A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
valaki a w2-c2 után otthagyott a sportmaxban egy björn borg táskát, a tulajdonosa keressen meg.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Oké, nem vettem én sem annyira komolyan, szerintem 😀
Kori, nincs még meg az új meccs időpontotok? :rolleyes:IdZ
Folyamatban 😛


több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Velünk??????? 😉
Mi bajod lehet? 😛
Esetleg majd lesz! Remélem!
Ha majd játszunk... :cool:IdZ
Az összes csapattal való VB-s küzdelemre gondoltam, nem konkrétan rátok, ezért az idézőjel. 😊KoriTE
Oké, nem vettem én sem annyira komolyan, szerintem 😀
Kori, nincs még meg az új meccs időpontotok? :rolleyes:
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Sry, most látom, hogy 6-nak vagytok rangsorolva... De az sincs messze...Tred
10. helyen vannak, nézd a userbart 😉Szobi22
Na sebaj, azért remélem az edzés ma jobban fog menni 😀. A Wolverines-nak meg jó meccset a hétvégére! 😀

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Sry, most látom, hogy 6-nak vagytok rangsorolva... De az sincs messze...Tred
10. helyen vannak, nézd a userbart 😉

több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Power ranking: http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6090/erosorrend_kicsit_maskepp_div_iKoriTE
Imádom mikor lenéznek minket!
Sokkal motiválóbb mint egy jobb helyezés! 😀
Így legalább muszáj bizonyítani! 😛barbárJW
Amúgy tavaly nem pont 7.-ek voltatok. Tehát a 5. hely annak fényében, hogy a Wolves és a Cowboys boztos nem lesz előttetek, spontán a papírforma nem?Tred
Sry, most látom, hogy 6-nak vagytok rangsorolva... De az sincs messze...

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Power ranking: http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6090/erosorrend_kicsit_maskepp_div_iKoriTE
Imádom mikor lenéznek minket!
Sokkal motiválóbb mint egy jobb helyezés! 😀
Így legalább muszáj bizonyítani! 😛barbárJW
Amúgy tavaly nem pont 7.-ek voltatok. Tehát a 5. hely annak fényében, hogy a Wolves és a Cowboys boztos nem lesz előttetek, spontán a papírforma nem?

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintem az 5. hely annyira nem lenéző...
jelen állapotban lehet még a 10. sem 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Power ranking: http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6090/erosorrend_kicsit_maskepp_div_iKoriTE
Imádom mikor lenéznek minket!
Sokkal motiválóbb mint egy jobb helyezés! 😀
Így legalább muszáj bizonyítani! 😛barbárJW
Vagy ha nem sikerül bizonyítani, akkor meg ez volt az elvárt 😊
Esélytelenek nyugalma 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Power ranking: http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6090/erosorrend_kicsit_maskepp_div_iKoriTE
Imádom mikor lenéznek minket!
Sokkal motiválóbb mint egy jobb helyezés! 😀
Így legalább muszáj bizonyítani! 😛
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Velünk??????? 😉
Mi bajod lehet? 😛
Esetleg majd lesz! Remélem!
Ha majd játszunk... :cool:IdZ
Az összes csapattal való VB-s küzdelemre gondoltam, nem konkrétan rátok, ezért az idézőjel. 😊


több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Te ennyire nem figyelsz, nem a miérten van a lényeg, a tényen!!!!!!!!!!! 😀 :cool:IdZ
Szerintem megy a szövegértés 😉 , de idén már nem óhajtok foglalkozni a témával, van elég bajom így is "veletek" 😀KoriTE
Velünk??????? 😉
Mi bajod lehet? 😛
Esetleg majd lesz! Remélem!
Ha majd játszunk... :cool:
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Power ranking: http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6090/erosorrend_kicsit_maskepp_div_i


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Te ennyire nem figyelsz, nem a miérten van a lényeg, a tényen!!!!!!!!!!! 😀 :cool:IdZ
Szerintem megy a szövegértés 😉 , de idén már nem óhajtok foglalkozni a témával, van elég bajom így is "veletek" 😀


több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Én nem Győriekkel erősítem a csapatomat mint ti.
És érdekes mert ráfogtad a szabályalkotókra a lejátszási rendet.
Tavaly még a régi versenybizottság írta ki a bajnokságot és ők nem engedték meg ezt, de most igen.
Akkor kinek mi fájhat?
Gondolkodj el ezen egy kicsit
lineman
Elkerülhette a figyelmedet, hogy idén nem egyszerre futnak a bajnokságok, ezért lehetséges a történet. Nem pedig a szabályok változása miatt.

