A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
istvankovacs 53
na ezt mondom, ha ezt egy hónappal ezelőtt a szövetség hivatalos honlapján elmondják akkor én sem hőbörgök
Mafsz kommunikáció= 00
Vajon erre és a mafsz által rendezett fogadásra mi a faszból van pénz?
A komplett magyar foci haldoklik a pénztelenségtől. cápa77
Válasz: Nincs rá pénz, de szponzorok összedobták. Idézem:

"Kik támogatják MAFSZ-t az EFAF rendezvény megvalósításában?

Az 3 napos rendezvény során a MAFSZ vacsora költségeit a szövetség támogatói, Hervis, PlayersRoom, Helyi Téma, NSSZ vállalták, amelyhez a vasárnapi parlamenti helyszínt, technikai eszközöket pedig a Miniszterelnökség támogatásával kaptuk meg, amit ezúton is köszönünk. Minden egyéb költséget az EFAF fizet. Másként nem is tudtuk volna mindezt megrendezni, hiszem az egyesületi tagdíjjakból erre a MAFSZ-nak nincs kerete."

Ilyen gyorsan és tisztán kapjunk mindenre választ.e53m62
cápa77
elnézést, én tudtam rosszul, ez tényleg kicsit árnyalja a képet
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
na ezt mondom, ha ezt egy hónappal ezelőtt a szövetség hivatalos honlapján elmondják akkor én sem hőbörgök
Mafsz kommunikáció= 00
Vajon erre és a mafsz által rendezett fogadásra mi a faszból van pénz?
A komplett magyar foci haldoklik a pénztelenségtől. cápa77
Válasz: Nincs rá pénz, de szponzorok összedobták. Idézem:

"Kik támogatják MAFSZ-t az EFAF rendezvény megvalósításában?

Az 3 napos rendezvény során a MAFSZ vacsora költségeit a szövetség támogatói, Hervis, PlayersRoom, Helyi Téma, NSSZ vállalták, amelyhez a vasárnapi parlamenti helyszínt, technikai eszközöket pedig a Miniszterelnökség támogatásával kaptuk meg, amit ezúton is köszönünk. Minden egyéb költséget az EFAF fizet. Másként nem is tudtuk volna mindezt megrendezni, hiszem az egyesületi tagdíjjakból erre a MAFSZ-nak nincs kerete."

Ilyen gyorsan és tisztán kapjunk mindenre választ.e53m62


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
szerintem a showbiznisz nem az ami a Mafsz-nál van
A show biznic már csak ilyen, attól még nem kell szeretni.ce


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Vajon erre és a mafsz által rendezett fogadásra mi a faszból van pénz?
A komplett magyar foci haldoklik a pénztelenségtől. cápa77
Válasz: Nincs rá pénz, de szponzorok összedobták. Idézem:

"Kik támogatják MAFSZ-t az EFAF rendezvény megvalósításában?

Az 3 napos rendezvény során a MAFSZ vacsora költségeit a szövetség támogatói, Hervis, PlayersRoom, Helyi Téma, NSSZ vállalták, amelyhez a vasárnapi parlamenti helyszínt, technikai eszközöket pedig a Miniszterelnökség támogatásával kaptuk meg, amit ezúton is köszönünk. Minden egyéb költséget az EFAF fizet. Másként nem is tudtuk volna mindezt megrendezni, hiszem az egyesületi tagdíjjakból erre a MAFSZ-nak nincs kerete."

Ilyen gyorsan és tisztán kapjunk mindenre választ.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
köszi, hogy elmondtad miként működik a világ
most már nyugodt vagyok
Nekem nem fáj, csak más a véleményem, mint ahogy neked is szokott lenni néha.
De valóban az a jó megoldás ha mást mutatunk mint ami van?cápa77
Látod hogy bejön.
Minden választás ezt mutatja 😀
És a "hírműsorok" is így működnek, sőt a "tudományos" cikkek hírek is ilyenek.
Attól hogy neked nem tetszik, így működik a világ, különben nem reklámozna egy nagy cég sem.
Az igazság mindig egyszerűbb és triviálisabb mint a színház.ce
cápa77
Arra válaszoltam hogy igen néha jó ha más színben tüntetjük fel magunkat, a cél érdekében.
Ez lett volna velősen az értelme.
A show biznic már csak ilyen, attól még nem kell szeretni.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Srácok pesti, holdudvari focis boltnak a honlapját hol érem el, mert valami hacker-es hülyeség jön be az eddigi helyén???kutya23c
Nálam is.


több mint 13 éve
kutya23c 223
Srácok pesti, holdudvari focis boltnak a honlapját hol érem el, mert valami hacker-es hülyeség jön be az eddigi helyén???

