A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
http://www.hurricanes.hu/stats/FEBPH.HTM


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Wildfires-Gorillaz elmarad, mivel a hazai csapat nem tudott pályát szerezni. Új időpont később.KoriTE
Minimum kikellene zárnod őket Kori ! De legalább 4 osztállyal lentebb sorolni az összeset ! A játékosok fizetését megvonni és a csapatkasszából mekibe menni.. MINIMUM 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hmm, kár 😕

Akkor kihúzom a tippjátékból...
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A Wildfires-Gorillaz elmarad, mivel a hazai csapat nem tudott pályát szerezni. Új időpont később.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igen, a SZOLNOK nyerte meg a mérkőzést!!!!!
Szép volt fiúk!!!
Mondjuk az érdekes volt,hogy azért állt a játék mert a spori segített öltözködni a zalai játékosnak.😊
Ezzel mire celzol? A spori az en sisakomat is segitett becsatolni... sot, meg azt is megkerdezte, hogy igy jo-e, vagy szoritson rajta! Hogy ez milyen felhaborito nem? Hiszen valoszinuleg fejbe kellett volna dobnia a sargazaszloval...

Mi az erdekes? Hogy normalisak voltak? 😊
több mint 13 éve
parker39 34
Szar azt olvasni hogy arra utalgatnak emberek hogy ezt a meccset nem a Szolnok Soldiers nyerte meg hanem a Zala Predators vesztette el... A végén pedig a labda 1 yardal hátrébb ért földet mivel a labdát cipelő játékos térde lent volt a földön a tackle után majd utána ugrott előre...
Ellenben, köszönjük a Zalának a mérkőzést, nagyon szinvonalas, kemény de tiszta játékkal vártak minket!
ui: Remélem egyszer már ti is jöttök hozzánk 😊gyengejobb
Igen, a SZOLNOK nyerte meg a mérkőzést!!!!!
Szép volt fiúk!!!
Mondjuk az érdekes volt,hogy azért állt a játék mert a spori segített öltözködni a zalai játékosnak.😊

" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Én nem Győriekkel erősítem a csapatomat mint ti.
És érdekes mert ráfogtad a szabályalkotókra a lejátszási rendet.
Tavaly még a régi versenybizottság írta ki a bajnokságot és ők nem engedték meg ezt, de most igen.
Akkor kinek mi fájhat?
Gondolkodj el ezen egy kicsit
lineman
Elkerülhette a figyelmedet, hogy idén nem egyszerre futnak a bajnokságok, ezért lehetséges a történet. Nem pedig a szabályok változása miatt.

Ennyi kis karate meg belefér 😊


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Tudatos munkával ez egy 20:0 lett volna, nemde? Csak "szerencsére" le kellett játszani, bár most már gondolom nem fáj annyira. Ne érts félre, én örülök neki, hogy így alakult, de azért ne legyen ilyen rövidtávú a memória."

Ne legyél cinikus nem áll jól.
Azért mert te megtiltottad hogy elhalasszuk a meccset ,(amit egyébként ha akartam volna 4 nappal a meccs előtt lemondok létszámhiányra hivatkozva mert engedte volna a versenykiírás) még nem fogjuk neked megköszönni.
1 hónappal a meccs előtt már tudtuk hogy mennünk kell és mivel készültünk a bajnokságra úgy alakítottuk , hogy oda is megyünk.
Az meg hogy nekünk mi fáj meg mi nem fáj éppen semmi közöd.
Gondold szájkaraténak , nem érdekel.
Én nem Győriekkel erősítem a csapatomat mint ti.
És érdekes mert ráfogtad a szabályalkotókra a lejátszási rendet.
Tavaly még a régi versenybizottság írta ki a bajnokságot és ők nem engedték meg ezt, de most igen.
Akkor kinek mi fájhat?
Gondolkodj el ezen egy kicsit

Elnézést kérek a moderátoroktól ha túl személyes lenne a beírás.lineman
Hagyd inkább mert ketté törnek aztán a pusztitó LB sorukkal ! 😊
több mint 13 éve
HZsóka 67
Na persze két csapat cikkeiből összevágni egyet 😀

