Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jaja, amúgy jó lenne ez a kelet-nyugat megoldás! De persze ehhez is az kéne, hogy állandósuljon a szövetség által lebonyolított bajnokság is, mert akkor lehetne tervezni, hogy tavasz MAFSZ bajnokság, ősz AFA kupa (vagy mindegy hogy hívjuk)
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Magánkezdeményezésnek nagyon jó, egy helyszínen 2 mérkőzést lat a nagyérdemű 1-nek az aráért, vagy ingyen.
Mit akarhatunk meg többet. 😛
En támogatom ezt a kezdeményezést, meg lehetne oldani hogy az AFA kupának lenne egy keleti megfelelője és a 2 győztes játszana az AFA Szuperkupáért.
Ezt meg lehet oldani párhuzamosan a HFL és a Junior bajnoksággal csak most el kell kezdeni a szervezését. 😊delear
Mondjuk egyedileg gyártott bajnoki gyűrű nélkül el tudnám képzelni, mert bármennyire is szarul hangzik, nekünk nem lenne pénzünk ősszel 250.000ért benevezni...Zorddd
A tavaly sem volt tudtommal 250.000, ha jól tudom 181.000 volt, ebben benne volt a gyűrűk is. Ami plusz volt a mentő 1 alkalom (hazai mérkőzés, 30.000) és az utazás.delear
Csak egy random összeget mondtam, nem tudtam mennyi volt 😊 Csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy minél lejjebb kell tartani a nevezési költséget, mert sajnos sok csapatnak nagyon nincs pénze. Persze az lenne az ideális ha egy csapat egy évben minimum 12-15 meccset játszana, mert fejlődni csak úgy lehet.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Viszont nem kizárt, hogy így olcsóbb, hogy legyen valami pozitívum is 😊Bluemountain
Magánkezdeményezésnek nagyon jó, egy helyszínen 2 mérkőzést lat a nagyérdemű 1-nek az aráért, vagy ingyen.
Mit akarhatunk meg többet. 😛
En támogatom ezt a kezdeményezést, meg lehetne oldani hogy az AFA kupának lenne egy keleti megfelelője és a 2 győztes játszana az AFA Szuperkupáért.
Ezt meg lehet oldani párhuzamosan a HFL és a Junior bajnoksággal csak most el kell kezdeni a szervezését. 😊delear
Mondjuk egyedileg gyártott bajnoki gyűrű nélkül el tudnám képzelni, mert bármennyire is szarul hangzik, nekünk nem lenne pénzünk ősszel 250.000ért benevezni...Zorddd
A tavaly sem volt tudtommal 250.000, ha jól tudom 181.000 volt, ebben benne volt a gyűrűk is. Ami plusz volt a mentő 1 alkalom (hazai mérkőzés, 30.000) és az utazás.
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Én is remélem hogy lesznek ilyen kezdeményezések! 😉

Csak jelenleg úgy gondolom, hogy nem nagyon lesz, meg az a baj, hogy ez magánkezdeményezés, miért nem lehet ezt szövetségi szinten (pl régiós szinteken megoldani)?Bruce
Viszont nem kizárt, hogy így olcsóbb, hogy legyen valami pozitívum is 😊Bluemountain
Magánkezdeményezésnek nagyon jó, egy helyszínen 2 mérkőzést lat a nagyérdemű 1-nek az aráért, vagy ingyen.
Mit akarhatunk meg többet. 😛
En támogatom ezt a kezdeményezést, meg lehetne oldani hogy az AFA kupának lenne egy keleti megfelelője és a 2 győztes játszana az AFA Szuperkupáért.
Ezt meg lehet oldani párhuzamosan a HFL és a Junior bajnoksággal csak most el kell kezdeni a szervezését. 😊delear
Mondjuk egyedileg gyártott bajnoki gyűrű nélkül el tudnám képzelni, mert bármennyire is szarul hangzik, nekünk nem lenne pénzünk ősszel 250.000ért benevezni...


