Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Én is ezért nem adatom be magamnak az allergia elleni injekciómat, mert nem lehet kérni TUE engedélyt, ez azért durva így!

Tavaly gondolkodtam rajta, hogy kelljen e TUE engedély, de nem érdekelt, de most meg már úgy gondolom hogy jó lenne, aztán nem lehet. Királyság van 😀Bruce
Viszont pont emiatt lehet hivatkozni jogosan egy pozitív minta után arra, hogy hát emberek, felírta a doki, nem volta ki jóváhagyja, de mivel kell szednem, így nem tudtam mit tenni. Ráadásul még igaz is, tehát nyugodtan fel lehet menteni az embereket, mert nem lehet betartani az előírást, azaz a gyógyszer jóváhagyatását.

Szóval ha fel tudod íratni magadnak a legdurvább kokszot, azt is szedheted nyugodtan 😊


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is ezért nem adatom be magamnak az allergia elleni injekciómat, mert nem lehet kérni TUE engedélyt, ez azért durva így!

Tavaly gondolkodtam rajta, hogy kelljen e TUE engedély, de nem érdekelt, de most meg már úgy gondolom hogy jó lenne, aztán nem lehet. Királyság van 😀
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Tekintettel arra, hogy jelenleg (valaki linkelte itt korábban) nem lehet jóváhagyatni hatósággal rendszeresen szedett gyógyszert, mivel megvonták a pénzt az engedélyező testülettől, az egész rendszer egy röhej úgy ahogy van.


több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
De kihagytad pont azt a két pontot, ami a kiemelésedre vonatkozik


3.§

(1) Doppingvétséget követ el az a versenyző, ha

a. a testéből származó mintában jelen van a doppinglistán szereplő tiltott szer, annak származéka vagy markerje;

b. a doppinglistán szereplő tiltott szert vagy tiltott módszert használ, vagy a használatot megkísérli;

Tehát az amit kiemeltél, az csak arra vonatkozik, aki adott mintát, arra nem aki nem adott! Vagy legalábbis én úgy veszem ki!
Bár kíváncsi lennék, hogy a b pont szerintit hogy lehet gondatlanság nélkül elkövetni!Bruce
Pontosan a d- pontra nem vonatkozik a szöveg szerint,
Gondatlanság nélküli elkövetés, például bevezetnek egy új gyógyszert és tévesen közlik a hatóanyag összetételt.
A gyártót a hibáért agyon büntetnék és a sportolót felmentik, de nem hiszem ,hogy sok ilyen lett volna.


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De kihagytad pont azt a két pontot, ami a kiemelésedre vonatkozik


3.§

(1) Doppingvétséget követ el az a versenyző, ha

a. a testéből származó mintában jelen van a doppinglistán szereplő tiltott szer, annak származéka vagy markerje;

b. a doppinglistán szereplő tiltott szert vagy tiltott módszert használ, vagy a használatot megkísérli;

Tehát az amit kiemeltél, az csak arra vonatkozik, aki adott mintát, arra nem aki nem adott! Vagy legalábbis én úgy veszem ki!
Bár kíváncsi lennék, hogy a b pont szerintit hogy lehet gondatlanság nélkül elkövetni!
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Na olvassatok a sorok között:

3.§
(1) Doppingvétséget követ el a versenyző, ha
...
d) a versenyen kívüli rendelkezésre-állásra, ezen belül a tartózkodási helyére vonatkozó információk biztosítására és a doppingellenőrzésen való részvételre vonatkozó, a doppingellenes szervezet szabályzatában meghatározott tájékoztatási követelményeket megszegi;

A büntetések:
7.§
(1) A Szövetség az 55/2004. (III. 31.) Korm. rendelet 1. számú melléklete szerinti doppinglista, valamint a doppingolás körülményeinek figyelembevételével a versenyzőre az alábbi büntetéseket szabhatja ki:
...
b) a 3.§ (1) bekezdésének d) pontjában meghatározott doppingvétség elkövetése esetén versenyrendszerben szervezett versenyen való részvételtől
ba) első alkalommal három hónaptól két évig,

9.§
(1) Ha a versenyző a doppingeljárás során bizonyítja, hogy még gondatlanság sem terheli a 3.§ (1) bekezdésének a) vagy b) pontja szerinti doppingvétség elkövetésében, vele szemben az egyébként meghatározott eltiltás büntetés nem alkalmazható.
(2) Ha a versenyző a doppingeljárás során bizonyítja, hogy nem terheli szándékosság a 3.§ (1) bekezdésének a), b) vagy c) pontja szerinti doppingvétség elkövetésében, vele szemben az egyébként alkalmazandó eltiltás csökkenthető, de nem lehet kevesebb az eltiltás időtartamának felénél.

