, hogy állandósuljon a szövetség által lebonyolított bajnokság is, mert akkor lehetne tervezni, hogy tavasz MAFSZ bajnokság, ősz AFA kupa (vagy mindegy hogy hívjuk)Bruce
Igazad van. 😀
Ha több csapat nevez az AFA kupára kevesebb a nevezési költség.
Remélem lesz valami az ötletemből, az illetékesek elolvastak, s lesz rá elég jelentkező csapat. 😊