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én is remélem hogy lesznek ilyen kezdeményezések! 😉

Csak jelenleg úgy gondolom, hogy nem nagyon lesz, meg az a baj, hogy ez magánkezdeményezés, miért nem lehet ezt szövetségi szinten (pl régiós szinteken megoldani)?Bruce
Viszont nem kizárt, hogy így olcsóbb, hogy legyen valami pozitívum is 😊Bluemountain
Magánkezdeményezésnek nagyon jó, egy helyszínen 2 mérkőzést lat a nagyérdemű 1-nek az aráért, vagy ingyen.
Mit akarhatunk meg többet. 😛
En támogatom ezt a kezdeményezést, meg lehetne oldani hogy az AFA kupának lenne egy keleti megfelelője és a 2 győztes játszana az AFA Szuperkupáért.
Ezt meg lehet oldani párhuzamosan a HFL és a Junior bajnoksággal csak most el kell kezdeni a szervezését. 😊
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Ricsi, kin múlik ha nem rajtatok az hogy bevállaljatok meccset Győriek nélkül is?
Ha a csapat vezetése lenne annyira tökös nálatok,hogy azt mondja gyerekek ez el lett baszva de akkor is elmegyünk még ha kevesebben is vagyunk,de megmutatjuk hogy nem bújunk a Győr háta mögé!Nem pedig önállóan bejelenti a vb, hogy az a meccs el lesz halasztva mert a sharks interliga meccset játszik.Röhej!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én is remélem hogy lesznek ilyen kezdeményezések! 😉

Csak jelenleg úgy gondolom, hogy nem nagyon lesz, meg az a baj, hogy ez magánkezdeményezés, miért nem lehet ezt szövetségi szinten (pl régiós szinteken megoldani)?Bruce
Viszont nem kizárt, hogy így olcsóbb, hogy legyen valami pozitívum is 😊
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Ott volt az AFA kupa, és arra is úgy kellett összevadászni a 4. csapatot, mert nem volt itthonról jelentkező. Úgyh nem úgy festett h ősszel bárki is játszadozni akart! (hóban k...a jó futkozni 😊 )Ricsi56
Erre az a válaszom, hogy tavaly egy olyan bajnokság volt, hogy ősszel is tartott a DIV I-ben, így DIV I-es csapatok nem jelentkeztek!

Ott volt a Haladás és a Zala, akik ugye nem indultak bajnokságban, így nekik adott volt, ott volt a főszervező az Eagles,nekik is adott volt, tehát a tavalyit ne keverjük ide!

Most majd mindenkinek jó lenne egy ilyen kupa, de idén meg gondolom nem lesz!Bruce
a div I-eseknek volt, de a div II -nek nem, nem nagyon volt rá érdeklődés sajna :S

Crushers #12
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is remélem hogy lesznek ilyen kezdeményezések! 😉

Csak jelenleg úgy gondolom, hogy nem nagyon lesz, meg az a baj, hogy ez magánkezdeményezés, miért nem lehet ezt szövetségi szinten (pl régiós szinteken megoldani)?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ott volt az AFA kupa, és arra is úgy kellett összevadászni a 4. csapatot, mert nem volt itthonról jelentkező. Úgyh nem úgy festett h ősszel bárki is játszadozni akart! (hóban k...a jó futkozni 😊 )Ricsi56
Erre az a válaszom, hogy tavaly egy olyan bajnokság volt, hogy ősszel is tartott a DIV I-ben, így DIV I-es csapatok nem jelentkeztek!

Ott volt a Haladás és a Zala, akik ugye nem indultak bajnokságban, így nekik adott volt, ott volt a főszervező az Eagles,nekik is adott volt, tehát a tavalyit ne keverjük ide!

Most majd mindenkinek jó lenne egy ilyen kupa, de idén meg gondolom nem lesz!Bruce
Remélem nem lesz igazad. Az AFA kupa reményeim szerint ősszel megint megrendezik, de akkor már lesz elég magyar csapat szabad itthon is. Avval egy pár csapatnak megoldódna az őszi mérkőzései. Szerintem amelyik magyar csapat játszott az AFA kupában mindegyik akar újra játszani. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ott volt az AFA kupa, és arra is úgy kellett összevadászni a 4. csapatot, mert nem volt itthonról jelentkező. Úgyh nem úgy festett h ősszel bárki is játszadozni akart! (hóban k...a jó futkozni 😊 )Ricsi56
Erre az a válaszom, hogy tavaly egy olyan bajnokság volt, hogy ősszel is tartott a DIV I-ben, így DIV I-es csapatok nem jelentkeztek!

