A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha megnézzük a képet, akkor látható, hogy két dolog véres, a sarló és a figura másik alkarja.
Nem lehet, hogy saját magára mérges, mert véletlenül sarlózás közben belevágott a másik kezébe? 😊vadibandi
Lehet, hogy marokszedő a vérehulló fecskefű földön. Csak azt nem tudom, hogy doppinglistás-e ennek a gyógynövénynek a hatóanyaga, mert akkor bukta. 😊Atari
Viccet félre téve.
Mutassatok jobb plakátokat. Szívesen megnézném őket 😀
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ha megnézzük a képet, akkor látható, hogy két dolog véres, a sarló és a figura másik alkarja.
Nem lehet, hogy saját magára mérges, mert véletlenül sarlózás közben belevágott a másik kezébe? 😊vadibandi
Lehet, hogy marokszedő a vérehulló fecskefű földön. Csak azt nem tudom, hogy doppinglistás-e ennek a gyógynövénynek a hatóanyaga, mert akkor bukta. 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ha megnézzük a képet, akkor látható, hogy két dolog véres, a sarló és a figura másik alkarja.
Nem lehet, hogy saját magára mérges, mert véletlenül sarlózás közben belevágott a másik kezébe? 😊vadibandi
Szóval mazohista komcsik, egyre keményebb 😂KoriTE
Ha már jelentést kerestek, akkor gondoljátok tovább... Mi van a domb mögött... 😉Teddy
Valami, ami nagyon világít.
Most vettem észre, hogy a sarlónak nem is a belső éle véres, hanem a külső íve. 😊




több mint 13 éve
istvankovacs 53
W2-C2 meccsvideó

Akit érdekel, itt megnézheti a youtube-on:

1. félidő: http://www.youtube.com/watch?v=Iu0EOrNQa5Q
2. félidő: http://www.youtube.com/watch?v=bBJllVEF_rM

innen letölthetők:

1. félidő: https://docs.google.com/leaf?id=0B0rpx60lTVrKMGYzMjc2YmItMmVmYS00NTUwLTlhYzUtNDc3NGFiMjkyOGVl&hl=en&authkey=CJu7xq4G

2. félidő: https://docs.google.com/leaf?id=0B0rpx60lTVrKN2QyZjEwNzAtOGMyYi00NzU0LWJmMGYtZDI3YTVkYjY2YTY3&hl=en&authkey=CPnj9eQH
több mint 13 éve
Kalo 137
Vasárnap a Népligeti Sportcentrumban (Cowboys-pálya) tavaszindító, szezonnyitó felkészülési meccsen lép pályára a Wolves és a Cowboys!
A cél a nemzetközi bajnokságokra való felkészülés, az új játékosok "tűzkeresztségének" megszerzése, és egy jó hangulatú meccs, ami nézőnek és játékosnak is élmény!
A rendezés közös, a jó időn dolgozunk, a belépő mindössze 500 Ft/fő!
A szünetben a Junior döntőn már látott ügyességi versenyek lesznek (WR, QB) nyereményekkel.

Szeretnénk ebből hagyományt teremteni, és szeretettel várunk Mindenkit!
Kezdés: 2011.03.27, vasárnap 13.00. Népligeti edzőcentrum
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ha megnézzük a képet, akkor látható, hogy két dolog véres, a sarló és a figura másik alkarja.
Nem lehet, hogy saját magára mérges, mert véletlenül sarlózás közben belevágott a másik kezébe? 😊vadibandi
Szóval mazohista komcsik, egyre keményebb 😂


több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
😉

http://www.youtube.com/watch?v=yOQVDNpx-j8&feature=relatedce
akkor ez a Rebels új bevonuló zenéje? 😊 http://www.youtube.com/watch?v=fCFibtD3H_kJSanyo
Egy sarló miatt kommunisták vagyunk?
Itt azért nem semmi félre értelmezések mennek...Teddy
Ha megnézzük a képet, akkor látható, hogy két dolog véres, a sarló és a figura másik alkarja.
Nem lehet, hogy saját magára mérges, mert véletlenül sarlózás közben belevágott a másik kezébe? 😊




több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
...KoriTE
...

És ha már szakszövetség vagyunk, akkor hol vannak azok a pénzek, amikért keresztülverte a szövetségi elnökség, hogy átalakuljunk?