Na, hol van a kiskapu ebben a szabályzatban?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Kori!
Lehet tudni , hogy milyen meccsek lesznek áttéve új időpontra?zsolti_23
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=230107#p230107

több mint 13 éve
zsolti_23 66
Kori!
Lehet tudni , hogy milyen meccsek lesznek áttéve új időpontra?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Micsoda?

41-6 az +35 különbség, de amúgy meg +37 lett a különbség a végeredményben, de a tabellában csak a 35 pontos különbségig szerepelhetnek az eredmények, tehát 6+35=41, a 43 helyettBruce
Oké 😊 Én még Rebelsnél jártam 😊Bluemountain
Jah akkor elbeszéltünk egymás mellett! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Micsoda?

41-6 az +35 különbség, de amúgy meg +37 lett a különbség a végeredményben, de a tabellában csak a 35 pontos különbségig szerepelhetnek az eredmények, tehát 6+35=41, a 43 helyettBruce
Oké 😊 Én még Rebelsnél jártam 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Micsoda?

41-6 az +35 különbség, de amúgy meg +37 lett a különbség a végeredményben, de a tabellában csak a 35 pontos különbségig szerepelhetnek az eredmények, tehát 6+35=41, a 43 helyett
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Engem is megzavart a sportmédia, mert elfeledkeztem a 35 pontról. Azt hittem hibás valamelyik.
Egyértelműbb lenne valami 41(+2) : 6 forma például.Atari
De hát hibás is 😊 Hisz nem 35-öt meghaladó a különbség. Csak 33.
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Engem is megzavart a sportmédia, mert elfeledkeztem a 35 pontról. Azt hittem hibás valamelyik.
Egyértelműbb lenne valami 41(+2) : 6 forma például.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De jó, hogy egy hivatalosnak mondott oldalon szar eredmények vannak... én meg abból "dolgozok" alapból, bár azt már látom, hogy ha valami 35 pontnál nagyobb különbségű győzelem, azt levonják a győztes csapattól! Mert a nagyarányú győzelmeket a szabályok maximalizálták 35 pontban!Bruce
ha tippjátékban 35 pontos győzelmet tippelek vkinek aki esetleg többel nyert, de mivel a nagyarányú győzelmek maximalizálva vannak, az telinek számít? 😀 (remélem nem)kristof
Nem számít telinek, de pl most volt aki 35-t tippelt a Rebelsre és telit kapott, mert én akkor még azt hittem jó eredménynek! Most meg már nem fogom átszámolni, mert elég egyszer megcsinálni! De legközelebb tényleg jobban utánajárok, aztán nem lesz ilyen!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is a sportmédiáról vettem az eredményt, mert én azt tekintem hivatalosnak, csak mondjuk ha ide valaki beírja az eredményt és meg is erősítik, akkor azt!

De pl a Rebels meccsnél ide volt beírva a 60-25 és ez volt a sportmédián is, így azt vettem alapul! :S

A Hurricanes meccseknél meg a valósat, mert ott olvastam a twitteren is, meg ide is a jó eredmény volt beírva, de a sportmédiára nem!

Legközelebb már jobban utánamegyek az eredményeknek, mert ez így nem állapot! :S
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De jó, hogy egy hivatalosnak mondott oldalon szar eredmények vannak... én meg abból "dolgozok" alapból, bár azt már látom, hogy ha valami 35 pontnál nagyobb különbségű győzelem, azt levonják a győztes csapattól! Mert a nagyarányú győzelmeket a szabályok maximalizálták 35 pontban!Bruce
ha tippjátékban 35 pontos győzelmet tippelek vkinek aki esetleg többel nyert, de mivel a nagyarányú győzelmek maximalizálva vannak, az telinek számít? 😀 (remélem nem)kristof
Szerintem Bruce a valós eredményt veszi alapul, egyéb esetben kvázi az járna rosszul, aki jól tippel 😊