És azt ki csinálja meg és azt ki fogja fikázni (mindenki) 😀

Annyi az egész, hogy ha valaki ír, az legyen leellenőrizve és úgy kerüljön ki! Megírja valaki, leellenőrzi két ember és kész!
Ha nincs benne helyesírási hiba, akkor nem fog ugatni senki, vagy ha igen, akkor a tartalommal nincs kibékülve, az meg már más kérdés... 😊Bruce
Nem véletlenül írtam a korábbi bejegyzésem, részlet a szövetségtől februárban kapott levélből:

„A sportmedia.hu amerikai football weboldalnál új sportújságírók, Kovácsházi Gábor, Kovács Zoltán és a korábbi évben is számos írást küldő partnerünk, Bachrathy Kornél segítik idén a bajnokságokról, kupákról szóló, a sportágunkkal kapcsolatos hírek, információk elkészítését, megjelenését.”

Nos akkor most kinek is kellene a cikkeket megírni, de minimum moderálni???

Tudod, azt gondolom Téged is bosszantana, ha három kiemelkedő teljesítmény nyújtó játékosod nevét hibásan írják le, amikor az oldalunkon bárki számára elérhető a roster, amit egyébként meg is küldtünk a mérkőzés előtt.

Az, hogy ennyi hibával publikálásra került az anyag, meglehetősen felelőtlen szerkesztői magatartást mutat, a tárgyi, szakmai és nyelvhelyességi hibákat megengedhetetlennek tartom, és ezek mind azt bizonyítják, hogy nem csak a szerző, de az anyagot publikáló szerkesztő sincs a helyzet magaslatán.

Vagyis csak ismételni tudom magam: a kevesebb sokszor több!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Tudatos munkával ez egy 20:0 lett volna, nemde? Csak "szerencsére" le kellett játszani, bár most már gondolom nem fáj annyira. Ne érts félre, én örülök neki, hogy így alakult, de azért ne legyen ilyen rövidtávú a memória."

Ne legyél cinikus nem áll jól.
Azért mert te megtiltottad hogy elhalasszuk a meccset ,(amit egyébként ha akartam volna 4 nappal a meccs előtt lemondok létszámhiányra hivatkozva mert engedte volna a versenykiírás) még nem fogjuk neked megköszönni.
1 hónappal a meccs előtt már tudtuk hogy mennünk kell és mivel készültünk a bajnokságra úgy alakítottuk , hogy oda is megyünk.
Az meg hogy nekünk mi fáj meg mi nem fáj éppen semmi közöd.
Gondold szájkaraténak , nem érdekel.
Én nem Győriekkel erősítem a csapatomat mint ti.
És érdekes mert ráfogtad a szabályalkotókra a lejátszási rendet.
Tavaly még a régi versenybizottság írta ki a bajnokságot és ők nem engedték meg ezt, de most igen.
Akkor kinek mi fájhat?
Gondolkodj el ezen egy kicsit

Elnézést kérek a moderátoroktól ha túl személyes lenne a beírás.
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
"International(e) grounding" = amikor a QB passz helyett azt énekli, hogy "Föl, föl ti rabjai a földnek..." 😛

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na persze két csapat cikkeiből összevágni egyet 😀

És azt ki csinálja meg és azt ki fogja fikázni (mindenki) 😀

Annyi az egész, hogy ha valaki ír, az legyen leellenőrizve és úgy kerüljön ki! Megírja valaki, leellenőrzi két ember és kész!
Ha nincs benne helyesírási hiba, akkor nem fog ugatni senki, vagy ha igen, akkor a tartalommal nincs kibékülve, az meg már más kérdés... 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez nem megesett! 😊 Emogott tudatos felkeszules es munka allt. Nem keves! 😊

To be continued...! 😊PaTyOmKiN
Tudatos munkával ez egy 20:0 lett volna, nemde? Csak "szerencsére" le kellett játszani, bár most már gondolom nem fáj annyira. Ne érts félre, én örülök neki, hogy így alakult, de azért ne legyen ilyen rövidtávú a memória. 😊

Az Enthroners cikkről meg annyit, hogy legalább van. Ettől még szégyen, hogy ellenőrzés nélkül így kikerült, de kutya melója benne van, aki próbálkozott már összehozni komolyabb anyagot az tudja, hogy nem annyira egyszerű mutatvány. Fikázni könnyebb, de főleg azok, akik soha nem írnak szinte semmit a saját oldalukra sem, egy kicsit lehetnének halkabbak ilyenkor.

