A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2136&blog_id=1
ilyen minőségű cikket hogy tehetnek fel?maximilien
"Az első negyedet a Fehérvár nyitotta és egy rossz passzal kezdte, amiből interception (labda elfogás) született"

csak nem erre gondolsz? Szerintem puntnál volt a labdavesztés ha jól emlékszem.kutya76
Szerintem úgy összességében érti. Hurricánok, international grounding, és sok egyéb helyesírási hiba. Néhol pedig eléggé egyszerűen írja le a történéseket. Gyenge színvonalú cikk lett az biztos.
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Nalatok akkor mi tortent? Ti csak magatoktol hibaztatok, es a mi vedelmunk ott sem volt?
PaTyOmKiN
Én egy felesleges időkérésünkre gondolok, ami az extra pont rúgás előtt történt és kicsit megtörte a lendületünket, és ezek után sikeresen blokkoltátok az extrát, illetve a rossz idő menedzselésre az utolsó másodperceknél, amikor 3-ik & goal-nál lepörgött az óra, és nem tudtuk időben megállítani egy esetleges field goal kísérlethez.
Természetesen kellettetek Ti is hozzá, hogy ez legyen a végeredmény! Semmit sem akarok csorbítani az érdemeiteken, de ez a két momentum csak a mi hibánkból történt, amiért csak magunkat okolhatjuk.

Megérdemelten nyertetek, gratulálok hozzá, sok sikert a továbbiakhoz is! Ahogy egy tanult kollégám mondaná: Béke és Szeretet! 😊

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2136&blog_id=1
ilyen minőségű cikket hogy tehetnek fel?maximilien
elég egyszerűen, mert úgysem érdekel senkit a minősége.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szar azt olvasni hogy arra utalgatnak emberek hogy ezt a meccset nem a Szolnok Soldiers nyerte meg hanem a Zala Predators vesztette el...gyengejobb
Abszolút nem arra akartam utalni, hogy nem megérdemelten nyertetek. Elnézést, ha ez jött le belőle. De a teljes krónikához hozzátartozik az is, hogy a mérkőzés utolsó 5 percében több olyan lehetőséget hagytunk ki, ami megfordíthatta volna az eredményt. Ezt azért belátod te is ugye?Natloz
Igen, mint ahogy mi is! Mi azert, mert a ti def. csapatreszetek jol olvasta a jatekot, es meghiusitotta, meg zavarta a jatekainkat, amelyek ezert nem voltak annyira sikeresek.
Nalatok akkor mi tortent? Ti csak magatoktol hibaztatok, es a mi vedelmunk ott sem volt?

Olyan szep meccs volt! A vegen mindket csapat szeme csillogott, es en szemely szerint hosszu evekig fogok erre a meccsre emlekezni! Ne szennyezzuk be ezt az emleket felesleges vitaval! Kerlek! 😊


Egy rendkivul szimpatikus csapat volt tegnap a ZP. Nem volt felesleges durvulas, de voltak kemeny utkozesek, blockok, ami utan kekek segitettek felallni a zoldeknek es viszont. Koszonjuk szepen sracok!

A biroknak is koszonjuk a biraskodast. Voltak dontesek, melyekkel nem ertettunk egyet pro es kontra, de egyetlen pillanatig sem lehetett azt erezni, hogy barmerre is lejt a palya!

No karate! Peace! 😊
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2136&blog_id=1
ilyen minőségű cikket hogy tehetnek fel?maximilien
"Az első negyedet a Fehérvár nyitotta és egy rossz passzal kezdte, amiből interception (labda elfogás) született"

csak nem erre gondolsz? Szerintem puntnál volt a labdavesztés ha jól emlékszem.



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2136&blog_id=1
ilyen minőségű cikket hogy tehetnek fel?

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Majdnem elfelejtettem hogy bocs akinek csalódást okoztunk, 0-6 már nem de 1-5 még lehet!gyengejobb
Pont ezért kár lett volna kihagynia a Szolnoknak ezt a meccset. Bármi megeshet. Bármi.

Gratula nekik!e53m62
Ez nem megesett! 😊 Emogott tudatos felkeszules es munka allt. Nem keves! 😊

To be continued...! 😊
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Szar azt olvasni hogy arra utalgatnak emberek hogy ezt a meccset nem a Szolnok Soldiers nyerte meg hanem a Zala Predators vesztette el...gyengejobb
Abszolút nem arra akartam utalni, hogy nem megérdemelten nyertetek. Elnézést, ha ez jött le belőle. De a teljes krónikához hozzátartozik az is, hogy a mérkőzés utolsó 5 percében több olyan lehetőséget hagytunk ki, ami megfordíthatta volna az eredményt. Ezt azért belátod te is ugye?

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Majdnem elfelejtettem hogy bocs akinek csalódást okoztunk, 0-6 már nem de 1-5 még lehet!gyengejobb
Pont ezért kár lett volna kihagynia a Szolnoknak ezt a meccset. Bármi megeshet. Bármi.

Gratula nekik!

