A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Class FM-en reggel 8:30-as hírekben bemondták a hétvégi forduló eredményeit. Nem kicsit meglepődtem... csak így tovább 😊nitro
Anno ez működött minden bajnoki esetén a Sláger rádióban. Szóval sajnos ez nem olyan nagy dolog, mint amekkorának tűnik :rolleyes:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom, ez volt-e már valahol máshol a fórumon, de érdekes lehet: http://www.kepfeltoltes.hu/110328/cikk_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Azonkívül mi ez a kivételezés, hogy a wada érthetetlen módon hanyagolja a cheerleaders csapatok tagjait!?
Így az egész versengés tisztasága megkérdőjeleződik. Igenis pisiljenek ők is! 😊Atari
Szívesen levennéd a mintát mi? 😀


több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
ÚRISTEN
Ti most komolyan ezen veszekedtek hogy most ki lett a cheer bajnok???
Wazze mi olyan abban hogy gratulálok jól megérdemeltétek minket amúgy nem hívtak jó lett volna össze mérni a tudásunkat de sebaj majd jövőre... Mit kell ezen ennyit vergődni hogy most ki lett a bajnok??? A Sharks vergődött hogy tavaly nem ő lett a bajnok úgy hogy el sem indult??? Akkor most ők is csinálhatnák hogy nem a Wolves most a bajnok... Ne legyetek már óvodások könyörgöm...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
"az meg persze igaz h aki az első helyen végez az a bajnok 😊"

Nem, nem igaz. Az a bajnok, aki a _BAJNOKSÁGBAN_ első helyen végez.
Ettől még lehet valaki - akár tényszerűen - a legjobb, csak nem hivatalosan és nem bajnok.

Azonkívül mi ez a kivételezés, hogy a wada érthetetlen módon hanyagolja a cheerleaders csapatok tagjait!?
Így az egész versengés tisztasága megkérdőjeleződik. Igenis pisiljenek ők is! 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Class FM-en reggel 8:30-as hírekben bemondták a hétvégi forduló eredményeit. Nem kicsit meglepődtem... csak így tovább 😊
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
én bármit ki merek jelenteni

MI VAGYUNK A LEGJOBBAK!!!

látod, hogy merem
3.am ha mondjuk Ti elindultok a bajnokságban és mondjuk a farkasok nem indulnak vmi miatt,akkor kimernéd jelenteni h Ti vagytok a legjobbak?lehet ellenük is győznétek,de lehet nem
az meg persze igaz h aki az első helyen végez az a bajnok 😊thebeke


több mint 13 éve
racsy 45
Köszi Steelers! Nagyok voltatok és még nagyobbak lesztek!
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
attól mert nincs szövetség még lehet valaki a legjobb, ha rendeznek egy magyar cheer bajnokságot
az meg, hogy nincs ott minden csapat nem hiszem, hogy számít
ennyi erővel a fociban sem indul mindenki minden évben és nem játszik mindenki mindenkivel, akkor ott sincs bajnok
de ha ez megnyugtat, akkor nem hivataloscápa77
Az ELTE képviseli a komplett magyar cheer-társadalmat? Így véres hajnalban ez jó volt.

Dopping ügyekkel mi lett? Legalábbis jó magyar szokás szerint elmaszatolják a negyedik játékos ítéletét?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
--off--

Ez micsoda???? Mert minden adat fent van a tel.számtól , a név, csapat, emailcímig????

:o

Csak kíváncsi vagyok ha valaki tudja......😀😀😀😀😀Patkany
ha nem tévedek nagyot, akkor ezek Extreme Sports Shop-os rendelések.shawnka
Az lehet, csak szívás hogy a gugli kereső az emailcímemre kidobja az összes adatom :/ :rolleyes:

ez van😊Patkany
Ezt kurva gyorsan tüntesse el a farkasbolt a netről. Nem érdekel hogy.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
mindig az a bajnok aki abban az évben az első helyen végez, teljesen mindegy, hogy kik indulnak és kik nem
Tavaj a juniorbajnokságba kijelentették hogy a Cowboys a legjobb csapat , akkor ez sem igaz mert a legjobb csapat nem volt ott, a cápáék, akkor ők se bajnokok?
úgy tudom szövetség már nincs,így sztem hivatalosan legjobb csapat sincs 😊
főleg úgy ha nincs ott minden csapat 1 versenyen 😉
mind1 am,csak mint hivatalos fan meglepődtemthebeke
csovika75
cápa77
1.az h nem indul,és nincs ott nem ugyanaz...ne menjünk bele h mért nincs ott sztem 😉 ...legalábbis itt nem fogok 😊

2.ez nem a "magyar bajnokság"volt hanem 1 verseny...

3.am ha mondjuk Ti elindultok a bajnokságban és mondjuk a farkasok nem indulnak vmi miatt,akkor kimernéd jelenteni h Ti vagytok a legjobbak?lehet ellenük is győznétek,de lehet nem
az meg persze igaz h aki az első helyen végez az a bajnok 😊


pusztán tudni akartam mivan,ezért volt a kérdésem....a lányok meg tényleg ügyesek,de mindenkinek hazahúz a szíve
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/video-rangadoval-rajtolt-el-az-amerikaifutball-2011-es-szezonja-2070596

Bár van egy kis tévedés a cikkben, mivel megy már a szezon szvsz örömteli h legalább megemlítik.Farky
Hát a kis hiba nem kifejezés. 😛 Bár tényleg örömteli, hogy legalább megemlítik.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
mindig az a bajnok aki abban az évben az első helyen végez, teljesen mindegy, hogy kik indulnak és kik nem
Tavaj a juniorbajnokságba kijelentették hogy a Cowboys a legjobb csapat , akkor ez sem igaz mert a legjobb csapat nem volt ott, a cápáék, akkor ők se bajnokok?
úgy tudom szövetség már nincs,így sztem hivatalosan legjobb csapat sincs 😊
főleg úgy ha nincs ott minden csapat 1 versenyen 😉
mind1 am,csak mint hivatalos fan meglepődtemthebeke
csovika75


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valahol voltak a hétvégén kint a WADA-sok?
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/video-rangadoval-rajtolt-el-az-amerikaifutball-2011-es-szezonja-2070596

Bár van egy kis tévedés a cikkben, mivel megy már a szezon szvsz örömteli h legalább megemlítik.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Köszi a meccset a Miskolcnak!!! Na meg persze a szurkolást is!!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rebels - Titans?????kutya23c
60-25
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Rebels - Titans?????kutya23c
60-25 a Rebels-nek

1. negyed: 20:0
2. negyed: 20:13
3. negyed: 7:12
4. negyed: 13:0

forrás mafl

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
kutya23c 223
Rebels - Titans?????

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
32-13ra nyert a Tigers
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát nem is tudom, egy kicsit kisebb különbségre számítottam! De azért azt gondoltam hogy a Wolves nyer! Grat mindkét csapatnak! Remélem azért jó kis meccs volt 😊
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Cowboys - Wolves 14-54

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Nézzétek a jó oldalát ,most már nem csak a fórumon, hanem e-malien vagy akár telefonon is tudjuk szidni egymást! 😂 😂


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Patkany 28 — Back
mi ez ?😀 mert én megtaláltam benn magam 😮Boti63
lista a célpontokról... 😊Ricsi56
😉 😀

#22
#22
#22
"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
mi ez ?😀 mert én megtaláltam benn magam 😮Boti63
lista a célpontokról... 😊

Crushers #12