A szezon előtti körképre egyébként kb. a csapatok fele küldött választ. Többszöri kérés után. Gondolom nehéz lett volna kiböfögni 10 mondatot mindenkinek. Ha ennyire beleszarunk a dolgokba, ne csodálkozzon senki, ha komolytalannak mondják a sportját, vagy a csapatát. :/KoriTE
Részben igazad van, leszámítva azt, hogy a cikk tele van hibákkal, tévedésekkel. A "legalább van" megjegyzésedre: néha a kevesebb több, lehet, hogy csupán az eredmények közlése célszerűbb lenne, mint egy ilyen cikk.

Egyébként pedig mi felajánlottuk az oldalunkon megjelenő nem kisszámú cikkek átvételi lehetőségét (egészben, vagy részben is), de erre egy igen érdekes választ kaptunk: írjunk pártatlan cikket, és azt leközlik.

Nem hinném, hogy a csapatok feladatává kellene tenni a Sportmédia cikkeinek a szerkesztését, de a két csapat megjelenő írásaiból (feltéve, ha van!) simán össze lehet rakni egy valóban pártatlan cikket, mert ha jól tudom három hozzá értő őnkéntes vállalta az oldal szerkesztési munkáit.HZsóka
Csatlakozom 😊
több mint 13 éve
HZsóka 67
Ez nem megesett! 😊 Emogott tudatos felkeszules es munka allt. Nem keves! 😊

To be continued...! 😊PaTyOmKiN
Tudatos munkával ez egy 20:0 lett volna, nemde? Csak "szerencsére" le kellett játszani, bár most már gondolom nem fáj annyira. Ne érts félre, én örülök neki, hogy így alakult, de azért ne legyen ilyen rövidtávú a memória. 😊

Az Enthroners cikkről meg annyit, hogy legalább van. Ettől még szégyen, hogy ellenőrzés nélkül így kikerült, de kutya melója benne van, aki próbálkozott már összehozni komolyabb anyagot az tudja, hogy nem annyira egyszerű mutatvány. Fikázni könnyebb, de főleg azok, akik soha nem írnak szinte semmit a saját oldalukra sem, egy kicsit lehetnének halkabbak ilyenkor.

A szezon előtti körképre egyébként kb. a csapatok fele küldött választ. Többszöri kérés után. Gondolom nehéz lett volna kiböfögni 10 mondatot mindenkinek. Ha ennyire beleszarunk a dolgokba, ne csodálkozzon senki, ha komolytalannak mondják a sportját, vagy a csapatát. :/KoriTE
Részben igazad van, leszámítva azt, hogy a cikk tele van hibákkal, tévedésekkel. A "legalább van" megjegyzésedre: néha a kevesebb több, lehet, hogy csupán az eredmények közlése célszerűbb lenne, mint egy ilyen cikk.

Egyébként pedig mi felajánlottuk az oldalunkon megjelenő nem kisszámú cikkek átvételi lehetőségét (egészben, vagy részben is), de erre egy igen érdekes választ kaptunk: írjunk pártatlan cikket, és azt leközlik.

Nem hinném, hogy a csapatok feladatává kellene tenni a Sportmédia cikkeinek a szerkesztését, de a két csapat megjelenő írásaiból (feltéve, ha van!) simán össze lehet rakni egy valóban pártatlan cikket, mert ha jól tudom három hozzá értő őnkéntes vállalta az oldal szerkesztési munkáit.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez nem megesett! 😊 Emogott tudatos felkeszules es munka allt. Nem keves! 😊

To be continued...! 😊PaTyOmKiN
Tudatos munkával ez egy 20:0 lett volna, nemde? Csak "szerencsére" le kellett játszani, bár most már gondolom nem fáj annyira. Ne érts félre, én örülök neki, hogy így alakult, de azért ne legyen ilyen rövidtávú a memória. 😊

KoriTE
Igazad van! Felreertettem ezt kisse! Azt hittem szamodra a gyozelem a szerencse reszunkrol!