Ott volt a Haladás és a Zala, akik ugye nem indultak bajnokságban, így nekik adott volt, ott volt a főszervező az Eagles,nekik is adott volt, tehát a tavalyit ne keverjük ide!

Most majd mindenkinek jó lenne egy ilyen kupa, de idén meg gondolom nem lesz!Bruce
Idén AHA kupa lesz 😉 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ott volt az AFA kupa, és arra is úgy kellett összevadászni a 4. csapatot, mert nem volt itthonról jelentkező. Úgyh nem úgy festett h ősszel bárki is játszadozni akart! (hóban k...a jó futkozni 😊 )Ricsi56
Erre az a válaszom, hogy tavaly egy olyan bajnokság volt, hogy ősszel is tartott a DIV I-ben, így DIV I-es csapatok nem jelentkeztek!

Ott volt a Haladás és a Zala, akik ugye nem indultak bajnokságban, így nekik adott volt, ott volt a főszervező az Eagles,nekik is adott volt, tehát a tavalyit ne keverjük ide!

Most majd mindenkinek jó lenne egy ilyen kupa, de idén meg gondolom nem lesz!
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Kicsit úgy érzem, mintha én lennék a bunkó, hogy a pénzemért elvárok valamit.. Fura ez. Az interligás szervezésekhez meg annyit, hogy sajnálatos, hogy ütközések vannak, de én nem tehetek róla, akire tartozik, az oldja meg valahogy, ne a másik csapat tartozzon szívességgel, meg megértéssel.
Azt mondta valaki itt egyszer, mikor ez a Sharks-Gorillaz-Haladás összefonódás szóba került sokadjára is, hogy ez ugyanolyan, mint a Wolves és a Wolves2 viszonya egymással. Én viszont nem ezt tapasztalom. És még rövid távon sem látom se hasznosak, se fenntarthatónak, azt az állapotot, hogy a három csapat közül ha az egyiknek meccse van, akkor ahhoz igazodik a másik kettő, és velük együtt 20 másik magyar csapat. Nyilván a példa sarkított, de talán jól látszik, amit mondani akarok, hogy ez nem a fejlődésről szól, számomra legalábbis.
A véleményem az, hogy a cél nem lehetne más, mint hogy minél előbb minden csapat képes legyen önállóan teljes értékű csapatot alkotni. Mert most nem azt látom, hogy három egészséges, ám különböző szintű csapat a magasabb szakmai szint elérése érdekében együtt dolgozik.
És a végére szeretném leszögezni, hogy nem újabb szájkaratét meg anyázást akarok szítani, aki harciasabban akar erre válaszolni, az inkább PM-be tegye 😉Zorddd
Értelek, megértelek, a cél számOMra is ez lenne, dehát...

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Mert a Sharksnak meccse van :rolleyes:Bluemountain
Leegyszerűsitve igen, ezért. De kifejtve mert a Sharks-nak EFAF meccse van és azt nehezebb összehangolni( halasztani) mert ott pl. a szerb bajnokságot is nézik. És így a mi játékosaink nem játszhatnának az EFAF-ban (jaja..jöhet h a győriek nélkül meg nem állnánk ki.....) 😛Ricsi56
(jaja..jöhet h a győriek nélkül meg nem állnánk ki.....) 😛 --> mivel olyan kis cinikusnak tűnt 😉
Egy egyszerű kérdés: lesz példa az ellenkezőjére a bajnokság során?Bluemountain
Drága.. mintha rajtam mulna...... 😕