Vicc az egész.e53m62
Nagyon sokan védik azt a tortát, amiből mi törni akarunk egy szeletet 😊Zorddd
Ennyit arról, hogy mekkora jó lesz nekünk ez a sportági szakszövetségi lófasz. Teljesen feleslegesen megint vettünk a nyakunkba egy koloncot.

Mondjuk a WADA oldalán a döntős pozitív esetek sem szerepelnek. Kíváncsi vagyok, h mondjuk egy ellenőrzés során levett minták pozitív eredményeit követően mi fog történni. Megsemmisítik adott csapat azóta lejátszott mérkőzéseit?

Pl. ha a zalában találnak 3 pozitívak a jászberényben meg nem, akkor a jászberénynek jóváírják a meccset?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Heroes-Raptors:12-21zack81
azz jó kis meccs lehetett!! És szükség volt a Tonnyra?Ricsi56
Jó meccs volt, a félidőben fordult a kocka! Tony nem játszott.
Az egrieknek köszönjük, a szervezés fullos volt.
több mint 13 éve
Ferron 72
Eger-Raptors 12-21

Nagyon simának indult, de fordított a 3. negyed elején a Raptors, a hősök mintha kicsit bennragadtak volna az öltözőben, hibát hibára halmoztak. Aztán már hiába javultak fel, csak futottak az eredmény után. Volt sok szép csattanós tackle és a Raptors részéről egy ágyúlábú rugó, akinek még a kapufáról is befelé pattant a labda. (télleg) A Raptorson látszik az elvégzett munka, az egrieknek még kell fejlődni, hogy ne csak szenvedjenek helyenként a pályán.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
hááááj gáááájsz 😊

hát én bent voltam a 3 zalai vizsgáltba , de ez valahogy nem is lepett meg, félidőbe már nem mentem el pisilni 😀 nagyon jófejek voltak a WADA-s srácok 😊 és szerintem a kiválasztás valahogy úgy történt : na akkor kicsit nézzük a meccset ez a 78-s nagyon borogatja az embereket ott középen, az a 43-s elég erősnek látszitk az a 63-s pedig nem is nagyon jött le a pályáról . Szerintem ez valahogy így volt 😀

a Jészberénybe pedig nagyon pozitívan csalódtam, nagyon jófejek és jót is játszottunk velük amit szerintem az is mutat ,hogy nem volt valami sok büntetés a meccsn 😊Boti63
Köszi! 😊

Én személy szerint valami sokkal rosszabbra számítottam zalai részről, mert voltak mende-mondák, hogy így meg úgy... De teljesen pozitív csalódás volt a számomra! Sportszerű mérkőzésen nyert a jobb csapat! Ezúton is grat nektek!

Ricsi56-nak meg annyit, hogy igen lehetne fejlődni, meg jobbnak lenni, de sajnos ma nem jött össze!
És ennek semmi köze Vilihez, meg úgy senkihez, ez az én dolgom!

A Zala sokkal jobb volt és ennyi a történet röviden! Aki látta az látta, aki meg nem látta az meg most elolvasta!

Sok sikert a bajnokságban!

A hugyozós témáról meg nem sok mindent tudok elmondani! Itt voltak, kijelöltek 6 ember, mindenki produkált mintát, várjuk az eredményt! Benne van a pakliban, hogy 6 pozitív minta lesz, de az is hogy 6 negatív! Amatőr sport, bárki beszedhet bármit! Ez egy példa statuálás volt most és nagyon remélem hogy 6 negatív minta lesz és leszállnak rólunk egy időre!
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Kb. 3 hét után van meg az eredmény. Ha negatív akkor nem értesítenek, ha valami nem tiszta akkor indul a tánc.

Van aki még mindig nem kapott értesítést a döntő óta és el van tiltva...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Boti63 40
hááááj gáááájsz 😊

hát én bent voltam a 3 zalai vizsgáltba , de ez valahogy nem is lepett meg, félidőbe már nem mentem el pisilni 😀 nagyon jófejek voltak a WADA-s srácok 😊 és szerintem a kiválasztás valahogy úgy történt : na akkor kicsit nézzük a meccset ez a 78-s nagyon borogatja az embereket ott középen, az a 43-s elég erősnek látszitk az a 63-s pedig nem is nagyon jött le a pályáról . Szerintem ez valahogy így volt 😀