Csupan azert irtam le, mert az anyagi gondoktol fuggetlenul mi keszultunk! Akartunk edzeni, nyerni, csupan ez a kanyar 180e Ft ba kerult. Ez sajnos megingatja a csapatkasszat! 😊

De valoban! Az mar a szerencsen mult, hogy nem engedtek nekunk eldobni a meccset! 😊

Viszont 7tol 13ig buszon ulni ultra sax! 😊 meccs utan haza azert sokkal jobb volt! 😊
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ez nem megesett! 😊 Emogott tudatos felkeszules es munka allt. Nem keves! 😊

To be continued...! 😊PaTyOmKiN
Tudatos munkával ez egy 20:0 lett volna, nemde? Csak "szerencsére" le kellett játszani, bár most már gondolom nem fáj annyira. Ne érts félre, én örülök neki, hogy így alakult, de azért ne legyen ilyen rövidtávú a memória. 😊

Az Enthroners cikkről meg annyit, hogy legalább van. Ettől még szégyen, hogy ellenőrzés nélkül így kikerült, de kutya melója benne van, aki próbálkozott már összehozni komolyabb anyagot az tudja, hogy nem annyira egyszerű mutatvány. Fikázni könnyebb, de főleg azok, akik soha nem írnak szinte semmit a saját oldalukra sem, egy kicsit lehetnének halkabbak ilyenkor.

A szezon előtti körképre egyébként kb. a csapatok fele küldött választ. Többszöri kérés után. Gondolom nehéz lett volna kiböfögni 10 mondatot mindenkinek. Ha ennyire beleszarunk a dolgokba, ne csodálkozzon senki, ha komolytalannak mondják a sportját, vagy a csapatát. :/


több mint 13 éve
kutya23c 223
"Az első negyedet a Fehérvár nyitotta és egy rossz passzal kezdte, amiből interception (labda elfogás) született"

csak nem erre gondolsz? Szerintem puntnál volt a labdavesztés ha jól emlékszem.kutya76
Szerintem úgy összességében érti. Hurricánok, international grounding, és sok egyéb helyesírási hiba. Néhol pedig eléggé egyszerűen írja le a történéseket. Gyenge színvonalú cikk lett az biztos.GreenEagle
"Sok false start (korai indulás) és holding (fogás) volt a budapesti oldalon illetve volt egy international grounding is, a hazaiak részéről facemask(sisakrács fogás) szerelések miatt repült legtöbbször zászló illetve volt holding szabálytalanság is. "

de mondjuk a prímet az international grounding viszi! még jó h nem írta oda zárójelben, h nemzetközi földelés 😀 😛arcsike
Na srácok engem szidjatok az elírások miatt. A lényeg, hogy az edző megkért, hogy a meccsről rövid kivonatot kell írni a szövetségnek,amit meccs után el kell küldeni nekik e-mailben két képpel csatolva. Én egy ilyen kivonatot írtam,mivel nem vagyok újságíró csak egy sima játékos nem is akartam szóvirágokat leírni. 2 óra "vidám" játék után gondolhatjátok ezt a pár sort is élmény volt leírni, az már csak hab a tortán, hogy a szövetség részéről az elírásokat nem javították, viszont beleírtak jó pár faszságot pl; Trónfosztók, meg a zárójeles ökörségeket ja és megjelöltek cikkíróként. A roster amit kaptam a fiúk nevét így tartalmazta, szóval tőlük elnézést kérek nem szándékos volt az elírás. mondjuk az Internetional groundingra nincs mentségem, max annyi hogy védő vagyok én ezt hallom, amúgy meg leszarom. De még egyszer a stílisztika-buziknak szeretném kijelenteni nem cikknek meg élménybeszámolónak készült, hanem egy összesített leírásnak, kb meccs után egy órával.
De mindenkitől elnézést, több ilyen nem lesz elküldjük az eredmény azt aki kinn volt kinn volt, a szövetség meg szüljön sünt.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Az első negyedet a Fehérvár nyitotta és egy rossz passzal kezdte, amiből interception (labda elfogás) született"

csak nem erre gondolsz? Szerintem puntnál volt a labdavesztés ha jól emlékszem.kutya76
Szerintem úgy összességében érti. Hurricánok, international grounding, és sok egyéb helyesírási hiba. Néhol pedig eléggé egyszerűen írja le a történéseket. Gyenge színvonalú cikk lett az biztos.GreenEagle
"Sok false start (korai indulás) és holding (fogás) volt a budapesti oldalon illetve volt egy international grounding is, a hazaiak részéről facemask(sisakrács fogás) szerelések miatt repült legtöbbször zászló illetve volt holding szabálytalanság is. "