Crushers #12
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Kicsit úgy érzem, mintha én lennék a bunkó, hogy a pénzemért elvárok valamit.. Fura ez. Az interligás szervezésekhez meg annyit, hogy sajnálatos, hogy ütközések vannak, de én nem tehetek róla, akire tartozik, az oldja meg valahogy, ne a másik csapat tartozzon szívességgel, meg megértéssel.
Azt mondta valaki itt egyszer, mikor ez a Sharks-Gorillaz-Haladás összefonódás szóba került sokadjára is, hogy ez ugyanolyan, mint a Wolves és a Wolves2 viszonya egymással. Én viszont nem ezt tapasztalom. És még rövid távon sem látom se hasznosak, se fenntarthatónak, azt az állapotot, hogy a három csapat közül ha az egyiknek meccse van, akkor ahhoz igazodik a másik kettő, és velük együtt 20 másik magyar csapat. Nyilván a példa sarkított, de talán jól látszik, amit mondani akarok, hogy ez nem a fejlődésről szól, számomra legalábbis.
A véleményem az, hogy a cél nem lehetne más, mint hogy minél előbb minden csapat képes legyen önállóan teljes értékű csapatot alkotni. Mert most nem azt látom, hogy három egészséges, ám különböző szintű csapat a magasabb szakmai szint elérése érdekében együtt dolgozik.
És a végére szeretném leszögezni, hogy nem újabb szájkaratét meg anyázást akarok szítani, aki harciasabban akar erre válaszolni, az inkább PM-be tegye 😉


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt lehet tudni, hogy a Szombathelynek miért nem volt jó ez az időpont?zsolti_23
Mert a Sharksnak meccse van :rolleyes:Bluemountain
Leegyszerűsitve igen, ezért. De kifejtve mert a Sharks-nak EFAF meccse van és azt nehezebb összehangolni( halasztani) mert ott pl. a szerb bajnokságot is nézik. És így a mi játékosaink nem játszhatnának az EFAF-ban (jaja..jöhet h a győriek nélkül meg nem állnánk ki.....) 😛Ricsi56
(jaja..jöhet h a győriek nélkül meg nem állnánk ki.....) 😛 --> mivel olyan kis cinikusnak tűnt 😉
Egy egyszerű kérdés: lesz példa az ellenkezőjére a bajnokság során?
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Tudom hogy megbeszéltétek a Zolival csak Kori azt írta hogy más is volt jó fej velünk a pálya miatt.Itt úgy gondolom közös érdek volt a halasztás , nem csak a mienk ,mint amire Kori is célzott.
Azt nem értem hogy miért nem indulnak minden osztályban ugyanazon a néven,hogy Haladás gorilla cápák?És akkor senki nem szól semmiért!zsolti_23
-Mert nem uyganaz a 3 csapat?
-IGEN!

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
De én szeretnék várni a szövetségtől erre megoldást!
Hiszen mi sem 3-4 hónapig fizetjük a szövetségi tagdíjat, hanem egész évben és ezért elvárható hogy egész évben segítő kezet nyújtsanak!

Vagy kicsit elrugaszkodtam a valóságtól?Bruce
Ha csak a tavaly kizártakat veszem - tudom, tudom, hogy az ő hibájuk volt 😛 - egy Golden Fox, Predators stb... legalább egy évet húzott ki meccs nélkül :/ és ugye ezalatt is fizették a tagdíjat.
Túlélték. Igaz, nem tudom hányan gondoltak bele abba, hogy hány tagjukat vesztették el emiatt. Valahogy léteznek, kölcsönadások nélkül.
Ha nekik sikerült, talán másnak is menni fog, de az biztos, hogy a legkevésbé sem egyszerűen.
Sok sikert 😊Bluemountain
Mindenkinek sikerülni fog többnyire, de akkor is nonszensz ez a helyzet! Legalább akkor lenne egy kupaküzdelem vagy valami, hogy ne legyen érdektelenség a nyáron (ami amúgy is az szokott lenni) és ősszel!

Na de mindegy, teljesen fölösleges volt ezt beírni, mert ugye, ha valami baj van, akkor fogjunk össze, meg kifelé mutassuk azt hogy mi ilyen meg olyan összefogó társadalom vagyunk, de akkor miért nem működik ez visszafelé is?Bruce
Ott volt az AFA kupa, és arra is úgy kellett összevadászni a 4. csapatot, mert nem volt itthonról jelentkező. Úgyh nem úgy festett h ősszel bárki is játszadozni akart! (hóban k...a jó futkozni 😊 )

Crushers #12
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De én szeretnék várni a szövetségtől erre megoldást!
Hiszen mi sem 3-4 hónapig fizetjük a szövetségi tagdíjat, hanem egész évben és ezért elvárható hogy egész évben segítő kezet nyújtsanak!