a Jészberénybe pedig nagyon pozitívan csalódtam, nagyon jófejek és jót is játszottunk velük amit szerintem az is mutat ,hogy nem volt valami sok büntetés a meccsn 😊
több mint 13 éve
jvic 115
Az hülyeség ,hogy egy WADA ellenőr oda megy az edzőhöz más sportágnál ,hogy szerinte kit vizsgáljanak.
Ezt te se gondoltad komolyan KoriTE.kisdani
Ez nagy naivitásra vall részedről barátom. Tényleg így működik más "klasszikus" versenysportban a doppingellenőrzés. Nem érdeke senkinek sem a játékosok lebukása... És igen, profi szinten majdnem mindig van valamilyen szintű és idejű dopping (kimutatható vagy nem kimutatható), és az edző (vagy a csapatorvos) mindig tudja, hogy aktuálisan ki tiszta ki nem.

Ezeknek a doppingellenőrzéseknek nem az a legnagyobb veszélye, hogy lebuknak a doppingolók. Sajnos bármelyik játékos simán produkálhat pozitív doppingmintát. Náthás vagy - beveszel egy neocitránt - már le is buktál, ha téged húzott a nyerőgép. Hányan szedtek olyan gyógyszert/vitamint/egyéb cuccot (lötyik, krémek, teák), amiről nem tudod, hogy tartalmaz-e doppingpozítív dolgot?
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Az hülyeség ,hogy egy WADA ellenőr oda megy az edzőhöz más sportágnál ,hogy szerinte kit vizsgáljanak.kisdani
Szerinted az ujjamból szoptam? Ismerek pár sportolót aki nem a grundon rúgja a bőrt, úgyhogy ezt hagyjuk. Nyilván nem mindig megy ez, de ne legyenek illúziói senkinek, nincs egyenlő elbánás. De minimum találomra válogatnak, nem tudatosan.
Az meg ,hogy a jobb vagy nagyobb játékost vizsgálják pláne nem értem hiszen tavaly még te is itt fejtegetted ,hogy semmivel nem lesz jobb a doppingoló játékos csak többet tesz érte. Most meg .. kisdani
Összekeversz valakivel, én ilyet nem mondtam. Max. annyit, hogy ha eleget edz valaki szerintem nincs rá szüksége.

A nagyobb játékosok vizsgálata pedig azért problémás, mert elvileg vakon kéne válogatniuk. Tehát rosterből nevet választani, akár előre, nem pedig megnézni, hogy ki a legnagyobb állat a pályán és akkor rábökni, hogy gyere csak ide fiacskám, csurgass ide a bácsinak az üvegbe. Mert ez nettó, szándékos kibaszás, amit más sportban nem csinálnak. Ha nem az lenne a cél, hogy minél több pozitív mintájuk legyen, fognák a rostert (vagy valamit) és neveket nézegetnének ki, nem pedig "vizuális" lenne a a kiválasztás.

Szerintem az a cél, hogy 1-2 meccsen összehozzanak 4-5 pozitív mintát és szevasz bármilyen állami pénznek. Mert hát ilyen fertőbe ugyebár nem szabad dobni a drága forintokat. Na utána már nem látjuk őket többet.


több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Az hülyeség ,hogy egy WADA ellenőr oda megy az edzőhöz más sportágnál ,hogy szerinte kit vizsgáljanak.
Ezt te se gondoltad komolyan KoriTE. Az meg ,hogy a jobb vagy nagyobb játékost vizsgálják pláne nem értem hiszen tavaly még te is itt fejtegetted ,hogy semmivel nem lesz jobb a doppingoló játékos csak többet tesz érte. Most meg ..
Már most jobb az arány hiszen 6-ból 6 ember adott pisit-vért. A döntőn ez 4-2 volt!Nagyon remélem ,hogy nálunk és Zalánál sem lesz semmi gond Ha nem akkor nyilván az egyének és a csapatnak is viselni kell a következményét is.


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Ki volt az Eger meccsen? Véleményeket szeretnék...
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Hát produkálni kell a kormánynak az eredményt és mi vagyunk a tökéletes bűnbakok. 😕delear
Még jobban belegondolva az, hogy direkt utaznak a nagyobb darabokra, erőteljesen alátámasztja az összeesküvés elméletemet 😕

Más sportoknál ha odatévednek az élvonalbeli csapatokhoz, általában megkérdezik az edzőt, hogy kitől lehet mintát venni, vagy valami ilyesmi. Rohadtul nem véletlen, hogy nincsenek, vagy alig vannak bukott sportolók a komoly médiafigyelmet kapó sportágakban. Nálunk meg direkt geciznek.