de mondjuk a prímet az international grounding viszi! még jó h nem írta oda zárójelben, h nemzetközi földelés 😀 😛arcsike
Ez utóbbi gyilkos volt tőled 😛 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az Amerikai Fociban nincs ha, meg ha össze jött volna és ha elkapta volna és ha nem ért volna oda és ha ezt megtudtuk volna csinálni és ha ha ha
több mint 13 éve
arcsike 100
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2136&blog_id=1
ilyen minőségű cikket hogy tehetnek fel?maximilien
"Az első negyedet a Fehérvár nyitotta és egy rossz passzal kezdte, amiből interception (labda elfogás) született"

csak nem erre gondolsz? Szerintem puntnál volt a labdavesztés ha jól emlékszem.kutya76
Szerintem úgy összességében érti. Hurricánok, international grounding, és sok egyéb helyesírási hiba. Néhol pedig eléggé egyszerűen írja le a történéseket. Gyenge színvonalú cikk lett az biztos.GreenEagle
"Sok false start (korai indulás) és holding (fogás) volt a budapesti oldalon illetve volt egy international grounding is, a hazaiak részéről facemask(sisakrács fogás) szerelések miatt repült legtöbbször zászló illetve volt holding szabálytalanság is. "

de mondjuk a prímet az international grounding viszi! még jó h nem írta oda zárójelben, h nemzetközi földelés 😀 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Úgy van, amúgy maga a cikk nem lenne olyan rossz, ha nyelvhelyességi és nyelvtani hibák javítva lennének!
De a frissesség miatt azért jár a piros pont 😊Bruce
Azért a fehérvári csapat nevét (Koronázók, és nem Trónfosztók) illene legalább a címben eltalálni.. nyehh.Zorddd
Ezt már le se mertem írni 😛 😉
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Úgy van, amúgy maga a cikk nem lenne olyan rossz, ha nyelvhelyességi és nyelvtani hibák javítva lennének!
De a frissesség miatt azért jár a piros pont 😊Bruce
Azért a fehérvári csapat nevét (Koronázók, és nem Trónfosztók) illene legalább a címben eltalálni.. nyehh.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úgy van, amúgy maga a cikk nem lenne olyan rossz, ha nyelvhelyességi és nyelvtani hibák javítva lennének!
De a frissesség miatt azért jár a piros pont 😊
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2136&blog_id=1
ilyen minőségű cikket hogy tehetnek fel?maximilien
"Az első negyedet a Fehérvár nyitotta és egy rossz passzal kezdte, amiből interception (labda elfogás) született"

csak nem erre gondolsz? Szerintem puntnál volt a labdavesztés ha jól emlékszem.kutya76
Szerintem Márk sokkal inkább gondol az alábbiakra:

Hurrikán, Hurricán, Szabonya (helyesen Szobonya 😊 ha jól rémlik ) Tisz Dániel ( talán Titz Dániel? ha szintén nem csalnak az emlékeim )
Aztán egyáltalán egy facemask, false start zárójelben történő "definiálása".
"fehér,váriaktól..." stb.

Patrick Ogunjo aki Ogunji - erre bevallom rákerestem, de gondolom másnak sem tartott volna tovább 😉Bluemountain
És még sorolhatnánk a nap végéig... komolyan ennyire nehéz megkérni valakit hogy olvassa el a cikket mielőtt kirakja a kedves szerző?


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2136&blog_id=1
ilyen minőségű cikket hogy tehetnek fel?maximilien
"Az első negyedet a Fehérvár nyitotta és egy rossz passzal kezdte, amiből interception (labda elfogás) született"

csak nem erre gondolsz? Szerintem puntnál volt a labdavesztés ha jól emlékszem.kutya76
Szerintem Márk sokkal inkább gondol az alábbiakra:

Hurrikán, Hurricán, Szabonya (helyesen Szobonya 😊 ha jól rémlik ) Tisz Dániel ( talán Titz Dániel? ha szintén nem csalnak az emlékeim )
Aztán egyáltalán egy facemask, false start zárójelben történő "definiálása".
"fehér,váriaktól..." stb.

Patrick Ogunjo aki Ogunji - erre bevallom rákerestem, de gondolom másnak sem tartott volna tovább 😉