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
én is
nem hiszem, hogy te jobban akarnád mint én, csak a hogyanon vitatkozunk
Nem tudom mit mutatunk ezzel. Hogy eljönnek hozzánk a sportág európai vezetői, az már önmagában örvendetes. Ha őket sikerül remek körülmények között, a Parlamentben fogadni, az a rendezvény színvonalát mindenképpen emeli, ez szerintem sikerként könyvelhető el. Neadjisten még néhány ember figyelmét is felkeltheti, ami még jó is lehet.

Inkább ez, mint egy hotel nagyterme, ami aztán végképp nem érdekelne senkit, se újságírót, se politikust, legfeljebb minket. Vagy még az se.

Csodát én se várok, de a kis lépeseket is hajlamos vagyok értékelni.Kori
Teljes mértékben egyett értek Korival!!Végre egy pozítiv dolog, amivel a médiába kerül a hazai sportágunk, amit annyira szeretünk.
Ez egy óriási lépés ,hogy az európai veztők nálunk üléseznek, ahogy Kori is írta.
Én akkor is teljes mértékbe támogatnám, ha mind ez a szövetség kasszájából ment volna. Végre kicsit közelebb kerülnek vagy legalább hallanak róla a vezető politikusok, mert amíg őket nem érdekli, addig a helyivezetők se fognak egy vasat se vagy éppen csaknagyon keveset adni kluboknak.
Az a baj, hogy a jó dolgoknak se tudunk már örűlni, sőt inkább a rosszat keressük benne /sajna néha én is/ ilyen világot élünk de nem csak a világ de a szemléletünk is változni fog remélem.kisdani


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
köszi, hogy elmondtad miként működik a világ
most már nyugodt vagyok
Nekem nem fáj, csak más a véleményem, mint ahogy neked is szokott lenni néha.
De valóban az a jó megoldás ha mást mutatunk mint ami van?
A kérdés az, hogy most akkor ezzel bukni mit tudunk? Szerintem nem sokat.
Akkor meg miért fáj ez valakinek? Kalo-nál a pont.Kori
cápa77
Látod hogy bejön.
Minden választás ezt mutatja 😀
És a "hírműsorok" is így működnek, sőt a "tudományos" cikkek hírek is ilyenek.
Attól hogy neked nem tetszik, így működik a világ, különben nem reklámozna egy nagy cég sem.
Az igazság mindig egyszerűbb és triviálisabb mint a színház.ce


több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Mostani PFM-ben van cikk Szijjártóval... Saints pulcsiban, labdával pózol, elvileg eléggé fan az arc.Zorddd
hú de jó, hogy nem Rams fan :cool:

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Mostani PFM-ben van cikk Szijjártóval... Saints pulcsiban, labdával pózol, elvileg eléggé fan az arc.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Nem tudom mit mutatunk ezzel. Hogy eljönnek hozzánk a sportág európai vezetői, az már önmagában örvendetes. Ha őket sikerül remek körülmények között, a Parlamentben fogadni, az a rendezvény színvonalát mindenképpen emeli, ez szerintem sikerként könyvelhető el. Neadjisten még néhány ember figyelmét is felkeltheti, ami még jó is lehet.

Inkább ez, mint egy hotel nagyterme, ami aztán végképp nem érdekelne senkit, se újságírót, se politikust, legfeljebb minket. Vagy még az se.

Csodát én se várok, de a kis lépeseket is hajlamos vagyok értékelni.Kori
Teljes mértékben egyett értek Korival!!Végre egy pozítiv dolog, amivel a médiába kerül a hazai sportágunk, amit annyira szeretünk.
Ez egy óriási lépés ,hogy az európai veztők nálunk üléseznek, ahogy Kori is írta.
Én akkor is teljes mértékbe támogatnám, ha mind ez a szövetség kasszájából ment volna. Végre kicsit közelebb kerülnek vagy legalább hallanak róla a vezető politikusok, mert amíg őket nem érdekli, addig a helyivezetők se fognak egy vasat se vagy éppen csaknagyon keveset adni kluboknak.
Az a baj, hogy a jó dolgoknak se tudunk már örűlni, sőt inkább a rosszat keressük benne /sajna néha én is/ ilyen világot élünk de nem csak a világ de a szemléletünk is változni fog remélem.