És sorry én is a sportmedia-ról vettem a Rebels eredményt :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De jó, hogy egy hivatalosnak mondott oldalon szar eredmények vannak... én meg abból "dolgozok" alapból, bár azt már látom, hogy ha valami 35 pontnál nagyobb különbségű győzelem, azt levonják a győztes csapattól! Mert a nagyarányú győzelmeket a szabályok maximalizálták 35 pontban!Bruce
ha tippjátékban 35 pontos győzelmet tippelek vkinek aki esetleg többel nyert, de mivel a nagyarányú győzelmek maximalizálva vannak, az telinek számít? 😀 (remélem nem)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De jó, hogy egy hivatalosnak mondott oldalon szar eredmények vannak... én meg abból "dolgozok" alapból, bár azt már látom, hogy ha valami 35 pontnál nagyobb különbségű győzelem, azt levonják a győztes csapattól! Mert a nagyarányú győzelmeket a szabályok maximalizálták 35 pontban!
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
A hivatalos végeredmény az ami a jegyzőkönyvben van és azt a Ti illetve a mi vezetőnk aláírt. Egyébként én is úgy emlékszek, hogy 27.

több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Csak annyit a tegnapi Rebels- Titanshez, hogy szerintem nem a mafszon meg pár egyéb helyen kiírt végeredmény lett. Nem 25 pont hanem minimum 26 de lehet, hogy 27 amit vittünk. 2 extra tuti bement, 1 magas snap miatt tuti kimaradt a 4.-re nem emlékszem már megmondom őszintén. A Rebels oldalán 60-27 az eredmény. Tudom nem sokat számít 2 pont de azért jobban néz ki, hogy 4-ből nem 1-et hanem 3 extrát tudtunk berugdosni, meg hát a hivatalso oldalon szerepeljen már hivatalos eredmény ( illetve ha az a hivatalos akkor viszont rossz ).

link: http://www.rebels.hu/?p=3258


A

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Anno ez működött minden bajnoki esetén a Sláger rádióban. Szóval sajnos ez nem olyan nagy dolog, mint amekkorának tűnik :rolleyes:Bluemountain
De nagyobb, mint ha egyáltalán nem foglalkoznának vele. Ez is reklám.Farky
Főleg, hogy egyébként csak az itthon menő sportok eredményeivel foglalkoznak, pár millió hallgató akad ott azért. Nem tudom honnan jött most ez a dolog, de kíváncsi lennék rá, szerintem nem a szerkesztő találta ki magától, hogy ezekre az eredményekre nagy szüksége van a hallgatóságnak.Kori
Egy szóval sem mondtam, hogy nem jó 😛 Pusztán mivel ez már valaha egy működőképes dolog volt, így nem kifejezetten egy újabb előrelépés 😊 Csak valamiért ez is megszakadt egy idő után...

Anno egyébként talán úgy működött, hogy a sportmedia főszerk. küldte el az eredményeket vasárnap egy adott telószámra.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Jó az, hogy bemondják és pont! Azért elég sokan hallgatják ezt az adót! Szóval jó!


A másik, a tippjáték topicban írták, hogy a Pécs meccse máskor lesz megrendezve, erre van infó, mert akkor úgy írnám ki, illetve a másik, hogy a Veszprém meccse akkor át lesz téve szombatra ami ellenünk lesz?Bruce
Ha már mindegyik biztos lesz jövök az infókkal, de még folyik az egyezkedés több meccsel is. Szerintem holnapra lesz eredmény.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jó az, hogy bemondják és pont! Azért elég sokan hallgatják ezt az adót! Szóval jó!


A másik, a tippjáték topicban írták, hogy a Pécs meccse máskor lesz megrendezve, erre van infó, mert akkor úgy írnám ki, illetve a másik, hogy a Veszprém meccse akkor át lesz téve szombatra ami ellenünk lesz?
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Class FM-en reggel 8:30-as hírekben bemondták a hétvégi forduló eredményeit. Nem kicsit meglepődtem... csak így tovább 😊nitro
Anno ez működött minden bajnoki esetén a Sláger rádióban. Szóval sajnos ez nem olyan nagy dolog, mint amekkorának tűnik :rolleyes:Bluemountain
De nagyobb, mint ha egyáltalán nem foglalkoznának vele. Ez is reklám.Farky
Főleg, hogy egyébként csak az itthon menő sportok eredményeivel foglalkoznak, pár millió hallgató akad ott azért. Nem tudom honnan jött most ez a dolog, de kíváncsi lennék rá, szerintem nem a szerkesztő találta ki magától, hogy ezekre az eredményekre nagy szüksége van a hallgatóságnak.


több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Class FM-en reggel 8:30-as hírekben bemondták a hétvégi forduló eredményeit. Nem kicsit meglepődtem... csak így tovább 😊nitro
Anno ez működött minden bajnoki esetén a Sláger rádióban. Szóval sajnos ez nem olyan nagy dolog, mint amekkorának tűnik :rolleyes:Bluemountain
De nagyobb, mint ha egyáltalán nem foglalkoznának vele. Ez is reklám.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning