Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"..Anyagilag is nehezen állunk, az előzetes szakmai fórumokon sehol nem volt arról szó, hogy az alapszakaszban nyugatra kell utazni. Zalaegerszeget kaptuk ahová az utazás költsége pár havi működési költségünknek felel meg. Kértük a mérkőzés jóváírását a Zalaegerszeg javára de elutasították kérelmünket. Így nehezebb lesz minden de megoldjuk..."

Ha nem mentünk volna el, nem pénzbirság, nem 20-0 hanem kizárnak minket a bajnokságból...
Tudomásul vettük és elfogadtuk a döntést, úgygondoltuk a 0-6nál roszabb ugy sem történhet.. Vagyunk igy is elég kevesen és igy is elég gyenge az idei felhozatalunk, de megoldjuk 1 mikrobusszal. Nem kell minket félteni meg aggódni értünk 😊gyengejobb
És azt legalább tudjátok, hogy mégis mire fel zártak volna ki benneteket?
Mert én nem igazán értem. De nem gondolom, hogy egyedül volnék ezzel:

"Az a mérkőzés nem kerülhet megrendezésre, amelynek hivatalos versenynapi rosteréből valamelyik érintett csapat hiányzik. Ebben az esetben a hiányzó (nem nevező) csapat részére 0:20 pontos eredményt könyvel el a Versenybizottság, ez a mérkőzés nem kerülhet halasztásra. Amennyiben egyazon csapat vezetése 2 alkalommal nem nevezi a MAD programban bajnoki mérkőzésre játékosait, úgy az a csapat kizárásra kerül a bajnokságból, eredményei törlésre kerülnek, a következő bajnoki évben csak alacsonyabb osztályban léphet pályára, amelyre a MAFSZ VB köteles határozatot hozni.

Szerintem ez nem valósult meg, akkor mégis ezt így hogy?

"A bajnoki mérkőzés sorsolásában kiírt és a sportszervezetek által egyeztetett mérkőzés kezdési ideje előtt, legkésőbb 72 órával mind a vendég, mind a hazai csapat, írásban, indoklással lemondhatja a mérkőzést. Egy csapat a bajnokság ideje alatt csak egyszer mondhatja le a versenynapra kiírt mérkőzésen való részvételét, pálya csere, alkalmatlanság, foglaltság, csapatnál bekövetkezett sorozatos sérülések esetén. A halasztási kérelmet az MAFSZ Versenybizottságához kell írásban, indoklással benyújtani "

Nos igen, az anyagi fedezet hiánya valóban nem szerepel a felsorolásban, pedig egy évben egyszer lehet, hogy ugyanakkora eséllyel megvalósul mint a többi... :rolleyes:

Ugyanakkor sem a 20-0, sem semmiféle pénzbüntetés szankciója sem olvasható, nemhogy kizárás...

Minimum érdekes.
több mint 13 éve
Kopasz98 93
"..Anyagilag is nehezen állunk, az előzetes szakmai fórumokon sehol nem volt arról szó, hogy az alapszakaszban nyugatra kell utazni. Zalaegerszeget kaptuk ahová az utazás költsége pár havi működési költségünknek felel meg. Kértük a mérkőzés jóváírását a Zalaegerszeg javára de elutasították kérelmünket. Így nehezebb lesz minden de megoldjuk..."

Ha nem mentünk volna el, nem pénzbirság, nem 20-0 hanem kizárnak minket a bajnokságból...
Tudomásul vettük és elfogadtuk a döntést, úgygondoltuk a 0-6nál roszabb ugy sem történhet.. Vagyunk igy is elég kevesen és igy is elég gyenge az idei felhozatalunk, de megoldjuk 1 mikrobusszal. Nem kell minket félteni meg aggódni értünk 😊gyengejobb
jó a szó. tisztelettel várunk titeket!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"..Anyagilag is nehezen állunk, az előzetes szakmai fórumokon sehol nem volt arról szó, hogy az alapszakaszban nyugatra kell utazni. Zalaegerszeget kaptuk ahová az utazás költsége pár havi működési költségünknek felel meg. Kértük a mérkőzés jóváírását a Zalaegerszeg javára de elutasították kérelmünket. Így nehezebb lesz minden de megoldjuk..."

Ha nem mentünk volna el, nem pénzbirság, nem 20-0 hanem kizárnak minket a bajnokságból...
Tudomásul vettük és elfogadtuk a döntést, úgygondoltuk a 0-6nál roszabb ugy sem történhet.. Vagyunk igy is elég kevesen és igy is elég gyenge az idei felhozatalunk, de megoldjuk 1 mikrobusszal. Nem kell minket félteni meg aggódni értünk 😊
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Mivel a VB nem engedte nekik, h elmaradjon a meccs, így ha mégsem mennek el, akkor a tavalyi debreceni szankciók súlythatják őket. Persze remélem nem.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
mit jelent az, amit a szolnokiak nyilatkoztak? mármint, hogy mi az, hogy nem engedi a szövetség lemondani a meccsüket? mivel jár ha nem mennek le a Predatorshoz?Kopasz98
Mafsz.org letöltések dokumentumok és ott idei versenykiírás vége felé benne van 20:0, és ha nem jelzik időben pénzbüntetés. Ha jól emlékszek

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
mit jelent az, amit a szolnokiak nyilatkoztak? mármint, hogy mi az, hogy nem engedi a szövetség lemondani a meccsüket? mivel jár ha nem mennek le a Predatorshoz?Kopasz98
Gondolom pénzbünti és így még jobban járnak, ha elmennek!
De majd jön egy szolnoki és leírja mi a valós indok!
több mint 13 éve
Kopasz98 93
mit jelent az, amit a szolnokiak nyilatkoztak? mármint, hogy mi az, hogy nem engedi a szövetség lemondani a meccsüket? mivel jár ha nem mennek le a Predatorshoz?
több mint 13 éve
MCsanad 37
Üzenet a Wolves II-nek:

http://www.youtube.com/watch?v=tyaMRR58ZR4
több mint 13 éve
stitch90 256
Köszönöm szépen! 😊

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Hello! WR-ektől kérdezném, hogy edzéseken kívül mivel tudjátok a gyorsaságotokat növelni?
Kezdő játékosként mindent beleakarok adni,de úgy érzem nem vagyok még elég gyors.stitch90
Ezen a linken van egy jó edzésprogram, csak arra figyelj, hogy ne edzd túl magad. Azaz mondjuk, mivel gondolom rendes edzéseken is szoktál sprintelni, illetve itt is láberősítő gyakorlatok vannak, ezért figyelni kell, hogy legyen elég ideje az izmaidnak regenerálódni(48 óra), ami majdnemhogy fontosabb, mint maga a láberősítés. Ha túledzed magad, nagyon sérülékeny leszel, főleg a húzódások, szalaglazulás... stb jellemző

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
stitch90 256
Hello! WR-ektől kérdezném, hogy edzéseken kívül mivel tudjátok a gyorsaságotokat növelni?
Kezdő játékosként mindent beleakarok adni,de úgy érzem nem vagyok még elég gyors.

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Köszi srácok

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
10 győri a goriknál? niceee 😊Kopasz98
Ezt honnan tudod?JUNIOR#46
gorillaz.hu-n a scrimmage összefoglalója említi.Zorddd
ja, pár kattintás innen-odáig
http://www.gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=49101

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
10 győri a goriknál? niceee 😊Kopasz98
Ezt honnan tudod?JUNIOR#46
gorillaz.hu-n a scrimmage összefoglalója említi.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
10 győri a goriknál? niceee 😊Kopasz98
Ezt honnan tudod?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Kopasz98 93
10 győri a goriknál? niceee 😊
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
volt gorillaz- enhroners is.Ricsi56
Mindkét csapat oldalán van beszámoló. Scrimmage volt inkább mint meccs, vagy közös edzés.


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
volt gorillaz- enthroners is.

Crushers #12
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Barátságos meccsekről valami infók?

múlt hétvége: Mustangs - Wildfires: 8-18 spec team nélkül, zebrákkal 😉



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
parker39 34
http://efaf.info/text.php?Inhalt=Newsmeldung&ID=1337

" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Alberto Contador 😂
viccet félretéve szerintem a három hónap a többi sportoló arcba köpése minden esetben, én a zero tolerancia elvét vallomcápa77
Köszi a választ.ce
tényleg viccet félretéve, én például 3-12 hónap közötti büntetést annak tudnék elképzelni, aki mondjuk nem tölti rendesen a holléti rendszert (1alkalom:3 hónap, 2alkalom: 6 hónap, stb.), mert mint tudvalevő ez is dopping-vétség, de ezt nem kezelném úgy mint a pozitív vizelet- vagy vérmintátcápa77
Akkor így kerek. Köszönöm.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Alberto Contador 😂
viccet félretéve szerintem a három hónap a többi sportoló arcba köpése minden esetben, én a zero tolerancia elvét vallom

Szerinted mikor kell 3 hónap eltiltást adni, azt ki érdemli meg?ce
cápa77
Köszi a választ.ce
tényleg viccet félretéve, én például 3-12 hónap közötti büntetést annak tudnék elképzelni, aki mondjuk nem tölti rendesen a holléti rendszert (1alkalom:3 hónap, 2alkalom: 6 hónap, stb.), mert mint tudvalevő ez is dopping-vétség, de ezt nem kezelném úgy mint a pozitív vizelet- vagy vérmintát


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Alberto Contador 😂
viccet félretéve szerintem a három hónap a többi sportoló arcba köpése minden esetben, én a zero tolerancia elvét vallom
nem ellened írtam, de mindegy
téged a bizottság ítélt el azért mert doppingvétséget követtél el, ha akarsz fellebbezhetsz
egyébként nem túl jó védekezés az, hogy kettétörte a FEB a karriered, azt te törted ketté amikor ne tartottad be a szabályokat (az is szabályszegés ha nincs igazolásod)
az sem lenne jó ha enyhébb büntetést kapnál azzal az indokkal, hogy ez az első eset nálunk
a második, harmadik, negyedik miért érdemelne többet?
cápa77

Szerinted mikor kell 3 hónap eltiltást adni, azt ki érdemli meg?ce
cápa77
Köszi a választ.
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ha már dopping, akkor a legviccesebb indoklások:

http://sportgeza.hu/sport/2011/02/27/az_anyosnak_kellett_az_epo/

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
csak nekem nem tölt be a sportmédia?Zorddd
Gondok vannak a szerverrel 😛