Ennyi kis karate meg belefér 😊KoriTE
Te ennyire nem figyelsz, nem a miérten van a lényeg, a tényen!!!!!!!!!!! 😀 :cool:
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Hatalmas 😀 😀 😀
Kár hogy nem szeretem a Sushit 😕

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akár vasárnapi meccs-plakát is lehetne: http://i211.photobucket.com/albums/bb41/Franz2007photo/WVP__Wolverine_vs__Predator_by_sonL.jpg 😂 (Lényeg, hogy mindenki jól jár a végén 😀 😉 )
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy igazi NFL játékos ellen küzdeni? A legkomolyabb mérőszám lehet saját magad előtt.e53m62
Csodálkoznék ha beállna. De egyébként megnézném. 😊KoriTE
Hát hallod kori teljesen más világ...nagyon durca há volt olyan hogy ment felé a labda nm figyelt,azt kiáltják neki hogy Tony ball,azt olyan kb fél méterre volt a labda tőle mikor ugy gondolta h érdemes rá reagálni felkapta a fejét megelmete a kezét aztán elkapta...XD
Látszik az NFL mult...meg maga a route futás teljesen más meg minden...de élmény nézni mikor,meg ahogyan csinálja...😊Pacman
Meglátjuk mire megy Kozákék ellen.....én nagyon kíváncsi vagyok... 😀))))
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Egy igazi NFL játékos ellen küzdeni? A legkomolyabb mérőszám lehet saját magad előtt.e53m62
Csodálkoznék ha beállna. De egyébként megnézném. 😊KoriTE
Hát hallod kori teljesen más világ...nagyon durca há volt olyan hogy ment felé a labda nm figyelt,azt kiáltják neki hogy Tony ball,azt olyan kb fél méterre volt a labda tőle mikor ugy gondolta h érdemes rá reagálni felkapta a fejét megelmete a kezét aztán elkapta...XD
Látszik az NFL mult...meg maga a route futás teljesen más meg minden...de élmény nézni mikor,meg ahogyan csinálja...😊



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Egy igazi NFL játékos ellen küzdeni? A legkomolyabb mérőszám lehet saját magad előtt.e53m62
Csodálkoznék ha beállna. De egyébként megnézném. 😊


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Tony Simmons fogja játékosként is erősíteni a Raptorst az Eger ellen?Tred
úgy emlékszem csak abban az esetben lép pályára ha a helyzet úgy kívánja (hátrányban)kristof
Tehát bizonyos csapatok ellen kezdő lesz alapból vagy a hátrány akár már a 0-3 is lehet???JUNIOR#46
Egy igazi NFL játékos ellen küzdeni? A legkomolyabb mérőszám lehet saját magad előtt.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Tony Simmons fogja játékosként is erősíteni a Raptorst az Eger ellen?Tred
úgy emlékszem csak abban az esetben lép pályára ha a helyzet úgy kívánja (hátrányban)kristof
Tehát bizonyos csapatok ellen kezdő lesz alapból vagy a hátrány akár már a 0-3 is lehet???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tony Simmons fogja játékosként is erősíteni a Raptorst az Eger ellen?Tred
úgy emlékszem csak abban az esetben lép pályára ha a helyzet úgy kívánja (hátrányban)
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Tony Simmons fogja játékosként is erősíteni a Raptorst az Eger ellen?

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A Wildfires-Gorillaz elmarad, mivel a hazai csapat nem tudott pályát szerezni. Új időpont később.KoriTE
Minimum kikellene zárnod őket Kori ! De legalább 4 osztállyal lentebb sorolni az összeset ! A játékosok fizetését megvonni és a csapatkasszából mekibe menni.. MINIMUM 😊gyengejobb
Inkább Burger King, a többi maradhat 😊