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Majdnem elfelejtettem hogy bocs akinek csalódást okoztunk, 0-6 már nem de 1-5 még lehet!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szar azt olvasni hogy arra utalgatnak emberek hogy ezt a meccset nem a Szolnok Soldiers nyerte meg hanem a Zala Predators vesztette el... A végén pedig a labda 1 yardal hátrébb ért földet mivel a labdát cipelő játékos térde lent volt a földön a tackle után majd utána ugrott előre...
Ellenben, köszönjük a Zalának a mérkőzést, nagyon szinvonalas, kemény de tiszta játékkal vártak minket!
ui: Remélem egyszer már ti is jöttök hozzánk 😊
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Hurricanes vs Enthroners
http://www.youtube.com/watch?v=AkF8vLgyaCY&feature=player_embedded


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Ezt a meccset döntetlennél kellett volna abbahagyni! Nagyon remek mérkőzést láthattak a nézők, ahol leginkább a védelmek csatája volt a főszereplő, de a legvégén a szolnoki defense kb. fél yarddal "volt jobb", és ez döntötte el a meccset. Gratulálok mindkét csapatnak, ilyenért érdemes meccsekre járni, és persze játszani! ! !
Amúgy a Soldiersnél 26 embert számoltam, de ezt majd az illetékesek megmondják.kutya76
Én 34 embert számoltam akik be voltak öltözve. Az a fél yard a végén kicsit véleményes dolog volt (endzone vonaláról készült fénykép alapján benn volt a labda a vonal mögött, az egyik bíró még mutatta is a TD-t, de végül nem kaptuk meg), de ezt a meccset eldönthettük volna korábban is, több lehetőségünk is volt rá, csak nem tudtunk élni vele. Sajnos. A szolnoki gárda ki tudta használni azt, amit mi nem.Natloz
Tudtam, hogy rosszul számolok 😉



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Ezt a meccset döntetlennél kellett volna abbahagyni! Nagyon remek mérkőzést láthattak a nézők, ahol leginkább a védelmek csatája volt a főszereplő, de a legvégén a szolnoki defense kb. fél yarddal "volt jobb", és ez döntötte el a meccset. Gratulálok mindkét csapatnak, ilyenért érdemes meccsekre járni, és persze játszani! ! !
Amúgy a Soldiersnél 26 embert számoltam, de ezt majd az illetékesek megmondják.kutya76
Én 34 embert számoltam akik be voltak öltözve. Az a fél yard a végén kicsit véleményes dolog volt (endzone vonaláról készült fénykép alapján benn volt a labda a vonal mögött, az egyik bíró még mutatta is a TD-t, de végül nem kaptuk meg), de ezt a meccset eldönthettük volna korábban is, több lehetőségünk is volt rá, csak nem tudtunk élni vele. Sajnos. A szolnoki gárda ki tudta használni azt, amit mi nem.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
ZP - Soldiers
13 - 19 (hosszabbítás után) 😕 😕
Ha jól emlékszem akkor negyedenkénti bontásban:
0 - 0
7 - 6
0 - 7
6 - 0
0 - 6

Gratuláció jár a Szolnoknak, egy melós meccsen sikerült nyerniük.Natloz
Ezt a meccset döntetlennél kellett volna abbahagyni! Nagyon remek mérkőzést láthattak a nézők, ahol leginkább a védelmek csatája volt a főszereplő, de a legvégén a szolnoki defense kb. fél yarddal "volt jobb", és ez döntötte el a meccset. Gratulálok mindkét csapatnak, ilyenért érdemes meccsekre járni, és persze játszani! ! !
Amúgy a Soldiersnél 26 embert számoltam, de ezt majd az illetékesek megmondják.



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Tigers-Titans 43-6
Köszi a meccset srácok

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
w2-c2: 20-32 final
0-0
6-6
14-14
0-12
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
ZP - Soldiers
13 - 19 (hosszabbítás után) 😕 😕
Ha jól emlékszem akkor negyedenkénti bontásban:
0 - 0
7 - 6
0 - 7
6 - 0
0 - 6

Gratuláció jár a Szolnoknak, egy melós meccsen sikerült nyerniük.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Másik 2 meccsről valami hír?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az nem túl izgi...
tuti erős a szél, bár asszem a passzjáték egyik csapatnak sem erőssége! 😕
a soliders hány fős kerettel érkezett?Ricsi56
miért nem izgi a 7-6?VT
nézö szemmel?
pontszegény meccs. izgi= vezet egyik csapat, majd a másik, majd ujra az egyik, majd ujra a másik stb... (nekem)
ebben csak az van benne h a legvégén is lehet forditaniRicsi56
pedig a jó defense meccs nekem többet ér minthogy minden támadásból pont lesz
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Zala meccsen most megy a hosszabbítás...
Szerk.: Zala-Szolnok 13-19.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
az nem túl izgi...
tuti erős a szél, bár asszem a passzjáték egyik csapatnak sem erőssége! 😕
a soliders hány fős kerettel érkezett?Ricsi56
miért nem izgi a 7-6?VT
nézö szemmel?
pontszegény meccs. izgi= vezet egyik csapat, majd a másik, majd ujra az egyik, majd ujra a másik stb... (nekem)
ebben csak az van benne h a legvégén is lehet forditani

Crushers #12
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
az nem túl izgi...
tuti erős a szél, bár asszem a passzjáték egyik csapatnak sem erőssége! 😕
a soliders hány fős kerettel érkezett?Ricsi56
miért nem izgi a 7-6?VT
Annyi infóm van még, hogy már vezet a Soldiers és a Zala nem sokat passzol ez valszeg az időjárás számlájára is írható. Többnyire tehát futás van!
több mint 13 éve
VT 123
az nem túl izgi...
tuti erős a szél, bár asszem a passzjáték egyik csapatnak sem erőssége! 😕
a soliders hány fős kerettel érkezett?Ricsi56
miért nem izgi a 7-6?
több mint 13 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
Titans @ Tigers-rol tud valaki eredmenyt?

O-H-I-O