Az lesz szép, hogy a doppingesetek miatt mondhatják később, hogy nem kaptok annyi (vagy bármennyi) pénzt mint sportág, mikor már Szakszövetségként tudtommal járna. Amennyire hallottam, erre hivatkozva lehet megvonni a sportágaktól pénzeket, talán a súlyemelőknél már volt is ilyen, bár nem vagyok benne biztos. Lehet erre megy ki a játék.


több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
...KoriTE
...

És ha már szakszövetség vagyunk, akkor hol vannak azok a pénzek, amikért keresztülverte a szövetségi elnökség, hogy átalakuljunk?

Vicc az egész.e53m62
Nagyon sokan védik azt a tortát, amiből mi törni akarunk egy szeletet 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
3-4 meccsnél többön azért nem hiszem, hogy megjelennek. Sokba van egy ilyen pisivétel.

Igazából attól tartok, hogy most találtak egy sportágat, amin lehet példát statuálni. Ugye nulla a lobbitevékenységünk, nincsenek mögöttünk érdekcsoportok, nem olimpikonokat kell vegzálni, hanem amatőröket, meg "jól is hangzik", hogy amerikaifocisokat jól megtaláltak meg eltiltanak. Még meg se lepődik senki, aki amúgy nem ismeri a hátteret.

Magyarán verhetik magukat, hogy ők most milyen eredményesek (pozitív mintákat tudnak mutatni) úgy, hogy közben nem piszkítanak komoly pénzügyi és egyéb érdekekbe, csak megszívatnak egy rakás szerencsétlent, akik mindössze jól akarják magukat érezni egy sportban és borítékolhatóan "produkálják" majd a pozitív mintákat.

De ne legyen igazam.KoriTE
Nem arról volt szó, hogy ezek az ellenőrzések csak akkor fognak elkezdődni, ha már hivatalosan és jogerősen is szakszövetség lesz az MAFSZ?

És ha már szakszövetség vagyunk, akkor hol vannak azok a pénzek, amikért keresztülverte a szövetségi elnökség, hogy átalakuljunk?

Vicc az egész.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát produkálni kell a kormánynak az eredményt és mi vagyunk a tökéletes bűnbakok. 😕
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
3-4 meccsnél többön azért nem hiszem, hogy megjelennek. Sokba van egy ilyen pisivétel.

Igazából attól tartok, hogy most találtak egy sportágat, amin lehet példát statuálni. Ugye nulla a lobbitevékenységünk, nincsenek mögöttünk érdekcsoportok, nem olimpikonokat kell vegzálni, hanem amatőröket, meg "jól is hangzik", hogy amerikaifocisokat jól megtaláltak meg eltiltanak. Még meg se lepődik senki, aki amúgy nem ismeri a hátteret.

Magyarán verhetik magukat, hogy ők most milyen eredményesek (pozitív mintákat tudnak mutatni) úgy, hogy közben nem piszkítanak komoly pénzügyi és egyéb érdekekbe, csak megszívatnak egy rakás szerencsétlent, akik mindössze jól akarják magukat érezni egy sportban és borítékolhatóan "produkálják" majd a pozitív mintákat.

De ne legyen igazam.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Remélem akkor már az alapszakasz után kapun egy "tiszta" képet minden div i-es csapatról.kisdani
Ez szubjektív.
Elbukhatsz anélkül hogy valaha szettél volna valami teljesítmény növelő szert. Mindenért te vagy a felelős ( a játékos).
Akármivel lettél pozitív, buksz, ha egy szennyezett gyógyszert szedsz be ami nincs is a papírján te vagy a hibás.
Amatőr szinten nagy szívás az antidopping mert energiaitallal is bukhatsz amit mindenki iszik.
S nem tudod mindig ellenőrizni minden gyógyszered összetevőit. 😕
Így minden csapatból ha mindenkit leellenőriznének 2-3 embert eltiltanának (minden csapatból).
Ezáltal megszűnne az amerikai foci. 😕
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Remélem akkor már az alapszakasz után kapun egy "tiszta" képet minden div i-es csapatról.


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Hello!
És a ligának is van annyi esze hogy nem szorja ki a pénzt arra hogy a tartalék játékosokat vizsgálgassa!Mamuth57
A vizsgálatokat nem a Szövetség fizeti tudtommal. Be is baxxxna. Erre áldoz az állam nagylelkűen.