Vagy kicsit elrugaszkodtam a valóságtól?Bruce
Ha csak a tavaly kizártakat veszem - tudom, tudom, hogy az ő hibájuk volt 😛 - egy Golden Fox, Predators stb... legalább egy évet húzott ki meccs nélkül :/ és ugye ezalatt is fizették a tagdíjat.
Túlélték. Igaz, nem tudom hányan gondoltak bele abba, hogy hány tagjukat vesztették el emiatt. Valahogy léteznek, kölcsönadások nélkül.
Ha nekik sikerült, talán másnak is menni fog, de az biztos, hogy a legkevésbé sem egyszerűen.
Sok sikert 😊Bluemountain
Mindenkinek sikerülni fog többnyire, de akkor is nonszensz ez a helyzet! Legalább akkor lenne egy kupaküzdelem vagy valami, hogy ne legyen érdektelenség a nyáron (ami amúgy is az szokott lenni) és ősszel!

Na de mindegy, teljesen fölösleges volt ezt beírni, mert ugye, ha valami baj van, akkor fogjunk össze, meg kifelé mutassuk azt hogy mi ilyen meg olyan összefogó társadalom vagyunk, de akkor miért nem működik ez visszafelé is?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De én szeretnék várni a szövetségtől erre megoldást!
Hiszen mi sem 3-4 hónapig fizetjük a szövetségi tagdíjat, hanem egész évben és ezért elvárható hogy egész évben segítő kezet nyújtsanak!

Vagy kicsit elrugaszkodtam a valóságtól?Bruce
Ha csak a tavaly kizártakat veszem - tudom, tudom, hogy az ő hibájuk volt 😛 - egy Golden Fox, Predators stb... legalább egy évet húzott ki meccs nélkül :/ és ugye ezalatt is fizették a tagdíjat.
Túlélték. Igaz, nem tudom hányan gondoltak bele abba, hogy hány tagjukat vesztették el emiatt. Valahogy léteznek, kölcsönadások nélkül.
Ha nekik sikerült, talán másnak is menni fog, de az biztos, hogy a legkevésbé sem egyszerűen.
Sok sikert 😊
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Tudom hogy megbeszéltétek a Zolival csak Kori azt írta hogy más is volt jó fej velünk a pálya miatt.Itt úgy gondolom közös érdek volt a halasztás , nem csak a mienk ,mint amire Kori is célzott.
Azt nem értem hogy miért nem indulnak minden osztályban ugyanazon a néven,hogy Haladás gorilla cápák?És akkor senki nem szól semmiért!
több mint 13 éve
istvankovacs 53
...
Visszatérve, elöször a w2 szólt hogy nem jó nekik az időpont, nem mi.zsolti_23
szeretném jelezni, hogy közös megegyezés volt, hogy nem jó az április 2., nekünk a w1 meccs miatt, nektek a pálya miatt (gurulós foci van befoglalva). vasárnapban maradtunk Esküdt Zolival, az mindenkinek megfelelt volna, a bírók nem tudták vállalni.
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Most akkor a Szombathely + Dunaújváros + Győr = Győr?

És csak lefelé működik az automatikus halasztás vagy visszafelé is? Ergo ha a Szombathelynek nem jó, akkor sem a Győr, sem a Dunaújváros nem játszik?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Nem kicsit rugaszkodtál el a valóságtól, hanem nagyon.😊sajnos
Visszatérve, elöször a w2 szólt hogy nem jó nekik az időpont, nem mi.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De én szeretnék várni a szövetségtől erre megoldást!
Hiszen mi sem 3-4 hónapig fizetjük a szövetségi tagdíjat, hanem egész évben és ezért elvárható hogy egész évben segítő kezet nyújtsanak!

Vagy kicsit elrugaszkodtam a valóságtól?