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=vTaNwa4W8_o&feature=related

Most találtam ezt 😊Davzone
nahh ez, hogy jött ide? 😀

de ha már itt tartunk a másik oldalról is: http://www.youtube.com/watch?v=oi3OsGjqgUQNightBoY
Csak úgy betettem ide, mert gondoltam olyanok olvassák ezt a topicot akiknek teccik 😊
A másik videó is komoly, szeretem a repkedős szaltózós dolgokat 😀
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
http://www.youtube.com/watch?v=vTaNwa4W8_o&feature=related

Most találtam ezt 😊Davzone
nahh ez, hogy jött ide? 😀

de ha már itt tartunk a másik oldalról is: http://www.youtube.com/watch?v=oi3OsGjqgUQ

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=vTaNwa4W8_o&feature=related

Most találtam ezt 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem nem fáj, csak más a véleményem, mint ahogy neked is szokott lenni néha.
De valóban az a jó megoldás ha mást mutatunk mint ami van?
szerintem meg szemfényvesztés
csakúgy mint az EB pár év múlvacápa77
A kérdés az, hogy most akkor ezzel bukni mit tudunk? Szerintem nem sokat.
Akkor meg miért fáj ez valakinek? Kalo-nál a pont.Kori
cápa77
Látod hogy bejön.
Minden választás ezt mutatja 😀
És a "hírműsorok" is így működnek, sőt a "tudományos" cikkek hírek is ilyenek.
Attól hogy neked nem tetszik, így működik a világ, különben nem reklámozna egy nagy cég sem.
Az igazság mindig egyszerűbb és triviálisabb mint a színház.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Nem tudom mit mutatunk ezzel. Hogy eljönnek hozzánk a sportág európai vezetői, az már önmagában örvendetes. Ha őket sikerül remek körülmények között, a Parlamentben fogadni, az a rendezvény színvonalát mindenképpen emeli, ez szerintem sikerként könyvelhető el. Neadjisten még néhány ember figyelmét is felkeltheti, ami még jó is lehet.

Inkább ez, mint egy hotel nagyterme, ami aztán végképp nem érdekelne senkit, se újságírót, se politikust, legfeljebb minket. Vagy még az se.

Csodát én se várok, de a kis lépeseket is hajlamos vagyok értékelni.


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Nekem nem fáj, csak más a véleményem, mint ahogy neked is szokott lenni néha.
De valóban az a jó megoldás ha mást mutatunk mint ami van?
szerintem meg szemfényvesztés
csakúgy mint az EB pár év múlvacápa77
A kérdés az, hogy most akkor ezzel bukni mit tudunk? Szerintem nem sokat.
Akkor meg miért fáj ez valakinek? Kalo-nál a pont.Kori


több mint 13 éve
HZsóka 67
Nem tudom, én Veletek ellentétben örülök ennek.. Kerüljünk kicsit jobban fel a térképre. Ez nem vesz el pénzt egyik csapattól sem, nem ettől lesz kevesebb (és gyakorlatlanabb) játékvezető, vagy magas pályabérleti díj.
Azzal, hogy "magasabb szinten" is foglalkoznak kicsit, akár egy hétvégére is a focival szerintem csak jobb lesz.
Egyszer, valamikor.
Nem az én játékospályafutásom alatt, de ezzel én már kibékültem magamban. Szeretném ha 10-20 év múlva elmondhatnám, hogy ott voltam a a születésnél, és a magam eszközeivel segítettem a sportág fejlődését.

Persze valahol tényleg seggnyalás ez, de be kell lássuk, hogy a "kicsinek" mindig nyalnia kell, hogy a "nagyok" legalább észrevegyék.
Vadász-terem, Parlament, állami vezetők részvétele: ez legalább azt mutatja kifelé, hogy komolyan gondoljuk.
Persze, talán szerencsés lett volna meghívni legalább a sajtótájékoztatóra a csapatok vezetőit, és sokkal jobban örülnék annak is, ha a nol.hu-s cikk végkicsengése nem egy ilyen fricska lenne, mert eléggé lesajnálós, de ez van...Kalo
Szerintem csak nagyon kis részben van igazad: ugyanis, ha többet mutatunk abból, mint ami jelenleg van a sportágunkban, és az így felkeltett érdeklődés okán egy állami poszton ülő érdeklődő (ne adj Isten, esetleg többen is) esetleg kilátogat egy meccsre és ott azt tapasztalja, hogy leülni sem tud, mert nincs lelátó, de még mellékhelyiség sem, akkor azt gondolom kétszer akkorát bukunk, mint amit nyerhetünk jelenleg.

A „kicsinek” pedig nem törvényszerűen kell nyalnia az előrébb jutáshoz, hanem megkeresni azt az eszközt, módszert, amivel a nagyok közé fel tud zárkózni.

... és Veled ellentétben én bizony bízom abban, hogy nem kell 10-20 évet várni a sportágunk "felfutására. A csapatunk edző gárdája és jó magam igen kemény munkával igyekszünk is tenni ennek érdekében.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
szerintem meg szemfényvesztés
csakúgy mint az EB pár év múlvacápa77
A kérdés az, hogy most akkor ezzel bukni mit tudunk? Szerintem nem sokat.
Akkor meg miért fáj ez valakinek? Kalo-nál a pont.


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
szerintem meg szemfényvesztés
csakúgy mint az EB pár év múlva


több mint 13 éve
Kalo 137
Nem tudom, én Veletek ellentétben örülök ennek.. Kerüljünk kicsit jobban fel a térképre. Ez nem vesz el pénzt egyik csapattól sem, nem ettől lesz kevesebb (és gyakorlatlanabb) játékvezető, vagy magas pályabérleti díj.
Azzal, hogy "magasabb szinten" is foglalkoznak kicsit, akár egy hétvégére is a focival szerintem csak jobb lesz.
Egyszer, valamikor.
Nem az én játékospályafutásom alatt, de ezzel én már kibékültem magamban. Szeretném ha 10-20 év múlva elmondhatnám, hogy ott voltam a a születésnél, és a magam eszközeivel segítettem a sportág fejlődését.

Persze valahol tényleg seggnyalás ez, de be kell lássuk, hogy a "kicsinek" mindig nyalnia kell, hogy a "nagyok" legalább észrevegyék.
Vadász-terem, Parlament, állami vezetők részvétele: ez legalább azt mutatja kifelé, hogy komolyan gondoljuk.
Persze, talán szerencsés lett volna meghívni legalább a sajtótájékoztatóra a csapatok vezetőit, és sokkal jobban örülnék annak is, ha a nol.hu-s cikk végkicsengése nem egy ilyen fricska lenne, mert eléggé lesajnálós, de ez van...
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Csak félve merem megkérdezni, a magyar csapatok képviselői erre nem kaptak meghívást?

Már hogy az igazi foci is képviseltetve legyen...

Vagy félnek, hogy elszólják magukat, hogy "Szép-szép ez a ricottás lazac, kis homár-chipszel, de azért ilyen nincs minden magyar meccsen..."

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Szijjártó Petike amerikában valahol rugó is volt, mondta h jönne hozzánk ha lenne ideje, persze ki tudja mi igaz, 3-4 éve amikor 700 ezer volt a nevezés ígérte fizeti, azóta nem kaptuk meg 😊Karesz1983
igazi politikusalkat, ígérni tud, viszont gondosan ügyel rá, ne tartsa be

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vajon erre és a mafsz által rendezett fogadásra mi a faszból van pénz?
A komplett magyar foci haldoklik a pénztelenségtől.
Biztos, hogy akkor kell segget nyalni amikor minden vezető, edző, elnökségi tag, bíró azt hangoztatja, hogy szar van a palacsintában.
Pénzt úgy sem kapunk azok után, hogy a szakszövetségé válási papírjainkat úgy baszták vissza mint a fagyott kutyaszart.
A kötelező bírók számát meccsenként most csökkentették, mert a csapatoknak nincs pénze.
Szánalmas, kellene lennie fontossági sorrendnek, szerintem.
brékingnyúz! szargyártópeti is rajong a fociért! vajon melyik nick alatt dorbézol?
http://nol.hu/belfold/tortenelmi_pillanat__amerikaifoci_a_magyar_parlamentbenDiamondsHead44
cápa77
tudtommal az EFAF állja a költségeket, nem a MAFSZ, de nem vagyok illetékesistvankovacs
Tudtommal a költségek legdurvább részét az állam állja.

Szijjártó Petike amerikában valahol rugó is volt, mondta h jönne hozzánk ha lenne ideje, persze ki tudja mi igaz, 3-4 éve amikor 700 ezer volt a nevezés ígérte fizeti, azóta nem kaptuk meg 😊